Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość Julka88
Agnessss19_88.... Dzieki bardzo mi pomglas i podnioslas na duchu. Pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iglo
ja przytyłam troszkeczke :) wyniki sa ok :) cycki mi urosły o rozmiar :) troche gorsza przemiana materii.. a co do skuteczności w antykoncepcji to nie wiem.. bo i tak uzywam prezerwatyw jako ze moj chlopak jest chory.. i to tak dla zabezpieczenia przed zarażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśśśka
hej Dziewczyny! Mam takie pytanko-sporo sie naczytalam o tych tabletkach na tym forum i szczerze mowiac niektore opinie mnie troche wystraszyly... Biore juz drugie opadkowanie Novynette,przytylam okolo 1,5 kg ale nie wiem czy to do tabletek,nie mialam zadnego bolu piersi,tylko plamienia w trakcie 1 opakowania i co jest najgorsze prawie wogole ochoty na jakiekolwiek zblizenia ;( Powiedzcie mi prosze czy to mija przy ktoryms opakowaniu,czy miala ktoras z Was podobny problem???Bo w sumie po co mi takie tabletki,po ktorych wogole nie mam ochoty a moje libido maleje do 0 ;( POZDRAWIAM BUZKA;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ena20
ile kosztują novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka88
ena20... ja ostatnio placilam 27 za novynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka88
czesc dziewczyny. niedawno skonczylam brac pierwsze opakowannie novinette i okres dostalam 3 dni po skonczeniu opakowania a moj okres jest znacznie mniej obfity niz dotychczas czy to normalne?? prosze niech ktoras z was sie wypowie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśśśka
do Julka88: z tego,co mi wiadomo to normalne :) pozdrawiam ps.ponawiam pytanie postawione wyżej przeze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka88
Guśśśka........ to Cie pociesze bo mam takie same objawy jak ty mimo ze dopiero pierwsze opakowanie bralam i zaczynam drugie.Widocznie to normalne. Serdecznie Cie pozdrawiam i dzia za odpowiedz>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśśśka -->Ja jestem dopiero w trakcie pierwszego opakowania (14 tabletka) wiec pewnie za dużo ci nie pomoge:( Moge jedynie powiedzieć, że od kilku dni odczuwam ból w piersiach (chłopak mówi ze troszke mi urosły:) ), libido raczej wzrosło, a co do wagi to nie zauważyłam narazie żeby sie zminiła (może troszke wiekszy apetyt:( ). Jest natomiast inna rzecz, która mnie niepokoji: podczas stosunku odczuwam pieczenie, tak jakbym miała jakąś świeżą ranę w środku:( Nie wiem czy to przez tabletki ale troche mnie to martwi, boje sie że to jakas infekcja:( Może któraś z was tez tak miała i poradzi mi co zrobic? Bo inasczej to muszę chyba złożyc nieoczekiwaną wizytę pani ginekolog:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guśśśka
Julka88 miejmy nadzieję,że te niedogodności kiedyś ustąpią :D Słyszałam,żę różne rzeczy mogą się dziać aż do skończenia 3 opakowania i tego się będę trzymać.A czujesz się też spuchnięta?Ja to normalnie jakbym mnie ktoś napompował ale podobno to tez normalne bo tabletki zatrzymują wodę w organizmie - wekażdym razie mam zamiar spytać gina czy to normalne jak będę po nast. opakowanie i może zmieni mi na inne tabsy;) Agnesss 19_88 nie przejmuj sie bólem w piersiach ani tym,że masz zwiększony apetyt:)Z tego,co wiem to normalne,zresztą sama miałam takie objawy w trakcie pierwszego opakowania a do tego te plamienia :(Co do drugiej części pytania niestety nie potrafię Ci pomóc bo... wszystko jeszcze przede mną :D Nie miałam okazji wypróbować z moim facetem działania pigułek ale pewnie niedługo się to stanie hihihi :) pozdrawiam serdecznie A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy123
hej dziewczynki, ja zazywam novynette juz drugi miesiac ale nie powiem zebym byla bardzo zadowolona...ostatnio miewam bole glowy i to codziennei, nawet proszki nie pomagaja. poza tym jest mi troche niedobrze zwlaszcza po jedzeniu. No i wyraznie zmniejszyla mi sie ochota na baraszkowanie, malo tego nawet calowac mi sie nie chce..nie wiem czy to przejdzie i czy czasem nie zmienic tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
Jestem w połowie trzeciego opakowania i na szczęście nic z podobnych rzeczy nie pojawiło się u mnie. Candy, warto skontaktować się z ginem, nie warto cierpieć :) Buziaki dla wszystkich novynettek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy123
no wlasnie problem w tym ze wykupilam 2 opakowania na raz..buuu :'( jak mi to nie przejdzie to bede sie musiala pomeczyc jescze 2 miesiace :/ poza tym cos mi sie cera pogorszyla (po tabletkach powinna sie chyba poprwaic) no ale to wszystko mozna zdzierzyc, jedno mnie tylko denerwuje- ze sie taka oziebla dla mojego faceta zrobilam.:( nie mam ochoty sie z nim nawet calowac,przytulac do niego.nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
To odłóż te pigułki, a tabletki odsprzedaj komuś. Na forum chętni na pewno się znajdą :) Nie ma powodu dla którego miałabyś się męczyć :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niooona
Mozecie mi powiedziec!! Jesli zaczelam brac tabletki wezme wszystkie 21 pozniej zrobie 7 dni przerwy czy w te dni jestem zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
mam pytanie... Tabletki Novynette przepisała mi moja ginekolog, zaczęłam brać drugie opakowanie .. Po pierwszym zero skutków ubocznych.. ale gdy po 7 dniowej przerwie zaczęłam brać drugie opakowanie strasznie boli mnie brzuch. Nie jestem pewna czy akurat tabletki sa tego przyczyną, ból jest nieustający miałam szereg badać takich jak usg, badanie krwi moczu i wszytko w porządku... Wiec czy to może być wina tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrlenka
Witam wszystkie Dziewczyny:) Biorę Novynette 2 miesiać i jak na razie jest wszystko w porządku.Co prawda podczas 1-go opakowania tabsów miałam plamienia, ale przy 2-im wszystko się unormowało:) Co do ich skutecznosći, to jeszcze nie wiem. W czasie stosowania 2-go opakowania trochę poszalałam z moim chłopakiem i teraz z utęsknieniem czekam na okres. Na początku miałam schiza czy wszystko jest oki, ale mój facet podtrzymuje mnie na duchu. Dużo się tu naczytałam o skuteczności tych tabsów, ale każdy musi sam się do nich przekonać. Jak narazie czekam na okresik... Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rouvela
Ja zazywam Novynette od 1,5 roku i nie odczuwam zadnej roznicy miedzy przed i po. Nie przytylam ani grama ( a nawet schudlam ;) , piersi ani nic innego mi nie uroslo, samopoczucie mam dobre, nigdy nie mialam plamien. Rowniez ochota na seks mi nie przeszla ;) Jak dla mnie ideal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius
ja biore rok juz novynettki i jestem zadowolona z nich niemialamm nigdy zadnych skutkow ubocznych i wogle sa git nieraz balam sie ze moge byc w ciazy i nic teraz kolejna proba :P ale mysle ze znowu okaza sie niezastapione jak to zawsze bywalo ale tak na marginesie tabsy to nalog trudno odstawic jak juz sie zaczelo tylko ze ja jeszcze boje sie je przetestowac do konca czyli zeby moj ukochany skonczyl w srodku ale chce sprobowac wtedy bylo by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanca 16
czesc ;) dzis wezme 10 tabetke ... juz 3 dni teu powinien mi sie skoczyc okres ... a ja dalej mam plamienia ... ale one nie sa krwistetylko brazowe ... :( napiszcie cy ktoras z was juz tak miala ... czy to normalne czy powinnam sie zglosic do lekarza.... ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius
przez pierwsze 3 opakowania moga byc plamienia ja tez je mialam to jest zupeelnie normalne to reakcja organizmu bo to przeciez hormony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
Hey dziewczyny :) Carolashow: jeśli wykluczyłaś wszystkie inne możliwości to warto skonsultować się z ginekologiem. To na pewno nie zaszkodzi, a jest szansa, że pomoże :) Żanca 16: przy pierwszym opakowaniu miałam wrażenie, że mój okres trwał cały miesiąc. Na szczęście po przerwie nie było śladu po plamieniach :) Przyjemności wszystkim życzę :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisza19888888
ziewczynypowiedzcie mi jedno bo zcazelam brac tabletki w 5 dniu i teraz nie wiem przez jaki okres mamy sie jeszce dodatkowo zabezpieczac w ulotce pisze ze trzeba ale nie pisze ile? przez cale opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
aisza19888888: wydaje mi się że tydzień przynajmniej, ale jak która uważa - wiem że niektóre dziewczyny przez całe pierwsze opakowanie zabezpieczały się dodatkowo. Ja na przykład od pierwszej tabletki nie zabezpieczałam się dodatkowo wcale. I w ciążę nie zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Cześć, Mam pytanie, mianowicie jestem w czasie brania drugiego opakowania tabletek, jestem po 10 tabletce i wystąpiło u mnie krwawienie takie jak okres i czuje sie tak jak podczas miesiączki, w tym czasie również brałam antybiotyki czy to może miec wpływ? i czy to normalne z tym krwawieniem ? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1765
Dziewczyny mam pytanie:Lekarz przepisal mi Novynetki i mam zaczac brac w pierwszy dzien okresu??(To moje pierwsze opakowanie)wiec wole zapytac:) I jeszcze jedno: Czy jesli biore te tabletki to mozna normalnie pic alkohol np.na imprezkach lub innych okazjach? Pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Necia1765 odpowiedz Zgadza się w pierwszym dniu okresu! wszytko jest na ulotce !!!!!!!!!! Pic można normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1765
Dziekuje za odpowiedz "Carolashow" Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1765
Witajcie:) Mam jeszcze jedno pytanko,czy ktoras z was ma ulotke od novynettek??Bo w moim opakowaniu nie bylo:/ Niewiem czy grzebali tam w tej aptece czy co:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×