Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniah

BETA HCG - TEST PROSZĘ PORADDZCIE!!!!

Polecane posty

Gość Mila1801
Idi 1313 to u Ciebie tez niedługo staranka rusza pełna parą:))) U mnie ostatnio też coś cykl sie wydłuzył. Zazwyczaj miałam tak 28-29 dni. A ostatnio dostaje @ na 31-32 dzien cyklu. I zawsze te 3-4 dni opóznienia daja mi nadzieje,ze moze sie udało:))) A potem niestety przychodzi kolejne roczarowanie.... Teraz juz za pozno bo dzis mam 16 dc,ale chyba w przyszłym tez zacze robic znowu testy owulacyjne... Trzymaj sie tam cieplutko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 widziałam...szczerze Ci powiem,ze sporo sie naczytałam o tych testach owulacyjnych i nie maja zbyt dobrej opinii!U jedych dziewczyn nie pokazywały wcale owulacji,u innych przez cały cykl były 2 krechy swiadczace o owulacji,chociaz nie przecze,ze sa i dobre opinie.Ja w tym cyklu bede monitorowac do samego konca u lekarza,niestety,trzeba sie poswiecic:(tak postanowiłam. Z tego co piszesz,to owulacje mamy w podobnych 16dc.Ja dzisiaj mam 12dc. Jezeli chodzi o testy ciazowe i bete ,to obiecałam sobie i kazałam mojemu męzowi mnie pilnowac w tym cyklu...zadnych wariacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
ps źle zrozumiałam dzien Twojej owulacji,myslalam,ze jak u mnie przypada na 16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 ja Ci powiem szczerze, ze juz całkiem zgłupiałam i teraz sama nie wiem kiedy mam owulacje. @ mi sie przestawiła o kilka dni, wiec pewien jakies zmiany i w cyklu zaszły. Ja w kazdym badz razie przytulam sie teraz spontanicznie i nie mam jakiegos parcia na dni płodne, gdyz tego nie monitoruje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina222
Witam się z wami... Fajnie że o mnie myślićie.. U mnie 18 dc ... jajniki mnie też strasznie bolałay ale już przestały... chyba jednak owulacji nie było bo nie miałam wogóle śluzu płodnego... tempki nie mierzę bo obraziłam się na termometr... jedynie co to cholernie mnie bolał brzuch,,,i coś mi się wydaję że z pęcherzyków zrobiły się torbiele.. ide w przyszłym tygodniu do ginka na cytologię to pewno zobaczy co tam... co do testów owu to w moim przypadku miałam zawsze pozytywny wynik...he he tylko efektów brak hi hi hi... pozdrawiam was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się nie chce, nic mi się nie chce.................... hi,hi siedzę w pracy moja p.dr poszła już do domku a ja muszę wysprzątać gabinet no i co robię nic.... Ale mam humor ,dziś była pacjentka która ma 38 lat i zaciążyła ale jej zazdrościłam, tak już wyluzowałam ale jak widzę kobitkę z brzuszkiem to mnie skręca z zazdrości. Nic idę troszkę popracować i do domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Dziewczyny Moje Drogie:))) Albo ja sobie znowu cos uroiłam albo rzeczywiscie tak jest. Czasami mam wrażenie jakbym w każdym z kolejnych cykli nie miała śluzu płodnego:((( Kiedyś byłam w stanie go zaobserwowac i to dosc wyraźnie. Natomiast ostatnimi czasy, jestem co prawda w stanie zauwazyc zmiany w poszczególnych fazach cyklu, w zmianach sluzu równiez,ale jest go jakby mniej. A może ja już po prostu za bardzo panikuje.... Ostatnio ubzdurałam znowu sobie,ze może ja jestem po prostu bezpłodna:(( Ale to chyba razej niemożliwe, tym bardziej,że byłam już w ciązy,ale niestety poroniłam:((( Dziewczyny nie wiem co o tym wszystkim mam mysleć?? Czy sa jakieś badania w celu sprawdzenia płodności, takie niezbyt drogie?? Poza tym jak moge sobie poprawić jakośc sluzu?? Wspominałyście kiedys o jakis tabletkach, które podobno pomagadą?? Pomózcie mi z tym problemem, bo na serio nie wiem co mam mysleć....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 na pewno wszystko wporzadku.Witamy w klubie kobietek zestresowanych:)jezeli chodzi o sluz to polecam wiesiolek,jest w kazdej w aptece bez recepty,bierze sie go do owulacji.poza tym jak bedzie Cie badał lekarz to moze sprawdzic co i jak .Na pewno jestes płodna kobietko,tak jak mowisz,raz sie udało!! Ja jestem własnie po badaniach krzywej prolaktyny.jutro ide do lekarza.dzisiaj 13 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234, No własnie ostatnio byłam u ginekologa na takiej zwykłej wizycie kontrolnej. Podczas badania pani ginekolog powiedizał,ze wszystko jest ok. POtem gdy robiłam cytologie inna Pani doktor znowu mnie zbadała i tez powiedziała,ze wszystko jest w porządku. Teraz czekam jeszcze tylko spokojnie na wyniki cytologii,ale mam nadzieje,ze bedzie tez ok, bo gdy ostatnio ja robiłam to miałam pierwsza grupę. Nie tak dawno robiłam tez poziom prolaktyny i tez wynik w normie. Kurde chyba znbowu zaczełam sie nakrecac. a tak bardzo starłam sie o tym wszystkim nie myslec, nie analizowac, nie zastanwiac sie. Ale czasami po prostu przerasta to moje mozliwosci.... Ja mam dziś 17 dc, wiec jeszzce troche czasu do @ mi zostało. Nerówki jako takiej jeszcze nie mam. Kawka 1234 widze,ze znowu bedziemy sie stresowac w podobnym czasie. Tak bardzo bym chciała, aby Nam sie udało:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
kawka 1234 A zauwazyłas jakś róznice po stosowaniu tego wiesiołka?? I powiedz mi jeszcze Kochana po co sie robi ta krzywą prolaktyny?? Ja robiłam tylko zwykłe badanie na poziom prolaktyny. To polega na czyms innym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila 1801 robiłam krzywa prolaktyny...polega na pobraniu krwi,nastepnie daja tabletke i po godzinie pobieraja 2 raz krew,sprawdzajac jak sie zmienily parametry. Kiedys jak jeszcze nie planowalismy dzidziusia ,to bedac na usg lekarz zauwazyl,ze nie do konca moglo wówczas dojsc do uwolnienia jajeczka z jajnika-tak mi sie wydaje,poza tym kiedys to badanie mialam robione na nieregularne @ .Jutro bede monitorowac owulacje i chce isc z wynikami prolaktyny do lekarza,jezeli bedzie cos nie tak to moze od razu da mi jakies leki. wiesiołek pomaga,chociaz z tego co wiem to najlepsze efekty sa widoczne w 2 cyklu,jezeli chodzi o jakosc i ilosc sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 no niestety,zbliza sie ten czas...czas nerwowki.Mowie obiecalam sobie,ze w tym cyklu zadziałam tzn.zrobie ta prolaktyne i bede monitorowac do samego konca,czyli do momentu po owulacji.Jezeli chodzi o objawy ciazy i testy to sobie odpuszcze na ile dam rade...zrobie co moge,a reszte zostawiam naturze. Bede testowac po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ciepło!pisałam do Was w zeszłym miesiącu, niestety wtedy się nie udało bhcg była piniżej 5, no i tak za 5 dni przyszła@. W tym miesiącu w dniu spodziewanej @ zrobilam sobie test i po 5 minutach pokazała sie średnio wyrażna kreseczka, kolejnego dnia dla potwierdzenia kupilam kolejny test innej firmy i wyszła jeszcze bledsza od tej poprzedniej, odczekałam 2 kolejne dni kupujac kolejny test uffff po 2 minutach pokazała sie widoczna krecha, która z minuty na minute robiła sie wyraźniejsza, dziś wybieram sie na 1 wizyte do lekarza,@ spóźnia mi sie juz 14 dzień tak bardzo chciałabym zeby to była prawda, ze wmawiam sobie juz , że to niemożliwe aby sie udało:( dodam, ze ostania @ mialam 9 grudnia.Chcialam sie Was doradzić co na ten temat sadzicie??????Pozdrawiam i życze powodzenia w dalszych staraniach o maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mam problem, 2 tygodnie od stosunku robiłam test płytkowy wyszedł negatywnie, po 5 dniach zrobiłam kolejny nie bardzo moglam odczytac wynik wiec zrobiłam jeszcze jeden i wyszła druga kreska taka blada. Na drugi dzień zrobiłam test beta hCG i wyszedł 0.100 czyli negatywny. Co mam o tym myśleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
jadzia1 super wielkie gratulacje...moze zarazisz Nas swoimi ciazowymi fluidami,informuj Nas co tam u Ciebie??!! intelli sama juz nie wiem co Ci odpisać,ale myśle,ze to raczej nie ciąza,skoro beta wyszła ponizej 1,ale moze jest szansa,ze robiłaś ja za wcześnie??nie wiem w którym dniu cyklu robiłaś badanie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do BAFKI
napisałaś, że test pozytywny wyszedł Ci dopiero 43dc, a wcześniej robiłaś testy i były negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczki!! intelli - ja tez tak miałam, jakieś 2 tyg temu, 2 testy: na pierwszym negatywny wynik,na drugim 2 kreska słaba... poszłam do gina i niestety- ciąży brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka własnie wróciłam od lekarza, 5 t.c. Bardzo się cieszę i życze powodzenia wszystkim starającym sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulcherina
Witam od ostatniego stosunku minęło 20 dni, zamiast planowanego okresu dostałam plamienia (trochę krwi i brązowawego śluzu) które trwało 5 dni. 2 dni temu zrobiłam test moczu (amil płytkowy) wynik był negatywny. Czy wynik mógł być błędny ? Nie chcę teraz być w ciąży, czy mam się czym martwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Do pulcheriny Ja na Twoim miejscu zrobiłabym szybko betke. Wtedy szybko sie wyjasni:)) Może byc tak,ze bardzo sie stresujesz i to dlatego. A jak poznasz wynik badania, to i stres pusci i @ moze sie pojawić:))) A i szybciej bedziesz mogła znależć przyczyne takiej sytuacji... Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 co tam u Ciebie?? Jak po wizycie u lekarza?? Daj znac koniecznie:))) Pozdrawiam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 no własnie masakra:(wyniki z krzywej prolaktyne wyszły dobre,wiec chociaz tu jestem spokojna,no ale niestety.dzisiaj 14dc,bylam na monitorowaniu ,a tu niespodzianka:(brak pecherzyka.nie wiem juz co myslec.od 4 miesiecy chodze na monitorowanie i zawsze w tym dniu cyklu cos bylo ,a teraz nie.Pytałam lekarza,mowi ze malo prawdopodobne zebym miala owulacj w tym cyklu,ale jest szansa,ze to sie jakos przesunie.och Mila szkoda slow...maz w przyszlym tygodniu wyjezdza za granice,wiec jak by sie owulacja przesunela,to i tak nic z tego. A co u Ciebie? Dzastina 222 jakies nowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam takie pytanie... jeżeli uprawiałam sex po raz 1 bez zabezpieczenia ale partner nie skończył, był to mój 10 dzień od dnia kiedy dostałam okres jest szansa ze mogłam zajść w ciąże? zastanawiam sie nad wykonaniem testu betaHCG ale nie wiem czy to konieczne... czy moze lepszy zwykly test ciazowy? albo w ogole powinnam sobie wybic z glowy ciaze? z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 Masz może gg?? Jesli tak to podaj mi swój numer to tak sie złapiemy i pogadamy. Zawsze to lepiej i szybciej niż na tym forum co chwile sprawdzac co i jak:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila1801
Kawka 1234 Kurde nie martw się. Najwazniejsze, ze z badan wybika,ze jestes całkowice zdrowa:))) A twój maż sie przebadał?? Chociazby taka zwykła analiza moczu,aby sprawdzic czy tam nie ma jakiegos zapalenia itp. itd?? Właśnie przeczytałam o tym w necie i mam zamair w przyszłym tygodniu zapedzić swojego na takie zwykłe, kontrolne badanie. Tak sobie mysle,ze ja chyba w przyszłym tygodniu tez skusze sie na zbadanie krzywej prolaktyny. Zobaczymy co mi wyjdzie... Robiłam takie zwykłe badanie na poziom prolaktyny i miałam wszystko ok. Zrobie sobie również badanie hormonów, tak profilaktycznie. Kawka 1234 nie wiem co Ci powiedziec zbytnio na temat Twojej owulki. Może po prostu pecherzyk juz pekł?? Czasami są takie odchylenia od zwykłego stanu rzeczy,ze wszystko jest mozliwe:))) Może już miałes kulimancyjny moment:))) Tym bardziej,ze w ostatnim cyklu miałas przesunięcie @ i moze taka sytuacja, która ma teraz miejsce tez jest wynikiem tego?? Sama znam taki jeden przpadek: dziewczyna była u lekarza na monitorowaniu cyklu. lekarza nie widział pecherzyka i potraktował to jako cykl bezouwulacyjny ( w sumie jest to mozliwe). A dziewczyna w tym samym cyklu nie dostała @ i okazał sie,ze jest w ciazy:))) Dzis jest szczesliwa mausią:))) Dlatego nie martw sie, nie załamuj. Walcz dzielnie o swoje maleństwo:))) Zobaczysz jeszcze zycie Cie zaskoczy w ten pozytywny sposób:))) Swoja droga ja też w tym cyklu wariuje. Nie odczuwałam jakiegos konkretnego bólu jajników, dlatego nie jestem w stanie powiedziec kiedy mam owulke. A na monitoring nie chodze niestety:((( Śluzu tez tak jakby nie zauwzyłam... juz sama nie wiem co mysleć?? Od czasu do czasu zakuje mnie jajnik i to by było na tyle:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Mila1801 wiesz co?przejzałam swoje cykle od sierpnia,co ciekawe?co 2 moj cykl mam wieksze przerwy miedzy@ . teraz wlasnie mam ten pechowy cykl z duzymi przerwami miedzy@,moze dlatego poki co nie bylo pecherzyka?!! zastanawia mnie jedno skoro np.27 pazdziernika mialam@,12 listopada lekarz stwierdzil na usg owulacje(tj.w 16 dniu cyklu)to dlaczego dopiero 4 grudnia dostalam nastepna@(czyli po jakis 20 dniach od uwulacji dostalam@).z tego co wiem to owulacja ma miejsce ok 14 dni PRZED @a w tym przypadku bylo ok 20dni . To juz nie na moja glowe.odpuszczam sobie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
!Długość cyklu w dniach #Owulacja zazwyczaj występuje w dniu !26 #10-14 dzień cyklu !27 #11-15 dzień cyklu !28 #12-16 dzień cyklu !29 #13-17 dzień cyklu !30 #14-18 dzień cyklu !31 #15-19 dzień cyklu !32 #16-20 dzień cyklu !33 #17-21 dzień cyklu !34 #18-22 dzień cyklu !35 #19-23 dzień cyklu !36 #20-24 dzień cyklu !37 #21-25dzień cyklu !38 #22-26 dzień cyklu !39 #23-27dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
Tak dla informacji...znalazlam na necie,moze sie komus przyda przy nieregularnych@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! U mnie nadal nic nie wiadomo, czekam na wizytę u lekarza ale myslę , że jest po wszystkim! Kawka1234-w takiej sytuacji może bys jednak spróbowała testów owulacyjnych? u mnie naprawdę wskazywały dzień owulacji oraz cykle bezowulacyjne..Koszt niewielki a może Tobie pomogą rozjasnić sytuacje..Lekarz tez człowiek- może cos nie dowidzieć a hormon to hormon jak jest to na tescie wykaze...To jest tylko moje zdanie wiec może przemysl to, a ikoszt jest niewielki- za 40 zł w necie kupisz 30 testów owulacyjnych + 8 ciązowych( to starczy na 3-4 miesiące spokojnie) idi1313 dzięki za wsparcie! Powodzenia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka1234
victoria_11 jak to po wszystkim??dostalas @??źle sie czujesz??przeciez testy Ci pokazały ciaże... zastanawiałam sie nad tymi testami owulacyjnymi,nawet juz byłam pod apteka,ale stwierdzilam,ze moj mąz i tak we wtorek wyjezdza,wiec skoro na ta chwile nie bylo pecherzyka,to tym bardziej do wtorku nie zdazy powstac,zeby moglo dojsc do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×