Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mychor

Troche wiadomosci o dietach. Dietetyka i dietoterapia.

Polecane posty

Gość bardzo prosze o odpowiedz
Mychor pomozesz mi!!!!????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzapcia
Mychor! Help!!!!!!!!!!W Tobie ostatnia moja nadzieja: tyję i chudnę .....ostatnio ciągle tyję-odchudzajac sie :waga 101 wzrost 171 wiek 49 lat hmmmmmmmm czy jest dla mnie nadzieja? martwię się o Tych co będą ew. niesć moją trumnę,ile osób trzeba będzie zatrudnić????????????????? Pomóż MYchor ,odchudzanie to moja obsesja: schudlam na Meridii, ale przytyłam ,teraz już nie chudnę i czuję się po niej fatalnie,bralam Xenical,Bioxetin,kopenhaska,norweska ,5 dniowa ,jadłam normalnie i nic TYJĘ .Ruszm się dosyć chętnie,ale nic z tego.Moja PPM wynosi chyba -1000 kal!!!!!!!!!!!!!!! Jestem uzależniona od słodyczy.To byłoby tyle,starczy na pracę habilitacyjną!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brdzo prosze o odpowiedz
Mam nadzieje ze Mychor jeszcze kiedys tu zajrzy i udzieli mi rad. Dobrej nocy all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak z tymi odpowiedziami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszstkich zapraszam na meila....to trzeba miec indywidualne podejscie. Tutaj narazie nie moge odpowiadac, bo ktos kopiuje moje posty i wysyla je jako wlasne. Prosze pisać na mychor@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jakis bład
Ci sie wkradł Muchor, chodzi o wpis z 18 maja, pisalas ze na warzywach i owocach, ktos tam zakwasi organizm. Jest to ewidentna nieprawda, warzywa i owoce wytwarzaja w organizmie odczyn zasadowy, podobnie jak chyba nieprzetworzone weglowodany tj. razowa maka, brazowy ryz, razowy makaron, natomiast zakwaszaja organizm bialka-- czyli jajka, mieso ( nie wiem, jak jest z nabialem ) oraz...biały chleb, biały ryz. Jest taka metoda odwkaszania organizmu, picie soku z cytryn. Poza tym wegetarianie maja problem ze zbyt zasadowym odczynem w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bląd sie wkradl, ale go prostowalam.....sprecyzowalam dokladnie o co chodzi....patrz post z 21.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loa
napisałam na meila i dostalam odp ze porady sa odplatne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty uwazasz, ze ciezka praca przy indywidualnym doborze diet z rozpisaniem na jadlospis to praca harytatywna? Dietetycy biora sobie za to ponad 100 zl, ja 1/3 tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze tak bedzie najpeirw miła pomoc osobą potrzebujacym pomocy.a teraz juz kasa.reklame swojej osoby to tylko była.kosztem problemów innych.Nie mozna tak było od razu.....ze pomozesz za kase.rozumiem ze kazdy chce zarobic.....ale od razu tak trzeba było!! a nie udawac bratnia dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzapcia
Mychorku kochany! Za kase to się nie fatyguj,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcecie, nie korzystajcie. Z tego widac jestescie strasznie naiwni. Tylko wolontariat jest za darmo.... Na forum coś płacicie? A reklama to moja prywatna sprawa. Nie jest to forum reklamy tylko diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka_19
Ja mam takie pytanie. Odchudzam sie juz 2 tygodnie, a jeszcze nie schudlam ani kilograma, dlaczego tak się dzieje? Czy ze mna jest coś nie tak? Dodam, że mam 170 cm i ważę 60kg, wydaje mi się, że to co najmniej o 5-8kg, za dużo. Mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe 22
owieczko,nie wiem czy zauwazylas,ale z takimi problemami to na mejla sie do mychora zglaszaj,i wyskakuj z kasy,drogie dziecko! ludzie,nie ma nic za darmo:):):)trzeba sie bylo tego spodziewac... ja juz mam swoja diete:bardzo duzo bardzo ciezkiej pracy przez 10 godzin dziennie...nawet nie wiem,kiedy w 2 tyg.zgubilam 4 kg!wiec bierzcie sie do roboty,a nie czekajcie,az ktos za ciezkie pieniadze powie Wam,ze aby schudnac trzeba mniej jesc:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że ZOE się zraziła. Jednak poradnictwo DARMOWE jak kwitło tak kwitnie.... Co prawda układanie diet indywidualnych i osobiste konsultacje sa odpłatne, ale w porównaniu z cena, jaką może być NIEFRASOBLIWE ODCHUDZANIE to kwota naprawdę jest smieszna. A przed odchudzaniem się samemu naprawdę przestrzegam. I nie dlatego, ze nie mam kasy, czy chce zarobić. OSWIADCZAM, że pracuję, zarabiam i nie umieram z głodu. A odchudzanie sposobami, które sa akurat na topie może prowadzuić do: - efektu jo-jo - zaniku funkcji płciowych - apatii - wypadania włosów - UZALEŻNIENIA od np. efedryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe 22
No tak, zapewne Mychor, jako profesionalista, ma troche racji. Ale nikt mi nie wmowi, ze jak nie bede duzo jesc, zrezygnuje ze slodyczy i z kolacji i zaczne sie troche ruszac, to zostane bezplodna...Owszem, przetestowalam na sobie kopenhaska, i stwierdzam, ze jest beznadziejna...ale metoda prob i bledow doszlam juz do tego, co zrobic,zeby zrzucic nieszczesne 6 kg. I nie dosc, ze zaoszczedze na jedzeniu:), to jeszcze nie wydam pieniedzy na dietetyka, a za to w nagrode za wytrwalosc, kupie sobie cos wystrzalowego:):):) No i co najwazniejsze: nie zrazilam sie do Ciebie, ale do siebie-za swoja naiwnosc... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoe, na szczescie ci \"naiwni\" (wg Ciebie) chwalą sobie moje usługi. Mam stałych klientów, ciągle napływaja nowi. I to nie chodzi tylko o walkę z \"tłuszczykiem\" Udzielam porad dietetycznych również w zakresie: - diabetologii - alergii pokarmowej u niemowlat, dzieci i dorosłych - chorób nefrologicznych - chorób nowotworowych układu pokarmowego - fenyloketonurii - celiakii - a także w żywieniu ciężarnych i karmiacych mam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe 22
no tak,oczywiscie wiem,ze dietoterapia to nie tylko odchudzanie. Ale chodzi mi glownie o Twoje stwierdzenie, ze "nie polecasz samodzielnego odchudzania sie". Ciekawa jestem, czy nie polecasz tez samodzielnego leczenia kataru, niestrawnosci czy np.lekkiego bolu glowy. Czy wg Ciebie,z kazda blahostka musimy leciec do specjalisty,ktory za sama porade zdziera grube pieniadze? ja uwazam,ze kazdy powinien postarac sie sam najpierw sprobowac, a jezeli faktycznie nie znajdzie racjonalnej metody, ktora by mu pomogla, wtedy owszem, przyda sie pomoc. Czy Ty,kiedy masz gorszy dzien, czy wiosenna depresje, od razu pedzisz z tym do psychiatry,czy probujesz sobie sama poradzic? nie pisz wiec, ze nie polecasz samodzielnego odchudzania sie, bo dlA mnie to jest po prostu smieszne. POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoe, poczytaj sobie topiki....aż zgroza ogarnia. Wszedzie Adipexy, Meridie, efedryny, diety żelazne, Kopenhaskie, Norweskie....... Równie dobrze mozna na zwykły katar stosować antybiotyk taki jak na ciezkie zapalenie płuc i nie wykluczone, ze czesc tak robi...... Ja nie twierdze, że nie mozna sie samemu odchudzic, ale naprawde trzeba mieć troche poszanowania dla własnego organizmu. Niestety nic nie dzieje sie za darmo i zawsze pozostana konsekwencje jakis \"głupich\" diet czy stosowania dzienych srodków. Problem tkwi w tym, ze dla niektorych licza sie tylko NATYCHMIASTOWE efekty.....hmmmm Nie twierdze takze, że kazdy problem wymaga konsultacji ze specjalista. Ale statystyka tematów tych topików przyprawia mnie o siwe włosy ( niestety je juz mam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suplement/sprostowanie Mialo być dziwnych zamiast dziennych I zapomnialam o pozdrowieniach dla Zoe, mojej wiernej krytyczki. Miło sobie tak podyskutować - szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetycz_ka
Udzielam porad dietetycznych w zakresie: - odchudzania - diabetologii - alergii pokarmowej u niemowlat, dzieci i dorosłych - chorób nefrologicznych - chorób nowotworowych układu pokarmowego - fenyloketonurii - celiakii - a także w żywieniu ciężarnych i karmiacych mam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetycz_ka
Udzielam porad dietetycznych w zakresie: - odchudzania - diabetologii - alergii pokarmowej u niemowlat, dzieci i dorosłych - chorób nefrologicznych - chorób nowotworowych układu pokarmowego - fenyloketonurii - celiakii - a także w żywieniu ciężarnych i karmiacych mam Pozdrawiam mychor@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiferek
Dziewczyny polecam! Piszcie miele na ten mychor@go2.pl Dziewczyna ułozyła mi fajna dietkę. Nie zapłaciłam duzo. Schudłam dokladnie tyle ile chciałam (10kg) i to w 1,5 miesiaca i nie głodowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośtakisobie
Mychor - sporo tego jest, więc przyznaje się bez bicia, że przeczytałam tylko odrobinkę - doszłam do ceny Twojej usługi ( za 1/3 ze 100 zł ??? ) Moje pytanie - mam w tej chwili ostrą łuszczycę, czy jesteś mi w stanie pomóc dietą - nie drogą, nie skąplikowaną - mieszkam w południowej Polsce - czekam na odp. PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> ktoś.... Możesz grać w Bingo :classic_cool: Sprobuj jesc wiecej jajek i nabialu, z watrobka nie przesadzaj, raz czy dwa razy w tygodniu wystarczy. Polecam tłuste ryby (łosoś, tuńczyk, makrela). Wysoka ilośc nienasyconych kwasów tłuszczowych sprzyja leczeniu choroby Z produktów mlecznych można jeść tylko - masło, śmietanę, sery twarde (tzw. sery żółte) reszta powinna być maksymalnie ograniczona. Zakaz obejmuje mleko surowe i gotowane, ser biały, jogurty, kefir, mleko zsiadłe i w proszku, lody, zupy mleczne, budynie i inne. Nalezy ograniczyć podaz cukru białego Nalezy ograniczyć owoce cytrusowe Z weglowodanów nalezy jeść produkty z pełnego przemiału, ale też z nimi nie przesadzać. Skrobia ma działanie zaklwaszające Podstawą diety muszą być warzywa w różnych postaciach, (surowe, duszone, gotowane), oraz zupy warzywne bez tłuszczu, mięsa i nie na wywarach z kości i mięs. Produkty zalecane: - Olej lniany (tłoczony na zimno) - Pić dużo czystej filtrowanej (\"osmotycznie\") i stymulowanej magnetycznie wody - Pić dużo soków. Soki (z marchwi i buraczków jak najwięcej) w większości muszą być przygotowane w domu, ręcznie. Soki z sokowirówek są pozbawione enzymów trawiennych. - Dużo surówek i warzyw (większość pokarmów nieobrabiana termicznie) -Wskazane pieczone i gotowane jabłka (regenerują wątrobę) NiIE wolno jeść surowych owoców i warzyw na minimum cztery godziny przed snem (fermentują w jelitach) Polecam pic zioła!!!! Zioła rzewienia, lisci brzozy, skrzypu, perzu, fasoli, akacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośtakisobie
Narazie dzięki, spróbuję, jakby coś , to się zgłoszę z prośba o paradę bardziej dokładną i już za pieniążki :) Dzis nagrzeszyłam równo, cały dzień na diecie serowo - jogurtowej i właśnie nażarłam się truskawek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frygida
czy to prawda ,że meridii nie powinny używać bulimiczki? czy ktoś z was spotkał się z takim stwierdzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×