Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

ja w sumie nie mam żadnego porównania z innnymi szpitalami, mam co prawda 5minut autem od siebie wojewódzki szpital i tam rodziła moja siostra ale jakos mi wizualnie nie przypadł do gustu.no i jak mi siostra powiedziała że piguła na nia nawrzeszczała że małego źle do piersi przystawia(a jak ma to zrobić to nie pokazała) to już wogóle mi sie odechciało. a nie powiem bo jednak bliżej i jest gdzie zaparkowac ze spokojem. A na Polnej to jednak te cholerne strefy parkowania a i tak nie ma miejsc no ale tutaj pracuje moja gin i też jakos zawsze myślałam że to tam będe rodzić. A dzisiaj zapowiada sie dzień leżakowania w lózku z moim M bo obudził sie z prawie 38stopni gorączki,mówił że pewnie by wytrzymał w pracy ale ja wole nie ryzykować ze coś więcej sie z tego rozwinie bo za 10dni Mała ma przyjśc na świat i tatuś musi być zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce możesz zmienić stopke na bardziej optymistyczna:) a jak tam twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos malego na poprawe humoru Przyjmij życzenia Babo kochana Od drugiej baby z samego rana Niechaj dzień cały będzie radosny Bądź zdrowa babo i czekaj wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie I kobietom w całym globie! By marzenia się spełniły, I nas chłopy wyręczyły! My dziś drinki i kaweczki Nasz ŚWIĘTO dziś babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne Justa:) no ja mam dzień kobiet od 21lipca jak M zobaczył 2 kreski na teście:) tylko jak mu sie zrewanżować za te wszystkie miesiące na dzień faceta 10marca? będę musiala mu potem podmaslać troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sprawdzałam wyniki tych wskaźników krzepnięcia, INR został bez zmian jako ostatni wynik na dolnej granicy a APTT jeszcze o 1sekunde sie skrócił-ja pierdziele to już sie boje co by było gdybym tych zastrzyków teraz nie brała. najgorsze że gin ma wyłączony tel. więc pewnie jest na jakimś zabiegu i nie wiem co dalej. niby mówiła że gdyby wyniki były takie same to mam już nie wykupowac drugiej serii no ale ten aptt jeszcze spadło,wprawdzie minimalnie ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka cale szcescie nie musisz zamartwiac sie tym o bybylo gdybys nie brala... cale szczescie bralas i to jest najwazniejsze. Myszka razem z Emilką bedziecie dogadzac mezowi na 30 wrzesnia ;)) U mnie dzis Kamil zazyczyl ze mamy kupowac po 3 kwiatki..od niego, od dzidzi i od mamy ;)) potem poszedl na ustepstwo i zgodzil sie na zakup kwiatka takze od taty ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całe szczęście że mi je zapisała,chyba sama sądziła że taka dawka wystarczy, jak patrzyłam w ulotke sa jeszcze 3 albo 4 większe dawki. no ale na wszelki wypadek na ostatniej wizycie dała mi druga recepte i własnei wyslałam M do apteki-dobrze że już lepiej sie poczuł bo nie miałby mi kto jechac wykupić. a więc kucia ciąg dalszy do 17marca-ekstra prezent na dzień kobiet. najpierw anemia a teraz za duża krzepliwość-normalnie od razu widac że jestem z pokolenia czarnobyla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam info od znajomego księdza dla dziewczyn dalej starających sie o maluszka. Otóż każdego 25dnia miesiąca bedzie odprawiał on Msze o dar macierzyństwa dla starających sie par. Jesli któraś z Was chce otrzymywac takiego maila przypominającego o tej mszy to napiszcie mi Wasze imiona i emaile a ja przekaże je księdzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, podaj mi swojego maila, to wyślę Ci moje dane:), chętnie skorzystam z takiej modlitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczynki. Buuuuuu.. Znowu zima :( nawet mi się nie chce z łóżka wychodzić. Czarna jak nie ma chętnych to ja wezmę od Ciebie i luteine i Clexane. Odezwij się na maila. Wykorzystamy że jest zimno, to będzie lepiej dla przesyłki. Beti miałaś już polowkowe? Asia, Pełna, Justa jak wasze brzuszki? Myszka u Was jeszcze tydzień? :) Psioszka, Ziuta, Justynka jak u Was? Zresztą pozdrawiam wszystkie Koleżanki ;) Mój mąż ma focha ;) stwierdził że w kwestii ciąży mężczyzna traktowany jest przedmiotowo, bo niby dlaczego kobieta czuje już ruchy a mężczyzna jeszcze nie?.. :) I na nic tlumaczenia że sama ledwo co czuję, i tak jest foch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka napisałam do Ciebie mejla z prośbą o modlitwe już kiedyś wysłałam takiego mejla do sanktuarium nie wiem która z Was dała tego mejla chyba Słońce i przyniósł mi szczęscie bo zaszłam w tym samym cyklu ale niestety poroniłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce znam to, mój M też zaczął czuć ruchy 3-4tyg.później ode mnie i było mu przykro że musi tyle czekać a ja już je czuje. ale za to żadnego usg nie przepuścił, kombinował w pracy,zamieniał sie żeby tylko móc iść ze mną na wizyte bo niby to czemu ja mam więcej razy ją widzieć niż on:) No w przyszłą niedziele do szpitala ide,lekki stresik już jest ale tylko chwilami,przynajmniej narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Słońce połówkowe mam we wtorek. Lekki stresik jest nie będę ukrywać. Justynka masz już wyznaczoną wizytę? Jak się czujesz kochana ? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ale to już zleciało:) widze po sobie że te 9miesięcy minęło jakby czas nagle przyspieszył przynajmniej kilkakrotnie. Za tydzień o tej porze pewnie będe po raz 10-ty sprawdzać czy napewno wszystko spakowałam do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! No niestety zima wróciła....:( U mnie po staremu. Biorę leki na tarczycę. Wyniki trochę się poprawiły, ale pytałam pani doktor o inseminację z tymi wynikami. I odradzała mi. Więc myślę, że w kwietniu lub w maju może podejdziemy do IUI, ale na pewno na NFU. Ponieważ nie mamy kasy zrobić tego prywatnie. Taki jest plan. :) Wiecie co?....ja naprawdę odpuściłam sobie te nasze starania, czuję się wolna! Czasem przychodzą chwile załamania. Ale teraz przynajmniej jestem w stanie odwiedzać koleżanki w ciąży, i te które mają już dzidzię. Wcześniej strasznie to przeżywałam. Zmienim trochę nastawienie, zapisałam się na fitness, mam dużo innnych zajęć i nie mam czasu na rozmyślanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka naprawde ten czas leci niewiadomo kiedy ... jeszcze troszeczke i bedziesz tulic Malenstwo w swoich ramionach ... ja w koncu tez musze sie brac za przeglad i kompletowanie wyprawki bo czas leci ... u mnie koncowka 30 tygodnia, od jutra wkraczamy w 31 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym czasem to prawda. Ja dzisiaj zaczynam 18 tydzień :) Pamiętam że w poniedziałek 16 lipca jechałam do szpitala na zabieg a Myszka w sobotę nam pisała że jest w ciąży. A teraz lada chwila zostanie mamą. Justa no to już się musisz brać za przygotowania :) ja się wczoraj pytałam mojego męża kiedy zaczniemy przygotowania :) ale oboje stwierdziliśmy że może powolutku po Wielkanocy. Chyba jesteśmy przesądni. Co prawda w piwnicy u mamy stoją już dwa worki ubranek po moich siostrzenicach i troszkę korci, chociaż żeby przejrzeć :) Wiecie ile u mnie jest śniegu, i ciągle pada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no to juz najwyższy czas zacząć przeglądać i segregować ciuszki, ewentualnie cos uzupełnić. Słońce my sie tez nie kwapiliśmy do kompletowania wyprawki,właściwie teściowa ze szwagierka i moja mama dopilnowały by ubranek nam nie zabrakło. jak w poniedziałek z mama je segregowałam po praniu to stwierdziłam że bedę sie musiała chyba mocno napocić żeby wszystko Emilce założyć choćby raz:) ale nie ukrywam że czasem przechodząc w sklepie obok dziecięcych ubranek na coś sie skusiliśmy:) zresztą pamiętam że jeszcze w czasie starań kupilismy skarpetki, body i czapeczke-tak dla przyciągnięcia bobaska:) A jak tam twój M nadal sie focha o te ruchy maluszka? u nas jest czasem tak że mój M czuje jak Mała puknie mu w ręke a ja zupełnie tego nie czuje więc doszłam do wniosku że po prostu już stara sie przekabacić tatusia na swoją stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkam dr olejniczak mnie kieruje cudowny lekarz.dzisiaj mnie troske gardlo pobolewa wiec boje sie ze do srody nie minie bol i nici z laparo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) ziuta mozesz mi napisac gdzie bedziesz robic iui na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka płucz gardło woda z sola(3/4szkl.wody i ok. pół łyżeczki soli-musisz sama sobie wypracowac odpowiednie proporcje), mnie to stawiało na nogi już w 2 dni a im częściej uda ci sie płukać tym szybciej. możesz w międzyczasie ssać tabsy na gardło typu strepsils, neo angin-sama najlepiej wiesz co na ciebie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkam dziekuje za rade z ta sola ide zaraz sobie zrobic:)neo angin jem mam nadzieje ze mi przejdzie do srody:(zrobilam sobie sok z cebuli te tez i czosnek jem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze Elka, jak masz coś w areozolu to tez sobie psikaj w gardło no i pij dużo gorącej herbaty. Słońce ta chmura sniegu dotarła do mnie, wieczorem zaczeło lekko prószyć a teraz jest tego chyba z 15cm. Na szczęście na długoterminowej prognozie mówili wczoraj że za tydzień będzie 7-8stopni na plusie a potem nawet jeszcze cieplej więc nie zmarzniemy z Emilką wracając do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Beti dzieki za pamięć:-) Ty już wiesz czy będzie dziewczynka czy chłopiec? U mnie jest ok bo w sumie nie mam innego wyjścia. Wizytę mam 25 marca. Sama nie wiem czy chciałabym próbować od razu jeszcze raz, czy czekać. Niczego już nie jestem pewna. Na razie musimy zabrać się za rozbiórkę starego domu a to ok. 25 tys zł, pożyczymy trochę kasy od teściowej i jakoś może damy radę. x Myszka trzymam kciuki za cc. To fantastycznie że już za tydzień będziesz trzymać Emilkę w ramionach:-) Czasem nachodzą mnie myśli że ja nigdy tego nie doświadczę, że jedynie co mi zostało to przytulanie cudzych dzieci. x Elka trzymam kcuki za laparoskopię! x Słońce, Myszka, Beti, Asia, Pełna, Justa, Ziuta, Elka, Yvonka (i wszystkie dziewczyny których nie wymieniłam) pozdrawiam Was serdecznie!!! Ps. Myszka wysłałam do Ciebie maila w sprawie tej modlitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ja stale o Tobie myśle i napisze temu księdzu żeby szczególnie Ciebie miał na względzie w modlitwie. tak jak pisałam mu o Słońcu i odpukać z maluszkiem wszystko w porządku:) Widzisz akurat w dniu twojej wizyty bedzie ta msza w intencji daru macierzyństwa, może to jakiś znak:) Daj koniecznie znać po wizycie, napewno córcia pozwoli mi na chwile tu zajrzeć, w końcu ma tu mnóstwo ciotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że ma tu same ciotki :-) Liczę po cichutku na jakieś zdjęcie Emilki na maila bo pewnie nie będziesz chciała dodawać go na publicznym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuce tu foteczke, nie martw sie:) myśle że dam rade gdzies między karmieniem a zmiana pieluchy hehe, w końcu M będzie na początku ze mną to te pare minut przerwy bedę chyba miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę, na początkiu Emilka będzie pewnie większość czasu spała:-) Wow ale Wam zazdroszczę. Już niedługo Ty i reszta dziewczyn zaczniecie taką fajną przygodę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×