Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość kalinka_85
ja mam pytanko tez odnosnie tych tabletek wlasnie zaczynam je brac i chcialabym sie dowiedziec czy kazda z Was gdy zaczynała je zazywać po raz pierwszy to robila to tak jak jest napisane w ulotce czyli w czasie okresu lub tez zaraz po nim czy zaczynalyscie ich stosowanie moze kilka dni po miesiaczce czyli niezaleznie od tego w ktorym dniu cyklu bylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokooo
bierze się je od pierwszego dnia miesiączki bo wtedy są skuteczne od początku! nie pisze tam,że można brać zaraz po nim! skąd masz tą ulotke? bo z novynette raczej nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablanca20
kończe pierwsze opakowanie novynette, dziś biore ostatnia tabletke i wydaje mi iz dostalam okres!!! normalne? chyba ze to plamienie, a dodam ze lekkie plamienia miałam tylko przez pierwsze cztery dni brania i było ok do tej pory. Boli mnie lekko brzuch, piersi i plecy, tak jak zawsze na okres... wiec juz sama nie wiem! pomozcie! czy to nie za wczesnie na okres...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablanca20
a mialas tez tak tak...? myslalam ze to plamienie, ale wszystkie znaki wskazuja na okres... jednak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kilka razy.ginekolog powiedziala,ze to normalne.plamienia mialam w pierwszym i czwartym miesiacu brania tabletek,teraz biore juz chyba 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam dzis pierwszą tabletkę- jest środa. następne opakowanie też mam zacząć w środę? niby 7 dni to 7 dni, ale ja jak zawsze wynajde problem sobie:) zawsze zaczynam w ten sam dzień tak? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablanca20
tak, tak... w ten sam dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska20
Tragedia! jestem po pierwszym opakowaniu NoVYNETTE, w trakcie 7-dniowej przerwy... i niby okres miał być skapy, krótszy itp. No ale niestety w moim przypadku jest odwrotnie. Jest 5 dzien a ja krwawie jak nigdy dotad! przed braniem tabletek okres miałam o wiele "skromniejszy" i po 2 dniach mogłam juz swobodnie noscic wkadke. a teraz jest zupelnie inaczej! dlaczego...? tabletki ogolnie chyba dobrze przyjełam, lekkie plamienie przez pierwsze3-4 dni, troche jędrniejsze piersi(co mnie cieszy, a nie martwi :)) mniejszy apetyt(tym bardziej cieszy :)) tylko co z tym okresem...???? jak tak ma byc juz cały czas to ja dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelussss
co wy gadacie za glupoty ja dobrze sie po nich czuje piersi mi rosan jak na drodzach kazdy po nich sie czuje inaczej !nie piszecie takich glupot!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y.Y.Y.Y
Ja ja Novynette brałam ponad trzy lata. Regularnie sie badałam i wyniki miałam bardzo dobre. Nie odczuwałam zadnych skutków ubocznych. W sierpniu odstawiłam i mam zanik okresu. Musze ponownie wrocic do pigułek tym razem z większą ilością hotmonów aby wywołac okres DZIEWCZYNY PIGUŁKI TO GÓWNO. Nawet jak nie odczuwa sie skutków ubocznych podczas ich brania nie znaczy ze jak sie je odstwi bedzie wszystko tak kolorowo jak podczas ich brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnik
Biore tabletki antykoncepcyjne koncze juz 2 opakowanie Novynette zostaly mi jeszcze 4 do siedmiodniowej przerwy i dzis dostalam miesiaczke czy to jest normalne czy to jest zly objaw dodam ze w tarkcie 1 opakowania w czasie 7 dniowej przerwy nie dostalam okresu ! Ale nic mi si enie dziej dobrze toleruje tabletki tylko co jest z ta miesiaczka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y.Y.Y.Y
Kurnik...idź do lekarza bo to nie jest normalne. Niby zdarza się ze moze okres nie pojawic sie podczas 7-dniowej przerwy i mozna brac kolejne opakowanie (ale lepiej sprawdzic czy sie przypadkiem w ciąze nie zaszło), ale jeszcze nie słyszałam zeby ktos dostał okres w trakcie przyjmowania pigułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszalam, prawdopodobnie organizm sie przyzwyczaja, ale konsultacja z lekarzem wskazana jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka88
hej dziewczyny .bralam 2 miesiace tabletki i zrobilam miesieczna przerwe i chce zaczac brac je ponownie czy muze zaczac brac tak jak na poczatku od pierwszego dnia okresu?? prosze pomozcie mi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka88
hej dziewczyny bralam tabletki 2 miesiace i zrobilam sobie miesieczna przerwe.Teraz chce zaczac brac ponownie.Czy musze zazyc pierwsza tabletke tak jak na poczatku pierwszego dnia okresu??Prosze pomozcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
julka88: dokładnie tak, bierzesz pierwszą tabletkę w 1 dzień okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.i.l.e.n.k.a
Zażywam tabletki antykoncepcyjne już od 1,5 roku, zawsze zaczynałam cykl brania w piątek i kończyłam w czwartek po 7 dniowej przerwie zaczynałam na nowo brać tabletki w piątek, teraz coś mi sie pomyliło i wzięłam już w czwartek nie chce mieć przestawionego cyklu. Wcześniej okres dostawałam zawsze w poniedziałek teraz pewnie dostałabym w niedziele,co mi nie pasuje. Czy mogłabym jeden dzień opuścić i brać tak jak wcześniej do czwartku i na nowo zacząć w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAtalka111
Dzisiaj zjadłam 10 tabletkę, okres miałam 4 dni, a po nim aż do dzisiaj mam plamienia i w sumie nie wiem co dalej... Wydaję mi się że spadł mi apetyt i jestem bardziej żywotna, ale za to mam ataki płaczu z byle powodu... ;-) Mam nadzieję że jakoś to będzie... Niech tylko skończą się te plamienia. Wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka1313
Hej dziewczynki. troszkę sie przeraziłam niektórymi opiniami. ja brałam 2 opakowania w wakacje i było ok. żadnych prezerwatyw nie używałam i w ciążę nie zaszłam. wydaje mi się że nie przytałam, huśtawki nastrojów jak zawsze. Nic się nie zmieniło. Kochać mi się chce i to barrrdzo. Teraz zaczełam brać 3 opakowanie po 3miesięcznej przerwie i jak zwykle w 1dzień okresu. Nie wiem czemu niektóre kobiety tak piszą jakby od tych tabletek prawie umierały. Chyba trochę straszą :) Ja tam nie widzę zmian, jak juz to pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka1313
Tak pozatym to wiadomo że każdy organizm reaguje inaczej ale bez przesady! Ja jestem bardzo narażona na róne specyfiki, miałam problemy z jajnikami, hormonami. Biorę te tabletki i jest super! okres sie wyregulował i wogóle. Piszcie mi co o tym sądzice, bo jestem ciekawa. i mam jeszcze pytanko. Jestem troszkę przeziębiona i rano biorę novyenette a wieczór wzięłam 2* clodrex max grip. ma to jakis wpływ na antykoncepcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuska1313
kurcze dziś wzięłam antybiotyk Amotaks, wiem że on działa na novynette. cholera :( trzeba się będzie zabezpieczać dodatkowo. To prawda, że trzeba się zabezpieczać w czasie brania i 7dni po kuracji antybiotykowej? a co potem? mogę się normalnie kochać bez prezerwatywy??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efkie
witam mam problem i licze na jakikowiek odzew :) ogolnie zaczelam brac Novynette od tego miesiaca,jestem juz po 17 tabletce i wciaz mam okres :/ i to dosc obfity...pierwsza tabletke wzielam gdy mialam lekkie plamienie bo bylam przekonana ze to okres a to plamienie trwalo jeszcze okolo 5 dni a dopiero pozniej zaczal sie prawdziwy okres...Wiem ze kazdy organizm musi sie przystowoswac tymbardziej ze to moje pierwsze tabletki anty,ale boli mnie brzuch codziennie odkad je biore i nie wiem czy dac sobie jeszcze troche czasu czy odstawic tabletki...prosze o pomoc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
m.i.l.e.n.k.a: nie wiem czy tak można, wydaje mi się że z pewnym ryzykiem tak. Zrobiłam dokładnie tak samo i mam te same wątpliwości ;) Buziaki :* Tuska1313: lepiej dodatkowo się zabezpieczyć, po tych 7 dniach używajcie bez prezerwatywy ;) efke: poczekaj do drugiego opakowania, miałam plamienia całe pierwsze opakowanie i potem maksymalnie obfity okres, ale następne pudełko było o niebo lepsze - bez plamień, okres regularny, krótki i mało obfity :) Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beszti
czec!! mam pytanko bo zazywan wlasnie te tabletki, ogolnioe jestem zadowolona, ale zastanawia mnie jedna rzecz, czy to ze okres trwa mi zaledwie 3 dni to jest normalne ???? a druga sprawa przy poprzednich tabletkach dostalwalam okres co do godziny , teraz co cykl dostaje pare godzin pozniej , czy to jest normalne????? prosze o odpowioedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalal
haha nieskomentuje tego. Ja biore Novynette od 8 dni i sa super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1701
Czesc dziewczyny! Ja biore novynette trzynasty dzien (pierwsze opakowanie) i i juuz trzynascie dni mam okres i nic narazie sie nie zapowiada zeby mial sie skonczyc. Do tego jeszcze prawie caly czas objawy jak przy okresie i silne krwawienia. A co najbardziej mnie martwi to te zluszczajace sie blonki czy cos takiego ktore sa ogromne i mam to bardzo czesto. Czy powinnam przerwac branie tych tabletek? Prosze pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola78
a zaczęłaś brać tab. w dniu kiedy pojawił ci się okres czyli pierwszego dnia czy może piątego albo nie wiem jak poza tym to trochę dziwne co ty tu napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Ale sie tu można naczytać ... przede wszystkim żadne tabletki antykoncepcyjne NIE ZATRZYMUJĄ WODY W ORGANIZMIE za to każdy organizm jest inny i inaczej reaguje !!! Ja osobiście nie narzekam są to jak dla mnie odpowiednie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
karolina1704 spokojnie bez paniki :) to się zdarza Ale najlepiej umów się na wizytę u swojego ginekologa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×