Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość aguulla
molokooo Tak, to moje pierwsze (a czy to ma jakies duze znaczenie:>:>?), wiec nie mam porownania z innymi. dzis, po 2 dniach w czasie siedmiodniowej przewry dostalam okres :D zobazymy jak przebiegnie, pani gin uprzedzila,ze bedzie on taki "oszukany" czyli tylko tylko :D heh, mozede to lepiej ze mniej obfity :) To Twoje tez pierwsze tabsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
pytam czy pierwsze bo napisałaś ze masz 22 lata... ja też pierwszy raz mam styczność z tabletkami anty...bałam się na początku ale teraz jest oki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
hej, dziewczyny Mam na zbyciu opakowanie Nouvyette. Niestety musiałam odstawić tabletki stąd moja propozycja. Listek jest szczelnie opakowany (nie wyjmowany z folijki). Wazność: do 11.2008. Jak któraś z Was byłaby zainteresowana, proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
czesc dziewczyny ja wlasnie skonczylam zazywaz 1 opakowanie tabletek dzisiaj jest trzeci dzien przerwy i nie dostalam jeszcez okresu w czasie tej 7 dniowej przerwy zobaczymy Jak narzaie niemam zadnych niepokojacych objawow bolow glowy dobrze sie czuje! brzuch mnie nie boli , niemam mdlosci i co najwazniejsze nie zauwazylam zebym przytyla pozatym ze lekko piersi zrobily sie jedrniejsze i pelniejsze co jest duzym plusem POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurnik..ja dzisiaj mam czwarty dzień przerwy i okresu jeszcze nie ma :) ale będzie ok, zobaczysz..na pewno przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
pistacja 87 dzieki za pocieszenie bo do glowy mi przychodzi ze moze w ciay jestem a tego bym nie zniosla:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola87
dla mnie raz wogóle nie wystąpiła miesiączka ale gin. powiedział ,że przy tab. anty. może tak się zdarzyć, także nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! zaczynam brac novynette, zmienilam z yasminelle. otoz mam takie pytanie czy wszystkie maja taki sam sklad i wszystko jedno ktora kiedy wezme, byle kazdego dnia o tej samej porze?? wiem,ze zapewne odpowiedz padla kilkakrotnie,ale nie mam glowy do czytania tego wszystkiego i z gory przepraszam ze zadaje powtarzajace sie pytanie. postaram sie wiecej tego nie robic,ale teraz zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
saszulek napisz mi czemu zmienilas tabletki? bo ja wlasnie zazywam teraz yasminelle. czy mialas jekies skutki uboczne? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
saszulek mają identyczny skład :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazywamNovynette od kilku lat. praktycznie nie przytulam ale spadlo mi libido:-o najwieksza chcice mam w trakcie przerw a tak jak biore moj Cium musi mnie \'kusic\' zeby mi sie zachcialo:-o porazka na co nie zmienie wszedzie problem z libido:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
ja kończe dopiero pierwsze opakowanie...ochota na sex jest mniejsza ale bardziej mnie wkurza co innego...wcześniej robiliśmy to z gumką a teraz już bez i po wszystkim wypływa ze mnie to wszystko...jak sobie z tym poradzić? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajn
miec pod ręką paczke chusteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
i przy Nim to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajn
a w czym problem?dyskretnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
następnym razem postaram się tak zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajn
no chyba nie ma wyjscia;)bo albo to samo wycieknie i bedzie plama(co jest jeszcze bardziej żenujące),albo zapomnisz sie,wstaniesz i spłynie Ci po nogach,a top jzu katastrofa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
masz racje :-0 masakra jakie My kobiety mamy problemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
Hej dziewczyny mam pytanie niebiore narzaie tabletek mam 7 dniwa przerwe ktora juz mi sie pomalu konczy i mam pytanie wczoraj dzis mam bole glowy czy wiecie cos ns ten temat ze w czsie przerwy kiedy sie nie bierze boli glowa i czy tak bedzie za kazdym razem czy ktoras z was miala takie objawy ??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam yasminelle bo chcialam, przede wszystkim wyplukaly ze mnie elektrolity, nasilily mi sie dusznosci i mialam lekkie bole nug, ktore przeszly gdy zaczelam brac asmag, w sumie wielkich skutkow ubocznych nie mialam,ale jak chcesz cos wiedziec o yasminelle to pytaj. co do spermy, to ja nie mam takich problemow, zawsze sie z tego nabijamy jak wyplywa. moim zdaniem nic nie powinno nas zwstydzac czy byc zenujace gdy jest sie z ukochanym. moj misio np. sam czasem ze mnie wszystko sciera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeet
Ja ku przestrodze....brałam Novynette ponad trzy lata. Wszystko było super, zero ubocznych skutków, wyniki dobre. Odstawiłam jakis czas temu. Okres spoźnia mi sie juz ponad miesiąc. Porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
hej, dziewczyny Mam na zbyciu opakowanie Nouvyette. Niestety musiałam odstawić tabletki stąd moja propozycja. Listek jest szczelnie opakowany (nie wyjmowany z folijki). Wazność: do 11.2008. Jak któraś z Was byłaby zainteresowana, proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguulla
kurnik Bole glowy moga sie zdarzyc, ja tez na drugi dzien po skonczeniu oakowania mialam okropny bol glowy, az mnie mdlilo, w zeszlym tyg bylam u mojej pani gin i zapytalam o to, powiedziala ze moze sie tak zdarzyc, bo w trakcie tej przerwy nie dostarczamy organizmowi hormonow, poza tym, pierwsze opakowanie i i reakcje organizmu w tym czasie moga byc "dziwne" - to jest cos nowego, do czego organizm sie dopiero przystosowuje. Tak wiec ja na razie sie tym nie martwie, na szczescie to byl tylko jednodniowy bol, zobaczymy co bedzie przy nastepnych opakowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia89
Czy to jest normalne prz tabletkach ?? Biorę novynette i mam troszke opuchniete stópki i troszke mnie bola :( czy to normalne na początku ?? Czy mam przerwac stosowanie antykoncepcji ?? czy mam przeczekac az moj organizm sie dostosuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguulla
Ja bym poczekala az organizm sie dostosuje. A moze to wcale nie jest "wina" tabletek? Moze Twoj organizm jest przemeczony albo cos w tym stylu....Bo tak naprawde najlatwiej jest "obarczyc wina" tabletki, lub podswiadomie wyczekiwac na ich skutki uboczne. ja jestem przy drgim opakowaniu, i na razie czekam az organizm sie przystosuje do nowej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszkaaaaaa
do saszulek >> widze,ze bylysmy w podobnej sytuacji tzn ja tez stosowałam yasminelle ,ale podobnie jak Ty miałam straszne dusznosci i bole nog,do tego doprowadzily mnie do anemi. dokonczyłam yasminelle do konca opakowanioa zrobilam 7 dniowa przerwe i poszłam do ginekologa,na poczatku nie bardzo chciala mi dac jakiekolwiek tabletki ale si9e uparłam i dostałam Novynette,jak narazie dusznosci ustapily z czego bardzo sie ciesze. cos musi byc w tych yasminelle bo wiele kobiet ma dusznosci. aqle jeszcze jedno pytanie,jezeli poprzednie opakowanie tab yasminelle wzielam do konca zrobiłam 7 dniowa przerwe i i odrazu po przerwie zaczełam brac novynette to jestem normalnie zabezpieczona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
Czesc dziewczyny Niewiem moze jestem niedouczona ale mam pewne pytanie do was i mam nadzieje ze mi pomozecie? Jakim CUDEM w czsie tej 7 dniowej przerwy jestem zabezpieczona skoro na ulotce pisze ze jezeli przerwa miedzy braniemtabletki jest dluzsza niz 36 godzin to dzialanie antykoncepcyjne jest zmniejszone i trzeba dodatkowo sie zabezpieczyc ; wiec chodzi mi o to ze jak to mozliwe ze moge czuc sie bezpiecznie az 7 dni skoro juz po 36 godzinach niezazycia tabletki nie jestem chroniona?nierozumiem tego moze mi to ktos wytlumaczy na jakiej zasadzie to dziala Z gory dziekuje pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka78
Nie wiem już sama co robić. Od paru miesięcy biorę Novynette juz moze 5 czy 6 opakowanie. I od może drugiego opakowania mam bóle brzucha, jakby skurcze w podbrzuszu, lub ból jajników. Od paru miesiecy tułałam sie po ginekologach, najpeirw jeden faszerował mnie antybiotykiem bo stwierdzil ze mam jakis stan zapalny ale usg nic nie wykazalo. Poszłam do drugiego, dopiero ten wpadł na pomysł zeby zrobić wymaz z szyjki, poza tym cytologie, ja zrobilam posiew moczu we wlasnym zakresie i na obecnosc chlamydii. Wszystkie badania i USG dopochwowe wyszły ok, oprocz cytologii ktora najpier wyszła III grupa ale byc moze dlatego ze mialam jakis stan zapalny pochwy i lekkie plamienia, więc zrobił jeszcze raz i wyszło II/III za 3 miesiace ide znów na kolejną cytologię. Ale bóle brzucha dalej są i zauwazylam ze zaczynaja sie w momencie gdy zaczynam kolejne opakowanie tabletek. Nie wiem czy ktoś miał podobnie? Czy może to mieć związek z Tabletkami? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszkaaaaaa - te duszności to wynik prawdopodobnie wyplukania elektrolitow.ja skonczylam yasminelle i zrobilam 7dmiodniowa przerwe i osmego dnia wzielam novynette, tak mi powiedziala pani ginekolog, ale w ulotce doczytalam ze trzeba sie dodatkowo zabezpieczac przez siedem dni, wiec na wszelki wypadek uzywalismy gumki,ale nie wiem czy bylo to potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
kurnik,miśka na tym forum nie wypowiada się za dużo osób i pewni mało na nie zagląda...proponuję te same pytania zadać na wcześniejszym forum i tam powinnyście uzyskać odp. pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×