Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

justynka jak nie dostane do jutra @ to powtorze z rana test, chociaz nie wiem czy jest sens :-( cycki przestaly mnie juz bolec, a jak to kiedys asia napisala to oznaka spadku progesteronu :-( a tak na marginesie to przeciez na kazdym tescie jest napisane ze najlepiej go zrobic w dniu spodziewanej @ wiec dlaczego u niektorych dziewczyn wykrywa ciaze pozniej? myszka a Ty sprawdzalals czy cien zamienil sie w widoczna kreske? bardzo ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa483
psioszka a co ten wynik AMH oznacza? jaki Ci wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Justynka test robie dopiero w sobote rano, do piątku wieczora mam brac luteine, chyba ze @ przyjdzie do tego czasu, narazie co ranek patrze z niepokojem czy nie ma niechcianej niespodzianki. Zastanawiam sie w jakim stopniu działa luteina, tzn mniej więcej o ile podnosi poziom progesteronu w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Miałam mieć w piątek inseminację......niestety, ale jej nie będzie. :( Dziś 11 dc a ja już jestem po owulacji. Jajeczko z lewej strony pękło, więc lekarz stwierdził, że no już jest za późno, żeby za 2 dni robić inseminację. :( Czuję rozczarowanie, bo już psychicznie nastawiłam się na jakiś przełom w leczeniu. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkam86
Ziuta przykro mi. Dziwiłam sie troche jak pisałas ostatnio że masz pęcherzyki 19mm i dopiero za kilka dni inseminacje, nie wiem po co lekarz kazal czekać, mógł dac pregnyl i za 2 dni zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allaa- AMH to badanie rezerwy jajnikowej, mi wyszedł w normie, a przy PCO ma się go znacznie podwyższony, więc można robić elektrokauteryzację, w moim przypadku ,jeśli wynik jest dobry to uszkodziliby mi moje jajeczka i nie byłoby już szans na ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa483
Dzięki za odp bo wiesz ja miałam robioną laparoskopię i nie zrobili mi tej kautryzacji bo mam za małe jajniki i też mogłyby się uszkodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka Ty to masz silną wolę:-) Ja bym chyba nei wytrzymałą do soboty :-) Ziuta może akurat udało się naturalnie:-) Było mizianko? :-D Dziewczyny a mi się włączył stres przed jutrzejszą wizytą. Zastanwaim się jak to będzie. Czy będą chcieli mnie stymuliować to tej inseminacji, czy na cyklu naturalnym. I kiedy o tym zdecydują. U mnei to różnie bywa z tą owulacją, przeważnie jej nie mam:-( Jeszcze dzwoniłam wczoraj zapytać czy są już wszystkie wyniki M. a tu się okazuje że babka nie może znależć wyniku posiewu. Na posiew czeka się ok 7 dni a my badanie robiliśmy 20 czerwca :-( Bez tego nie ma sensu chyab iść do androloga. Oby się ten wynik znalazł. Ale dziś miałam sen. Śniło mi się że urodziłam śliczną córeczkę, w domu w 5 minut dosłownie. Niestety tak jak pisałyście sny się chyba odczytuje odwrotnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka nie denerwuj się niepotrzebnie. Jesteś pod fachową opieką daj im działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a Ty kiedy powinnaś dostać @?? Kiedy będą dobre wieści?:-) Beti trzymam kciuki żeby @ nie było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka prawdopodobnie właśnie dostaję @ bo od rana zaczęły się bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No to dostałam @. Dzwonię dzisiaj do ginekologa z zapytaniem o laparoskopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No to dostałam @. Dzwonię dzisiaj do ginekologa z zapytaniem o laparoskopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka wielkiego rozczarowania w tym cyklu nie mam bo pecherzyk byl po prawej niedroznej stronie. Ale wiadomo.... choć troszkę myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Nie wiem czy to przypadek ale odkąd zaczełam brać bromergon każdy cykl dalej skraca mi się o 1 dzień maj był 31, czerwiec 30 a teraz lipiec 29. Może dążę do 28 książkowych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
juz sama nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak pisałaś że jeden cykl spróbujecie jescze a potem inseminacja. Może warto i laparoskopia nie będzie potrzebna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) napisze wam moje wyniki badan. A wiec: TSH3 GENERACJI 2.88. uIU/ml(norma 0.270-4.200), TESTOSTERON 0.337 ng/ml (0.06-0.82), FSH (( faza follikularna) 8.29 mIU/ml ((3.50-12.50), LH 9.61 mIU/ml (2.40-12.60), ESTRADIOL 24.31 pg/ml(12.50-165.00), PROLAKTYNA 12.40 ng/ml ((3.90-29.50). wyglada na to, ze wszystko jest w porzadku. A wy co o tym myslicie? dzisiaj zaczynam clo, przez 5 dni i potem monitoring. Ciekawe co z tego wyjdzie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Justynka no właśnie już nic nie wiem. A może laparoskopia pokazałaby co tam się w środku dzieje. A moze jeszcze ten cykl odpuszczę i wezmę femarę i jak pójdę do gin to zacznme mówić, ze jak sięnie powiedzie to może ta laparoskopia czy inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Dziewczyny co robić :( Z M. porozmawiam wieczorem. Tak sobie myślę, że może jednak wezmę femarę od 5dc, umówię się na 10dc do podglądania, akurat płodne wyjdą na początku sierpnia więc M. będzie w domu bo później wyjeżdża. I porozmawiam z lekarzem co robimy dalej w razie jak ponownie się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Asia co Ci poradzić:-( A jak u Ws wyglądały wyniki M., jakie było nasienie? Może u Was tak jak u nas to kwestia plemników :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
M. miał dobre wyniki oglądał je też nowy gin ale mówił, ze nie są kompleksowe. Moze teraz poproszę go o zlecenie ponownych badań dla M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Mi ten gin. w klinice dał całą listę badań dla M. I to nie tylko nasienie ale też hormony i posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
Wiem, wiem Justynka. Musimy ponownie zacząć działać żeby nie stać w miejscu. Na lekach jestem już dokładnie rok , bo pamiętam, że pierwszy raz clo dostałam w lipcu. Myśle, że nadszedł czas abym się odważyła i powiedziała mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Mi ten gin. w klinice dał całą listę badań dla M. I to nie tylko nasienie ale też hormony i posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×