Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość tolaka
asia i ewa się nie odzywają może już urodziły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
idi i tolanka jak dzieciaczki zdrowe rosną cycają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Dzień dobry babeczki:) Faktycznie coś tu pusto ostatnio:) Ja też mam wizytę w środę i strasznie się boję... bo to badanie przezierności karkowej... brrr... dokładnie mam na 16:30... Powoli mi brzuch zaczyna rosnąć:) już nie mieszcze się w swoje stare spodnie.. .kurka trzeba bedzie się zaopatrzyć w ciązówki:) Jeszcze tylko 5 dni:) jutro sobota to weekend szybko zleci, później poniedziałek, wtorek i ten wielki dzień:) Na to usg jade 60 km więc zanim wrócę to trochę potrwa ale na pewno wam napiszę jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
no to trzymam kciuki za dobre wyniki usg :) ja też idę w srodę,zwariować można od tego czekania i domysłów,ale już taka uroda ciężarnych po stracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiąca :(
hej dziewczyny mam takie pytanko. otoz z mezem staramy sie juz od dluzszego czasu o maluszka i jak na razie nam nie wychodzi . od jakiegos czasu przyjmuje leki clo i duphaston. 21.11 powinnam dostac okres i zrobilam test i wyszedl pozytywny (cykle 28 dniowe) a w srode dostalam okresu i dzis robilam test i wyszedl negatywny. jak mam to rozumien czy mozliwe jest to abym byla w ciazy czy nie? miala moze ktoras z was taki przypadek jak moj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, znowu najadłam się strachu bo strasznie zaczął boleć mnie brzuch, tak jakby ktoś wbijał mi nóż w bok już myślałam że to { przepuklina, kolejne zapalenie otrzewnej itd.}. Wyniki z krwi nadal podwyższone ale może jeszcze się tak utrzymywać ale dziś byłam na usg i okazało się że moje jajniki { nie mam macicy, szyjki i lewego jajowodu} zaczeły pracować na maksa , pełno w nich pęcherzyków i ztąd ten ból oprócz tego mam zapalenie pcherza i muszę zrobić badania moczu na posiew. Ale przynajmniej strach minął. Moja mała super. Mało przybiera i musimy ją budzić w nocy do jedzenia bo śpi po 6-8 godz.ale ogólnie jestem bardzo szczęśliwa. Dzastin trzymam kciuki za usg- napewno wszystko będzie ok. Pozostałym życzę szybkiego zafasolkowania , a ciężaróweczką aby ciąże były ksiązkowe i oby bez powikłań. Pozdrawiam wszystkie, znowu się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Cierpiąca bardzo mi przykro... ciąża obumarła i wystąpiło naturalne poronienie... najprawdopodobniej dlatego że przerwałaś kurację duphastonu i spadł progesteron. Koniecznie powiedz o tym swojemu lekarzowi. Moim zdaniem w dniu kiedy zobaczyłaś 2 kreski powinnaś brać Duphaston bez przerwy... nie wiem jak było w twoim przypadku. Musisz koniecznie powiedzieć to lekarzowi:( tulę mocno i bądź dobrej wiary... skoro raz ci się udało to kolejnym razem też ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja nadal w dwupaku ale mam nadzieję że już niedługo. Uaktualniam tabelkę: STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..20t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405........4tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymam kciuki za usg, ja też idę, ale za tydzień w piątek. To będzie moje pierwsze usg w tej ciąży i pierwszy raz zobacze mojego kurczaka. Ciekawe czy zobaczę już serduszko ? Ale powiem Wam dziewczyny że ja to już mam troche brzucha :-) Przytyłam 0,5 kg, wiem że potem to poleci szybko w górę, na razie nie mam wcale apetytu. A na słodkie i na kawe nie mogę patrzeć co normalnie pochłaniałam tego kilogramy i litry ;-) Moja koleżanka przy drugiej ciąży też już w pierwszym mieisącu miała zaokrąglony brzuch. Jutro się kończy 5 tydzień i zaczyna 6 tc. Gdzie tam do końca he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklepie już na zaś, żeby w niedziele nie uaktualniać znowu. STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..20t.....11.04.2011...........?..........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405........6tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaszla ktoras z was w ciąże w 16 albo 17dc przy cyklach 30-wych? caly czas sie staram i nie moge zajsc w zeszlym miesiacu mialam ostatni stosunek 14dc i cykl mialam 30-wy i wyszlo mi ze owulacja byla 16dc bo rowno 14 dni pozniej dostalam okres. Czy mozliwe jest ze kochajac sie dwa dni przed owulacją w tamtym miesiacu nie zajsc w ciąże? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
satynko z tą owulacją jest różnie,ja zaszłąm w 12 dc ,owulacja lubi się przesuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem ze roznie jest ale ostatnie cykle mialam wlasnie 30-we jakbym teraz miala owu w 12dc to kochalam sie w 11dc a zas dopiero wlasmie wczoraj czyli w 16 i dzisiaj w 17dc wczesniej nie moglam taka praca mojego faceta no coz trzeba czekac:) moze w grudniu sie uda bo plodne bede miala w przerwie swiatecznej a on bedzie tez w domu wiec moze wtedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
najlepiej 2 dni przed w trakcie i po fakcie :) udanych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
ja mam cykle 28 dniowe,oj wiem,że nie zawsze można i się chce,ja miałam szczęście bo było tylko jedno przytulanko i strzał w 10,ja opierałam się na obserwacji śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w srode w czwartek i wczoraj mialam plamienie owulacyjne wiec podejrzewam ze w tych dniach jakos byla owulka ale moglam dopiero wczoraj sie przytulac no i dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys tez mialam cykle 28-we i kochalam sie w 12dc w 14 i 13 i nic nei wychodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollinna
Dzastina nie pisz do cierpiącej że nastąpiło poronienie bo " przerwała kurację dupasthonu". Przecież to nie jej wina. Jeśli z ciążą coś nie tak to żaden lek nie pomoże. Ja brałam duphaston a i tak poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna, ja też tak jak Nika obserwowałam śluz. U mnie owulacja była 10 dc, a cykle mam 28 dniowe. W ten dzień było 3 razy przytulanko i się udało. W dodatku tak mnie bolał jajnik że masakra, czułam że chyba wtedy było pęknięcie jajka. A akutrat było wszystkich świętych i mieliśmy wolne więc i przed i w trakcie i po tego bólu daliśmy czadu i jak widać się udało. U mnie to chyba jej moment na zajście, nie było by szans gdybyśmy się kochali 2 dni wcześniej. Przez 4 lata omijaliśmy ten jeden dzień owulacji i nie zachodziłąm w ciąże. Więc w miom przypadku trzeba było się spieszyć. Może u Ciebie też to tak krótko trwa, a u niektórych plemniki też żyją kilka godzin. Ale trzymam kciki, skoro mnie się udało to chyba każdy może dać radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEEG 24
hej,powiedzcie mi czy wynik 969 to ciąza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja już po połówkowym.wszystko jest w porządku:)i nareszcie wiem kto kryje się w moim brzuszku..Będzie córeczka:):):)Lekarz stwierdził że ma długie nogi,hehe kto wie może jakaś modelka rośnie:)Teraz mogę spoglądać na małą kiedy tylko zechcę,mam płytkę i zdjęcia 3D:)Pozdrawiam i czekam na wiadomości z waszych usg bo chyba kilka się szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI 1) nika76..............19.........28.09...........34...... .....śląskie 2) agulek79............26.........11.11...........31...... .....śląskie 3) truskaweczka83.....8.......05.11..........27...........wielk opolskie 4) Mila1801 .......... 18........20.11...........25...........mazowieckie CIĘŻARÓWECZKI Login.......tydzień ciąży.....termin porodu....płeć......województwo 1) asia 1983..........37tc .....3.12.2010.........chłopiec.....zach - pom 2) ewa0505....38tc........16.12.2010........chłopak......podla skie 3) gosiaczek90.....29tc....10.02.2011......dziewczynka...mazowi eckie 4) groszek1976...18tc....05.04-2011.........chłopiec.......... ...łódzkie 5) Madzia 27100..20t5d.....11.04.2011.......córeczka.........mazowiecki e 6) Kituś.............14tc......05.2011.....?.......podkarpacki e 7) agata@............. 11tc.........7.06.2011......?????......pomorskie 8) kreska100...........11tc..........14.06.2011......?????..... . małopolskie 9) Dzastina222..... 10-11tc...22.06.2011.....?????..... dolnyśląsk 10) Marta C .........4tc......04.2011..............?.............mazowie ckie 11) Magda 130405........6tc....07.2011........????.........śląskie ROZPAKOWANE; 1) idi1313.....07.10.2010...córcia Lenka...3100-51cm.....po 30 cyklach. 2) tolanka ....25.10.2010.....syn....Szymon....3700 - 59cm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1986.
Madzia to cudownie :)) Gratuluje :)) Ja od wczoraj miałam plamienia, dzis moj G zrobił mi wizyte i okazało sie ze to plamienie grzybicze a w pecherzyku jest 9 mm Maleństwo z bijacym serduszkiem :))) jestem teraz spokojniejsza. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha dzięki:)No to super kruszynka z serduszkiem bijącym jest a to najważniejsze:)To koniecznie sie podlecz,pewnie lekarz zalecił jakieś leki..Ściskam mocnoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) dzisiaj najpóźniej jutro powinnam dostać@ jak na razie ani śladu, ale nie chcę zapeszać...popadłam w jakis obłęd cały czas tylko zerkam ...pojawiła się czy nie... to czekanie jest straszne.. Fakt,że mój przyszły mężuś ( a ten dzień już nie długo ) mówi, że trochę mi przybyło tu i tam...jak byłam w tej pierwszej ciąży ( co obumarła) to w 5-6 tygodniu przybrałam jakieś 5-6 kilo a jestem szcupła) więc widać było od razu, i teraz jest podobnie...ale cóż nie będę się napalać bo moge się rozczarować, pozostaje poczekać. Madzia suuper ;-) to musi być cudowne uczucie ;-) Pozdrawiam Was wszystkie i miłej niedzieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 76
Madzia no to gratulacje,niech córcia rośnie zdrowo Agniecha super wiadomość,w którym tygodniu jestes? sikorka to dmuchamy na wstrąciuchę,zeby nie przyszła i daj znać jak będziesz coś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×