Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydka_grubaska

Od dziś od teraz zmieniam swoje życie!!!-Cel 15 kilo mniej!!!

Polecane posty

Asiulka ja na tej diecie kapuścianej nie wytrwałam do końca, bo zupa mi nie smakowała. Jadłam ją chyba z 4ery dni, a potem na sam jej zapach zaczęło mnie mdlić, wolałam nic nie jeś, aniżeli tą wstręciuchę:( Schudłam chyba przez te 4 dni ok 3kg o ile się nie mylę. Może Ty masz silniejszy organizm i lżej przejdziesz tę dietę. W każdym razie życzę Ci powodzenia i wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dadzia
Troszkę ciałka nigdy dosyć, ale znowu nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia----to mnie rozśmieszyłaś z tym siedzeniem przed tv i obgryzaniem drewieka:) heheh Komicznie by to wyglądało w luzkim wykonaniu:) hehheeh Ja dziś kupiłam moim \"dzieciom\" po wędzonym świńskim uchu, to dopiero byłby ubaw, gdybyśmy podjadały ucho w kinie zamiast np.popcornu:) No dobra zmykam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Jeszcze jestem na "chodzie:! Rodzinna imprezka w kuchni mi spac nie daje. Poza tym babcia ma ze mna spać a to nie do przyjęcia! NIENAWIDZĘ z kimś spać. No, z wyjątkiem mojego Misia ale do tego tez musiałam sie przyzwyczaić. Poza tym on nie spi ze mna co noc bo to pewnie też byłoby uciązliwe hehehehehehe. Jolek - ok, następnym razem wezmę do kina wędzone ucho! Dadzia - mądry wniosek!!! :D Dobranoc!!! Coś tam sobie porobie do 5. Potem mój brat idzie do pracy , więc sie u niego położę. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka62
Witam. Dzisiaj zjadłam na sniadanie zupke. Ale musze co jakis czas popić ja woda. Sprobuje wytrzymac. Ale przyznam sie bez bicia ze tez wolała bym juz nic nie jesc. Zobaczymy ile uda mi sie wytrzymac. W tej zupie cos zepsuło mi smak. Podejrzewam ze nie potrzebnie wrzuciłam czosnek. Odezwe sie pozniej. Dziekuje wszytskim Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna mniejmniejgrubaska
hej dziewczynki :) jestem na chwilke we wroclawiu, wiec oczywiscie korzystajac z okazji do was zagladam :) sciskam was wszystkie mocno...tesknie za wami bardzo...ale pracuje nad tym by miec internet w domku. wiec mam nadzieje ze niedlugo powroce... :) jestem z was dumna :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) 🌻 Asiulka - jeśli moge Ci coś doradzić na temat diety kapuścianej to ja nie stosuje tej diety, ale prawie codziennie gotuje zupe wg swojej uznania tzn. różne warzywa/marchew, pietruszka,seler,brukselka, groszek zielony, kalafior itp/ wszystko co mam w domu i co mi smakuje. jem te zupe ile razy chce w ciagu dnia jak jestem głodna, a na śniadanie jem coś innego np.musli z jogurtem albo coś innego. oczywiscie nie jem tej zupy codziennie ale kilka razy w tygodniu i schudłam 8kg przez ponad miesiąc. I napewno ta moja zupa jest smaczniejsza a spadek wagi też jest, czasami zjem nawet coś słodkiego a waga i tak spada. I dodam że nie ćwicze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) 🌻 Asiulka - jeśli moge Ci coś doradzić na temat diety kapuścianej to ja nie stosuje tej diety, ale prawie codziennie gotuje zupe wg swojej uznania tzn. różne warzywa/marchew, pietruszka,seler,brukselka, groszek zielony, kalafior itp/ wszystko co mam w domu i co mi smakuje. jem te zupe ile razy chce w ciagu dnia jak jestem głodna, a na śniadanie jem coś innego np.musli z jogurtem albo coś innego. oczywiscie nie jem tej zupy codziennie ale kilka razy w tygodniu i schudłam 8kg przez ponad miesiąc. I napewno ta moja zupa jest smaczniejsza a spadek wagi też jest, czasami zjem nawet coś słodkiego a waga i tak spada. I dodam że nie ćwicze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) 🖐️ Właśnie zastanawiam się co by tu zrobić na obiad i nic konkretnego wymyślić nie mogę😠 Motylku----co do tej Twojej zupki, to napisz proszę więcej, czy np. przyprawiasz ją, czy dodajesz jakąś kostkę, czy jest ona z ziemniakami czy tylko same warzywa, te które wymieniłaś? Przyznaje, że 8kg w ciągu miesiąca, to bardzo imponujący wynik. Asia----trzymam jak najmocniej kciuki za kapuściankę, żeby smakowała Ci jak najdłużej. Pamiętam, że dla mnie ta zupa była \"nie do przyjęcia\" dlatego, że nie było w niej ani grama soli, a ja lubię sobie posolić, choć wiem, że to niezdrowo, bo sól zatrzymuje wodę w organiźmie. Aguś----nieźle zabawiłaś ostatniej nocy przez te odwiedziny babci. Mam nadzieję, że jakos wytrzymałaś z nią wspólną noc. Powiem Ci, że ja z kolei nie mogę usnąć bez mojej Perły, bo mi jakoś tak pusto i strasznie, myślę, że przyzwyczaiłabyś się do codziennego sypiania z Miśkiem:) Ja to taki zmarźluch jestem i lubię się wtulić:) Aha, co do wędzonego ucha to zaznaczam, że możesz odstraszyć innych oglądających, gdyż ucho śmierdzi nieubłaganie:) Zmykam i życzę wszystkim miłego południa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a z Eluśką to ja sobie inaczej porozmawiam😠! Nawet nie raczy nas odwiedzić. Może gdy postraszę ją utratą tytułu \"pisareczki\", to się wystraszy i wróci? Eluś, nadrabiaj szybko zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka62
Dzieki Jolek. Ale chyba nie wytrzymam długo bo mam straszne boleści brzucha. I to chyba po niej. :/ Nic innego nie jadlam. Dziewczyny napiszcie mi co jecie co daje szybkie efekty w schudnieciu. Prosze!!! W lipcu mam wesele ale chciala bym sie wziasc juz za siebie. Musze schudnac co najmniej 15 kg. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia----nie ma za cio:) Kurcze, diet cud nie ma, to wiem na pewno! Myślę, że podstawą jest trzymanie się paru podstawowych zasad: - nie jeść po 18stej -jeść połowę mnie, aniżeli dotychczas - unikać słodyczy - unikać tłuszczy - zmobilizować się do gimnastyki Powinnaś spokojnie schudnąć, małymi kroczkami, ale bez efektu jojo. Fajnie, że bierzesz ślub:) Przygotowania już się rozpoczęły??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolek🌻 do zupy mogą być ziemniaki, albo kawałek mięsa, ale jak są ziemniaki to już nie dodaje mięsa i naodwrót. Do zupy dodaje kostke rosołowa albo zirenka smaku, moze być też wegeta. Już nie solę. Inny mój obiad, który odchudza:) to 2 jajka ugotowane na twardo i do tego starta marchewka- polecam pyszne i odchudza. A inny zestaw obiadowy to mięso ugotowane/może być każde/ i warzywa gotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
Witajcie! Widzę, że dzięki nowym dietowiczkom topik nam odżywa! I dobrze. piękna - miło, że się pojawiłaś. Jolek - to ucho to juszę kupic dla psa mojego ( tzn. on nie jest mój tylko faceta mojej matki ale mieszka ze mną). MotylemByć - skorzystam z Twoich propozycji obiadowych. Dzięki! Asiulka - nie łam się , schudniesz do wesela :D Ledwo żyję. Noc miałam okropną! po godz. 3 położyłam się z babką. Ale ona chrapie więc przmęczyłam się do 5 i jak mój brat wstał do pracy to spałam u niego. Niewygodnie mi było ale wstałam o 11.30. Cała jestem obolała! Ble! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku----dziękuję za cenne wskazówki dotyczące żywienia- na pewno wypróbuję;) Agusia----ja też się cieszę, że nasz topic troszkę odżył dzięki motylkowi i Asi🌼 Aguś, facet mojej mamy też miał psa, ale w tamtym roku na wakacje zdechł, gdy byłam z nim sama w domu, płakałam jak głupia, ale faceta mamy w przeciwieństwie do piechola, nie cierpię😠. A tej nocy z babką Ci nie zazdroszczę:p Właśnie się wykąpałam i muszę się nasmarować specyfikami i zrobić coś z włosami. Dziś wieczorem mamy iść do brata mojej Perły, ale jakoś mam średnią na to ochotę...no zobaczę jeszcze:) Idę zrobić sobie słabiutkiej kawki, bo jakoś naszła mnie ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka62
Hehehe Jolek to nie moje wesele. Ale chciała bym wypaść na nim jak najlepiej bo to wesele w rodzinie mojego faceta. Wiec Trzeba jakos wygladac. Spróbuje sie wziasc za siebi ebez tej zupki co mi smierdzi margaryna i nie wiem dlaczego?!?!?! :( Mam nadzieje ze do lipca schudne tyle ile trzeba. A mam pytanie bierzecie cos wspomagajacego?? Np. Chrom albo jakies herbatki " figura" "pur-erh" czy cos w tym stylu?? Teraz wyszły tabletki zupy kapuscianej. Zastanawialam sie nad nimi ale watpie czy tabletka ma takie samo dzialanie jak zupa :/ dziekuje Ci Jolek i Agusia25 ze sadzicie ze dzieki mni eodzyl wasz tapic a teraz takze i moj. A to dla was🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Hop hop, to ja, gruba Ela :) Wiem wiem, jestem wstręciuch! Zaniedbuje Was bardzo i głupio mi teraz! a jeszcze jak zobaczyłam, że Jolek chce mnie pozbawić tytułu pisareczki to już w ogóle maskara :( przepraszam bardzo i już się poprawiam... Tesknie za Wami bardzo jak mnie tu nie ma choć raz w ciągu dnia! z monitorem dalej kłopoty, przywiezli 3 dni temu kolorowy, działał prawie całą dobre i znów padł! masakra! już go więcej nie oddamy do żadnego serwisu bo nie warto! poza tym z komputer chodzi u Nas fatalnie, brat chciał zrobić format, ale coś mu nie wyszło :) Jolku- czy dasz mi szanse poprawy i nie odbierzesz mi tytułu pisareczki? z tym wędzonym uchem to się uśmiałam :) a co do Twojej stopki to witam w klubie :) ja przez ten tydzień zyskałam też nowy kg :) ale odchudzam się przed sylwestrem! ho ho! :D Agusia- znam ten ból "chrapiącej babki", kiedyś razem z rodzeństwem nagraliśmy chrapanie naszej babci na magnetofon :) ciekawe gdzie się podziewa ta kaseta? Piękna- my też tęsknimy, ale ten Twój wpis to jakiś taki krótki jak na tak długą nieobecność! Wlaśnie obok mnie leży brat który się najadł jak dzikus, opowiedział mi co w siebie "wpakował" i padam ze śmiechu! zaczął od 3 kotletów z chrzanem i chlebem, popijając kokakolą "Fest" :D, po 30 minutach - kotlet, odgotowana kiełbacha, troche pasztetu drobiowego i znowu kotlet, wszystko oblane dużą ilością pikantnego keczupu, oraz dla kontrastu trochę białego chrzanu :) naturalnie zapijał to wszystko kokakolą Fest :D. 10 minut później dorwał torbę płatków Cheerios- prawie pełną, wlał prosto w tą torebke mleko i dorzucił rodzynek!!!! zjadł to wszystko i teraz przyszedł tu do mnie i mówi "Elaaaaaaaa rodzę" :D a jak go znam, to za 3 godziny znów pójdzie coś zjeść :) Kurcze! skąd Ci faceci biorą taką przemiane materi?? je tyle a nosi spodnie o 2 rozmiary mniejsze niż ja! to nie fair :) Witam nowe dziewczyny :) przyda się nam tu zwięszkona liczba odchudzaczek :) Asiulka- powodzenia z zupą kapuścianą! ja mam wesele w sierpniu i też nie swoje :) chciałabym do tej pory wrócić do swojej dawnej wagi, czyli czeka mnie też ok 15 kg :) Odezwę się później! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że się komuś przydadzą moje rady:D jakich używacie kosmetyków, jeśli używanie na rozstępy, celulitis, ujędrnianie, wyszczuplanie, ... :D może macie coś sprawdzonego, ja używam serum eveline 3d i jestem bardzoooo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka62
Mam pytanko. Ile kosztuje ten eveline 3d ?? Moze bym sobi etez kupila i zaczeła uzywac. Pozdrawiam Dziouszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🌻jest tani kosztuje ok 13zl i naprawde działa moze jestem gruba ale celulitu nie mam:D może minimalny:P ale taki to nawet chudzielce mają:D stosuje go 2 miesiące polecam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
To znowu ja:) piszę do Was znad garnuszka z moją słabością czyli budyniem czekoladowym! rety co ja wyrabiam! a jeszcze pare dni temu zaczełam ćwiczyć 6 Waidera! i wytrwałam 3 dni pomimo strasznych bóli mięśni które gdzieś tam głęboko się ukryły :) Dziewczyny, może razem złożymy jakieś postanowienie na 2006 rok? w grupie siła przecież :) ponoć ta 6 w nowym roku ma znaczyć to, że wszystko co do tej pory było może się odwrócić o 180 stopni :) bo 6 to też 9 :) piszcie propozycje postanowień i wspólnie wybierzemy te najlepsze dla Nas :) MotylemByć- ja też stosowałam te kosmtyki, tyle ze w niepełnej srii bo tylko peeling i serum. Efektów wyszczuplenia raczej nie widziałam, ale zapach i nawilżenie odpowieadało mi bardzo, no i cena tez przystępna :) może jeszcze wróce do tych kosmetyków, ale to po świętach bo narazie fundusze skąpe a prezenty trzeba jakieś kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżbieto- ja stosuje i jestem zadowolona, a jak długo to stosowałaś, efekty widać ale na nie trzeba czasu, ja nie stosuje całej seri tylko do biustu też tej firmy, i to serum wcześniej stosowałam też krem żeby wzmocnić działanie, ale teraz tylko to serum, a żelu czy pilingu pod prysznic nie stosuje bo codziennie używam gąbki do masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowo przybyłe:) Wekkendzik znów spędzony u mamusi, więc znów nie zbyt rozsądne spożywanie dań. No i raczej do sylwestra to już nie zdąże zgubić choćby, albo az 5kg. No trudno, ale jestem zła na siebie, brrrr! Eluś podoba mi się ten plan - postanowienia robimy. Moje propozycje: 1) Codziennie zajrzeć na topik Nasz, juz znane i wcielane przez niektóre z nas, ale ku utrwaleniu i przez wszystkie wcieleniu, a mianowicie 2) nie jeśc po 18 - tej 3)nie jeść frytek,chipsów, ziemniaków ogólnie też 4)ograniczyć do minimum dania smażone 5)słodycze wyeliminować najbardziej jak się da 6)ruszać się jak najwięcej-każda dziewczynka wybierze najodpowiedniejszy dla siebie rodzaj ruchu - ja już aerobik a właściwie pilatesa mam 7)dla sparowanych - kochać się jak najwięcej i jak naj goręcej, a dla samotnych - zakochać się - to pomaga tracić kilogramy 8)i dużo, dużo błonnika spożywać To są moje propozycje, piszcie swoje i będziemy decydować co warte wcielenia w nowy rok jest:) Jolku- mój trufelek tez jest fascynatem świńskiego wędzonego ucha i ogonów też, a smrodzik jest nie zły to fakt;) Zmykam do pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 25
hej! Jestem na informatyce. Masakra jakie nudy! Napiszę więcej jak do domku wrócę! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wpadłam Was tylko pozdrowić, wiecej napiszę później, bo teraz muszę się szykować- Perła zabiera mnie di chińskiej, więc znowu zgrzeszę;) To do później Kochaniutkie:) \"Nowe dietowiczki\" napiszcie coś więcej o sobie, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka62
Witajcie /// DZIOUSZKI\\\ >>> Jolek Piszesz zeby nowe dietowiczki sie opisaly. Wiec mam 19 lat studiuje, mam 173 cm wzostu i waze 79 kg :( co mnie przeraza. Bo pamietam dni kiedy wazylam 65 i moja figura byla taka akurat. Nie wiem co mam robic zeby tak schudnac ;( W końcu znalazłam Was. Duzo mi to pomaga. Ale jeszcze ni emoge sie powstrzymac i ciagle bym jadla! Dajcie mi jakies wskazówki co dokladnie robicie ze chudniecie!! Prosze ja nie potrafie nad soba zapanowac. Co prawda dzisiaj zjadłam na sniadanie kromke z pomidorkiem, zupke ale malutko bo jest ochydna, teraz bulke z pomidorkiem i cebulka( uwielbiam cebulke) i zrobiłam sobie taki mix z owoców. Jabklo, mandarynka, kiwi z jogurtem ananasowym i troszke galaretki cytrynowej. To mo starczy na 3 dni. Napiszcie czy to jest dobre?? Czy powinnam cos wyrzucic z tego?? Dzisiaj zamierzam sobie pocwiczyc. Dlatego juz teraz sie zabieram do ćwiczeń. Odezwe sie jak skoncze. Pozdrawiam ❤️🌻[3m sie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancerna Elżbietka
Czy nocne marki z Nami są?:D Wpadłam chwilke, żeby dac o sobie znać :) Kacha dzięki za propozycje postanowień :) Napiszę więcej z rana bo teraz śpię na siedząco prawie :) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×