Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość robertowa1
Dziewczyny nie wiecie czy w przypadku wyboru CZMP jako szpitala do porodu można też wybrać klinikę w której chcę rodzić czy to na izbie przyjęć CZMP decydują gdzie się trafi? W dalszym ciagu proszę o informacje co do dr Jaczewskiego - chodzi mi o gabinet prywatny, jakies namiary. Wiem tylko że pracuje on w CZMP ale nie mogę nic znaleźć na temat praktyki prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertowa1
Jomika a w którj klinice leżałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W izbie przyjęć decydują gdzie się trafi. Ja byłam na oddziale Matczyno -płodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esia 23
witajcie! zależy mi na pilnym zrobieniu usg, możecie mi polecić jakiś gabinet i dać na niego namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastafree
Zależy o jakie USG ci chodzi. Z tego co wiem to w Diasonie na Radwańskiej maja super sprzęt. Dziewczyny czy dr Gruszczyńska-Walczak wrócila juz do pracy w szpitalu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas1111
Odradzam zdecydowanie dr Zofię Raczkowską!! Ta kobieta nie powinna zajmować się kobietą w ciąży. Jest niemiła i opryskliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodie
Jeśli już mowa o odradzaniu to odradzam dr Baradyna już kiedyś była o nim mowa na forum.. Ja sama do niego chodziłam i pewne rzeczy zignorował ale to nie jest najgorsze... Dr Baradyn prowadził ciążę siostrze mojej przyjaciółki. słowo prowadził jest w tym wypadku pomyłką. To była pierwsza ciąża tej dziewczyny i nie bardzo miał jej kto doradzić pan doktor nie zlecił żadnych badań. w piątek urodziła przez cesarskie cięcie. ciąża jak się okazało była przenoszona o skromne 2 tygodnie, dziewczynie wysiadły nerki i lekarze po porodzie nie mogli jej zbić ciśnienia. więcej szczegółów nie znam ale jedno jest pewne tego Pana będę omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula lala
Jeśli chodzi o dr Baradyna to ten pan powinien być weterynarzem i co najwyżej przyjmować porody trzody chlewnej. Bardzo chamski,nie delikatny i wręcz odpychający.Podejście do pacjentek ma rodem z początku lat 80. Dla zdrowia dziecka i swojego radzę trzymać się z daleka od tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Proszę powiedzcie mi, jeśli wiecie, w jakim szpitalu pracuje teraz dr Bożenna Łukaszczyk-Wojciechowska?" kiedyś pracowała w tym szpitalu przy łagiewnickiej a teraz - nie wiem. może tam dalej. poza tym super lekarz! polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze z Rydygiera nie powinni zajmować się pacjentkami w ciazy zupełnie! przez ich olewcze podejście moje dziecko musiało umrzeć i prawie ja sama znalazłam się po drugiej stronie. Oddział OCP to tylko poczekalnia dla kobiet po terminie- nikt tam sie pacjentkami nie zajmuje- każą tylko czekać. jeśli macie zagrożone ciąże- omijajcie ten szpital z daleka i wszystkich lekarzy, którzy tam pracują. Jankowską w szczególności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodie
Wiecie co? ja trafiłam na jednego popaprańca ale odnoszę wrażenie że naprawde ciężko o dobrego lekarza:/ Teraz niby dobrze trafiłam i mam nadzieje, że nie przejadę się po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agarestyna
Witam, szukam namiarów na dobrych ginekologów pracujących w Centrum Zdrowia Matki Polki. Planuje zajść w drugą ciążę a pierwsza zakończyła się przedwcześnie w 33 tc z niezbadanych przyczyn. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecic dr.Hincza. Sama do niego chodzę ale w sumie nie moge powiedziec o jego kompetencji z własnych doświadczeń.jednak prowadzi ciaże kilku moich koleżanek i one sa nim zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontapologize
czy ktoś wie ile bierze za wizytę dr Bożenna Łukaszczyk-Wojciechowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellisabenette
Wielka prośba! Czy któraś z Was mogłaby podać nr kontaktowy do dr Karowicz-Bilińskiej? W necie są same nieaktualne lub nieprawidłowe telefony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lepiej
do karowicz nie chodzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam początkowo chodziłam do dr Grażyny Dec (ul.Wigury 13). była doskonała. piszę: była, bo musiałam z niej zrezygnować. dlaczego? zmieniłam szpital w którym chciałam rodzić (CZMP a nie w Madurowiczu). trafiłam do dr Marka Jacaszek. w trakcie mojej wizyty wychodził do pacjentki, której międzyczasie robił ktg, mimo że nic złego się nie działo. był chamski i ogólnie olewczy. potraktował mnie jak nastolatkę, mimo ze dawno ukończyłam pełnoletność. to była moja jedna i ostatnia wizyta u niego. koniec końców, został polecony dr Piotr Hincz (ul.Matejki 7/12). i super bomba rewelacja. plusy: pracuje tam gdzie chcę rodzić (CZMP), wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania, oddzwania gdy nie może w danej chwili rozmawiać. nie jest się osobą 'bezimienną'. pracę traktuje poważnie, jak i swoje pacjentki. ciąże mam zagrożoną, ale nie boję się, bo wiem, że ja i mój dzidziuś jesteśmy pod doskonałą opieką :-) poza tym, każde spotkanie z tym doktorem przebiega wzorowo :) POLECAM dr HINCZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agarestyna
Czy macie jakieś namiary telefoniczne do gabinetu dr Hincza? Ile bierze za wizytę? Dziekuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta 100 zł a namiar na Prima Med 42 678 09 90. Przyjmuje w pon i sr. Ja tez szczerze polecam dr.Hincza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie_uć
za sama wizyte taka cena czy biezemy pod uwage tez badanie usg? bo to u lekarzy roznie bywa a ja chcialabym sie przygotowac finansowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Hincz przyjmuje też niekiedy w sobotę. jeśli chodzi o usg, powiem po środzie, bo wtedy prawdopodobnie będę mieć je zrobione. szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba_bomba
Witam wszystkich. Czy ktoś z Was leczył się u dr. Cieśli ?? Jeśli tak bardzo proszę o opinie. Czy komuś z Was pomógł ? Bardzo mi zależy na waszych opiniech, bo szukam lekarza który w końcu mi pomoże. Jestem po poronieniu i mam problemy hormonalne. Proszę Was bardzo o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalala..to sie spotkamy ja tez dzis ide do Hincza. Na pierwszej wizycie w ciaży z usg płaciłam 100zł.Wiem ze potem usg w dalszej ciązy to 40 zł;a to połówkowe z echem serca płodu to 200zł(ale to robi inny lekarz w primamedzie). KTG potem dodatkowo 20zł. Dziewczyny a wie któras cz dr.Hincz robi cesarke na zyczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dr.Cieśli to byłam u niego w pierwszej ciązy 2 czy 3 razy.Mnie sie nie spodobał..nie badał mnie wcale na tych wizytach,pomimo iz mówiłam o silnych bólach.Ale wiem ze endokrynologiem jest dobrym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dontapologize "czy ktoś wie ile bierze za wizytę dr Bożenna Łukaszczyk-Wojciechowska" chyba 70 zł. nie żal tych pieniędzy - dobry specjalista (przebada- bardzo dokładnie, sprawdzi piersi i to nie tak na chybcika, wszystko wyjaśni). pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola lala
kaasik26 w Matce Polce nie ma możliwości cesarki na życzenie więc wątpię aby Hincz ją zrobił. Jak nie masz wskazań to po co ci cesarka jak się boisz bólu to weźmiesz znieczulenie i nic nie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodie
Kobieto nie żartuj że dasz się pokroić na własne życzenie? Wszysko ma swoje plusy i minusy ale po cesarce podobno bardziej się męczysz, Mojej kuzynce przy cesarce przecięli jelito - nic przyjemnego brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justine367
witam, jak mozna zadac cesarki nie majac do tego wskazan ???? jestem po dwoch cieciach z powodu mojej wady wrodzonej i przebywalam z dziewczynami ktore rodziły naturalnie i bardzo załuje ze nie mogłam rowniez tego przezyc. Kobieta ktora zadaje takie pytania nie dorosła do tego zeby być matka.... Ps przepraszam za literowki pisze z dzieckiem na rece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola lala
justine367 >> Nie przesadzaj lęk przed porodem jest naturalny ale w CZMP nie ma problemu ze znieczuleniem tak że poród naturalny również może być bez bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem po cesarce (moja córeczka była ułożona miednicowo). leżałam na sali z dziewczynami po porodzie sn i stwierdzam, że wcale nie żałuje, że miałam cesarkę (a bardzo chciałam rodzić naturalnie). owszem ja troszkę dłużej leżałam, bo te po porodzie sn wstały już po 2-3 godzinach, a ja dopiero w następnej dobie i to z bólem, ale jak sie nasłuchałam o ich porodach to jestem wdzięczna mojej córeczce, że zrobiła mi takiego psikusa! to, że ktoś chce cesarkę na życzenie ( a uwierzcie mi, że wiele jest takich dziewczyn) to nie znaczy, że nie dorosł do bycia matką! to jakieś chore stwierdzenie! bo co? bo jak się rodzi naturalnie to jest się lepszą matką niż taka która chce cesarkę na życzenie? niby czemu? nie bardzo to rozumiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×