Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość B_eti
Po jedenastu dniach wynik testu beta HCG 10,9 czy jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samcia
Monia jestes w 6 tygodniu liczac od ostatniej miesiaczki, powotrz badanie i sprawdz czy beta przyrasta i tym samym czy ciaza rozwija sie prawidlowo beti to oznacza ze jestes w BRADZO wczesnej ciazy , jestes napewno przed spodziewanym okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA 24
cześć dziewczyny jestem tu nowa. staramy się z mężem o dziecko od pięciu miesięcy. tydzień temu w środe miałam owulacje dziś zrobiłam bHCG i wynik wyszedł 0,275 jak myślicie czy nie za szybko poszłam na tą betę czy w ogóle są jeszcze szanse że jestem w ciąży. w tamtym miesiący jak robiłam betę przed okresem to miałam o,oo. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOSIA24
DZIEWCZYNY ILE DNI PO OWULACJI TEST BHCG Z KRWI MOŻE WYKRYĆ CIĄŻE? PROSZE POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała243
Dziewczyny pomóżcie, wynik Beta HCG mam 1,18, czy jestem w ciąży?? Bardzo myśmy chcieli... mam nadzieje, że tak, może to dopiero początel??czy bez szans? @spóźnia mi się 1 tydzień, a badanie robiłam 6 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka032
podejrzewam ze jestem w 5 tygodniu ciąży czy test beta wyjdzie mi już?? błagam pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst bHCG kosztuje 20-35 zł w zależności od laboratorium. Ja na wyniki czekałam 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka032
dziekuje i ide dzisiaj na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara19
hej.... jestem w 18 dniu cyklu i 13 dni po stosunku... mój B-HCG wynosi 0,905.... jestem w ciąży? błagam o szybką odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka
Witajcie! Dziś odebrałam wynik beta hdc (robiony w 27 dniu cyklu, zazwyczaj mój cykl to ok.35 dni). Wynik to 9,67. Co on oznacza?! Bo każda tabelka tu mówi coś innego. Czy to może być słaba ciąża? Na samym początku - tuż po zapłodnieniu - miałam silne przeziębienie, wirusa. Czy to może miec wpływ na wynik i ciążę? POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzia
witaj wydaje mi sie ze jestes w ciązy gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipka - jeśli faktycznie masz takie długie cykle to najprawdopodobniej to bardzo wczesna ciąża. Moja ginekolog mówiła, że wynik powyżej 10 juz na sto procent wskazuje na ciążę. Najlepiej odczekaj kilka dni i powtórz badanie - bedziesz mieć pewność. Jeśli urośnie to znaczy,ze ciąża sie rozwija, a jeśli opadnie to pewnie to ciaza biochemiczna - czyli do zaplodnienia doszlo,ale nie doszlo do zagnieżdżenia. Zdarzają się też błędy w laboratiorach!!! Skąd wiesz kiedy bylo zapłodnienie - mialas monitoring, czy zaplodnienie bylo naturalne? bo jesli znasz prawdopodobny dzień zaplodnienia to znasz dokladny wiek ewentualnej ciąży i mozesz dokladniej zinterpretowac wyniki bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila777
hej dziewczyny..ja robilam test b hcg w pon po 15 dniach od wspolzycia i wyszlo mi 0,100 i pani powiedziala ze w ciazy nie jestem choc mialam wsz.objawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabkaa
tulipa jestesmy w podobnej sytuacji.Ja w 23 dc bete mialam 9,99 teraz juz sama niewiem czy to ciaza czy nie?Powtorze bete w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka
Alibabka a Ty masz jakieś objawy inne? mnie od tygodni boli macica. Trochę jestem zmęczona i czasem chce mi się dużo pić ale to mogę sobie wkręcać. badanie robiłam 29.11. a owulację miałam najprawdopodobniej 20.11-22.11. więc lekarz kazał mi powtórzyć badanie jak nie dostanę w środę okresu. czy ja wytrzymam do środy?! napisz jak u Ciebie alibabka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka
chciałam tylko napisać dla tych, którzy sa w podobnej sytuacji, że jednak nie jestem w ciąży. pomimo pierwszego pomiaru beta hcg 9,67 okazało się, że dostałam okres i to na pewno jest taki zwyczajny okres. takirealtywnie wysoki wynik mógł wyjść w II fazie cyklu. każde laboratorium ma swoje normy i tego trzeba się trzymać. najwidoczniej jeszcze nie czas dla mnie. to było dopiero drugie podejście więc jeszcze się nie martwię. pozdrwiam wszystkie starające się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna78
dziewczyny dostałam wynik bety :) 6672 jestem taka szczęśliwa ale mam obawy... zrobiłam betę bo nie ma @ temp wysoka ale wieczorem mam plamkę na bieliżnie co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssofi6
witam mam pytanie.Robiłam ostatnio badanko bhcg i wyszło mi 354.Czy to znak ze jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabetka
proszę o radę, zrobiłam badanie beta HCG 21.01.08 i wynik wyszedł 12,80 mlU/mL, przeczytałam wszystkie możliwe normy ale każda mówi co innego czy jest możliwe że jestem w ciąży? zrobiłam 3 testy ciążowe i wyszły negatywnie; już sama nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataska
ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabetka
34 dc:( dziś znów byłam na badaniu beta HCG wyniki dopiero w poniedziałek:( dziś rano robiłam test ciążowy z apteki i jest negatywny, czułość to 25 mlU/ml więc od ostatniego badania (21.01.08) przyrost beta HCG powinien być taki aby test go wykrył, proszę kogoś bardziej doświadczonego o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ktoś zna wartość hcg od której usg wykaże ciążę? Wczoraj na usg mi nic nie wykazało.Lekarz powiedział, że albo za wczesnie na usg albo może to być ciąża pozamaciczna. Dopiero w przyszłym tygodniu znów na usg, a ja tu się strasznie martwię. Dziś zaczyna się 5 tydzień, a wynik hcg wynosi 1976,0mlU/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i dodam jeszcze że kilka dni temu robiłam już dwa testy ciążowe i były pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawana
Witam !!mam pytanko robilam test ciazowy z 10 dni temu i wyszlo ze jestem w ciazy!!no ale minelo pare dni od tego testu i dostalam miesiaczke !!!i teraz naprawde nie wiem czy jestem w ciazy czy nie!!!prosze o konkretna odpowiedz z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×