Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Dziewczyny jestem w szoku o tym co wypisujecie nt dr Dawidowicza!!!! 4 miesiace temu urodziłam synka i całą ciąże prowadził dr Dawidowicz, chodziła do kilku innych lekarzy wczesniej i żaden tak nie prowadził profesjonalnie pacjentki jak On,srednio wizyta trwa około godziny a jak miałam ostatnia wizyte z ktg przed porodem to nawet 1.5 h , nigdy nie patrzy na zegarek żeby dac do zrozumienia ze ma kolejna pacjenkę, fantastyczny specjalista,zna się na rzeczy, jesli chodzi o Biesiadę z polikliniki o mogę powiedziec, że facet leci tylko na kasę, wymroził mi nadżerkę zanim zaszłam w ciążę a nie powinien przez dzieckiem bo mogłoby to doprowadzic do poronienia ale przecież wziął za to kasę, wizyta 10 minut maks i spadaj tak to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w szoku o tym co wypisujecie nt dr Dawidowicza!!!! 4 miesiace temu urodziłam synka i całą ciąże prowadził dr Dawidowicz, chodziła do kilku innych lekarzy wczesniej i żaden tak nie prowadził profesjonalnie pacjentki jak On,srednio wizyta trwa około godziny a jak miałam ostatnia wizyte z ktg przed porodem to nawet 1.5 h , nigdy nie patrzy na zegarek żeby dac do zrozumienia ze ma kolejna pacjenkę, fantastyczny specjalista,zna się na rzeczy, jesli chodzi o Biesiadę z polikliniki o mogę powiedziec, że facet leci tylko na kasę, wymroził mi nadżerkę zanim zaszłam w ciążę a nie powinien przez dzieckiem bo mogłoby to doprowadzic do poronienia ale przecież wziął za to kasę, wizyta 10 minut maks i spadaj tak to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyborsuk
Wygląda na to, że ci lekarze to jakaś dziwna mutacja kameleonów. Każdy ma co najmniej kilka wcieleń. Mną dr Biesiada zajął się po 2 poronieniach, uzdrowił mnie najpierw psychicznie a potem fizycznie. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza z tak fantastycznym podejściem do pacjentów. Był dosłownie na każde moje skinienie, np. raz wysłałam mu smsa a on przyjechał do kliniki o godz.21 specjalnie tylko po to, żeby przyjąć mnie na oddział. Ani razu nie odniosłam wrażenia, że robi to dla kasy, przeciwnie- większość wizyt i wszystkie badania miałam w szpitalu, bezpłatnie. Prywatnie chodziłam do niego właściwie na własne życzenie, kiedy chciałam, aby poświęcił mi więcej czasu, bo w klinice rzeczywiście niektóre spotkania odbywały się "w biegu", ale dla mnie nie był to przejaw lekceważenia a tego, że facet jest po prostu bardzo zajęty. Nikt w MSW nie jest tak rozchwytywany przez pacjentki jak on. I wcale mnie to nie dziwi. Dla mnie to prawdziwy lekarz z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwik2003
Ja również mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach na temat P.dr.Biesiady. Jest niezwykle cierpliwym facetem(można męczyuć Go pytaniami - zawsze odpowie, wytłumaczy).Ma podejście do kobiet. Byłam w ciąży zagrożonej i ......udało się. Poleżałam kilka dni w MSWiA, zajmował się mną bardzo dobrze. ŚWIETNY GINEKOLOG. POLECAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
Zabiła mnie wypowiedź na temat dr Sobkiewicza! Nie rozumiem jak można uważać żę on nie jest dobrym specjalistą.Ten facet uratował mnie przed doświadczeniami jakie prowadził na mnie dr szpakowski z CZMP.Mam 25 lat i endometrioze III stopnia,jedno poronienie,dla kobiet które nie chorują na to cholerstwo to jaksas bajka.A sobkiewicz dał mi nadzieje ze moge zostac mamą,postawił słuszną diagnoze i zastosował natychmiastowe leczenie(skuteczne).Po jednej wizycie u lekarza trudno wyrobić sobie obiektywną opinie.Dobijają sie do niego dzikie tłumy kobiet (wiz 90zł) i gdyby faktycznie był taki beznadziejny to by tak nie było.Jeśli któraś z was chce wybrać tego lekarza po to aby wypisał im tabl.antykonc. pomacał po piersiach czy zrobił usg dla spokoju sumienia to faktycznie wybierzcie kogoś innego bo to jest specjalista leczenia endometriozy,niepłodności a nie konował od wypisywania recept,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna86
Ja również lecze sie u Dr Bisiady, fantastyczny lekarz, badania robi w szpitalu, robi również usg sutków a także usg sondą dopochwową, kompleksowe coroczne badania, nie znam lepszego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was dziewczyny chodziła do gin pawla szymczakiewicza w łodzi prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afis
Hej! Czy znacie panią doktor Monikę Tadros z CZMP przyjmuje również w Diasonie? Chodzę do niej od początku ciąży ale nie wiem czy rodzić w CZMP. Jeśli chodzi o panią doktor to jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata lodz
czesc kobietki ! napiszcie mi gdzie przyjmuje dr.Biesiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyborsuk
dr Biesiada przyjmuje w kilku miejscach. Na pewno w poradni K w MSW a prywatnie na Tatrzańskiej i na Janowie- ul. Maćka z Bogdańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa74
DO KEMI Czy chodzilo Ci o dr Artura Szpakowskiego z Poradni Chirurgii Ginekologicznej? Byłam właśnie u niego na pierwszej wizycie. Napisz mi coś o nim? O jakie doświadczenia chodzi? Dlaczego go tak źle oceniasz? Ja na razie nie wyrobiłam sobie o nim zdania, a bardzo zależy mi, żeby posłuchać opinii innych osób, które miały z nim do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
Artur Szpakowski to syn profesora Maiana Szpakowskiego do którego ja chodziłam, ale niestety poznałam i synalka.Pracuje on u tatusia na oddziale chirurgii ginekologicznej w CZMP, robił mi badanie hsg które było dla mnie bardzo bolesne a on darł sie na mnie żebym nie wydziwiała bo nie jestem jedyna.Pacjentce która leżała ze mną w sali zrobił bure bo zajdła przed zabiegiem (nie z jej winy bo nikt jej nie powiedział) nazwał ją grubaską która przyszła do szpitala żeby sie nażreć.Zmienił nastawienie do mnie gdy zostałam "prywatną " pacjentką profesora.TO jest typ lekarza:płacisz jest super,przychodzisz z NFZ jesteś zbędna.Pewnie ktoś sie ze mno nie zgodzi ale takie jest moje zdanie które wyrobiłam sobie w przeciągu roku i ok 10 wizyt w szpitalu.Na pewno nikomu bliskiemu nie poleciłabym tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
DO SOWA 74 "Doświadczenia" o jakich pisałam dot.Mariana Szpakowskiego.Dużo by o tym pisać ale w wielkim skrócie: 20latce z początkująca endometriozą ,brakiem owulacji,omdleniach podczas okresu,anemią pan profesor jako JEDYNE leczenie zaleca ZAJśCIE W CIążE.Zgoda ze jest to najpewniejsza możliwość zaleczenia endometriozy ale podkreślam 20 latka z brakiem jajeczkowania .Pan profesor nie uważa usg on bada tylko "ręcznie" ,sorry ale to nie średniowiecze.U Sobkiewicza jak jestem od 2 lat to może ze 3 razy badał "ręcznie" ,za kazdym razem robi usg waginalne.No i najważniejsze podczas laparoskopii usunął mi znaczną część jajnika , do tej pory nie wiem dlaczego.Prosiłam kilkakrotnie o wydanie historii choroby ,wszystkich papierów ale zbywał mnie za każdym razem.Teraz mam 25 lat,endometrioze III stopnia i walcze o to żeby móc zostać mamą.Kiedy to wspominam przez jakiego konowała muszę to wszystko przechodzić to mnie szlag najjaśniejszy trafia! KOBIETY,KU PRZESTRODZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa74
Do KEMI 25 Czy zetknęłaś się z dr. Jackiem Wilczyńskim z tego oddziału. Słyszałam o nim dobre opinie. Ja dostałam skierowanie od dr Artura Szpakowskiego na oddział chirurgii ginekologicznej, na którym byłaś. Po tym co napisałaś, zaczęłam się zastanawiać, czy iść do Szpitala, tym bardziej, że zapewne czeka mnie laparoskopowe usunięcie potworniaka? czy jeżeli w Poradnii dostałam skierowanie od dr Artura Szpakowskiego, to on będzie moim prowadzącym, czy mam szansę trafić na innego lekarza? Dlaczego operował Cię prof., czy wiadomo wcześniej, kto będzie operował? Może powinnam zgłosić się na Oddział Ginekologii Operacyjnej? Czy słyszałaś coś może o lekarzach z tego drugiego Oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2488888
Dziewczyny czytam i czytam i jestem coraz bardziej zagubiona. Sama szukam dobrego ginekologa- endokrynologa(w celu przepisania pigułek), najlepiej państwowo. Nie mam pojęcia kogo wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
do sowa 74 O Wilczyńskim słyszałam same dobre słowa.Widziałam jak zajmuje sie swoimi pacjentkami i sama zazdrościłam takiej opieki także na pewno warto.Jeśli dostałaś skierowanie od A.Szpak. to obawiam sie że zostaniesz jego pacjentką ,takie tam są reguły ,no ale są wyjątki.Mnie operował prof,bo chodziłam do niego prywatnie,inaczej sie nie da. Straciłam zdrowie w tym szpitalu (podobna dolegliwość do twojej) paradoks polega na tym że byłam najbardzie posłuszną pacjentką,grzecznie chodziłąm na wszystkie wiz. co 2-3 tyg, za bagatela 150zł usg 120.Tam cały pic polega na tym żeby jak najwięcej wyciągnąć kasy od pacjentki(chyba jedynym wyjątkiem jest wilczyński).Dlaczego nie spróbujesz w prywatnej klinice,ja przeszłam 2 laparoskopie w ciągu roku i nie zapłaciłam za nie ani złotówki a opieka po prostu FENOMENALNA.Przeprowadzenie laparo.to nie problem zrobią to w każdym szpitalu ale ważne co dalej,nie wiem czy jesteś już mamą czy planujesz być ale nikt nie mówi o problemach jakie później występują a to, to dopiero piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1a2b3c4d5
Witam, poszukuje opinii na temat dr. Anna Pełka-Nowakowska, była może któraś z Was u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś słyszał o dr. Piotrze Krajewskim z CZMP, co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa74
Do KEMI 25 Możesz mi coś bliżej napisać o prywatnych klinikach o których wspominasz. Czy możesz polecić jakąś konkretną ? Niie jestem jeszcze mamą, według lekarzy u których byłam lepiej usunąć potwoniaka przed zajściem w ciąże. Możesz napisać coś o ewentualnych komplikacjach po laparoskopii, dotychczas faktycznie nikt mnie o nich nie uprzedzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
DO SOWA 74 Jeśli chodzi o prywatne kliniki to ja jestem pacjentką dr Sobkiewicza w Salve.Wykonywał mi 2-krotnie laparoskopie.Robią takie zabiegi odpłatnie jak i z NFZ (to indywidualna kwestia którą należy już na początku podjąć z lekarzem).Jak już wspominałam, zabieg wykonany profesjonalnie,opieka absolutnie bez zarzutu.Istotne jest żeby żeby kontynuować leczenie u osoby która operowała ponieważ bezpośrednio zna ona temat.W salve jeśli jesteś pacjentka Sobkiewicza to na 100% on będzie operował i wiadome jest że zastosuje leczenie(jesli będzie konieczne.W kwestii komplikacji to może źle się wyraziłam bardziej może ujemne skutki,bo na szczęście komplikacje dotyczą kilku procent kobiet i lepiej sie nie zadręczać :) Zrosty są nie odłącznym skutkiem (takie wew, blizny), utrudniają one zajście w ciąże(są moją zmorą).Ale nie powinnaś się przerażać bo to twoja 1 laparo.Ja nie mogę nic więcej ci powiedzieć bo choruje na zupełnie coś innego ,każdy przypadek jest indywidualny ale na 100% lekarz ci wszystko wyjaśni.Pytaj doktora o wszystko bo to twoje ciało i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna86
Dr Biesiada przyjmuje też w Ozorkowie prywatnie, ale placi sie jednorazowo, a reszta badań jest w szpitalu za darmo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyborsuk
Tak, to prawda. To kolejna z jego licznych zalet ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia:) jest Jan i Piotr.Piotr był moim lekarzem jak leżałam w szpitalu z cukrzycą ciążową. Co mogę powiedzieć-nie spodobała mi się-zapomniał powiedzieć profesorowi zęby mi podpisał wypis ze szpitala,potem jak go szukałam to około godziny bo się gdzieś zaplątał,podczas obchodu nie potrafił dokładnie sprecyzować co mi dolega. a potem miałam iść do poradni diabetologicznej i powiedzieli mi ze jak nie będę miała skierowania to muszę zapłacić,zapytałam kto ma mi je wydać-powiedzieli ze Krajewski,więc do niego sie udałam a on mi powiedział że on nie może tego zrobić. z powrotem poszłam do poradni i powiedziałam ze doktor mi nie wypisze skierowania i w końcu ktoś do niego poszedł bo nie mogli sie patrzeć na kobietę w ciąży którą non stop gdzieś wysyłają -i bez słowa dał.tylko kazał mnie przeprosić...mało kompetentny jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdapoh
Witam, czy pani dr Baś robi usg dopochwowe w gabinecie????????Boa podjrzewam u siebie torbiel, ale zwykle usg niczego ni wykrylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mogę już z czystym sumieniem polecić swojego nowego lekarza (pisałam kiedyś tutaj o swojej zmianie). Nazywa się Jarosław Cieślak, pracuje w Matce Polce i przyjmuje na Retkinii w All-Medzie (ul. Wyszyńskiego) - być może gdzieś jeszcze ale nie wiem. Wizyta kosztuje 80zł. Lekarz jest rzetelny, dociekliwy i cierpliwy, pilnuje wszystkich badań, dokładnie wszystko sprawdza i notuje, wypytuje o masę rzeczy, zawsze ma czas na moje pytania i odpowiada szczegółowo. Pani w recepcji co prawda umawia pacjentki co 15 minut, ale mnie się jeszcze nie zdarzyło spędzić tam tak "mało" czasu - zawsze jestem w gabinecie 20-30 minut. Ostatnio chwalił się że żadna z jego ciężarnych pacjentek nie urodziła przedwcześnie. Dla zainteresowanych podaję stronę do przychodni: http://www.all-med.pl/ Acha - warunki też świetne i najwygodniejszy fotel ginekologiczny jaki "testowałam" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemi25
Do: sarkastyczna cyniczka Witam serdecznie! Mam prośbę czy mogłabyś napisać coś więcej na temat tego lekarza ?np.czy robi usg waginalne na wizycie,w czym się specjalizuje ,czy niepłodność,jakie badania lekarz zleca jako podstawowe.Pytam ponieważ musze zasięgnąć opinii innego lekarza dla pewności że mój postawił słuszna diagnozę.Moja sytuacja nie jest lekka dlatego też poszukuje lekarza który w 100% zajmuje się niepłodnością.Bardzo proszę o odpowiedź.Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa74
Myślę, że - gdy chodzi o USG- ze spokojnym sumieniem mogę polecić dr. Marka Kozarzewskiego. Słyszałam już kilka opinii, że jest rewelacyjny i mój przypadek to potwierdza, jesli chodzi o postawienie właściwej diagnozy. Jak pokazuję swój opis z USG od Kozarzewskiego lekarzom, to właściwie twierdzą, że jeśli Kozarzewski tak to zdiagnozował, to znaczy, że tak jest. Jak bęę miała chwilę czasu, to wszystko wam opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa74
DO KEMI 25 Wejdź na stronę Gamety na ul.. Leszczyńskiej. Oni specjalizują się w niepłodności. Myślę, że większość pacjentek chodzi tam prywatnie, ale mają też podpisany kotrakt z NFZ (tylko trzeba zaznaczyć, że wizyta na NFZ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa74
DO MAGDAPOH Jęsli podejrzewasz torbiel, czy coś innego, to polecam dr. Marka Kozarzewskiego. Jeśli coś wykryje, tzn. że tak jest. Jeśli nie, to możesz być spokojna. Myślę, ze w Łodzi nie ma lepszego ultrasonografisty. Ja byłam u niego w Diasonie na Radwańskiej 1. USG przezpochwowe, sprzęt rewelacyjne, koszt 100 zł. On robi tam tylko USG, nie przyjmuje jako lekarz. ale jeśli coś Cię dręczy, to nie ma lepszego diagnosty. Podczas badania mówi o tym, co widzi i jak powinno wyglądać prawidłowo. Mój opis USG zajął trzy czwarte strony. W interneci znalazłam go też na stronie Gamety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×