Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Życzę Wam i całej Waszej rodzinie abyście na co dzień przeżywali swoje własne święto 'zmartwychwstania' poprzez odradzanie się w waszych sercach miłości do najbliższych oraz wiarę w potęgę i trwałość uczucia. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i szczęśliwych świat ( i nie tylko świąt) no i spełnienie tych najskrytszych marzeń oraz duzo fasolek na wiosnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jak tam po świętach, owocne zajączki i kurczaczki?Mam nadzieję:) My wróciliśmy z M właśnie od rodziców, w sumie to chciałam wcześniej wyjechać,bo już obgryzam paznokcie z nerwów na jutrzejsze hsg. Trzymajcie kciuki kochane! Odezwę się jak wrócę ze szpitala. Startuje przed 7 rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka trzymam kciuki i czekam na wyniki Twoje :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka trzymam kciuki i jak tylko bedziesz miala sily to od razu pisz jak wynik. ja jutro jade sprawdzic czy pecherzyk pekl. przyznac sie dziewczynki ktora ile przytyla w swieta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona ona e
dziewczyny przepraszam ze sie wtracam, ogarnela mnie jakas panieka, jutro moje HSG!!!!!!!!!!! Badanie do kotrego przygotowywalam sie chyba z 8 miesiecy.... prosze napiszcie mi czy ja mam brac pizamke? kapcie i te wszystkie rzeczy? bo wymyslilam ze jade w dresie ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona ona e musisz wziac te wszystkie rzeczy bo to jest normalne przyjecie do szpitala. tak wiec pizamka, kapcie jak najbardziej wskazane. a dlaczego az 8 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ona ona e witam :P Bierz koszule nocna najlepiej, szlafrok, kapcie i wkladki lub podpaski. I nic sie nie boj :) Gazetka tez sie przyda, bo mozesz sie naczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2481
Witam! Ja przeszłam badanie hsg 2 tygodnie temu. Czytając różne opinie miałam ogromnego stracha. Jednak okazało się, że nie było w tym nic strasznego, mimo chwilowego lekkiego bólu podczas wpuszczania kontrastu. Ja miałam koszulę, papcie, lepiej wziąśc podpaskę, bo lignina którą dają po badaniu jest szorstka jak papier. Nie bójcie się dziewczyny, i trzymajcie się tego, że po badaniu są duże szanse na zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2481
Oba jajowody drożne, staramy sie od 6 miesięcy i tym badaniem chcieliśmy zwiększyc szanse na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki. ja tez jestem pierwszy cykl po hsg. tez oba drozne. jutro jeszcze sprawdze czy pekl perzechyk, jesli tak to ja juz nie wiem dlaczego sie nie udaje zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona ona e
kurcze, nie mam koszuli nocnej ;) wszystkie takie tylko dla meza ;) lekarz mi mowil ze nie jest konieczna pizamka i sie teraz zastanawiaM JAK TO JEST, CZY MAM BRAC WSZYSTKO ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona ona e
A DLUGO CZEKALAM BO CIAGLE COS, to czekalismy na wyniki meza, to mialam piekna owulacje jak nigdy, to jak sie zdecydowalismy trzy miesiace leczylam bakterie,,,, ale juz jutro bedzie ten dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz koszuli to wez sobie pizamke i jakas dluzsza koszulke dla lepszego komfortu bo rozbierasz sie tylko od pasa w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
pewnie twoj gin się orientuje co się moze przydac w "jego" szpitalu. Moze jak nie masz koszulki ani pidżamy to weż jakąś tunikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona ona e
wiecie co jest najlepsze? ze ja sie chyba bardzije nie moge doczekac i ciesze sie na to badanie bardzije niz boje :P tak, zrobie, najwyzej sie nie przebiore i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona ona e
a musi byc krotki rekaw czy dlugi moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
obojętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam za Was kciuki... na pewno będzie dobrze . Dacię radę.. eh te święta... każdy s"trzymał" dobrą wieść o ciązy na spotkanie rodzinne, ja dzisiaj az śie poryczałam przy stole jak się dowiedziałam o kolejnej ciąży. Wczoraj jak nosilam malutką dziewczynkę moj synek sie spytal "prawda mamo ze to teraz nasza dzidzia? i zabierzemy ją do domu?? ""a wszystkie ciotki "no Justyna pora na Was"...brrr. a tym czasem moj "parogodzinny" okres zamienil się dzisiaj w ciagle cieknący kran .. az dziwne bo to toretycznie 5 dzien a leci mi ciurkiem, az sie dzisiaj porządnie wystraszylam bo nigdy nie mialam takich "mocnych" @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za wsparcie, oczywiście odezwę się jutro jak tylko wrócę ze szpitala. E ona ona e- ja też mam jutro hsg, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem już w domku! Wszystko trwało 2h:) .Nic nie bolało, no może tak jak przy @. Wyniki jutro, ale doktory takie miłe, choć nie mój gin,że wszystko mi pokazywali i mówili. Lewy sprawny,drożny, prawny mniej,ale przepchnęli go kontrastem i się udrożnił! Bosz...jaka ja jestem szczęśliwa! Dostałam śniadanko, wyjęli wenflon i do domu. M też dzielnie zniósł. Cała ta procedura nadawała temu strach i powagę, ale nie taki diabeł straszny... No i lekarze kazali dziś się przytulać, bo podobno dziś jest najlepszy moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka ale Ty jestes po owu juz nie? Poprzytulac sie nie zaszkodzi ;) Moze jakis tam pecherzyk sie uchowal ;) A po takim dlugim poscie to lepiej smakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to gratuluje dobrego wyniku badania ;) Teraz tylko czekac na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Ale Cię ekspresowo załatwili :) A jak przepychali kontrastem to również nie czułaś bólu czy miałaś znieczulenie? No i tak jak mówi Amefa dzisiaj masz 21dc więc raczej już po owu., plamisz? Ja plamiłam 4 dni i powiem Ci, że na przytulanki dopiero 4 dnia się zdecydowałam bo czułam się obolała no i M. mówił, że nie chce mnie uszkodzic :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się jak nowo narodzona! Lewy w ogóle nie bolał, taki ból jak przy @, ten prawy mocniej,ale do przeżycia. Dali mi tylko dożylnie ketonal p/bólowy. Tak Amefa dziś 21dc ,ale jakoś się tym nie przejmuję, mam taką ochotę...heheh, że nie ważne czy teraz się uda. Dziś mogę góry przenosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
To jasne :) więc działajcie. My ten cykl mamy odpuszczony, zmiana lekarza, nie biore nic do stymulacji itp. no i wreszcie spontaniczne przytulanki ;) Sprawdzałam ceny badań, które zlecił mi lekarz i wychodzi na to, że zapłącę ok. 350zł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×