Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Dzastina222
Do Kat.... nie martw się kochana bólami brzucha... Jeżeli już cię boli to zobaczysz co będzie się działo, gdy zacznie on rosnąć hihihihi.... A w sumie to ci tego życzę niech cię boli, przynajmniej wiesz że dzidzia rośnie i macica się rozciąga z tond te bóle kochana. mówię ci że ja też tak miałam, Czasami mnie tak zabolało, ze jak szłam to musiałam na chwilę stanąć bo kroka nie mogłam zrobić nawet jednego. Mój lekarz mówi że to normalny objaw.... nie ma powodu do obaw. Najważniejsze by nie krwawić a nawet i to nie zawsze kończy się poronieniem. Także się nie stresuj tylko odpoczywaj, korzystaj z przywilejów ciężarnych czyli leniuchowania:):):) pozdrawiam cię mocno daj znać co lekarz powie. A no i pamiętaj... ŻE LEKARZ NIE JEST BOGIEM i też może się pomylić, jeśli zasieje on w tobie ziarenko niepokoju zasięgnij porady innego doktora. Buziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Do Kat.... nie martw się kochana bólami brzucha... Jeżeli już cię boli to zobaczysz co będzie się działo, gdy zacznie on rosnąć hihihihi.... A w sumie to ci tego życzę niech cię boli, przynajmniej wiesz że dzidzia rośnie i macica się rozciąga z tond te bóle kochana. mówię ci że ja też tak miałam, Czasami mnie tak zabolało, ze jak szłam to musiałam na chwilę stanąć bo kroka nie mogłam zrobić nawet jednego. Mój lekarz mówi że to normalny objaw.... nie ma powodu do obaw. Najważniejsze by nie krwawić a nawet i to nie zawsze kończy się poronieniem. Także się nie stresuj tylko odpoczywaj, korzystaj z przywilejów ciężarnych czyli leniuchowania:):):) pozdrawiam cię mocno daj znać co lekarz powie. A no i pamiętaj... ŻE LEKARZ NIE JEST BOGIEM i też może się pomylić, jeśli zasieje on w tobie ziarenko niepokoju zasięgnij porady innego doktora. Buziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Pytałam się już jednego lekarza, który potwierdził z wyniku badania, że to 2-3 tydzień :) dzisiaj idę do swojego lekarza i zobaczymy :) jestem dobrej myśli :) z tym bólem brzucha to tak dziwnie czasem mam napadowe bóle, pokłuje i przestaje, zobaczymy :) już mówię do swojego maleństwa, niech wie, że jest bardzo chciane, może to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
powinnam dodać, że to moja pierwsza dzidzia i bardzo się przejmuję :) wszystko jest takie nowe :) nieznane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Kat jak u lekarza? Ja w pierwszej ciąży miałam bardzo silne bóle brzucha, lekarz kazał leżeć ale niestety było za późno. Pani położna w szpitalu powiedziała że następnym razem jak będę miała takie bóle to żeby odpuścić sobie lekarza i jechać do szpitala, jak będzie ok to zbadają Cię i wypuszczą a jak bedzie cos nie tak to postaraja sie pomoc:-) Trzymam kciuki zeby bylo dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Idę dzisiaj po 16, zobaczymy jak będzie :) mam nadzieję, że dobrze :) jestem nastawiona pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Byłam u lekarza, beta bardzo mało przyrosła, bo skoczyła jedynie na 65, generalnie mam powtórzyć badanie, zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijać. nic mi nie pozostaje znowu jak czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź dobrej myśli,mam nadzieję,że ten wynik to pomyłka i jak powtórzysz to będzie wyższy, bo ten niestety za mało urósł od poprzedniego. POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Tak też mi powiedział lekarz, że to nic dobrego, że albo to ciąża pozamaciczna, albo zbliża się poronienie, albo jestem w kilkuprocentowej grupie kobiet co mało beta przyrasta a mimo wszystko rodzą sie zdrowe dzieci. Mam nadzieję, że jestem w tej ostatniej grupie. Nic mi nie pozostaje jak tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejh dziewczyny jestem tu nowa ;-) Kat a keidy mialas te badania dokladnei po ilu dniach drugie? Bo ja mialam 8.07 - 56,73 a nastepnego dnia 9.07- 78,86 iwec ok. Jutro tez id ena bete sprawdzic cz rosnie. dodam ,ze dzisiaj mam 28 dzien cyklu i modle sie zeby @ nei przyszla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Pierwszą betę miałam 6 lipca wyszło 40.8 drugą wczoraj 9 lipca i wyszła 65.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
I stało się tak jak podejrzewałam okresu brak!!! Oszaleje chyba! Nic mnie nie boli nawet piersi...nic! Gdy kochałam się z moim mężem stwierdził że jestem jakaś dziwna w środku .... taka twarda! Nigdy tak nie miałam! Dziewczyny co mi jest??? Może to choroba jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastinka, ja też fiksuję :) Niby okres był. Ale jeden dzień tak naprawdę i to tylko ciemno brązowe plamienia, później przez kilka dni na różowo... Też mam nadzieję że może jednak ciąża. Wczoraj jak przyszłam do pracy dowiedziałam się że moja koleżanka jest w ciąży i to już 3 miesiąc. Sama się dopiero zorientowała, również się cieszę i mam cichą nadzieję... Boję się że fiksuję. Chyba zrobię sikacza, albo jeszcze poczekam, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Robiłam dzisiaj Bete i wyszło ponad 103 :) rośnie, jest dobrze. ale za to zostałam opieprzona przez młodą lekarkę w szpitaku, która nawet ginekologiem nie była, że co im zawracam tyłek skoro dopiero to 30 dni od ostatniej miesiączki, nawet głupia nie umiała cyklu policzyć, tylko mnie wkurzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A Kat to znaczy że wczesna ciąża! Super bardzo ci gratuluję:):):) Fajnie ze betka ci rośnie, myślę że w normie. Powiem ci że ja w poprzedniej ciąży byłam w grupie tych kobiet co beta tak powoli rosła. Ale to zaleta uwierz mi! nie będziesz miała mdłości albo nawet i wymiotów:):) hihihi:) Amdi trzymam za ciebie kciuki. Ja już mam synka, który daje mi siłę na kolejne dni. Jemu zawdzięczam to wszystko. To kim jestem. Staram się być najlepszą matką na świecie, kocham go najmocniej jak tylko potrafię. To jedyny mój facet na którym mi tak bardzo zależy i który obdarza mnie tak czystą miłością:) Życzę wam wszystkim takiej miłości czystej jak poranny obłok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A Kat to znaczy że wczesna ciąża! Super bardzo ci gratuluję:):):) Fajnie ze betka ci rośnie, myślę że w normie. Powiem ci że ja w poprzedniej ciąży byłam w grupie tych kobiet co beta tak powoli rosła. Ale to zaleta uwierz mi! nie będziesz miała mdłości albo nawet i wymiotów:):) hihihi:) Amdi trzymam za ciebie kciuki. Ja już mam synka, który daje mi siłę na kolejne dni. Jemu zawdzięczam to wszystko. To kim jestem. Staram się być najlepszą matką na świecie, kocham go najmocniej jak tylko potrafię. To jedyny mój facet na którym mi tak bardzo zależy i który obdarza mnie tak czystą miłością:) Życzę wam wszystkim takiej miłości czystej jak poranny obłok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A Kat to znaczy że wczesna ciąża! Super bardzo ci gratuluję:):):) Fajnie ze betka ci rośnie, myślę że w normie. Powiem ci że ja w poprzedniej ciąży byłam w grupie tych kobiet co beta tak powoli rosła. Ale to zaleta uwierz mi! nie będziesz miała mdłości albo nawet i wymiotów:):) hihihi:) Amdi trzymam za ciebie kciuki. Ja już mam synka, który daje mi siłę na kolejne dni. Jemu zawdzięczam to wszystko. To kim jestem. Staram się być najlepszą matką na świecie, kocham go najmocniej jak tylko potrafię. To jedyny mój facet na którym mi tak bardzo zależy i który obdarza mnie tak czystą miłością:) Życzę wam wszystkim takiej miłości czystej jak poranny obłok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
A okresu nadal brak.... i objawów okresowych też... ale już nie myślę tak bardzo ..... co będzie to będzie. Mimo iż beta wyszła negatywna to mam nutkę nadziei. Ale bez szaleństw:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam wczoraj jeszcze jednego sikacza, bo w pracy strasznie mnie kuło w brzuchu i na bieliźnie miałam lekko różową plamkę. przeraziłam się i zrobiłam test, bo tak zaczęło się poprzednim razem poronienie. Niestety negatywny, nie wiem co to było. dzisiaj na razie tylko jajniki bolą, czy to może już być owu? Ostatnia @ była 05.07 hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Owulację liczy się od końca cyklu, czyli od dnia spodziewanej miesiączki wstecz 12 dni, kiedy powinnać mieć teraz @? Pierwsze dni po skończeniu miesiączki to dni względnej bezpłodności, względnej, bo nie u każdej kobiety występują (nie wystepują w krótkich cyklach), potem zaczynają się dni płodne i na 12 dni przed końcem cyklu zaczynają się dni bezpołdne. Te 12 dni bezpłodnych to stałe dni występujące w każdym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Dzastina, a zrobiłaś może ostatnio sikcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Czyli od 2.08 odjąć 12 dni to daje 22.07, to będzie ostatni dzień dni płodnych, nie pamietam ile trwają dni płodne,ale łatwo sprawdzić po rodzaju śluzu wudobywającego się, jeżeli będzie rozciągliwy to miłej owocnej i przyjemniej ;) roboty :) ale myślę, że macie szanse teraz :) a że to jest przyjemne, to można popracować :) ps. nie to, że ja wszystko wiem,ale dowoeidziałam sie ostatnio w poradni małżeńskiej (przed slubem kościelnym, poradnia świecka) dowiedziałam się jak liczyć dni płodne, się zdziwiłam jak sie dowiedziałam, ze od tyłu sie liczy. Powiem Ci, że my z mężem nie liczyliśmy dni. jak próbowałam ustalić, to nie wychodziło. dlatego wzięłam na luz i się udało, dzisiaj rozpoczynam 5 tydz. za tydz. powtarzam betę i mam zrobić usg, może coś wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Już się dzisiaj postaraliśmy :) Zobaczymy co z tego wyniknie. Też chyba dam sobie na luz. Co będzie to będzie, ale te testy tak kuszą :) Kiedyś tego nie było i ludzie jakoś sobie radzili Powodzenia Kat! Bądź zawsze dobrej myśli, bo też cię lekarz z początku nastraszył a jest wszystko ok. I będzie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Dzięki :) nastraszył i ostatnio mnie źle potraktowali,ale jestem dobrej myśli :) dzidzia napewno rośnie i dobrze się rozwija :) musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dziewczyny ratunku!!! Zrobiłam sikacza.... blada kreska jest ale tak blada że ledwo widoczna!! oszaleje chyba! Nie wiem co robić! chyba powtórzę sikacza za kilka dni.... a strach we mnie narasta z dnia na dzień tylko nie wiem przed czym... przecież sama chciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika222
Dzastina ja tez jak zrobilam 1raz sikacza to ta kreseczka byla tak bardzo jasniutka ze odrazu jej nie zauwazylam dopiero po chwili az sie przygladalam,przez chwile czy mi sie nie przewidzialo i powtórzylam po 2 dniach i byla juz mocniejsza. A ja mam problembo sie przeziębilam mam okropny katar i boli mnie troche gardlo.I nie wiem co robic.Pomózcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Mika łykaj wapno i wit. c 3 razy dziennie, ale w tabletkach, nie podrażniaj żołądka musującymi. Do tego zapytaj w aptece czy mają coś na gardło dla ciężarnych. I nie martw się ta infekcja na pewno nic nie zaszkodzi dzidzi. Masz słabszy organizm i to nie dziwota że chorubska się czepiają. W razie gorączki czopki paracetamol 500mg. Ja chorowałam w poprzedniej ciąży w 5 tygodniu. I nic się dzidzi nie stało... do tej pory ( odpukać) zdrów jak ryba:) A test zrobię za kilka dni z porannego sika bo ten robiłam po południu. no chyba że @ przyjdzie. Bo pobolewa mnie brzuch ale tylko trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat83
Super Dzastina :) to świetnie :) ja też tak miałam, zrobiłam pierwszy test i wyszła ledwo zauważalna ta druga, powtórzyłam następnego dnia rano i wyszła już mocniejsza, na następny dzień zrobiłam betę i wyszła dodatnia :) trzymam kciuki :) będzie dobrze :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×