Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

polecam dr Elżbietę Baś-Budnicką - przyjmuje na Zielonej 25 tel. 6325511. Poszłam do niej na pierwszą wizytę będąc w 6 tygodniu ciąży z bólami brzucha. Sądzę że jest to dobry lekarz do którego będę chodzić przez całą ciążę. Wizyta trwała około 30 minut - dokładny wywiad, badanie piersi, badanie ginekologiczne, usg. Tłumaczy i mówi czego wolno a czego nie. Wizyta 80 zł + usg 40 zł = 120 zł w sumie ale naprawdę warto. Wcześniej byłam u Henryka Dziatosza Tuwima 71 \\\"Wysoka\\\" - każda kobieta przy zdrowych zmysłach niech się trzyma od tego człowieka z daleka. Będąc u niego na pierwszej wizycie po zrobieniu testu ciążowego z bólami brzucha - spytał się kiedy miałam ostatnią miesiączkę i nie badając mnie kazał przyjść na początku miesiąca jak minie już 6 tygodni od niej. Pomimo że bolał mnie brzuch zostałam odprawiona z niczym, a stojąc w drzwiach usłyszałam że jak chcę to mogę sobie tłumaczyć że jestem w ciąży. Po kilku dniach poszłam na umówioną wizytę. W trakcie usg usłyszałam \\\"no jest coś\\\" a po chwili dodał \\\"i to nawet żywe\\\". Z wrażenia nie mogłam słowa wydusić. Jeszcze tylko spytał czy będę przychodzić do niego przez całą ciążę bo on musi wiedzieć, bo trzeba zrobić badania a on nie będzie we mnie inwestował. Mam nadzieję że nie traficie do takiego fi..a. Ani z pierwszą ani z każdą następną ciążą lub z innym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnmi
cześć dziewczyny czy któraś z was zna dr Barbare Jankowską z Rydygiera? Co niej sądzicie czy to dobry specjalista? Moja ciąża jest po in vitro więc chciałabym lekarza który nie zlekceważy tego jak trudno było ją uzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u niej dwa razy,bo akurat mój lekarz musiał iść na zabieg....kobieta nie miła,arogancka i bardzo pewna siebie.Nie podpasowała mi i raczej bym jej nie polecała.....ale jakim specjalista jest to niestety nie moge Ci powiedzieć bo po prostu nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr woźniak
a czy ktoś zna doktora Woźniaka? nie wiem gdzie przyjmuje,dostałam tylko telefon od koleżaniki i się zastanawiam czy dzwonić, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
a czy ktos chodził do doktora PAWLA SZYMCZAKIEWICZA NAPISZCIE COS JAK BYSCIE WIEDZIELI COS O NIM PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
prywatnie on przyjmuje piotrkowska 111 czekam na odpowiedzi prosze a w poradni k na marynarskiej39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia78
A CO CHODZI O BARADYNA TO PRZYJMUJE NA UL. BOJA ZELINSKIEGO SALVA TEZ TAM PRZYJMUJE I DOKTORKA S .NIEWIEROWICZ WIZYTA 60 ZL DZIS BYŁAM SIE PYTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr woźniak
ponawiam pytanie, czy ktoś coś słyszał o tym panu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azazzz
o panu wozniak nie ale o pani wozniak tak , moze to jego zona :) pani wozniak-godna polecenia !! cierpliwa, odpowiada na wszystkie pytania, delikatna przy badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr woźniak
no właśnie o pani też słyszałam. powiedz mi tylo czy ona ma w gabinecie usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta-s
witam ;] wybieram sie pierwszy raz do ginekologa i obralam sobie dr Baradyna; w zwiazku z tym chcialam sie zapytac, zanim zadzwonie czy przyjmuje nadal na piotrkowskiej 100 i czy mozna na kase chorych?; a moze macie jakies inne propozycje jesli chodzi o lekarzy na pierwsza wizyte? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Ja z całego serca polecam Dr. Honoratę Derbich - przyjmuje państwowo w Poliklinice (szpital MSWiA) na Północnej, a prywatnie w Jarmedzie, pracuje też w Rydygierze. Cudowna jest również Dr. Małgorzata Widawska, byłam u Niej na Zielonej 25, ale pracuje też w Poliklinice :) Wspaniała kobieta, wszystko dokładnie tłumaczy i bardzo osobiście podchodzi do każdej pacjentki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już myślałam że na tym forum nie ma żadnej łodzianki./ Co do dr. Baradyna i Rogowskiego to są świetni specjaliści ale raczej nie należą do delikatnych przy badaniu.Co prawda spotkałam ich tylko przy porodach a może przy prywatnych wizytach są delikatniejsi.Ale ogólne wrażenie miałam dobre.Polecam ich jak ktoś ma ochote rodzić w Rydygierze ponieważ zawsze to jest dobre wsparcie psychiczne przy porodzie.Zawsze inaczej na ciebie patrzą.POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaalaaaaa
dr. Rogowski jest najbardziej delikatnym lekarzem jakiego znam :| Chodziłam do Niego w ciazy i ostatnio byłam też prywatnie...polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu polecałam dr Muchę - nadal mogę chyba polecić normalnie, ale z prowadzenia ciąży nie jestem zadowolona i poważnie rozważam opcję zmiany lekarza :( Lekarka nadal jest miła, ciepła i delikatna ALE mam już całą listę \"wpadek\" i chyba już za dużo tego. No ale jestem w 17 tyg. ciąży i wizja zmiany mnie przeraża.. Pod nosem mam nową prywatna przychodnię, gdzie mam lekarzy z Matki Polki - dr Cieślak i dr Barbara Ogórek - może któraś z Was kojarzy któreś z nazwisk? W tej samej przychodni jest bardzo nowoczesny aparat do usg, korzystałam już 2 razy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziazza rogu
Czy któraś z was mogłaby mi napisać coś więcej o dr.Wieczorku z Przyrodniczej? czy ten lekarz przyjmuje jakos prywatnie i czy zajmuje sie problemami z zajsciem w ciążę....dzieki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azazzz
co do pani dr wozniak - to nie ma w gabinecie usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzomlodamezatka
Mam problemy z nadżerką.Nie jestem zadowolona z pani dr Estemblerg.W styczniu powinnam miec wymrozona nadzerke.Czy orientujecie sie gdzie mozna to zrobic milo,bezstresowo i najlepiej bezplatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogowski......prowadził moja ostatnia ciąże....co do Baradyna to przyjmuje on niestety tylko prywatnie.za to Rogowski przyjmuje tez w poradni w szpitalu rydygiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdddddddddddddddddd
mialam okazje trafic na pania estemberg - brrrrrr, nie polecam. mila, ale nie kompetentna. W salve jest dr Sosnowski (zajmuje sie wlasnie dziedziną kolposkopii ( Kolposkopia polega na oglądaniu powierzchni szyjki macicy, dolnej części jej kanału oraz pochwy i sromu) ---> czyli m.in. nadżerki. wizyta 80 pln. Byc moze u dr. wozniak jest za darmotaki zabieg - ale nie wiem (musisz zadzwonic i sie dowiedziec w rejestracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdddddddddddddddddd
niekompetentna, mialo byc. (przepraszam za błąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzomlodamezatka
Czy polecacie do zabiegu usuniecia nadzerki dr Honorate Derbich lub dr Malgorzate Widawska?Czy zrobilyby to bezplatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzomlodamezatka
Dla mnie Estemberg byla srednio mila,malo delikatna i NIC nie tlumaczy. Nie uprzedzila mnie ze pobierze wycinek do badania,dowiedzialam sie po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzomlodamezatka
a moglabym prosic u numer telefonu do dr Wozniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wymrozenie nadzerki \"państwowo\" trezba czekać dłuuugo-tak bynajmniej wynika z mojego wywiadu. ja chyba pójdę do DERMEDU prywatnie-około 300 kosztuje. czy któraś moze ma jakieś doświadczenia z tą kliniką?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka29
dr Fronc z 1 Maja 77 Łódź-drogi, nie pracuje w żadnym szpitalu, zainteresowany tylko poderwaniem co ładniejszej pacjentki.ja już na pierwszej wizycie dowiedziałam się że jest po rozwodzie i że jest strasznie nieszczęśliwy bo jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Lasocie z Rydygiera
Lasota z Rydygiera to chyba nie jest do końca dobry pomysł. Ciągle zabiegany i nie można sie od niego nic dowiedzieć w szpitalu. Chodziłam do niego ,ale pod jego opieka zdarzyły mi się 2 obumarłe ciąże i wydaje mi sie,że trochę mnie zaniedbał już po pierwszym zdarzeniu , bo nie kazał mi robić żadnych badań ,chociaż sie go o to pytałam. gdy okazało się,że druga ciążą jest znów obumarła to stwierdził ,że to moja wina ,bo sie nie przebadałam. Przeczy sam sobie, ja straciłam do niego zaufanie, ale nie twierdzę,że nie jest fachowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszszka
Poradnia "K" - ZOZ Łódź – Bałuty, tel. 651-69-22 tu przyjmuje dr Woźniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×