Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość cicha1234
hej dziewczyny! pomóżcie- mam pracę ciężką fizycznie (fabryka), jestem w 4 miesiącu ciąży, a mimo to nie dostałam zwolnienia lekarskiego, bo moja pani doktor twierdzi, że to nie choroba, aczkolwiek doleglowiści ciążowe skutecznie utrudniają mi funkcjonowanie. czy znacie bardziej wyrozumiałego ginekologa? może któraś z was miała podobną sytuację? będę bardzo wdzięczna za rady i odpowiedzi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dr gruszczyńskiej to obecnie przyjmuje tylko przywatnie, bo ma małe dziecko. ale fakt że jest lekarką z madurowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha - dr gruszczyńska z pewnością wystawi zwolnienie. mnie całą ciążę pytała czy nie potrzebuję zwolnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha1234
bardzo dziękuję :) w końcu zalezy mi na urodzeniu zdrowego dziecka i byciu zdrową dla niego, a nie byciu wymęczoną bezsennością, mdłościami, krwotokami z nosa+ praca i codziennymi domowymi obowiązkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha - ja tak jak mala agatka chodze do tej samej pani doktor i od 8/9 tygodnia ciąży jestem na zwolnieniu... szkodliwe warunki pracy. Ona na pewno wystawi bez mrugnięcia okiem :) zobaczysz. poza tym to fajny lekarz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha1234
dziewczyny naprawdę bardzo wam dziękuję!! napewno skorzystam z waszych porad- nie ma to jak polecony lekarz!! a jak już coś się u mnie wyjaśni to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcik1983
hej dziewczyny. ja chodzę do dr Bielaka, ale nie jestem z niego zadowolona. byłam u niego juz 4 razy i ani razu nie zrobił mi usg. przepisał tylko leki. czy któraś z was się u niego leczyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam dziewczyny czy któraś z was wie czy pani doktor Gruszczyka przyjmuje tez w madurowiczu ale normalnie wizyty cyz tylko prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkam
witam nie jestem jeszcze w ciąży, ale planujemy z mężem, w najbliższym czasie. Szukam dobrego lekarza, bo przed ciążą chciałbym przeprowadzić jakieś badania, uzyskać jakieś porady. bo wyniki mam zawsze pod anemię. Myślę, że nie koniecznie musi to być lekarz prywatnie przyjmujący ale z tego co piszecie. to najlepiej tak. ta Pani doktor Joanna Gruszczyńska-Walczak, przyjmuje prywatnie ile bierze za wizytę? a jak pracuje w Madurowiczu to przyjmuje na NFZ, czy państwowo nie przyjmuje wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIOLEK7
Dr. Gruszczyńska tylko prywatnie przyjmuje, pracowała w Madurowiczu ale teraz jest na wychowawczym z 2-letnim synkiem Zwolnienia bez problemu od początku ciąży wystawia, stwierdza"a kiedy PAni odpocznie jak nie teraz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha1234
hej dziewczyny! obiecałam, że się odezwę- obecnie chodzę do dr Schmidt- Babickiej. jestem zadowolona i na zwolnieniu w końcu, bo brzuszek rośnie. od mojej nowej pani doktor dowiedziałam się ilu potrzebnych badań nie miałam dotąd robionych :) widzocznie p. Walczak (nie mylić z dr Gruszczyńską- Walczak) uznała je za zbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
zosia1951 moją ciążę prowadziła dr Małgorzata Sobczak w poradni w ICZMP i nie robiła problemu ze zwolnieniem a nawet to ja przedłużałam okres pracy :-) ale ze względu na wczesne skurcze macicy i konieczność farmakoterapii sama proponowała mi L4. Jest sympatyczna i trochę roztrzepana ale ogólnie ok. Nie pomogła mi za to zupełnie przy porodzie choć wiedziała, że mam poród przedwczesny i z komplikacjami :-0 a lekarze dyżurni skutecznie mnie olewali przez 16 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga2012
nie polecam dr Nalewajko, bardzo niesympatyczny, mało rozmowny, zdawkowo odpowiada na pytania, jak dla mnie mało kompetentny, polecam za to dr Wojciechowską z poradni przy Marynarskiej, jest swietnym ginekologiem, leczyla sie u niej moja mama, i ja również. prowadzila mi ciązę i bylam pod naprawdę dobra opieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa byłam u pani
dr Gruszczyńskiej-Walczak i za wizytę + usg i cytologie zapłaciłam 100zł. Sama wizyta z usg 70 złotych tylko że ja nie jestem w ciązy więc nie wiem czy cena jest ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina123456789
jestem w 11 tc i chodze na badania do szpitala na widzewie (dr Salwa), ale mam wrażenie że w ogole sie kobietą nie interesuje, a ta Pani dr Gruszczyńska-Walczak gdzie przyjmuje? i może ma ktoś nr do niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina123456789
ok, znalazłam sama jej strone www, ale prawda jest że za wizyte i usg bierze 70zl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dr gruszczyńska - walczak za wizytę z usg bierze 70 zł. dodatkowo płatna jest np cytologia - 30 zł. polecam pania dr! bardzo sympatyczna, szczera, o wszystko można zapytać i chętnie odpowie nawet na najbardziej tendencyjne pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbiny
umów się na jedną wizytę do dr Leszka Gottwalda, bo naprawdę to wspaniały lekarz a pacjentkami zajmuje się jak mało kto! Przyjmuje w Salve i w Remedium (również na NFZ). Naprawdę warto! Prowadzi mi drugą ciążę i naprawdę nie słyszałam żeby jakakolwiek ciężarna narzekała na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1188
Ja bardzo p[olecam Pania ginekolog przyjmujaca na ulicy Pasiecznej w Przychodni na Radogoszczu Zachodzie- gin prywatny Wizyta kosztuje 60-70 zl Pani jest niesamowita posieca kazdej czas, jest niezwykle mila Za kazdym razem kompleksowe badanie Na pierwszej wizycie cytologia gratis Pani jest tez endokrynologiem wiec bada i doradza takze w zwiazku z hormonami Nie pamietam nazwiska Pani bo nigdy nie bylo dla mnie to najwazniejsze Szczerze polecam Ginekoloszka przyjmuje we wtorki i czwartki od 15 do 19 Jesli ktos zainteresowany to numer kom na emaila moge podeslac Pozdrawiam Mozna telefon do tej Pani poprosić:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka8989
a gdzie przyjmuje ta doktor gruszczynska? a mam pytanie czy jak ona wykonuje cytologie to wyniki sa kiedy? i czy jak sa np za tydzien to trzeba znow placic jak sie po nie przyjdzie:)? prosze odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszczyńska-walczak przyjmuje na piotrkowskiej 131 (chyba, moglam numer pokręcić, bo już na pamięć chodzę). wyniki cytologii są chyba po tygodniu. jeśli cokolwiek jest nie tak to pani dr smsa przysyła, jeśli wszystko jest dobrze to wyniki przy następnej wizycie się dostaje. jak potrzebujesz tylko karteczki z wynikiem to myślę że można poprosić i po prostu podejśc po nią bez wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka8989
dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała321
Dzień Dobr mam pytanko czy którejś z was zdarzyo się że dr Dudarewicz pomylił się co do płci dzidziusia. Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała321
Dzięki za odpowiedz ja od początku czułam że będzie córka ale byłam w zeszłym tygodniu u niego na USG i stwierdził że syn. No chyba to moje przeczucie było bardziej pragnieniem. Najwazniejsze żeby dzidzia była zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała321
Cudny maluszek gratuluje.Ja juz mam synka Kubusia na a teraz miała być Karolinka a będzie Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mogłybyście napisać coś
więcej o dr Dudarewiczu? Bo ja mam u niego połówkowe usg dopiero za 3 tygodnie i już się nie mogę doczekać :) słyszałam że podobno ma jakiś dobry sprzęt i w ogóle jest najlepszy w Łodzi. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała321
Ja jestem zadowolona lekarz bardzo sympatyczny, konkretny odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i wydaje mi się że nie jest jednym z tych co tylko chcą naciągnąc.Ja robiłam USG genetyczne w 14 tygodniu i stwierdził że jest wszystko oki i już nie ma konieczności wykonywania kolejnych USG u niego.Pozdrawiam i zycze żeby z dzidzom było wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. jak dla mnie jest on świetnym i czlowiekiem i specjalistą. cierpliwy, dokładny, pełen zrozumienia dla naszych lęków i obaw. po kilkanaście razy odpowiada na banalne pytania nie denerwując się przy tym. sprzet ma naprawdę super! wiem że przy kolejnym dziecku też do niego przyjdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×