Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Mila1801
Czesc dziewczynki:))) Nie odzywałam się, ponieważ od czwartku byłam poza zasięgiem internetu. Moze to i dobrze, gdyż w przeciwnym razie zaraz wyszukiwałabym jakis informacji na temat objawów ciąży itp. itd. Ja jakoś w tym cyklu jestem zupełnie spokojna. Nawet zbytnio sie nie nakręcam, tylko spokojnie czekam aż wstręciucha @ sie pojawi... Pogodziłam sie z tym... Dzis mam 29 dc cyklu. Zazwyczaj dostawłam @ na 28 dc, wiec niby wczoraj, ale ostatnio przez stres, niepotzrebne nakręcanie się wszystko mi się poprzestawiało. W ostatnim cyklu dostałam na 31 dc. Rozbudziło to tylko Moje nadzieje. Teraz czekam spokojnie do 32 dc. I jeżeli wówczas sie nie pojawi dopiero zaczne kombinować z testami i tym podobnymi bajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Zapomniałam dodać,ze nie licze na to,ze sie udało:((( Jakos straciłam juz nadzieje :((( Smutno, gdy wszystkim wkoło sie udaje,a u mnie ciagle bez efektu:((( Co do objawów to strasznie bola mnie piersi,ale to bardzo mocno. W poprzednich cyklach tak nie miałam. Martwię sie troche tym, gdyz wiem ,ze pewnie ciężko przejdę ten @. Poza tym w sobote i niedziele bardzo bolało mnie podbrzusze. Były to bóle charakterystyczne dla tych świadczących o zblizajacej się @. Dzis jednak juz sie to uspokoiło. Czasami zaboli mnie tylko jajnik i mam cały czas wrazenie,ze lada chwile dostane okres, gdyz czuje jak cos mi napiera na podbrzusze. Nie licze na cud.... czekam tylko aż wstreciucha sie pojawi,gdyz chce aby było juz po:((( A co tam dziewczynki u Was?? Dzastina ciesze sie,ze znowu odwiedziłaś to Nasze forum. Widzę,ze u Ciebie wstreciucha juz sie pojawiła, Troche smutno,ale jest o tyle dobrze,ze przyjełaś to spokojnie. I juz możesz rozpocząć nowy cykl staran o dzidziusia:))) Trzymam kciuki mocno a Ciebie:))) Miejmy nadzieje,ze walentynki przyniosą w pełni oczekiwane efekty:)))) Kawka 1234 a jak u Ciebie??? Jak samopoczucie?? jakies pzreczucia?? Wiem,że nastawiła s sie juz na to,że w tym cyklu sie nie powiodło, chcociazby dlatego,że podobno był bezowulacyjny oraz mąż wyjechał, ale nóz widelec moze sie udało...:)))) Trzymam za Ciebie kciuki:))) Odezwij sie i zdaj relacje co i jak:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Od ponad roku staramy się z mężem o dziecko. Teraz byliśmy u lekarza i najpierw kazał nam zrobić badania, które wyszly dobre, a teraz sprawdzał czy bede wogóle miała owulacje(13,14 dzien cyklu) i wyznaczyl nam dni płodne w które mamy współżyć. Wszysko zrobiliśmy jak nam kazał. Dzis mija 8 dzień od współżycia od tej pory mam co jakiś czas kłucie jajników, trwa ono kilka sekund i przestaje, oraz często oddaje mocz. Nie mogłam wytrzymać więc dziś (8dzień od współżycia) zrobiłam badanie beta i wynik wyszedl 1,20.. Co mam myśleć!! Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekibka25
Powyżej 5 wskazuje ciążę(książkowo), ale jest to tak wcześnie, że moim zdaniem nie ma się jeszcze co sugerować wynikami. Ok 7 dni od zaplodnienia jajeczko w macicy się zagnieżdza i dopiero jak znajdzie swoje miejsce to bHCG rośnie. Postaraj się poczekać jeszcze z tydz. i ponownie zrobić badanie.bHCG powinno podwajać się co 48 godz. Wiem, że kazdy dzień to wieczność, tez przez to przechodzilam...z calego serduszka zycze wysokiego beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Pamiętacie mnie moze jestem Zalamana tez chcialam miec dzidzi ale juz nic z tego chlopak mnie zostawil jestem nieszczesliwa Oszukal mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o wyniku "poniżej 0,100 mlU/m" (cytuję z kartki z lab) l ?? bo ja taki ostatnio odebrałam.. wiem że w ciąży nie jestem, tylko mnie zastanowił tak niski wynik.. kiedyś robiłam to miałam 0.8 mlU/ml... czy wynik zależy od dnia cyklu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka1234 i Dzastina 2222 co nic sie nie odzywacie??? Czekam tu na Was:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila 1801 u mnie jak to u mnie...bez zmian:(za tydzien powinnam dostac @,moze nastepny cykl bedzie bardziej owocny.Napisz lepiej co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 u mnie w sumie bez zmian. Czekam cały czas aż wstręciucha @ sie pojawi... Nie nastawiam się na jakąś miłą niepodziankę... nie cche ponownie sie rozczarować. Dzis mam 30dc.W sumie wczesniej to bym leciała już po test, gdyż bym uważała,że jestem juz po terminie,ale po tych wszystkich moich stresach to czekam na dzien jutrzejszy. Pewnie wstręciucha sie pojawi jak zwykle :((( Co do jakiś objaww to nic szczególnego nie zauwazyłam. Bardzo,ale to bardzo bola mnie piersi. Bóle brzucha takie na okres miałam jakoś w weekend,ale teraz juz praktycznie ustąpiły całkowicie. Od czasu do czasu zaboli mnie jajnik, raz jeden, potem drugi. Latam co chwile do łazienki i sprawdzam czy juz sie pojawiła, gdyż mam parcie na podbrzusze i cały czas mam wrazenie,ze juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Ciebie...mam nadzieje,ze przełamiesz tą złą passe na naszym forum:)trzymałam kciuki za Dzastine,teraz trzymam za Ciebie:):):):):):):)Jutro mam wolne ,wiec caly dzien bede czekac na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziękuję Ci bardzo Kawka za wsparcie :))) Jesteś Kochana:))) Ale ja na serio na nic sie nie nastawiam. Jakos nie mam nawet żadnych przeczuć. Czekam tylko na @. Jakos juz sie z tym pogodziłam. Dla mnie to opóźnienie nie ma jakiegoś wiekszego znaczenia, gdyz juz wiele razy mogłam sie przekonać, ze nerwy i stres akurat w Moim przypadku robią swoje. Jutro 31 dc, wiec zapewne jak zawsze sie pojawi. Nigdy nie miałam pozniej, stad jelsi sie nie pojawi w dniu dzisiejszym to wtedy zaczne sie zastanawiać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Chciałam napisać, ze jezeli nie pojawi sie w dniu jutrzejszym to wowczas zaczne kombinować :))) Choć nie powiem z całego serduszka chciałabym,aby wstręciucha sie nie pojawiła :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
jedyne co moge radzic to zrobic bete,bo wiesz jak jest z testami...trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziekuje jeszcze raz Kawka 1234 :))) Ja tam jednak na nic sie nie nastawiam. Jeśli wstręciucha ma zamiar sie pojawic, to chcialabym aby zjawiła sie jak najszybciej, abym mogła rozpocząć nowy cykl starań. Trzymam Kawka 1234 kciuki za Ciebie:))) Może w tym cyklu jednak życie Cie zaskoczy i zrobi Tobie milutką niepodziankę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co ciekawego u was słychać, bo muszę się przyznać ze ostatnio nie miałam zbytnio czasu tutaj zaglądać. Ja własnie dzisiaj łykam ostatnią wstrętną tabletkę anty, czekam na @ i zaczynamy staranka, więc juz niedługo się do was przyłączę. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Witaj Ewa 0505:)) Ciesze się,że do Nas wróciłaś:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w ramach powrotów, chciałam się z Wami po dłuższej przerwie przywitać :) Ostatnio nie maiłam czasu pisać, ale śledzę forum na bieżąco :) U mnie wszystko jak na razie dobrze. Kończe 12tc i jestem już po usg genetycznym i na szczęście wszytko dobrze :) Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki. Pozdrawiam i życzę powodzenia w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaklan tak się cieszę, że u ciebie wszystko ok. Ja już niedługo zaczynam staranka a jednocześnie strasznie się boję kolejnej ciąży. Czy to nie śmieszne? Z jednej strony chciałabym ponownie zajść a z drugiej panicznie się tego boję. Może byłoby inaczej, gdybym miała 100% pewności, że kolejna ciąża zakończy się zdrowym maleństwem. Ale na razie nie ma co gdybać... co ma być - to będzie. :) Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, nie wolno się bać. Trzeba myśleć pozytywnie, to jest najważniejsze. Dobre i pozytywne nastawienie jest bardzo ważne. Wierzę, że teraz wszystko szczęśliwie się skończy. Trzymam za Ciebie bardzo mocno i wierze, że się uda :) Pozdrawiam Cię ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 trzymam kciuki i czekam na info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, przeczytałam chyba cały post i mam do Was pytanie. Mam dzisiaj 30 dc (zazwyczaj cykle 30-31) od owulacji miałam cały czas kłucie jajnika, od 4 dni kłuje od czasu do czasu ale za to mam straszny ból krzyża od 4 dni bez przerwy , ból piersi bardzej pod pachami. Zrobiłam test d 28 dc w ciągi dnia - negatywny. Dodam że mam bardzo dużo białego śluzu i od czasu do czasu ból brzucha taki jakbym miała już okres, ale okresu brak :) Dużo siusiam. Boję się zrobić kolejny test lub bete, nie chcę sie rozczarować , jak myślicie jest szansa na fasolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Witam dziewczynki:))) Kawka 1234 dziękuje Ci bardzo za wsparcie,ale niestety nie tym razem...:(((( Dostałam dziś rano @...niestety... Trochę mi smutno, ale jakoś powoli dochodzę do siebie. Niema co sie negatywnie nakręcać. Trzeba wierzyć,ze się uda :))) W sumie nie ma innej opcji :)))) Całuje gorąco:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
grabi na Twoim miejscu zrobila bym jednak bete,wszystko bedziesz miala czarne na bialym,bo domyslam sie iz strasznie pragniesz tego dziecka i sie denerwujesz. Piszesz,ze czytalas nasze forum ,wiec pewnie wiesz ,ze np ja mialam ostatnio wszytkie objawy ciazy,brakowalo tylko porodu.Niestety w ciazy nie jestem i nie byłam.Mam nadzieje,ze Tobie sie uda:)informuj Nas Mila1801 czekamy....:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 widocznie Twoj dzidzius wybral inny termin swoich urodzin,tak jak wielu z Nas tu obecnych...pozostalo Nam czekac.Przykro mi,to takie nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami303
Witam wszystkie dziewczynki, mam pytanie a zarazem prośbę o wynik badania beta hcg. Mam problem z odcztem wyniku a nie mogę się dziś dodzwonić do swojego lekarza. Więc tak- wynik: beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami303
wynik beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 jakoś na spokojnie to przyjęłam. Było mi smutno,ale nie tak bardzo jak kiedyś... Wydaje mi się,ze ja się chyba powoli poddaje albo rezygnuje z powodu braku sił. Gdybym wiedziała,ze takie to trudne i tyle potrzeba czasu, to jakieś 2 lata temu rozpoczęłabym staranka :))) Zastanawiam się jeszcze tylko jakie badania mogę zrobić,aby mieć większą pewność, ze ze względów zdrowotnych nie ma jakiś szczególnych przeciwwskazań. Tak sobie myślę, że może w tym miesiącu zainwestuje jednak w testy owulacyjne?? Nie będę jakoś szczególnie tylko na nich się opierać,ale może bardziej poznam swój cykl. Mam w domu również tabletki z wiesiołka. Może zacznę też je łykać?? Kawka 1234 wiem,że Ty też wspominałaś coś o tych tabletkach z wiesiołka. Na jakiej zasadzie trzeba je brać i w którym momencie?? Z góry dzięki za odpowiedź :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 podaj jak mozesz swoje gg,pogadamy na spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 jak możesz to Ty podaj mi gg albo meila do siebie i Ci napisze numer. Wyjasnie Ci również od razu czemu nie mogę tego podać oficjalnie na forum publicznym :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×