Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Dzięki, poczytam. Jest też jakaś książka, gdzie mówi się "modlitwę" , która działa podobno na różne rzeczy, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu "Kod ..." jakiś tam , kumpela też to sobie powtarza i choroba nie powraca... Co do p dr Marek Pawlus- podobno leczy jakimiś witaminami, maszynami i nie wiadomo czym, a pomaga. Tyle,że koszty spore. Na razie się nie wybieram, a Wy znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno przyjmuje w Poznaniu i Koninie. Wpisz w google , na pewno o nim coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
zrobiłam sobie tak dla jaj wyliczenie kalendarza księżycowego i wyszło mi że najbardziej płodny w maju był 27 czyli kiedy dostałam ostatnią @ a nastepny 25czerwiec kiedy będę w 2-3dc, sprawdzać nie zamierzam bo nie preferujemy seksu w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zrobiłam, wypada mi niby 2x w czerwcu- 1go i 30go- więc na pewno się nie uda- 1go nic nie było, a 30go jestem w Anglii u siostry. Szansa na lipiec, a najbardziej na sierpień, bo w tym czasie będziemy w Chorwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ale się rozpisałyście. Super. :) U mnie ból jajnika przeszedł całkowicie. Pomogła nospa. Obecnie mam 23 dzień cyklu. To co mnie bardzo dziwi to, to, że zawsze bolały mnie po owulacji piersi. A teraz zupełnie nic! Może dlatego, że pierwszy raz od jakiegoś czasu pęcherzyk sam pękł, bez pregnylu. I może te hormony jakoś na to wpłynęły. W ogóle w tym miesiącu czuję się jakoś inaczej. Jeśli chodzi o CLO, to ja brałam tylko jeden cykl...i niestety zrobiły mi się torbiele po tym. Od tamtej pory moje pęcherzyki nie pękały same. Dopiero w tym miesiącu się udało. Czekam na zrobienie w nast. tygodniu testu. Nadzieja znowu jest...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
ziuta ja po pregnylu zawsze mialam straszny bol piersi, bez pregnlu tez mam ale znacznie mniejszy chociaz 2 dni temu nie moglam sie w ogole do nich dotknąc , stanik uwieral, bluzka tez denerwowala ze nie wiedzialm co juz lepsze .... ale wczoraj przeszedl.... nei wiem czy to dobrze czy zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk.ol
czesc dziewczny jakie mieliscie wyniki HCG w 3 tygodniu ciazy . Prosze o pomoc na meila Ona721@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
no u mnie juz pojawiło sie rano delikatne plamienie, czekam tylko aż sie rozkręci zeby napisac gin, że ją nawiedze w poniedziałek Justa, Justynka83 a jak tam u Was?o ile pamiętam szłyście prawie równo ze mną. Mnie wczoraj zaczęły boleć cycki co już dawno nie miało miejsca przed @ Teraz tylko trzymajcie kciuki żeby inseminacja zakończyła sie sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Myszka szkoda że się teraz nie udało, ale zobaczysz inseminacja na pewno się uda:-) Już teraz trzymam kciuki i pisz na bieżąco jak wygląda sytuacja:-) U mnie dziś 26 dc. Cycki nie bolą co dziwne. Ale mam nerwa od paru dni na wszystko i pryszcze wyskakują więc też już czekam na @. Coś mnie tam kłuje w środku co jakiś czas więc na bank przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
u mnie sie @ już rozkręciła i musze sie zaopatrzyć w przeciwbólowe tabsy, bo popołudniu jedziemy do znajomych na grilla.najgorsze jest to że co chwila mi sie słabo robi(a to dopiero dzisiaj 24stopnie) i nie mam wogóle apetytu a co najdziwniejsze od 2 tyg. słodkie może dla mnie nie istnieć a zwłaszcza czekolada. Oczywiście będę pisać na bieżąco jak wszystko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie brak jakichlolwiek oznak @, prawidlowo powinna byc w srode , ale na monitoringu jak bylam to pecherzyk w poniedzialek mial 21 mm i gin stwierdzil ze peknie tego dnia albo nastepnego, w czwartek bylo widac juz tylko plyn po pecherzyku ani sladu , takze obstawiam ze powinna przyjsc @ pewnie we wtorek. Dzis mnie podkusilo i zrobilam tescik ... niestety jedna... nawet po godzinie nie bylo widac zadnego sladu drugiej ;( ale ide w wasze slady.... 28 czerwca klinika Bocian i jak dobrze pojdzie to bedzie cykl z inseminacja .... naturze trzeba trochę pomoc ;)) skoro sama nie potrafi sobie dac radę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj wszystkie kobitki wywiało na powietrze ;-) ja dzisiaj kupilam dla mojego M AndroVit. i mam tez pytanko czy ktoras z Was miala do czynienia lub słuszala o saszetkach dla kobiet i mezczyzn prenatal pro baby? podobno ulatwiaja zajscie w ciaze? tylko czytajac sklad to są same witaminy, wiec zastanawiam sie czy to nie naciaganie zdesperowanych ... koszt miesiecznej kuracji ok. 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
Beti ja słyszalam o tych saszetkach, był chyba wtedy początek stycznia a we wszystkich hurtowniach farmaceutycznych mówili że nie ma i dostawa POWINNA być w marcu ale nie było wiadomo czy aby napewno, bliżej marca M byk sie pytac i nadal nie wiedzieli więc odpuścilismy. zamiast tego biore femibion natal 1 bo tam jest bardziej przyswajalna przez organizm postac kw. foliowego Justaa no odkładnie, szczęściu tzreba troche pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Cześć dziewczynki. U mnie dziś 28 dc. Wczoraj miałam sensacje żołądkowe i byłam pewna że @ przyjdzie. Od kilku cykli mam tak że jak dostaję @ to pół dni spędzam na kibelku. Ale @ brak. Rano zrobiłam test, jedna kreska. Więc @ na bank przyjdzie, pewnie dziś lub jutro. Ale piersi mnie dalej nie bolą. Może się spóźni kilka dni. Ciort wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka @ mogła się przestawić ze względu na Twój wyjazd do UK. Ja dzisiaj 6dc od wczoraj biorę famarę. W piątek wizyta u gin na podglądanko i wyjeżdżam z M. na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Asia ale Wam fajnie :-) zazdroszczę wyjazdu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
No właśnie pewnie mi sie przesunie o kilka dni, niby planowo powinna być jutro. Nerwa mam an wszytsko więc na bank przyjdzie. Tylko nie wiem skąd te rewolucje żołądkowe, dziś też je mam. Mój M jadł to co ja a nic mu nie jest:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka skoro termin masz jutro to spokojnie czekaj. Może nadejdzie już dzisiaj stąd te rewolucje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Czekam Asia bo nie mam innego wyjścia:-) Tylko dziwią mnie te rewolucje tak wcześnie :-) A gdzie wyjeżdzaćie z M jeśli wolno spytać? :-) To już taki urlop wakacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Jedziemy nad morze. W sumie to mozna nazwać urlopem wakacyjnym ponieważ następny może we wrześniu lub październiku. Pierwszy raz idziemy na urlop w tzw. sezonie :) Jest to spowodowane pracą M. Sierpień cały już nam odpada bo M. wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Fajnie:-) Zapowiadają ładną pogodę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No mam nadzieję, że pogoda będzie ładna :) Wreszcie muszę się opalić bo biała jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
co słychać u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Śpią chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Ja mam w tym miesiącu jakiś kryzys. Normalnie mówię sobie, że to już ostatni miesiąc i daje sobie spokój ze stymulacją. Znudziło mnie od 1,5 roku życie od gina po test i faszerowanie się tymi gównami. Jestem już chodząca apteką! Muszę sobie zrobić przerwę. Choćby wakacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
Marla ja juz też czuję że mam dość tej stymulacji. W sumie teraz będę miała spokój przez dwa miesiące bo czekamy na wizytę u nadrologa. :-) Więc to może najlepszy sposób żeby sobie odpuścić na jakiś czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Wiecie co czasami też tak mam od roku na tabletkach ale z drugiej strony myślę, że nie mogę odpuścić. Zobaczymy co czas przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-83
A ja myślę że mi to odpuszczenie dobrze zrobi. Trudno, dwa czy trzy miesiące to nie długo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleole.........
Absolutnie nie zachęcam do odpuszczania sobie na zawsze! Trzeba dążyć do celu. Ale przerwa od leków jest dobra, bo organizm się do nich przyzwyczaja i rozregulowywuje. Czasem trzeba skupić się co dalej. Może spróbować coś nowego. Ja się boję tych leków i ich skutków ubocznych, nie tych teraz typu ból głowy, ale kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×