Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

witam serdecznie, mam pytanko odnośnie dr Myślińskiej, staramy się od 6 cykli o dzidzię i chciałabym zrobić podstawowe badania, szukam dobrego ginekologa , który pomoże przez ten cały stres przejść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie!!! Chciałam tylko zapytać, bo gdzieś na wcześniejszych stronach pojawiło się nazwisko dr Katarzyny Kowalczyk-Amico. czy ktoś wie gdzie ta pani obecnie przyjmuje, czy na nfz czy prywatnie i czy ma w gabinecie usg. i jeszcze jedno pytanie czy nadal pracuje w madurowiczu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzęsię że doktor Kosarzewski jak cos wykryje to tak napaweno jest. Byłam u niego w ciży na usg pod katem wykrycia wad u dziecka. mówił ze jest wszystko ok. Nistety, po porodzie okazało się ze nie jest ok. O Baradynie powiem tylko ze więcej nie pójdę do niego Stale zabiegany. w szpitalu jak juz sie lezy nie mozna na niego liczyc. Miałam bardzo przykre doświadczenia z nim i szpitalem Rydygiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolme
mam problem... nie za bardzo dbalam o swoje zdrowie ale teraz mam zamiar zabrac sie na powaznie :) dostalam skierowanie do endo-gin jakis czas temu.. poszlam do dr buldeckiej-wozniak w sterlingu. zlecila badanie krwi (pare rzeczy wyszlo ponad norme...) i usg wewnetrzne. zbieralam sie z tym z pol roku, w koncu poszlam na usg do salve, nie pamietam kto to byl konkretnie, w kazdym razie okazalo sie ze mam tak delikatna blone dziewicza ze nie da rady zrobic wewnetrznego :/ zrobione mialam zwykle, ale malo co bylo na nim widac. z tymi wszystkimi wynikami tez sie zbieralam, zbieralam, az sie okazalo ze dr buldecka-wozniak juz w szpitalu nie pracuje :/ teraz wlasciwie nie wiem co dalej z tym robic. zostac w sterlingu? ktos wie kto tam teraz jest i co sie dzieje ogolnie? jest jeszcze opcja zeby zmienic przychodnie (nie bedzie problemu z nowym skierowaniem), tylko jesli tak to gdzie isc? (w gre wchodzi tylko panstwowe leczenie, nie stac mnie na leczenie prywatnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffffffffffffffffff
dr amico pracuje w madurowiczu i przyjmnuje prywatnie przy ul. piotrkowskiej 5. panstwowo chyba tez przyjmuje, byc moze w przychodni przy szpitalu madurowicza...musisz sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemi: Nie wiem jak ten lekarz działa w przypadku niepłodności, bo ja zjawiłam się u niego już będąc w ciąży. Może dopytaj w tej przychodni gdzie przyjmuje? (042) 688-27-02 USG nie robi sam w gabinecie, za to w tej samej placówce robi je dr Kunert - lekarz który jest specjalistą ginekologiem-położnikiem i spec. od usg właśnie. Wiem że pracuje też w Matce Polce, poza tym ma swój instytut w którym zajmuje się ultrasonografią. Aparat do usg w All-Medzie mają bardzo nowoczesny, ogólnie na badaniach zawsze odnoszę wrażenie że ten lekarz naprawdę wie co robi, że nie musi szukać parę minut jakiegoś szczegółu, ma taką pewność działania powiedziałabym i ogromną wiedzę. Robiłam tam już 3 badania (w tym 2 genetyczne), 2 razy sondą waginalną. Porównanie mam do usg w Multimedzie (na Kopernika) i do usg w Matce Polce - leżałam 3 dni w ubiegłym tygodniu. Kunert zdecydowanie wygrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijo
Nadżerka właśnie ona mnie męczy, bylam u jednego podobno swietnego specjalisty w Piotrkowie ktory zrobil mi przypalanke a pozniej powiedzial że nie widzi efektow. po Kilku miesiacach odwiedzilam dr. jaworskiego, ktorego też nie wspominam zbyt milo a teraz szukam kogos kto naprawde mi pomoze. Bardzo sie boje tej wizyty dlatego prosze o polecenie kogos naprawde kompetentnego. Jesli znacie takiego kogos to dajcie namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaaaaaaaaaaaa
mam pytanie czy ktoras z was wie moze ile kosztuje wizyta prywatna u Baradyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa74
DO KEMI 25 Jeśli chcesz historię choroby z Matki Polki, to musisz napisać podanie. Należy je złożyć w dziale statystyki, który znajduje się na poziomie I (wejście główne). Tytułujesz: do Dyrektora Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Treść: proszę o dokonanie kserokopii dokumentacji medycznej z pobytu w Szpitalu na oddziale .... w dniach ..... Musisz podać nr historii choroby lub nr dokumentacji (znajdziesz je na wypisie) i oczywiście swoje dane. Absolutnie niepotrzebna jest wizyta na oddziale, bo to dział statystyki na podstawie podania ściąga dokumentację i kseruje. Twój udział kończy się na złożeniu podania i odbiorze skserowanej dokumentacji. Obecnie dział statystyki jest trochę obłożony, więc nie otrzymasz dokumentacji od ręki. Za dokonanie ksero pobierają opłatę w zależności od ilości stron, którą uiszcza się przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VERON
Cześć. Poszukuje ginekologa w Łodzi gdzieś w centrum, najlepiej żeby przyjmował na kasę chorych. MIeszkam na ul. 10-lutego od niedawna, przeprowadziłam się tu ze względu na studia, stosuje tabletki od lata zeszłego roku, niestety do mojej rodzinnej miejscowości wracam nie za często, a potrzebuje tabletek i nie wiem gdzie mogę się wybrać. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
DO SOWA 74 Dziękuje bardzo za informacje,zupełnie o tym nie wiedziałam.Mam ogromna nadzieje że juz nigdy te dokumenty nie będą mi potrzebne (za ok. 2 tyg.mam kolejne in vitro)no ale nigdy nic nie wiadomo.Póki co relaks:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa74
DO KEMI 25 Czy skorzystałaś z namiarów na Gametę? Jaśli tak , to czy możesz napisać, jak ich oceniasz? Warto tam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholożka45
a znacie może dr Lecha Dudarewicza?Jest jednym z najlepszych specjalistow w kraju-powiedzcie mi cos wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u dr Dudarewicza juz dwa razy na USG. A co konkretnie chcesz wiedzieć? Dla mnie to super specjalista i też słyszałam wiele takich opinii nie tylko od jego pacjentek, ale i od innych lekarzy. Poza tym przesympatyczny i bardzo skromny człowiek. Powiedział mi płeć dziecka w 14 tc, a potem w 20 tylko potwierdził. :) Szczerze polecam. Jak masz więcj pytań to pisz na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez byłam na usg u dr Duderewicz i potwierdzam przemiły człowie zmierzył kazda kostke mojej julci liczylismy razem paluszki u raczek i nozek to byl 21 tydz teraz wybieram sie za jakies 4 tyg TYLKO TRZEBA SIE UMOWIC TEL A I SA DŁUGIE TERMINY JA CZEKAŁAM NA WIZYTE 3 TYG POXZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to moze i ja sie wybiore do dr dudarewicza :) cy on przyjmuje na kaminskiego, czy moze gdzies na teofilowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc nadal nie znalazłam ginekologa który w 100% mi pasuje ale odradzam Wam dr Balcerak (kobieta) z przychodni \"Salve\" na A. Struga (przyjmuje też w Koperniku) :O koszmarna kobieta, zarozumiała, niedelikatna, czasem jej teksty są wręcz chamskie. Nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka13
Dziewczyny, uważajcie na niejaka Pertyńską!!Kompletnie niedouczona i to jeszcze na studiach. Moja koleżanka z nią studiowała. Z kolei kuzynka rodziła a ta okazała sie kompletna ignorantką , podobny "popis" dała u mnie podczas łyzeczkowania. ZGROZA!!Kto ja poleca!!! ZE dużo gada ?! Nic innego nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
DO SOWA74 Nie nie korzystałam z Gamety.Chwilowo poszukiwałam namiarów na specjalistów w celu potwierdzenia diagnozy mojego gin. i upewnienia sie ze wszystko idzie dobrym torem.No ale to były chwilowe wątpliwości,teraz oddałam sie zupełnie w ręce dr. S. i jest dobrze,Jeśli ta próba sie nie powiedzie to spróbuje w Novum w Wa-wie.Wtedy podzielę sie opinią o tej klinice. Gametę omijam szerokim łukiem i tak pozostanie na wieki,ale o tym już pisałam dla mnie Gameta=CZMP a to już przeżyłam i dziękuję bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opinii na temat dr. Karowicz i dr. Baś może któraś z was była kiedyś u nich na wizycie :) będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni1980
Czy może ktoś zna Doktor Grażynę Skawińska ktora przyjmuje n pietrynie 3/5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni1980
ta Piotrkowska 3/5 to jest Spóldzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kviatuszek
Doktora Szalczyńskiego zdecydowanie odradzam, na podstawie USG, na ktorym chyba nie do konca sie zna postawil mylna diagnoze. Przeplakalam z misiac przez niego, bo stwierdzil u mnie PCO. Dopiero jak trafilam do doktor Buldeckiej-Wozniak to skierowala mnie na odpowiednie badania. Naprawde jest dobra specjalistka, wszystko dokladnie tlumaczy i dopiero ona tak naprawde poznala sie co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odradzam doc. karowicz ...jak dla mnie traktuje rutynowo pacjentow, co niestety nie jest najlepszą opcją :O trafilam do niej z krwawieniem w 7 tc, a ona powiedziala ze to CHYBA nadzerka....po czym w rezultacie okazalo sie ze jest to spory krwiak ok. 3 cm.... Ja nigdy nie mialam nadzerki i przez caly okres ciazy nie wspolzylam, wiec skad niby to krwawienie z \"nadzerki\" moglo sie pojawic? bo na pewno nie z podraznienia jej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskowata
q co myslicie o doktorze jakubie welfe? przyjmuje na zielonej 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba-borba
odradzam dr szalczyńskiego!!! Mój przypadek zdecydowanie potwierdza brak wiedzy i profesjonalizmu u tego pana, u którego poza imponujacym sprzetem w gabinecie nic dobrego powiedziec nie mozna. Kiedy przyszłam do niego z pozytywnym wynikiem testu ciazowego, zrobil mi USG, na ktorym parwdopodobnie nie zna sie (polecam do tego specjalistow od usg. lekarz od wszystkiego to lekarz do niczego) i pokazal mi "zarodek". Kiedy przyszłam do niego z krwawieniem, znow zrobil mi usg i powiedzial, ze to byla ciąża urojona. okrasił to jeszcze historiami o kotkach i pieskach, ktorym ciągle sie to zdarza (nie wpadl na to, by potwierdzic diagnoze badaniami np krwi, zreszta sama mu to podpowiedzialam, a on nato, ze to nie jest precyzyjne badanie) Dal mi jeszcze jakies srodki antykoncepcyjne i tak sobie miesiac chodziałam z krwawieniami coraz bardziej przykrymi, ktore jak sie okazalo byly objawem ciąży pozamacicznej. Gdyby nie fakt, że ona obumarła pan Sz. mogłby mnie wyprawic na tamten świat. kolezanka zaniepokojona moim stanem zdrowia zabrala mnie do szpitala, w ktorym zdiagnozowano ciąże pozamaciczną i w ktorym pomstowano na tego "lekarza". Najgorsze jest to, ze potem moja kolzanka, która sie u niego leczyła i w zasadzie była zadowolona powiedziała mu o moim przypadku, a on nie bacząc na tajemnice lekarską wyjął moja karte i ponoć odczytał zapiski, kpiąc ze mnie i potwierdzając, ze to nie była żadna ciąża. ten pan z tego co wiem nie pracuje w żadnym szpitalu - to lepiej. Nie wiem na czym sie dorobił że ma taki gabinet, ale moja noga nigdy w nim nie postoi. każdy przypadek jest inny. byc może sa osoby, u których nie było zadnych powikłań i temu panu po prostu udało się trafnie poprowadzić ciążę. osobiście zdecydowanie odradzam i przestrzegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
DO TORBA-BORBA Z przerażeniem czytałam Twoją historie.Jestem w ciężkim szoku że tacy "lekarze" chodzą jeszcze po medycznym świecie.Masz bardzo przytomną koleżankę która uratowała cię przed na prawdę wielkim nieszczęściem.Życzę powodzenia i obyśmy na swojej drodze nie spotykały już więcej takich konowałów!Brawo dla tego forum!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×