Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

41218

GDZIE RODZIĆ w Katowicach ???

Polecane posty

Gość blulkowska
Witam!!! Jestem w siódmym tygodniu ciąży...termin mam na 5 maja 2008roku Nie ukrywam,że myślę o szpitalu na Łubinowej... stąd moje pytania: -czy mogę tam rodzić pomimo,że jestem z innej miejscowości oddalonej od Katowic o 40 km? -jaki jest koszt pobytu? -czy wykonuje się tam cesarkę na tzw życzenie(nie ukrywam,że taką metodą jestem zainteresowana)? -czy wystarczy jedna wizyta u tamtejszego ginekologa by stać się "pełnowartościową"pacjentką? proszę o szczere ,obiektywne i co ważne wiarygodne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak tam zadzwonisz i zadasz powyższe pytania, bo szczerze mówiąc nie wiem. - co do miejscowosci nie wiem, bo jestem z Katowic - ja nie ponioslam zadnych kosztów poza kosztem wizyty 100 zł - cesarke na zyczenie sie ponoc wykonuje ale nie wiem ile to kosztuje - jedna wizyta w moim przypadku wystarczylo, ponoc normlanie sa dwie, ale ja juz nie zdazylam bo zaczelam rodzic :-) Tak bylo do 12 sierpnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolow
ja polecam szpital w mikolowie to niedaleko Katowic jest nowa porodowka lezy sie po 2 osoby chyba nie wiecej jak ja rodzilam rok temu to ja remontowali.teraz jest super czysciutko opieka super Ja mialam cesarke i sie mna super zajeli pomogli wstac umyc pielegniarki super naprawde.Mialam ciezki porod bo dziecko nie wychodzilo i o 1.30 w nocy jakby nie lekarze to malej by nie bylo ze mna.naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1721
szpital teraz sobie sama możesz wybrac i nie ma to znaczenia gdzie mieszkasz:)jedna wizyta wystarczy a za cesarkę ze znieczuleniem zewnatrzoponowym płaci sie 500 zł a pobyt jest za darmo ale radze zadzwonic i umówic sie na wizyte tam ci wszystko powiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewkowepole2
witam ja rodziłam na łubinowej 3 miesiace temu mojego Michasia przy położnej Pani Kasi i musze powiedziec ze jestem zadowolona, mialam szczescie byc tylko jedna pacjentka na porodówce i p.Kasia była tylko do mojej dyspozycji:)) To co mi zaoferowała było wystarczające jak dla mnie, mialam relaks w wodzie , od dyspozycji piłke i woerk sako ,wszystko po trochu , nie narzucała mi swoich poglądów i nie wymyslała dziwnych rzeczy, mówiła :rób to co czujesz za stosowne , to co ci podpowiada instynkt chcesz do wanny- prosze bardzo, itp Nie narzucała sie swoją obecnością ale reagowała na kazdy mój sygnał,miałam intymny,wspaniały poród ,była włączona mała lampka i paliły sie swieczuszki i kadzidełka,nie było wielkich swiateł i sztywnego nastróju, nawet doktorowi nie przeszkadzał fakt ze było półciemno,mój mąż był traktowany na równi ze mną a nie jak intruz,poród wspominam naprawde miło. POLECAM ŁUBINOWĄ W 1000000000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1721
witam wszystkich:)wczoraj wróciłam do domu z moim kochanym synem Alankiem i jestem bardzo szczęśliwa:)rodziłam na Łubinowej i na prawdę nie spodziewałam się że będzie aż tak wspaniale:)mimo że miałam cc w znieczuleniu ogólnym.wszyscy lekarze są tam cudowni,wszystko wytłumaczą.Pielegniarki,położne nawet salowe były kochane.Wszyscy są na twoje zawołanie nawet wtedy gdy odbywały się dwa porody w tym samym czasie.Opieka nad maluszkiem też rewelacja.Nie wiem co jeszcze mogłabym dodać:)Poprostu ŁUBINOWA i nigdzie indziej:)Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilie
Witam :) Ciesze sie , że coraz więcej z was opisuje swoje przeżycia z porodu na Łubinowej - to pomaga takim niezdecydowanym przyszłym mamusią podjąć decyzje gdzie urodzić swoje maleństwo. monika1721 gratuluje narodzin synka !!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tuż tuż
Ja mam dylemat i proszę Panie które rodziły stosunkowo niedawno, o opinię. Pierwszą córę rodziłam w Kolejowym i byłam zachwycona, wiedziałam, że drugie też tam chcę urodzić, ale ... spotkałam znajomą, która lezała w kolejowym na patologii ciąży niedawno i słyszała co mówiły rodzące o oddziale położniczym: ponoć sporo się pozmieniało - ordynator, lekarze, położne zrobiły się opryskliwe i niemiłe, dokarmiają samowolnie dzieci i każą za to płacić 2,5 zł za butlę, są niechętne do pomocy przy pokazywaniu "obsługi" noworodka, nie chcą zabierać dzieci na oddział żeby mama mogła chwilę odetchnąć ... Przeraża mnie to, bo moje wspomnienia są zupełnie odwrotne - proszę powiedzcie, rzeczywiście w niedawnej przeszłości tak tam postawało wszystko na głowie, czy to odosobniona opinia ? W odwodzie mam Bogucice (tam pracuje mój lekarz prowadzący) i choć personel sprawiał miłe wrażenie (jak wiadomo - "przed" zawsze robi się dobre wrażenie) przeraża mnie wystrój tego szpitala ... jak dom wariatów z filmów grozy ... help ... mam termin na piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej nikt
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1721
tylko Łubinowa:)polecam:)bogucice odpadają na starcie a kolejowy no cóż...te same opinie słyszałam i to od osoby praujacej w tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly wanilly
Witam! Na Raciborskiej- opinie podzielone. Wśród moich znajomych przeważają pozytywne. Faktem jest, że pielęgniarki lubią "pozbywać się" noworodków, nie zważając na zmęczenie mam... A co do lekarzy to polecam dr. Bochenkową, suuuper lekarz :) Natomiast unikać jak ognia dr. Łacha- sadysta nie lekarz (opinia z wielu niestety źródeł...) Oczywiście jak jest lekarzem prowadzącym czytaj opłaconym to jest wychwalany przez pacjentki :( A co do kolejowego, to jedna opinia pozytywna od znajomej, która miała poród krótki i bez żadnych komplikacji. Druga zaś popękała cała :( Mówiła, że lekarze szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly wanilly
A czy któraś z was miała CC na Łubinowej w znieczuleniu ogólnym? Jakie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly wanilly
yola 13, chyba ty rak rodziłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabiuchna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1721
milly wanilly ja miałam cc w znieczuleniu ogólnym.wszystko ok:)jak masz jakies pytania to pisz odpowiem jak tylko będę miała czwilke czasu:)a daje czedu mój synek nie powiem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milly wanilly----> miałam cesarke w znieczuleniu podpajeczynówkowym MAMUSKA 28L ---> w kwestii cc nie musze sie wypowiadac teoretycznie bo przezyłam to w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly wanilly
monika1721:) Napisz jeśli możesz dlaczego miałaś znieczulenie ogólne. To był twój wybór? Jak dochodziłaś do siebie (gardło ;)), czy położne pomagają w opiece nad dzieckiem? Jak wygląda sprawa kosztów przy cesarce- jest jakaś refundacja? Są tam jakieś trudności w dostaniu się (warto się dużo wcześniej zapisać- czytaj kolejki ;)) Gratuluję maleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly wanilly
aha, nie chodzi mi o cesarkę na życzenie, niestety muszę ją mieć ze wskazań medycznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1721
milly wanilly ja też musiałam mieć ze względów zdrowotnych cc.Za nic się nie płaci,opieka nad dzieckiem super tak jak nade mna:)dziecko kiedy chcesz to mozesz dac pielęgniarkom one sie nim zajmą tyle ile bedziesz chciała:)mnie wzięli o 11 a o 12 juz byłam przytomna na całego:)grdło dobrze ale miałam chrypkę przez pare dni:)Ja byłam tylko na jednej wizycie u dr umówić sie na termin:)powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly wanilly
Jeśli możesz, napisz jeszcze dlaczego nie miałaś znieczulenia podpajęczynówkowego. To była decyzja lekarza? Pozdrawiam :) A co do reszty opinii to chyba wygrywa Łubinowa :) Dla zainteresowanych- na Raciborskiej trwa teraz do końca roku remont, więc ciężko z porodami, ale warunki dla mam się poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość packa na muchy
Tylko nie kolejowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1721
ze zalecenia lekarza neurochirurga u którego od lat jestem pod kontrolom musiałam mieć znieczulenie ogólne:)i powiem ci że tak jest nawet lepiej do już o 21 poszłam się wykąpać gdzie dziewczyny po znieczuleniu podpajęczynówkowym muszą leżeć na płasko przez 24 godz!Polecam gorąco ten właśnie szpital;)Pozdrawiam :)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly wanilly
Dzięki monika, pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondi
Packo na muchy, dlaczego nie kolejowy? Ja już sie właśnie na niego zdecydowałam, bo słyszałam, że jest naprawdę godny polecenia. Napisz coś więcej, bo teraz sie trochę zaniepokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninelle
Fajnie ze znalazłam to forum bo jestem umówiona na cesarkę na życzenie na łubinowej- po wizytach wrażenia jak najbardziej pozytywne. Właściwie to nadal :)nie wiem z jakimi kosztami się liczyć po prostu nie zapytałam wprost - do tej pory brałam pod uwagę opcję porodu w warszawie - tam to co najmiej 4 tyś- , jesli więc któraś z pań wie jaka jest cena to będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1721
ninelle z tego co wiem to płaci się tylko za znieczulenie 500 zł:)ale zadzwoń i zapytaj sie dokładnie panie z recepcji ci powiedzą:)pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×