Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
To uwierz mi że nie mam zielonego pojęcia:) obserwuj to dziwne zjawisko i powiedz o tym swojemu lekarzowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
No ja nie jestem tego zdania, im szybciej wykryta ciąża tym lepiej. Żyjemy w takich czasach, że można uniknąć różnych chorób a nawet leczyć dziecko w łonie matki ( gdyby zaszła taka potrzeba) wiadomo że takie leczenie wykonuje się na początku ciąży....gdy brzuch urośnie jest już za późno.. Znam wiele takich przypadków... nieszczęśliwych i nie życzę ich nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaca_niechcaca
Witam! Ja bym sie chciala poradzic. od 26maja do 4czerwca bylam u swojego faceta za granica i zdarzylo nam sie ze 2 razy kochac bez zabezpieczenia jeden raz tylko tak chwilke i zabezpieczylismy sie prezerwatywa a drugi raz bez zabezpieczenia ale skonczyl na zewnatrz.nie planujemy jeszcze dzidzi ale jakas czastka mnie juz by chciala miec nasze malenstwo;)i sie tak zastanawiam kiedy powinnam pojsc na badanie krwi beta hcg bo nie wiem od kiedy mozna.czy moge juz teraz ale to chyba za wczesnie co?czy isc dopiero jak bede miala dostac @ czyli ok 13 czerwca??dodam ze mialam dni plodne a znajac mojego faceta i jego libido to mogl miec nawet pare razy to tzw.kropelkowanie.czy od tego moglo dojsc do zaplodnienia? pozdrawiam i porsze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
ja tez mam pytanie.. czy test z krwi HCG to to samo co beta hcg...dzisiaj poszłam do loboratorium i chciałam bhcg ale pani powiedziała ze robią tylko hcg (próba ciązowa) czy to jest tak samo wiarygodna jak beta? proszę o odpowiedz...oczywiscie wyszło mi ponizej 1 i robiłam 2 miesiące po stosunku... chyba była już pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 25
do katorga to to samo badanie i niestety musze cie zmartwic bo twoj wynik swiadczy ze w ciazy nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katorgaa
bardzo dziękuje Ci Elu za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka69
zrobiłam badanie krwi beta hcg w 18dc wynik 40,3 mlU/ml ?? czy to napewno ciąża??/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kajka na pewno ciąża!!! Moje gratulacje:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka69
dzięki:) bo juz się martwiłam że może za wcześnie zrobiłam ten test krwi?? bo test domowy na siusiu nic nie pokazuje narazie:( ale myślę że fasolka jest:D pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jakim czasie od zblizenia z wytryskiem w środku można zrobić test z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsalar
Proszę o pomoc w interpretacji wyników, może ktoś miał podobny przypadek. Odebrałam swoje wyniki badań : Progesteron mam 89,40 nmol/l tabela pod wynikiem w skrucie: fala lutealna 15,0 - 57,0 I trymest ciąży - 50,0 - 130,0 II trymest ciązy 65,0 - 250,0 HCG wolna podjednostka beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsalar
Coś urwało moja wypowiedz cd. HCG wolna podjednostka beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsalar
Proszę o pomoc w interpretacji wyników, może ktoś miał podobny przypadek. Odebrałam swoje wyniki badań : Progesteron mam 89,40 nmol/l tabela pod wynikiem w skrucie: fala lutealna 15,0 - 57,0 I trymest ciąży - 50,0 - 130,0 II trymest ciązy 65,0 - 250,0 HCG wolna podjednostka beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsalar
Proszę o pomoc w interpretacji wyników, może ktoś miał podobny przypadek. Odebrałam swoje wyniki badań : Progesteron mam 89,40 nmol/l tabela pod wynikiem w skrucie: fala lutealna 15,0 - 57,0 I trymest ciąży - 50,0 - 130,0 II trymest ciązy 65,0 - 250,0 HCG wolna podjednostka beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsalar
HCG wolna podjednostka beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsalar
HCG wolna podjednostka beta mniej niż 2 ciąża 6-7 tydzien wynik 30-45 ciąża 7-8 tydzień wynik 45-70 itp..... Zrobiłam przed badaniem 2 testy ciążowe różnych firm i wyszły pozytywnie, lekarz zlecił mi te badania. Patrząć na HCG wolna podjednostka beta wychodzi tak jakbym nie była w ciąży, więdz wczoraj zrobiłam kolejny test ciązowy jeszcze innej firmy i znowu wyszedł pozytywnie 2 grube kreski. Ja już nic z tego nie rozumiem. A może wykonali mi złe badanie i beta hcg to nie jest to samo co HCG wolna podjednostka beta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica66684
apsalar kiedy miałaś miesiaczke i kiedy doszło do stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsalar
Ostatnia miesiączkę miałam 27 kwietnia. Jeżeli chodzi o stosunek to staramy sie z mężem o dziecko bardzo często:) (3-4 razy w tygodniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funmi
Mam straszny problem, nie wiem czy sobie to uroilam czy jestem w ciazy. Pamietam ze 15 marca spalam w jednym lozku z kumplem, nie mielismy stosunku, ale hmmm moze jakims sposobem doszlo do zaplodnienia? Po tym wydarzeniu mialam miesiaczke 10 kwietnia, spozniona prawie 2 tygodnie i bardziej skapa niz zwykle, bylam pozniej w szpitalu mialam badania z powodu podejrzenia policystycznych jajnikow, mialam USG i nic nie wyszlo, zadna torbiel czy ciaza. Kolejenj miesiaczki juz nie mam, wykres temperatury to prosta kreska o 36 stopni C, jestem bardzo senna, powiekszyl mi sie brzuch, czuje jakis lekkie skurcze w dole brzucha. Robilam test ciazowy ok 12 maja (czyli prawie dwa misiace po tamtym wydarzeniu) wyszedl negatywny, ale moze zle go zrobilam? P{omozcie mi czy to ciaza? czy moze cos innego? tak strasznie boje sie, a niedlugo wyjezdzam zagranice, boje sie ze to moze byc cos bardzo powaznego, a ciaza to zupelnie by mnie zalamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyy
gosiu2283 ODEZWIJ SIĘ PROSZE !!!!!! Napisz czy byłas u kolejnego lekarza na badaniu i czy wszytsko jest w porządku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwirek
Cześć. Jestem tu nowa. Mam pytanko Jestem po inseminacji dziś jest 27 dzień cylku (cykle mam 30-31 dniowe) a po insemce 15 dzień. W piątek robiłam bete i wyszła 6.95. Jutro ide na powtórke, i tak bardzo się boje czy urosła. Dziś zauważyłam jakieś takie dziwne skrzepy nie wiem jak to nazwać ale mam tak pod koniec okresu i pobolewa mnie podbrzusze. Czy któraś tak miała i czy wszystko skończyło sie ok. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Żwirku... bardzo trudno jest mi cokolwiek ci powiedzieć... ja tak miałam ale nie po insyminacji tylko normalnie. po prostu zamiast okresu,,,, zaplamiłam takimi ohydnymi przerażającymi brudami. Ale postaram się jakoś ciebie pocieszyć i powiedzieć ci, że moja siostra w zeszłym roku miała zapłodnienie in-vitro udało się za 2 razem dziś ma piękną zdrową i wspaniałą córeczkę, ja wiem że od insyminacji do in-vitro daleka droga ale pocieszam cię, bo gdy komuś bardzo zależy to w końcu się udaje podkreślam że moja siostra miała 35 lat zachodząc w ciąże. Potrzebna ci wiara i wsparcie najbliższych a na pewno się uda czego życzę ci z całego serduszka..... odezwij się jeszcze.. pozdrawiam serdecznie. ps. Daj znać jaki wynik bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Cześć, jestem tu nowa. chciałabym sie z wami podzielić, mój mąż mnie pociesza, a mi jest tak strasznie źle, mięsiączkę miałam 5 maja, przyspieszyła mi sie o jakieś 6 dni, a zawsze miałam regularnie jak w zegarku co 29 dni, przez cały maj kochaliśmy się z mężem, starając się o dziecko, miałam ogromną nadzieję, miesiączka spóźniała mi się o 8-9 dni, byłam u lekarza i się okazało, że mam enodemtrium powiększone, powiedziano mi, że to może być wczesna ciążą, ucieszyłam się bardzo, polecono mi zrobienie betahcg, dzisiaj miałam zrobić, miałam, bo się okazało, że rano dostałam miesiączki, moja nadzieja sie ulotniła, smutno mi, nie wiem czy jest sesns jeszcze robić, czytałam forum i mówiłyście, że czasem plamienia się zdarzają,ale czy ja się nie łudzę, czy powinnam dać sobie spokój i spróbować jeszcze raz po zakończeniu miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Kat. Poczekaj jeszcze i zrób test po miesiączce, rozumiem cię co czujesz bo ja tez należę do grupy " staraczek" o dzidziusia. Uważnie obserwuj swoje ciało....różnie to bywa, nie raz występują krwawienia a nie raz to wczesne poronienie. To smutne ale prawdziwe. Ale bądź dobrej myśli. daj znać jak wynik bety gdy zrobisz. Ale myślę że wszystko będzie dobrze. Ja poroniłam ciąże pięcioraczą, nie było szans na jej utrzymanie.... ale już się po tym otrząsnęłam i żyje dalej i dalej będziemy się starać, nie poddam się tak łatwo. Więc glowa do gory i wszystkiego najlepszego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Dzastina, dziękuje za ciepłe słowa, od Ciebie płynłące to prawdziwa otucha, zrobię tak jak radzisz, może się uda, a jak nie to popróbujemy dalej, po tym co mi napisałaś, to mnie zatkało, dzielna Kobieta jesteś, podzwiam, ja małym niepowodzeniem się od razu załamałam. Najgorze, że nadzieje pokłada też rodzina, wydzwaniają, pytają się i jak, i to jeszcze bardziej potęguje smutek, ich troska. Trzeba byc dobrej myśli, uda się nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Tak kat rozumiem... ciągłe telefony i podpytywania. Czasami nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu:) jak to mówi mój mąż:) ja nikomu nie mówiłam o ciąży i o poronieniu, dlatego teraz mi łatwiej.... nikt nie zadaje pytań na które sama nie znam odpowiedzi. Czasami mam taką cichą nadzieję, że może jedno maleństwo się utrzymało i bije już serduszko... ale zaraz wracam do rzeczywistości. Lekarz powiedział że nie ma szans... ale cuda się zdarzają i tym dał mi nutkę nadziei. Wiem e to nie możliwe ale czasami tak sobie marzę:) marzeń mi nikt nie zabierze:):):):) jutro ide na badanie bety jeszcze raz.... zobaczyć czy spada:( i ciągle ta nadzieja...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia28111984
dziewczyny blagam o pomoc ;( dostalam dzis wynik bhcg i mam 840 normy(600-10000 dla 4 tyg ;1500-100000 5-6 tydz ) czy nie mam za malo ?? mialam tam na goze jeszcze cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia28111984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×