Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Słońce---------- płaczę razem z Tobą. Takie to straszne. :( :( :( :( Boże...dlaczego nas tak doświadczasz...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczyje Slonce... nie mogę w to uwierzyć.... zycie jest niesprawiedliwe !!!1 kurcze co sie z nami dzieje .... woczraj tez dziewczyna na innym forum napisala ze jej ciaza okazala sie pozamaciczna i bedzie miala prawdopodobnie usuniety jajowod ... .ku... teraz to az strach byc w ciazy ,,, ale zycie jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce tak bardzo mi przykro :( kurwa jakie to zycie jest niesprawiedliwe! Przepraszam za przeklenstwo, ale inaczej sie nie da. Justa tak jak mowisz, strach byc w ciazy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem jak nieżywa. Już nie mam siły płakać. To jest jakiś cholerny koszmar. Ciągle mam tylko w głowie pytanie dlaczego? Po wszystkim jak przyjde na kontrolę do lekarza to będziemy szukać przyczyny dlaczego tak się dzieje. I tak podjęliśmy z mężem decyzję że spróbujemy jeszcze tylko raz bo już nie.mamy siły na więcej gdyby miało się kończyć zawsze tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ja sie wcale nie dziwie, ze tak sie czujesz ni ile mozna takie cos wytrzymywac. Tym razem mialo byc wszystko dobrze do jasnej cholery! Tekst oklepany, ale prawdziwy:"czas leczy rany". I tak jak mowisz zbadaj sie wzdloz i wszerz i moze znajdzie sie przyczyna. Kochani zycze wam duzo sily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest takie okrutne!!! Ja jestem przez te starania już tak znerwicowana, że moi bliscy na tym cierpią. Ale też z drugiej strony czuję, że tak naprawdę NIKT mnie nie rozumie, nie wie co czuję, jak to wszystko boli!!!! :( :( :( Mam takie poczucie, że bóg nie chce mi pomóc. Jestem osobą wierzącą, modliłam się bardzo dużo o dziecko. Ale zaczynam wątpić. Dlaczego inne kobiety bez żadnego problemu mają to dzieciątko, a MY nie??!!! Bóg mnie już nie słucha!! (musiałam się wam wyżalić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka 222
...Witam Dziewczyny, Kobiety ... We wtorek mam mieć zrobione badanie drożności jajowodów. Od 4 lat nie mogę zajść w ciąże. Jeden z lekarzy przez 2 lata leczył mnie na zapalenie przydatków ciągle był Duphaston i ketonal, ponieważ bóle miałam nie do zniesienia. Samopoczucie coraz gorsze. Zmieniłam lekarza okazało się, że mam ednometriozę, zbrzmiało jak wyrok. Skierowano mnie na laparoskopię (czekania pół roku). Po niej wycięto mi tylko 2mm ognisko, które było tak umiejscowione, że sprawiało mi wszystkie trudności w funkcjonowaniu i ten ból. Od laparoskopii minęło 2 lata, a mój "nowy" lekarz rozkładał ręce zamiast kierować mnie na badania. Ponownie zmieniłam Ginekologa tym razem to był strzał w 10. Od razu wypisał potrzebne skierowania, te co mógł na NFZ, inne niestety płatne. Chodzę do niego prywatnie, może płacę dużo (150zł), ale ponownie wróciła nadzieja, że zajdę w ciąże. Mam dopiero, a może już 24 lata, ale zaczęłam się utrzymywać od 20 roku życia i zapragnęłam zostać Mamą. Wiem, że część z Was z ironicznym uśmiechem spojrzy na mój wiek i stwierdzi "że mam czas". Niestety nie mam. Czytałam wiele opinii na temat tego badania, ale proszę napiszcie która z Was miała je w ostatnim czasie. Ile z Was zaszło w ciąże po nim. I po jakim czasie od wykonania rozpoczęłyście współżycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nikt Ci tu raczej nie powie, ze masz jeszcze czas ;) Owszem, jestes mloda, ale to nie ma zadnego znaczenia :) Chcesz byc mama i starasz sie tak samo jak dziewczyny w innym wieku. Ja mialam 19 lat, gdy zapragnelismy miec dziecko, teraz mam 23. Starania z lekarzami rozpoczelismy po slubie, niecale dwa lata temu. Od mojego hsg w sierpniu minie rok. Niestety po tym badaniu nie zaszlam w ciaze, poniewaz mam PCOS i nie bylo owulacji. Dodatkowo mialam niedrozny lewy jajowod. Dopiero po laparoskopii wykonanej w listopadzie udalo nam sie i teraz jestem w 34 tygodniu :) Trzymam kciuki za powodzenie zabiegu i za szybkie zajscie w ciaze oczywiscie :) Daj znac jak bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania moze przyczyna to castagnusa ? ? ja juz wymiekam...calkiem neidawno dostalam jakiegos krwawienia niestety czerwonego .... nie wiem czy to @ prrzyjdzie wczesniej czy co ... dzis 20dc wiec troche za wczesnie a do tego na jutro przelozylismy nas wyjazd do chorwacji . O niczym innym nie marze jak miec @ na wakacjach .... wsciec sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wymiekam...calkiem neidawno dostalam jakiegos krwawienia niestety czerwonego .... nie wiem czy to @ prrzyjdzie wczesniej czy co ... dzis 20dc wiec troche za wczesnie a do tego na jutro przelozylismy nas wyjazd do chorwacji . O niczym innym nie marze jak miec @ na wakacjach .... wsciec sie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce, nie wierzę w to co czytam.Ciężko cokolwiek powiedzieć,napisać...Sil Wam dużo życzę, jestem z Tobą całym sercem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Normalnie ąż mi się nie chce pisać i zastanawiać czy może się tym razem udało. Cały czas myślę co przydażyło się Słońcu. Wiem, że nie mogę myśleć że mi też się może przydażyć coś tak okrutnego, tylko muszę - musimy myśleć mimo wszytsko nadal pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dzisiaj mam 27dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Nie napewno nie będę testować w środę. Jeśli do week nic się nie bedzie dziać to może w niedzielę. Ale wg mnie i tak nic w tym m-cu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie co u Was, wiem że każda teraz przeżywa to co się stało u Słońca ale nie możemy się załamywać. Musimy być silne i wierzyć że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
jestem jestem widze że troche tu ucichło po ostatnich wydarzeniach. o sobie nic nie pisze bo cały czas czekam, w głowie kotłuje mi sie tysiąc myśli. teoretycznie licząc dzień inseminacji dziś jest 14dzień ale z testem zaczekam do jutra. W pracy sie oszczędzam wogóle to mam takiego stracha że szok. mój M już wczoraj nie mógł spać a co to będzie dzisiaj. ja wczoraj miałam koszmar bo mi sie śniło że zobaczyłam czerwoną plamę, przebudziłam sie ale po zaśnięciu lecial jakbby ciąg dalszy tego snu, nawet moja gin w nim była-postanowiłam jednak potraktowac to na opak i przyjąc jako pozytywne przesłanie, bo zawsze jak mi sie sniły dzieci to przychodziła potem @ więc teraz będzie na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka sny odczytujemy na odwrot, wiec wszystko bedzie dobrze :-) u mnie dzisiaj 28dc, ale nawet nie licze na to ze sie udalo, juz chyba nie wierze ze sie w ogole uda, nie mam zadnego punktu zaczepienia zeby cos poprawic, niby wszystko jest ok, a nic nie wychodzi,i jestem jeszcze poddolowana sytuacja u slonca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Jestem po wizycie u gina. U mnie 9dc, a jajeczka na jednym 19mm, na drugim 18mm. W środę znowu wizyta. I.....w piątek prawdopodobnie inseminacja :) Nadzieja powróciła. :) Ale przed tym musimy ponownie zrobić badanie nasienia, żeby upewnić się, że jest ok. Trochę to wszystko będzie na wariata, ale mam nadzieję, że uda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Ziuta będziesz miała większe pęcherzyki na inseminacje niż ja. masz cykl naturalny czy stymulowany? ale po co każą wam raz jeszcze zrobić badania nasienia to nie rozumiem bo przed inseminacja i tak sprawdzają-a jak juz to trzeba było wam to zlecić zanim zaczeliście stymulacje a nie teraz. Beti a może spróbujcie tez inseminacji? u nas też wszystko ok, oprócz wahającej prolaktyny do niczego nie można sie było przyczepić więc zdecydowaliśmy sie na taki krok. może u was to też byłoby dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Justynka a jak tam Wasze badania? zdaje sie że 20lipca idziecie na wizyte tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkam--------- no właśnie z mężem postanowiliśmy, że nie robimy tego badania nasienia, tylko od razu inseminacja. Ale powiem ci, że to my zaniedbaliśmy tę sprawę, bo mieliśmy zrobić wcześniej badanie nasienia. Mąż miał rok temu badanie i wszystko u niego ok. Ale mam nadzieję, że teraz też będzie dobrze. Cykl mam naturalny, bez stymulacji, jedynie będę brała Duphaston, no i może Ovitrelle, jeśli będzie trzeba. Czytam na forum o skuteczności inseminacji i.... niestety, ale za pierwszym razem rzeczywiście bardzo mało kobiet zachodzi. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuta a zobacz sobie ile kobiet zachodzi w ciaze po pierwszym stosunku bez zabezpieczenia. Chyba jeszcze mniej :P Malo komu sie udaje za pierwszym razem ;) Myszka mi sie na poczatku tez snilo, ze krwawie. Budzilam sie czujac wilgoc w majtkach, drzaca reka sprawdzalam czy to nie krew... Kilka razy tak mi sie snilo. Okropne uczucie :( Dobrze, ze ani razu nie zobaczylam wtedy krwi i Tobie z calego serca tego zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka tak, my mamy w piątek wizytę i wtedy okaże się jak wygląda reszta wyników M. Jutro od samego rana czekam na dobre wieści od Ciebie:) I od beti też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka tak, my mamy w piątek wizytę i wtedy okaże się jak wygląda reszta wyników M. Jutro od samego rana czekam na dobre wieści od Ciebie:) I od beti też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×