Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

hej dziewczyny!!! opiszcie mi doklandie jak to jest u Was z okresem.. u mnei sjkapy, wrecz plamienia przez 4 dni i to wszystko, martwie sie tym co sie wydiobywa bo malo to podobne do krwii , jak jest u Was??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
U mnie jest bardzo regularny (zawsze dostaję go rano tego samego dnia) i kończy się wieczorem piątego. Bywa różny, ale na pewno nie można nazwać go obfitym :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
hejjj! mam pytanko: wczoraj zdobylam pierwsze opakowanie tych tabsow...i w ogole musze przyznac sie ze to beda pierwsze moje tabletki antykoncepcyjne.. chcialabym sie dowiedziec czy sie wam moze ponich przytylo...czy nastapily jakies zmiany w rozmiarze biustu itp? czekam z niecierpliwoscia na jakies odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novynette
Bombonka Po tabzach mozesz przytyc ale nie koniecznie, a zazwyczaj piersi sie troszke powiekszaja po tabsach pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
ło matko jedyna... tak se czytam o tych tabletkach .... i szczerze mowiac jestem zalamana, wystraszona i w ogole... masakraaa... dziekuje bardzo za odpowiedz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
heh dziewczyny.... pocieszcie mnie...blagam! jesli ktoras z was jest zadowolona z tych tabletek to napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
bombonka Elo :) ja jestem bardzo zadowolona z tych tabletek:) no fakt ciut przytyłam ale nie tak żebym musiała wymieniać ciuchy w szafie jest ok :) a biust może ciut Ogólnie jeśli chodzi o przytycie itp to minimalnie... zero skutków ubocznych Wszytko gra :) ja sobie chwale ;) i sie tak nie martw !! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asya
Kończę już ósme opakowanie i jestem bardzo zadowolona :) Nie przytyłam, nie spadło mi libido, okres krótki, skąpy i regularny. Dla mnie bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystrasznona 18
czesc dziewczyny mam problem z okresem w styczniu minely 3 lata jak amm okres no i od tanetej pory straszne pierwszy okres spoznil mi sie 12 dni drugi byl normalny a teraz spoznia mi sie juz 4 dzien testyn robilam wiec w ciazy nie jestem i tego jstem pewna w 100% tylko co sie dzieje z tym okresem?? a czuje jakbym zaraz miala dostac jeszcze dodam z od poczatku roku szkolnego przestalam brac tabletki novynette powiedzcie czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
ufff.... troszeczke mi ulzylo musze przyznac...:) dzieki dziewczyny! pozdrawiam goraco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiezielonka
Ja też estem początkująca :) to mój drugi dzień dopiero :) myślę że nie ma co panikować i wyolbrzymiać problemu którego nie ma. Zawsze tabletki można zmienić a kilogramy zgubić z czasem. Czyż nie?! Mam tylko cichutką nadzieję na jeden skutek uboczny, że cycuszki mi urosną. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Wystrasznona 18 Moim zdaniem powinnaś się udać do lekarza !! wiem że podobno gdy robi się przerwę w braniu tabletek to, to normalne co piszesz... Ale nie ma to jak wizyta u lekarza ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoTyeksw
Dziewczyny to nie są moje pierwsze tabletki. Wcześniej brałam yasmin przez 1,5 roku teraz bede brala drugie opakowanie novynette. I w związku z tym mam pytanie. pierwszą tabletkę przyjęłam w drugi dzien krwawienia (czyli nie byłam zabezpieczona przez pierwszy miesiąc brania) i moje p[ytanie brzmi, czy drugie opakowanie normalnie po tygodniowej przerwie? i Jestem juz zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoTyeksw
Wystraszona normalne... Ja przez pierwsze pół roku odstawienia miałam normalnie.Potem dwa miesiące i nic (ratowałam sie luteiną), później trzy miechy i tez cisza (znów sie ratowałam). A dziś wiem, że mam wizyte u endokrynologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona 18
czyli?? czy po jakims czasie on sie ustatkuje znow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me_me_me
biore je od 2 lat i....wreszcie wiem od czego wygladam jak swinia. jestem gruba przytyłam przez te 2 lata ok 10kg ..nie mam WOGOLE ochoty na sex zero nie działa na mnie moj facet...i dzispostanowilam je odstawic bo robie sie coraz grubsza. dlatego potwierdzam ze ani nie rosni biust ani nie ma ochoty na sex a tylek robi sie jak balon!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
po 2 latach brania tabletek hehe i zwalać na nie 10 kg ??? chyba nieporozumienie !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
Mam pytanie zaczełam brac te tabletki i czwartego dnia moj partner doszedł wwe mnie. tak wiec moje pyt. brzmi od której tabletki lub opakowania sa one skuteczne??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
ppppppp jest o tym wzmianka na ulotce przy pierwszym opakowaniu należy stosować dodatkowe zabezpieczenie ! każde tabletki potrzebują troszkę czasu aby zacząć działać w 100% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazde tabletrki działają od pierwszej!!! PO warunkiem, że wzięte były piewrwszego dnia okresu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
Aha dziekuje. Wiem czytałam ulotke ale wolałm sie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
no to ja juz nic nie wiem... laski... mam je zaczac brac za jakis miesiac i ja sama nie wiem czy sie w to wszystko pakowac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
Zastanawia mnie bardzo jedna inf. z ulotki właśnie cyt.:''Mozliwosc zmniejszenia działania antykoncepcyjnego ze wzgledu na mała ilosc hormonów'' Brzmi to tak jakby te tabletki działały tylko na te kobiety dla których ilosc hormonów zawarta w pigułce jest wystarczająca.. Martwie sie o tyle bardziej ze jestem raczej Kobitka przez duuuze K niz kobietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
bombonka jesli tabletki sa dobrze dobrane do ciebie to nie sugeruj sie wypowiedziami innych bo kazdy ma inny organizm jedni tyja drudzy chudna itd... Ja osobiscie popełniłam bład słuchajac sie swojego ginekologa który powiedział mi ze nie trzeba robic badan hormonalnych i dlatego teraz sie martwie o wszystko;/ Stara baba a taka głupia e ch... dlatego z autopsji mówie zeby lepiej zrobic te badania... Ja ju biore tydzien novynette i powiem tak mam ogromny apetyt piersi mi spuchly okres trwał 3 dni libido wporzatku jedyny minus to suchosc w pochwie ale lekarz mówił ze tak ma byc be wyeliminowanie lub zmniejszenie sluzu jest kolejnym zabezpieczeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
no to super... bo mi lekarz mi w ogole o badaniach nie wspomnial... a jest uzazanny za najlepszego w zabrzu:/. no a co to jest to cale libido czy cos?mozesz mi wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
Ochota na sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
aha heh czuje sie teraz jak idiotka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
spoko ja na samym poczatku tez nie iedziałam ale zapytałam sie googla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonka
no widzisz... a moje pytanie bedzie teraz czytac mnostwo lasek ... i beda sie smiac:P ale co tam... wolalam sie zapytac niz zyc w niepewnosci... i jak to ladnie zostalo nazwane-libido.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×