Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej laseczki... ja zwolnila sie dzis z pracy o 10 bo strasznie die czulam, wrocilam do domku i przespalam 4h i jestem juz ;-) juz mi nie jest niedobrze ;) Hurrra!! Tylko jak to zwykle bywa jak nie urok to s...... Teraz mnie cycuchy nawalaja ale to tak ze na boku spac nie moge. Zaczyanm sie martwic kurcze wczesniej nie mialam takich problemow... acha i licze... ilerazy bylam w toalecie siusiu ;) od 7 rano juz 5 a teraz bedzie 6 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim. Ja tez sie poslusznie melduje ;-) Wlasnie moj tato pojechal z powrotem do londynu tak wiec zostala mama ja laura i moj braciszek no i moj luby -niestety znow sie poprztykalismy a wogole cos dzis jestem rozdrazniona :-( Odkurzylam jade teraz do sklepu potem musze poznac adres kolezanki laury dzis 1 raz pojedzie do nowej kolezanki ale adres mi nie znany wiec bede miala problem ja odebrac musze pojechac za nimi i bedzie bez klopotu tak mysle . Ale na pewno znow zagladne :-) Buziaczki myszko zdrowiej pukaj wode przegotowana i sol i plucz 4 razy dziennie pomaga.i szalwia na przemian z rumiankiem ulzy ci zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka melduje sie ze juz wrocilam z pracy , mam teraz 2 dni wolnego wiec mam nadzieje ze nadrobie zaleglosci w pisaniu . zostalo mi okolo 4-5 dni do @ a jakos nie mam objawow takich jak zawsze - hmmm ciekawe (pewnie wiatropylna jestem hehe) no ale po @ staranka ruszaja pelna para i strasznie sie ciesze bo wierze ze sie uda !!!! weekend mialam bardzo przyjemy - same dobre wiesci , a i jeszcze zamowilam kolejne dwa pieski (jeden po nowym roku a drudi za ok 2 latka) wiec juz nie mozemy sie doczekac :-D no i znowu o pierdach gadam - odezwe sie wieczorkiem (o ile mezus mi pozwoli :-P ) ogromne 👄 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 trzymam kciuki:)))👄 Smerfeciu29👄 mammnadzije ze zakupki sie udaly:))) czekam wieczorkiem:)) Patinka25 milo ze wdeplas :)) 👄 mam nadzije ze czesciej bedziesz zafladac:)) enka24 🌻 mam nadzieje ze nie przylezie:P 👄 DZOANNA 🌻 oby 2 keseczki byly:)) iwa18 🌻 oby to nie @:P Aneczka odezwij sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(((👄 Myszka24 🌻 kuruj sie!!!!!! mamnadzije ze bierzesz leki!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam i zrobiłam test w południe i nie pokazały sie 2 kreseczki... ;( troche się zasmuciłam ale @ narazie nie ma na pocieszenie i temp wciąż pow 37!!! teraz to do czwartku czekam!!! a u was też śnieg sypie i jest strasznie zimno brrr na Boże Narodzenie śniegiem nie sypnęło to może na Wielkanoc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zakupki się udały, poszło trochę kasy, ale niestety Świeta idą. Misiaczku chce z Toba pogadać, ale coś gadu gadu mi w ogóle nie działa, więc nie wiem, czy się uda, ale moze zadziała.zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam okropny dzień :( Bardzo źle się czułam kręciło mi się w głowie i bardzo mdliło. W godzinach pracy poszłam do lekarza pierwszego kontaktu i wzięłam dwa dni zwolnienia :) Odpocznę zrelaksuję i może będzie lepiej..... enka testem się nie przejmuj ja zrobiłam już 4 i wszystkie wyszły negatywne, ale cały czas mam nadzieję...... bo @ cały czas się spóźnia i tak naprawdę chyba już nie przyjdzie hihihi mam cały czas nadzieję..... I Ty musisz wierzyć, że Tobie się udało..... Smerfetka ====> wiem, że za 2 tygodnie obwieścisz nam wspaniałą nowinę ....... becia te mdłości to może nie zatrucie tylko bobo, oby tak było !!!! Życzę Ci tego z całego serduszka Wszystkim starającym się oczywiście też życzę bobasów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wrocilam z zakupow;);););););););) Kupilam sobie pare ciuchow.....A teraz ide sie polozyc na chwilke bo normalnie zasypiam.....a zrobilam sobie kawke na rozbudzenie a tu kawe juz prawie wypilam a oczy coraz bardziej sie zamykaja:P:P:P:P:D:D:D:D:D Postaram sie zagladnac pozniej.....buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać i życzyć udanej nocki 🌻 👄 Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,dobranoc,pa 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow pisze sama ze soba..... Pewnie znow przestane pisac,to moze cos sie ruszy i bede miec znow mase czytania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli dobrze pamietam,moze sie myle,moze to nie na tym forum bylo,ale ktoras z Was pisala o bardzo dobrej ksiazce,ktora warto przeczytac,ale nie pamietam tytulu tej ksiazki a chcialabym sobie ja przeczytac.Bylam dzis w bibliotece po ksiazki,pare sobie wypozyczylam i sobie po czytam z nudow 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze , same dobre wiesci w ten weekend mialam no i juz nie dlugo zaczynam staranka , wiec jestem bardzo szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki była mowa o świetnej książce o kobietkach ciężarnych JENNFER WEINER \" MAłE TRZęSIENIA ZIEMI\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki popisałabym ale mężuś goni mnie bo chce jakiś film oglądać , będę jutro . słodkich snów kochane!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BROWN,PAULO COELHO,romansidla,kryminaly,rozne ksiazki czytam.A myslalam ze moze tu ktoras pisala o tej ksiazce.A Ty jakie ksiazki lubisz czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA-Hej słoneczko 🌻,chyba nawet o ta książkę mi chodziło,tak myślę,bo któraś ja zachwalała,bo ja czytała i mówiła ze warto ja przeczytać,chyba sobie kupie i przeczytam. Olawd-Milej nocki 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetna książka czyta się jednym tchem ja też kupiłam jak dziewczyny o niej pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×