Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Słońce, Bet dziękuje Wam bardzo :-) Betki gratuluję córeczki, ahhhh..... fajnie :-) Na pewno wszystko jest i będzie ok także się nie stresuj:-) Kurcze ciężko z tym wszystkim, wszystko kręci się w okół kasy :-( A jak tu coś odłożyć jak co miesiąc mam rachunek za gaz na 600 - 700 zł :-( I na dodatek 17 stopni w domu. Niech ta zima się w końcu skończy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka już w przyszłym tygodniu ma sie ocieplać i mam nadzieje że to już definitywny koniec zimy. Co do rachunków to cie rozumiem, tez mam chate ogrzewana na gaz i wode tak samo, wprawdzie u nas mieszka 6 osób + dziecko a za chwile drugie będzie i płacimy co 2 miesiące ale kwota miesięczna napewno jest zblizona do twojej bo jednak na tyle osób idzie więcej wody a i dzieci musza mieć troche cieplej. ale trzeba przyznać że ta zima może i długa ale nie była jakas super mroźna tak jak jednego roku było prawie połowę czasu temp. bliska 15-20stopni na minusie. a jak na złość nie idzie wygrać w totka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszka a my mieszkamy we dwoje i sami musimy wszystko utrzymać:-( Teściowa przyjeżdża co 3 miesiące i to tylko na 2 tyg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakaś z tymi rachunkami. jak zwykle wszystko rozbija sie o kase, że też nie można sobie dodrukować tyle ile potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Fionka ja narazie odpuściłam na całej linii :-) zobaczymy co będzie. ale podczytuję was często :-) Elka czekam na info. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczynki, melduję się :) Dzisiaj sobie dogodziłam i byłam u fryzjera :) zrobiłam sobie pasemka w kolorze czekolady i koniaku :) Jak zwykle po fryzjerze głowa pełna plot ;) Mała odzywa się coraz częściej. Ale co zauważyłam to od kilku dni mam w ustach okropny posmak jakby proszku do prania. Okropne. Macie pojęcie od czego to może być? Strasznie to męczące. Myje zęby po cztery razy dziennie i pluczę płynem do ust żeby się pozbyć tego posmaku ale pomaga tylko na chwilę :( nic mi przez to nie smakuje. A i mamy nowego papieża, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce nie wiem od czego masz taki posmak, może Mała sie czegoś domaga albo coś jej nie pasuje w twoim menu. ja tylko kilka razy miałam zgage i nie cierpie jak nieraz mi sie odbija czymś co zjadłam nawet kilka godzin wcześniej. A u nas odliczanie trwa... :) cholercia ale nie moge sie już doczekać no ale 18-ty już tuz tuż:) póki co wizja porodu mnie nie przeraża-pewnie dotrze to do mnie w niedziele jak już będe w szpitalu wieczorem sama. bardziej boje sie braku obecności M.-on pewnie też nocki nie prześpi, bez sensu jest to ściaganie biżuterii, nawet obrączki nie będe miała ani łańcuszka z bozinką który nosze od chwili gdy okazało sie że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wczoraj pochwalić twoja nową fryzurke Słońce, przyszła mama tez musi ładnie wyglądać:) mnie sie tylko raz udało wyrwać do fryzjera do podcięcia jak na chrzciny jechaliśmy, po porodzie też bym musiała sie wybrać do fryzjera ale co tu zrobić z cienkich włosów żeby nie było czasochłonne do ogarnięcia na głowie i nie było gorąco potem. A co do nowego papieża, wyglada na sympatycznego i podoba mi sie że wybrał imię Franciszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dziękuję. Ale się fatalnie czuje.. wymiotuję od rana. Nie wiem o co chodzi. Mdłości mi wracają? Najpierw ten paskudny posmak w ustach a teraz jeszcze i to. Mam nadzieje że to tylko chwilowe. Myszka jesteś już gotowa na spotkanie z córeczką? Troszkę Ci zazdroszczę że to już, ale tak pozytywnie Ci zazdroszczę oczywiście :) Odezwijcie się Dziewczyny. Dajcie znać co u Was. Zuzanka robiłaś test? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce może to jakiś wirus tylko, stale w powietrzu krąży tyle tego paskudztwa a teraz jesteś bardziej narażona na nie. Mnie czasem rano albo wieczorem nachodza lekkie mdłości ale to już chyba ze stresu. Jestem gotowa(a przynajmniej tak mi sie wydaje) i nie moge sie doczekać kiedy pierwszy raz ją zobacze:) troche sie tylko obawiam jak sobie poradze ze wszystkimi obowiązkami, jestem raczej niesystematyczna i zapominalska a nowe sytuacje bardzo mnie stresuja-do tego stopnia że dzwoniąc np. do lekarza najpierw układam sobie w głowie co powiem (wiem to chore)ale brak mi pewności siebie. 1 Zobaczysz jak tobie zleci, jestes juz na półmetku przecież a dopiero co pamiętam jak pisałaś że jesteś chora więc cykl przepadł a kilka dni póxniej chwaliłaś sie dobrą nowiną:) Jak tylko dojde do siebie po porodzie to postaram sie dać Wam tu znac, M ma internet w tel. więc sprobuje sie odezwać jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba naprawde jest cos w powietrzu bo i mnie w nocy wzielo na wymioty.. ma nadzieje ze nie jest to przepowiednia -( bo zawsze do tej pory po nocnych wymiotach ladowalam w szpitalu ) no i Maly mial dzis rozwolnienie wiec pewnie z tym wiatrem ( u mnie wieje dzis strasznie-brrr niech ta wiosna w koncu przyjdzie). Dzis mi sie snilo ze juz zaczelam rodzic a tu ciagle nic nie gotowe... rodzice z mezem wszystko przygotowywali jak ja bylam w szpitalu. Mniejmy nadzieje ze to nie sen proroczy tylko mobilizujący do tego aby wziasc sie w koncu do roboty ;) Myszka napewno sobie poradzisz. Chyba kazda kobieta ma jakos zakodowane co i jak trzeba robic z maluszkiem. A nie masz czegos takiego ze niemozesz doczekac sie juz Malenstwa kiedy bedziesz ja tulic a z drugiej strony chcialabys aby jeszcze troszeczke posiedziala w brzuchu bo boisz sie tego wszystkiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu pada śnieg. A zaplanowaliśmy sobie mycie okien na jutro. Tzn. Mąż będzie mył a ja będę dyrygować :) ale przy takiej pogodzie to się mija z celem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie mam pojęcia,troche sie boje jak uda mi sie ogarnąć to wszystko,czy fizycznie podołam bo jednak dużo leżałam i moje mięśnie szlag trafił więc latwiej pewnie będę sie męczyć na początku. oczywiście chciałabym jak najdłużej czuć Malutką od środka ale wydaje mi sie że w tym tygodniu brzuszek nieco mi sie obniżył więc i tak pewnie dużo dłużej bym jej nie utrzymała gdybym nie miała cesarki planowanej. Ja tez kilka razy miałam sny podobne do twoich, z tym że u mnie były to raczej wizje kompikacji, jakies krwawienia itp. jak na ironie w tamtych okresach akurat wszystko było zawsze ok, zreszta przed zrobieniem testu tez mi sie sniło że dostałam @ a jednak wyszły 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Słońce taka stopka jest idealna:) u mnie świeci słońce i śnieg zaczął prószyć-gdzie to ocieplenie u licha? Ja tez okno mam nieumyte bo w dniu kiedy M. robił świąteczne porządki z moją szwagierką akurat mróz przyszedł:/ ale tak mam już właściwie wszystko sprzątnięte,dywan wytrzepany na sniegu. zostanie mi tylko wytarcie kurzy i podłóg raz jeszcze. a co do okien, mój M stwierdził że on sie za to nie bierze bo mogłyby być jeszcze brudniejsze niż przedtem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wrocilam z laparo załamana.po mojej prawej stronie czyli niedrozny w cudzyslowiu niuedrzony bo okazalo sie ze nie mam tego jajowodu prawy jajnik w jelicie pecherz powiażany z jelitami jedna wielka masakra a to wszystko przez to ze z 14 lat temu mialam usowany wyrostek i jakis konowal mi wszytko popierd.. tylko nie wiem dlaczego wycial jajowod?dowiedziawsy sie o tym plakalam na oddziale jak dziecko nie moglam dojsc do siebie pocieszam sie ze zostal mi jeden jhajowod droznyi 2 zdrowe jajniki.ale mimo tego podlamalam sie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka co za konował robił ci ten wyrostek?! Aż się burzy wszystko. Jedno w tym dobre że wiesz z czym walczyć. I na pociechę Ci napiszę że tu na forum pisała kiedyś Maggda, czasami się jeszcze odzywa i też miała jakieś komplikacje po poprzednich operacjach a mimo to zaszła w ciążę. Lekarz powiedział Ci co można z tym zrobić? Jakie dalsze leczenie? Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka aż trudno uwierzyć że takie rzeczy wogóle są mozliwe. a usunięcie jajowodu powinno być wyszczególnione na wypisie, no i przede wszystkim powinien ci lekarz o tym powiedzieć juz po operacji chociaz. Współczuje ci kochana i nie dziwie sie twojej reakcji. A twój lekarz proponował jak teraz bedziecie działac czy dał ci czas by ochłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja siedze (leże) teraz jak na szpilkach bo dzwonił do mnie doktorek na którego oddział miałam trafić w niedziele i chciał mnie upchnąć już jutro do szpitala i miałabym być od rana na czczo bo ten oddział jest dośc oblegany w ostatnich dniach. Powiedziałam mu że specjalnie z moja lekarką ustalałyśmy niedziele bo zależy mi na cięciu w poniedziałek żeby mieć już ten dłuższy macierzyński-powiedział że podzwoni i sie zorientuje co da sie zrobić. kurde myślałam że takie planowane porody to mają rozpisane w grafiku już z tydzień wcześniej:/ a poza tym weekendy zostawiają sobie na nagłe przypadki:/ wieczorem dowiem sie co i jak, mam nadzieje że jednak niedziela będzie aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonce myszka nie wiem jak mozna do tego doprowadzic ale jak widac mozna na moim przykladzie.moj gin jak do mnie zajrzal to sam stwierdzil ze to byla jakas tam masakra.zaproponowal mi teraz aby pobudzic lewy jajnik zastosujemy jakies zastrzyki ale nazwy nie wiem orientujecie sie moze?bo clo jest za slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
ELUNIA JA PO PROSTU DOZNAŁAM WIELKIEGO SZOKU....... co za matoł Ci to zrobił..... ja pierd..... ale pamiętaj kochana masz jeszcze jeden jajowód i napewno uda się.... zobaczysz..... Jestem z tobą!!!!! Myszka trzymam kciuki za Ciebie!!!!!!! i oczywiście za twoje maleństwo !!!!!!!!! CAŁUSY :-********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leków w zastrzykach jest kilka, ja miałam gonal, któraś z dziewczyn femare(czy jakoś tak) i chyba jeszcze jakis inny dziewczyny miały. gdyby to sie działo kilka lat temu to pewnie miałabyś szanse na pozwannie tego kretyna który taki burdel ci zrobil w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz po 17 latach nie mam co zabierac sie za pozywanie tego lekarza chodz chciala bym aby wiedzial jaka mi krzywde wyzadzil.myszkam trzymam kciuki a na jakie oddział idziesz?kurde tam w szpitalu to mozna sie normalnioe zgubic tyle pieter wind korytarzy.kejtunia a u \ciebie ktory dzien cyklu?odpusciliscie sobie?to tez metoda.pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka na ginekologie 1 ide. no labirynt to jest niezły to fakt, za każdym razem inaczej wchodze i wychodze a pamiętam jak z M błądziłam (a niby szliśmy według tabliczek na ścianach) po hsg jak byłam, mnie tu dalej niedobrze było jak diabli a wyjścia znaleźć nie mogliśmy. Uff dziś nie ide do szpitala-tak jak myślałam dzisiaj by robili cesarke. a popołudniu sie okaże czy pójde tak jak miałam jutro czy innego dnia bo lekarz nie wie czy jestem wpisana do kalendarza zabiegów-mnie sie o to pytał (a skąd ja mam to niby wiedzieć). Moja gin jest zakręcona i ma wiele spraw na glowie ale napewno by nie zapomniała mnie wpisać,zresztą jeszcze na wizycie widziałam jak wpisywała w swój kalendarz przypomnienie. ja tam moge poczekać i iśc do szpitala nawet po 18marca, leki mam więc luzik,myśle że córunia też jeszcze wytrzyma dzień czy dwa dłużej w brzuszku:) 1 No po tylu latach to już sie nic nie zrobi ale to wręcz niewiarygodne jak można zrobić taki bałagan w brzuchu, można zaryzykować stwierdzenie że to aż dzwine że nie trafiłaś dotąd do szpitala z jakimiś powikłaniami po tej operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Elunia odpuściłam sobie starania na razie :-) czekam na @ w poniedziałek powinna sie zjawić. Myszka poczekaj do poniedziałku to załapiesz się na dłuższy macierzyński :-) Słońce jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kejtunia i o to mi chodzi, tak miałam ustalone z moją gin ale trafie na oddział innego lekarza bo tam ponoć jest lepsza opieka położnicza. doktorek sie nie odezwał do tej pory więc raczej jutro ide do szpitala ale dopiero popołudniu, moja gin mówiła zeby tak koło 17 przyjechac więc z tego wnioskuje że wtedy już czekaliby z cięciem do poniedziałku, bo musze mnie przygotowac do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak tam? :) Noc przespana? Życzę Ci szybkiego i bezbolesnego porodu. Żeby pierwsze spotkanie z Córeczką było pięknym i niezapomnianym przeżyciem. Jak już opadną pierwsze emocje to pochwal się forumowym ciociom swoim malutkim szczęściem :) bo czekamy niecierpliwie :) POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Słońce:) nocka przespana choć pójście do szpitala już siedziało mi w głowie, doktorek sie nie odezwał chociaż napisałam do niego wieczorem że skoro nie podał żadnego innego terminu to rozumiem że mam sie zgłosić dzisiaj tak jak to wcześniej ustalałam z moją gin. Druga noc z rzędu śniła mi sie córunia, miała dużo ciemnobrązowych włosków i ciemne oczka:) ciekawe czy to był proroczy sen hehe. Jak tylko będę na siłach to napisze co i jak. a tymczasem trzymajcie kciuki żeby emilcia cierpliwie zaczekała do jutra i zebym nie musiała zwiewać po całym szpitalu przed lekarzem gdyby wpadli na głupi pomysł żeby mi "ulżyć" szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×