Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 44444444444444444444

grozi mi usunięcie macicy, czy ktoś przez to przechodził?

Polecane posty

Gość ala 49
Witam wszystkich i nie ukrywam, że czekam na szybką odpowiedź. Już mówię o co chodzi. Jestem 4 miesiące po operacji usunięcia wszystkiego. Dotychczas wszystko było dobrze. Teraz pojawiło się malutkie plamienie i lekko bolał mnie brzuch. Bardzo się zmartwiłam tym, szczególnie że wkrótce święta i będę się zadręczać, bo nie pójdę teraz do lekarza. Proszę, aby odezwał się ktoś, kto może miał taki problem. Czy to jest normalne, aby po takim czasie pojawiło się plamienie, bo wydaje mi się, że nie powinno. Nic nie dźwignęłam, ani się nie przemęczam, nie wiem, jaka jest tego przyczyna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Dzisiaj pierwszy raz trafiłam na tę stronę i przeraziłam się że jest nas tak wiele. Ja starciłam macicę i jajniki przy porodzie mająć 27 lat była to też operacja ratująca życie.Ja jestem w taj dobrej sytuacji że był to drugi poród(urodziłam córeczkę )Starszy jest syn .Dzieci wynagradzaja wszystko. Córka urodziła się z anemią a ja byłam w stanie krytyczny.Nie dałyśmy się obie. I nie wiem czy komuś się to zdażyło ale ja tak bardzo chciałam karmić piersią że pomimo braku tego co takie ważne u kobiety karmiłam córeczkę 13 mieisięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 49
Bardzo się rozcarowałam, że nikt się do mnie nie odezwał. Wiem, że nie macie czasu, bo idą święta, ale dla kogoś, kto mógłby mi odpisać, to kwestia 5 minut, a ja będę się zamartwiać całe święta. Liczyłam na Was, no, chyba że żadna z takiego problemu nie miała, to już inna sprawa. \życzę wszystkim wesołych i zdrowych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzka47
witam ala49 przeczytaj wypowiedz iwy46 z 25 11,moze jednak zdarza sie ze po kilkunastu tygodniach tez moga wystapic plamienia a moze jeszcze odezwie sie osoba ktora cie uspokoi,nie badz zrezynowana i zawiedziona no i jednak spytaj lekarza bo gdyby mnie plamienia wystapily to pewnie od dzwigania,pytalam pare dni temu czy mosze juz zawsze uwazac zeby przepuklina sie nie zrobila to lekarz powiedzial ze nie powinna sie zrobic ale trzeba uwarzac bo w srodku sa szwy co prawda zrosniete ale sa,pozdrawiam wszystkie panie i duzo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 49
Jadzka47 - dziękuję ci bardzo za odpowiedź. Miałaś rację, że pod wskazaną datą mogłam coś dla siebie znależć, ale uwierz mi, że ja tego nie zauważyłam, choć szukałam. Chyba za bardzo chciałam czegoś poszukać na ten temat i ze zdenerwowania niestety przeoczyłam. Myśle, że teraz będę spokojniejsza, a wizytę u lekarza mam zaraz po świętach. Mam nadzieję, że bedzie dobrze, a plamienia ustąpiły. Jeszcze raz dziękuję i życzę wesołych świąt!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutusza
wesołych świąt wszystkim forumowiczkom życzę i zdrowia zdrowia zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzka47
dziekuje,ja nie powinnam narzekac,no bo zdrowie niech jest chociaz takie jakie jest a swieta nawet jak sa troche nudnawe to nic ale sa wsrod nas kobiety ktorym zabraklo sil do walki,moja znajoma odchodzi od nas,bardzo cierpi i swiadomie odchodzi,dzis dzien bozego narodzenia,badzmy myslami z tymi ktore nie mialy tyle szczescia co my i dbajmy o nasze zdrowie bo majac go mamy skarb,wszystkim kobietkom najcenniejszego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, witam świątecznie, ale z pytaniem -mam \"być moze\" CIN3, idę 27 na kolposkopię. Jak mam się nastawić? O co pytać - jestem za granicą, ktos bedzie tłumaczył. Mam wszystkiegio dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwa
lili11 witam,na to badanie musisz iść.Trzymam kciuki,aby były pomyślne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było :) Troszke sobie poczyatłam :) Pozdrawiam serdecznie i zyczę Wam kobitki szczęśliwego nowego roku :) Trzymajcie się cieplutko i nie zamartwiajcie się na zapas. Ja jestem prawie rok po operacji /miałam ja w styczniu tego roku/ Jest ok. I Wam zyczę tego samego. Pa 🌻 🖐️ 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutusza
Witajcie kobietki.Ja zaczynam Nowy Rok z nową nadzieją .Wyniki jakie otrzymałam po ostatniej operacji są fantastyczne i niech takie zostaną czego sobie i wam życzę z całego serca.Do siego Roku 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę nam wszystkim przede wszystkim zdrooooooowia!!!!! No i spełnienia marzeń. Buziaczki dla wszystkich!!! U mnie skończyło się na konizacji i biopsji, czekam na wyniki, ale jakoś tak spokojniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endometrioza i nie tylko
Witam, mam tez obawy przed usunieciem macicy, bo jak by sie okazało, ze podczas wycinania macicy trzeba tez wyciąć kawałek np. jelita, albo innego waznego organu, powstana ogromne zakłócenia w pracy całego organizmu i czy da sie to przejśc.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endometrioza i nie tylko
Mam ch.....e przeczucie , że będę tez musiała poddac sie wycięciu przy okazji wycinania macicy jeszcze paru innych kawałków organów. wiem to głupio brzmi ale dokładnie tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechechech
Witajcie kochane kobietki w NOWYM DOBRYM 2008 ROKU Życzę Wam duzo zdrówka,radosci każdego dnia,usmiechu,szczęścia i wszystkiego o czym zamarzycie,żeby się spełniło. ########################################################## 🌼SZCZĘŚLIWEGO 2008 ROKU 🌼 ##########################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechechech
*************************************************************************************** 🌼 SZCZĘŚLIWEGO 2008 ROKU 🌼 ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechechech
Marbellko-mam pytanie jakimi chormonami się leczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam isc na operacje na wywalenie całego zestawu czyli maciciy, wraz z miesniakami, torbielka i endometrium, ale nie poszłam, bo skierowanie i tak juz dawno nieaktualne a poza tym juz jestem w wieku prawie późno - menopauzalnym , no i czy powinnam isc na kontrole do ginekologa , by zbadac czy sie nie powiekszyly te różnosci w macicy...pytam bo ostatnio pielegniarka jak zapisywała zapytała : co sie dzieje, że sie zapisuję...pewnie chodziło o rocznik ( mocno emerytalny) , właściwie nic sie nie dzieje, poza pobolewaniami ...ech .Pozdrawiam , to iśc? Czy dac sobie spokój w takim wieku juz przecież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomiałam Dosiego 2008, bezchorobowego, bezstresowego, bezkontaktowego ze swiatem medycznym(włącznie ze salowymi nawet :( , no i wsyztskiego Najnajnaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia2
WITAM WSZYSTKIE PANIE. KAŻDA Z NAS PODPISUJE ZGODE NA OPERACJE I W TYM PIŚMIE JEST TAKI PODPUNK ŻE WYRAŻAMY ZGODE NA ZMIANE ZAKRESU OPERACJI W RAZIE KONIECZNOŚCI, WIĘC KAŻDA Z NAS NIE WIE DO KOŃCA CZY USUNĄ NAM TYLKO MACICE I JAJNIKI CZY TAKŻE KAWAŁKI JELIT. JA MIAŁAM OPERACJE 10 GRUDNIA TEGO ROKU I CHIRURG KTÓRY MNIE OPEROWAŁ POWIEDZIAŁ ŻE NA BADANIA WYKAZYWAŁY GORSZY STAŃ NIŻ BYŁO TO W ŻECZYWISTOŚCI. TERAZ TYLKO CZEKAM NA WYNIKI Z HISTOPATOLOGJI. W TYM SAMYM DNIU BYŁA OPEROWANA RÓWNIEŻ PANI Z MOJEJ SALI KTÓREJ USUNIĘTO MACIE, JAJNIKI I KAWAŁKI JELITA CIENKIEGO I GRUBEGO DO ZDROWIA WRACAŁA BARDZO SZYBKO I RAZEM ZE MNĄ OPUŚCIŁA SZPITAL. A Z DECYZJĄ CZY PODDAĆ SIĘ OPERACJI RADZE NIE ZWLEKAĆ I PODDAĆ SIĘ OPERACJI BO IM DŁUŻEJ ZWLEKAMY TO SZKODZIMY TYLKO SWOJEMU ZDROWIU A NIE INNYM. POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE TE PRZED JAK I TE PO OPERACJI, ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzka47
Witam wszystkie kobietki w NOWYM ROKU,wierze ze bedzie dla nas lepszy,w sylwestra pozegnalam moja znajoma, miala tylko 50 lat.BABCIU DRYPCIU cz ty masz juz 85 czy wiecej co na straty sie spisujesz a moze nie masz nawet 60 lat,nowotwory czy raki,jakby je nie nazywac nie omijaja w zadnym wieku,kobietko ty sie nie pytaj tylko idz do kontroli,AGANIESIA,zycze dobrych wynikow i wytrwalosci no i tego ze mobilizujesz niepewne do dbania o swoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasiony
Witajcie kobiety w nowym roku . Babciu Drypciu nie czekaj ja równiez pozegnałam w tym roku moja znajoma miała tylko 45 lat,i okropnie zaniedbała swoje zdrowie wiec nie czekaj idz jak najpredzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pytania echechechech leczę się (jeśli to mozna nazwać leczeniem)plastry SYSTEN60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia siony
marbela czy to sa plastry hamujace objawy klimakterium? odpowiedz jakie sa gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nie mam prawie żadnych objawów klimakterium.A te co mam to nie wiem czy to klimakterium czy choroba cywlizacyjna.Mam nadciśninie nie jest to jeszcze na stałe ale czasami mam takie że trzeba wzywać pogotowie.Hormony dostałam w pierwszej dobie po operacji Lekarz próbował mi zmniejszyć dawkę kilka miesiecy po operacji ala bardzo źle się czułam.Dostałam też hormony do nosa (CALIDIOL)ale stosuję je niezwykle żadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia siony
ja około miesiaca po operacji mam uderzenia goraca i poty kilka razy w ciagu dnia i nawet w nocy , czy któras z was tak miała? prosze o odpowiedz i co by było skutecznego na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×