Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostro

NoVYNETTE czy ktoras z Was zazywala?

Polecane posty

Gość biedrona_007
a ja mam takie pytanko. w marcu bedzie przesowany czas czy w zwiazku z tym tabsy mam lykac normalnie o tej samej porze czy jakosinaczej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
jeszcze jedno pytanko. pierwsza tabetke wzielam pierwszego dnia okrecu. Jestem juz po 11 tabletce i dzisiaj kochalam sie z moim facetem do konca czy moge byc spokojna ze jestem w 100% zabespieczona? biore tabletki o jednakowej porze i nigdy zadnej nie pominelam. Biore Novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
jeszcze jedno pytanko. pierwsza tabetke wzielam pierwszego dnia okrecu. Jestem juz po 11 tabletce i dzisiaj kochalam sie z moim facetem do konca czy moge byc spokojna ze jestem w 100% zabespieczona? biore tabletki o jednakowej porze i nigdy zadnej nie pominelam. Biore Novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
jeszcze jedno pytanko. pierwsza tabetke wzielam pierwszego dnia okrecu. Jestem juz po 11 tabletce i dzisiaj kochalam sie z moim facetem do konca czy moge byc spokojna ze jestem w 100% zabespieczona? biore tabletki o jednakowej porze i nigdy zadnej nie pominelam. Biore Novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
jeszcze jedno pytanko. pierwsza tabetke wzielam pierwszego dnia okrecu. Jestem juz po 11 tabletce i dzisiaj kochalam sie z moim facetem do konca czy moge byc spokojna ze jestem w 100% zabespieczona? biore tabletki o jednakowej porze i nigdy zadnej nie pominelam. Biore Novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
jeszcze jedno pytanko. pierwsza tabetke wzielam pierwszego dnia okrecu. Jestem juz po 11 tabletce i dzisiaj kochalam sie z moim facetem do konca czy moge byc spokojna ze jestem w 100% zabespieczona? biore tabletki o jednakowej porze i nigdy zadnej nie pominelam. Biore Novynette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooada
Tabletki dzialają od pierwszego dnia..w ten dzien co weźmiesz to dzialają.. Dzisiaj bylem z dziewczyna u lekarza dostala te tabletki i spytala od kiedy dzialają..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
hmm chciałabym ciut zdementować i owszem tabletki zaczynają działać od pierwszego dnia ale nie w '100%' !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
carolashow: ale jak po 11 tabletce sie kochalam dokonca to dzialaja w 100% czy mam sie czegosobawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
biedrona_007 szczerze wydaje mi się że nie masz się czego bać !! Moja ginekolog gdy zaczynałam brać wprost powiedziała abym dodatkowo się zabezpieczała od to !! nawet jest taka wzmianka na ulotce .... pisze to co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
a z tym 'przesuwaniem czasu' to godzina pozostaje bez zmian tzn jak bierzesz o 20 to dalej będziesz brała o 20 !! ja czasem biorę tabletki z poślizgiem godziny czy dwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
carolashow: a Ty kiedy pierwszy raz sprobowalac jak moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
biedrona_007 :) jeśli chodzi o sex bez ograniczeń to w sumie jak zaczęłam drugie opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
carolashow mam nadzieje, ze ja nie zalicze przykrego incydentu ale jakos specjalnie sietymnie martwie.zaczelam brac od1 dnia okresu zawszeo tej samej porze :) owszem zdarzaja sie wpadki alewtedy gdy nie biora regularnie. Mam nadzieje, ze sie nie za martwie na smierc. ja to do tego mam talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atuś
zażywam NOVYNITTE już długo ostatnio wyjechałam i zapopmniałam wziąść nowego opakowania. Przewrw popmiędzy braniem z 7 dni wydłużyła mi się do10 dni. Co robić wziąść podwójnie na początku, czy pominąć te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
biedrona_007 też myślę że nie ma się czym martwić !!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Atuś podwójnie nie ma sensu !! najlepiej pominąć te trzy tabletki i brać jak zwykle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atuś
dziękuję za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lga
To moje pierwsze opakowanie novynette dzis wziełam 10 tabletke przy 3 kochałam sie bez zabezpieczenia.. Ale mam problem okres skonczył mi sie po 4 dniach przy czym do dzis mam delikatne krwawienie bardzo bardzo malutkie ale jest i obawiam sie bo gdyby to krwawienie nazwc okresem toten trwa juz 10 dni nigdy tak nie miałam ale tez nigdy wczesniej nie brałamtabletek. Moja ginekolog wie chyba mniej odemnie wiec nawet nie mam po co sie jej pytac dlatego prossze was forumowiczki o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
Witam Wszystkich :) jestem nowa tutaj i mam pewne pytanie do Was.. otóz biore tabletki Novynette, tzn jestem podczas siedmiodniowej przerwy, a tak jeszcze dokladniej piszac to jutro powinnam wziąć pierwszą tabletke drugiego opakowania... mam pewne pytanie.. na jednym z forum przeczytalam ze dziewczyna miala obawy co do tego ze gdy bierze tabletki, i dostala okres to ze jednak moze byc w ciązy ? czy to moze byc prawdą? ja osobiscie w to nie wierze a Wy?jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? gorąco pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
Dziewczyny czy Wy macie taką pewność na 99% co do tych tabletek ?? ja jutro zaczynam drugie opakowanie.. gdy bralam pierwsze to po 2 tygodniach kochalam się z moim chłopakiem...dostałam taki bardzo skąpy okres.. ale staram się być dobrej myśli... pozdro for @ll !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lga
Szczerze to teraz sama ma pewne obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Maluteńkaa jest okres nie ma ciąży :) tabletki są skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
hm... zastanawiam się czy mogę tak luzacko porozmawiać z moim lekarzem? Chodzę do faceta ginekologa...nie wstydzę się go.. tylko nie chce by pomyślał sobie o mnie ze jestem jakaś mało doświadczona czy cos..ale człowiek uczy sie przez całe zycie.. :):) :D tak jeszcze zapytam... czy liczycie sobie moze dni plodne i niepłodne pomimo tego ze bierzecie tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
carolashow Dzieki za pocieszenie...sama wiem ze niepotrzebnie sie pewnie stresuje..ale mam lęki ze moge być tą jedną na 100 kobiet ktore zachodza w ciaże biorąc tabletki ... a tak jeszcze zapytam.. tzn chodzi oto ze tabletki biore o 16:20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
Maluteńkaa elo szczerze ciut nie zrozumiałam:) ale moim zdaniem lekarz to najlepsza informacja Po to jest !!! by pytać :) po co cały czas się zastanawiać czy dobrze czy źle po co wątpliwości !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
a chcialabym zaczać brac pozniej... moge tak sama zmienic sobie godzine czy musze sie skonsultowac z lekarzem? jutro zaczynam brac drugie opakowanie... i wlasnie mam dylemat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolashow
szczerze Ci powiem że nie wiem jak to jest ja sobie zmieniłam czas tzn brałam o 19 a teraz biorę o 20... nieraz biorę z 2-3 godzinnym poślizgiem i jakoś wszytko jest ok moim zdaniem możesz zmienić godzinę tzn gdy zaczniesz brać nowe opakowanie ! a przy okazji zapytać się lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluteńkaa
do lekarza pojde dopiero w piatek :P mam do niego calą serie pytan, hehe i chcialabym odebrac moj wynik z cytologii.. a co do wyniku najgorszy oznacza sie numerem 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to znowu ja.. pewnie sie nie cieszycie co.. zrobilam wczoraj 2 test i znow wuszla czerwona kreska czyli wynik negatywny.. a ta 2 kreska..tak jakby spojrzec na test to wogole nie widac ale jak tak sie pryzaptrzec pod dobrym swiatlem to lekucienko widac cos tam choc to nie jest czerowne tylko tak sie odznacza.. czy to na testach tak poprostu jest i wynik jest negatywny?? i jeszcze 2 sprawa..22 lutego skonczyl mi ise okres a dzis mialam brazowy sluz na majtkach ktory lekutko lecial przez kilka godz i teraz prawie juz go nie ma i strasznie boal mnie brzuch tak jak na okres ale przeszedl bol i okresu nie ma..czy moze ise tak dziac czasami?? (dodam ze nie zazywam zadnych tabletek ) prosze odpsizcie mi dziubenki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×