Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki🌻 Smerfetko=== ciesze sie ze troszke odpoczelas od tej codziennosci....:D:Dniestety pozniej trzeba wrocic do rzeczywistosci, no ale coz.....nam Ciebie rowniez brakowalo.......👄 kochana dla Ciebie🌻A to czy mi sie udalo to niewiem.....nie chce sie nastawiac na tak.....jezeli nie tym razem to wierze ze w nastepnym cyklu ziolka zadzialaja i sie uda....:P:P:P:P Asiunia=== kochana nasza rozsylaj nam fluidki to moze szybciej sie zarazimy i tez nam sie uda oznajmic taka nowine jak Ty👄 Patinko=== idz sie poloz i odpocznij .....zrob sobie mala drzemke a moze bol glowy minie....milegodzionka rowniez👄 EfQa=== kochana , wspolczuje tych mdlosci i zawrotow glowy:(:( ale czego sie nie robi dla dzidzi prawda;););)👄 dla Ciebie:) Dzodzana=== a ja juz myslalam ze rowniez Ci sie udalo patrzac po dacie w tabelce.....wiec zaciskam mocno kciuki i czekamy jeszcze tydzien na II grube krechy👄 Olawd=== milej pracy.....obys jak najszybciej byla w domu po tej ciezkiej harowce:):):)👄 Monita=== a co u Ciebie sloneczko????odezwij sie do nas bo brakuje nam tu Ciebie👄 Aneczko=== Ty rowniez gdzies przepadlas.....jak tam @ przyszla w terminie czy zapomniala o Tobie na 9 miesiecy????👄 Kkinia=== a jak tam u Ciebie sie sprawy maja???daj znak zycia👄 Sylweczka=== a co z Toba kochana???? obiecalas ze bedziesz zagladac czesciej a po Tobie ani sladu....odezwij sie :P:P:P👄 Rusaczek=== Ty tez juz dlugi czas sie nie odzywalas.....napisz choc pare slow👄 Alii=== kieruje do Ciebie te same slowa co do Rusaczka......napisz co u Ciebie🌻 Paula3332=== a Ty gdzie jestes??????zaniedbujesz nas kochana...👄 Madziu=== Ciebie ostatnio tez malo widac u nas....👄 dla Ciebie:P:P A.N.N.A=== a co u Ciebie......udalo sie kochana??? bo data w tabelce nieaktualna wiec tak sobie pomyslalam ze moze jednak:):):)👄 Ewcik=== pisz co tam u Ciebie.....milego dnia👄 Sara=== a moze skusisz sie na ziolka?????uda sie i Wam tylko trzeba pewnie troche cierpliwosci👄 i udanego dnia🌻 PaniMisiowa=== jak sie macie kochane?????👄 dla Was 🌻 Misiaczku=== i Ty coraz zadziej zagladasz....👄 duza dla Ciebie Kakusia=== super ze ten Twoj lobuziak sie tak rozpycha.....:D:D:D:D rany jak to szybko zlecialo....niedawno nam mowilas ze Ci sie udalo i jestes w ciazy a tu juz niedlugo bedziesz tulic malutkiego...super....poglasz go przez bruszek odemnie i duza 👄 dla Ciebie🌻 Kwatolina, Fiolek=== kochane napiszcie czy juz urodzilyscie.....czekamy z niecierpliowscia na wiesci od Was👄 i 🌻 A ja dzis sie obudzilam o 6 na mierzenie tempki i juz mi sie nie chcialo spac....:D:D:D:D:D az sama sobie sie dziwie....wczoraj jak wracalam z pracy to sobie mowilam ze jutro to sobie pospie ze hoho a wstalam niczym swit:):):):):):):) Ale sie rozpisalam....;););) ale nadrobilam przynajmniej wszystkie zaleglosci....hehehh....dla wszystkich niweymienionych dziewczyn przesylam po 👄 i zycze milego dzionka.....jestem dzis w domku wiec bede zagladac caly czas.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kakusia trochę mnie pocieszyłaś dziękuję. A tą niewydolność ciałka żółtego o której piszesz to ja też chyba miałam - tak podejrzewam że to szło w parze z ta wysoką prolaktyną. Bo miałam nieraz takie objawy że właściwie byłam pewna że to ciąża ale przychodziła spóźniona @ to było chyba to poronienie. A jak obniżyłam prolaktynę to zaskoczyło. Tak sobie gdybam... Smerfetko weź raz i drugi powiedz coś dosadnego na te przycinki, może się skończą. Trzymam kciuki za Ciebie Smerfetko żeby Ci się jak najszybciej udało. Olawd od ciebie też czekamy na dobre wieści! Sara co tam u ciebie jak pęcherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko przywołałaś mnie do porządku - dziękuję 🌻 Masz racje powinnam wszystko znosić dla dzidzi a ja cały czas marudzę że mi niedobrze. Jak nie mogłam zajść w ciążę to myślałam sobie że dla dzidzi wszystko bym zniosła a teraz grymaszę. poradźcie co robić, bo ja mam bardzo często dosyć niskie ciśnienie ok. 92 na 58. Pijam wtedy kawkę z mleczkiem ale tak straszą tą kawą w ciąży szczególnie rozpuszczalną że sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie wyczytałam gdzieś że w pierwszych tygodniach ciąży kobieta jest taka śpiąca i bez życia bo o ten dzidziuś tak szybko rośnie że potrzebuje bardzo duuuużo energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa u mnie tez tak bylo za maly progesteron a przy duza prolaktyna po luteinie (duphastonie) i clo i bromku wreszcie sie udalo :) Co do cisnienia to tak juz chyba jest w ciazy ja do ok 18 tygodnia tez ciagle mialam takie jak bylam w szpitalu to jak pobierali mi krew do badan to wogole nie chciala mi leciec i o malo nie zamdlalam ale teraz jest juz ok 120/75 wiec i u ciebie moze sie poprawi a mala kaweke mozesz wypic byle nie za mocna i nie za czesto a najlepiej sypana i z mleczkiem :) ja od czasu do czasu pije i moje znajome ktore urudzily sliczne zdrowe dzieciaczki tez pily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia no to przerzucę się na słabą sypana kawkę z mleczkiem. Skoro tyle kobiet pije to i mi nic nie będzie a po co mam się męczyć z tym bólem głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tu chodzi tylko zeby nie przesadzac z kofeina a jedna kawka na dzien czy raz na dwa dni to nie zaszkodzi mojej siostrze jak byla w ciazy lekarz to nawet powiedzial ze jak boli glowa bardzo to lepiej zrobic slabsza kawe niz lykac proszki na bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kawa jest zdecydowanie lepsza niż tabletki. Zresztą i tak można brać tylko paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie olezalam chwilke jednak glowka dalej boli ehmm :-( wypilam tez kawke i nic nie pomaga otworzylam okno jak nie przestanie do godziny to bede musiala wziasc jednak tabletke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko=== oj bidulko:(:(:(:( tak Cie meczy ta glowa.....moja znajoma tez mi mowila ze jak byla w ciazy to tak ja bolala glowa ze dluzej juz nie mogla wytrzymac i poszla do lekarza i cos jej chyba przepisal...tylko ja ta glowa bolala dzien w dzien.....mam nadzieje ze Ciebie przestanie bolec jak najszybciej....👄 sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobry dzień dziewczynki. Asiunia dzięki za informacje, to mój pierwszy wspomagany clo cykl brałam go przez 5 dni po jednej tabletce. Dzisiaj mam wizytę u giny (w końcu mi się udało umówić) zobaczymy co powie. Profilaktycznie staranie były prowadzone codziennie chyba od środy, wg kalkulatora dni płodnych z netu wczoraj był najlepszy dzień, mam nadzieję, że pęcherzyk zaczął współpracować a nie się opieprzać jak do tej pory. Jak coś będę wiedzieć to się odezwę oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
xxmadziaraxx widzę z tabelki, że następna @ wypada nam prawie w tym samym czasie, może jak się zaweźniemy to zmienimy swoje wpisy w tabelce na zaciążone? Olawd rozumiem Twoje rozterki dotyczące brania tabletek bez zalecenia lekarza, ale może spróbuj wyszukać coś w necie na ten temat? Mam nadzieję, że teraz Ci się uda w końcu do trzech razy sztuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko wyluzuj i nie reaguj na złośliwości innych, bo pewnie Twoja reakcja sprawia im satysfakcję, że Ci mogli dogryźć. Ani się nie obejrzymy jak nam oznajmisz, że się pojawi jakiś Janosik przywieziony z gór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Mam pytanie do Was- o co chodzi z tym kolerem nikcu(czarny ,pomaranczowy) bo nie bardzo łapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia---dziekuje ci bardzo , pocieszylas mnie . moja mama ma dzis sie widziec z polozna-kolezanka i zapytac dokladnie . ale jednak i tak bede brac . boje sie ze znow to sie zle skonczy i dlatego chce sobie pomoc chociaz w ten sposob . duza buzka dla ciebie i kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze stronka mi sie trafila - to chyba znak ze bedzie ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka25................25................8............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka odezwe sie pozniej lub jutro bo zaraz wychodzimy do znajomego na male co nie co - tzn oni bo ja to soczek :-P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Znowu nikogo nie ma na forum. Smerfetka się nie odzywa, czyżby taka wymęczona po długim weekendzie? PaniMisiowa pewnie świętuje drugiego ząbka? Myszka pewnie u roboty, Asiunia się szykuje do lekarza, Patinka ma atak hrabiowskiego globusa więc nie ma z kim pogadać... Obca, EfQa, Kakusia a co tam u Was kobiety? Przesyłam buziaczki 👄 w brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja jestem ale cos mnie nie chcialo wpuscic, ale juz powinno byc ok.....ja mam dzis wolne wiec gotuje obiadek i zaraz ide upiec murzynka:):):):)Mam nadzieje ze pozniej dziewczyny sie odezwa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kukusia a Ty bierzesz coś jeszcze na tę prolaktynę bromergon czy coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, ale musiałam poczytać. Dziewczyny juz doszłam do siebie, dziś pranko, wiadomo po wyjezdzie troche się uzbierało, zaraz grilla robimy, a co mi tam. Znalazłam właśnie ciekawą ofertę pracy, a ze znam tych ludzi to moze sie uda tam dostać, kto wie. Płaca nie za wysoka, ale nioe najnizsza a to juz coś , no i jak bym sie dostała to zawsze mogę szukać lepszej i pracować sobie. Mam nadzieję,że same dobre wieści juz wkrótce beda sie sypać.Odezwę się później, buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a mnie przeszla niedawno glowka ale musialam polknac 2 tabletki paracetamol bo myslalam ze mi glowe rozerwie doslownie. Oby jutro mnie nie chwycilo z Kubusiem mnie bolala ponad 2 miesaice dzien w dzien o 18 wieczorem bol zaczynal sie. Kolezanka tez miala silne bole.Ale wytrwala byla i nie brala tabletek. A ja nawet glowy na dol nie potrafilam dac bo klujacy cisnacy bol jakby mialo mi rozerwac czaszke. Moze cisnienie tutaj jest winne jak na razie mam bardzo niskie i chyba jutro kupie sobie sprzet elektroniczny do mierzenia bo pozyczylam ale ten jest daremny. Smerfetko mam nadzieje ze dostaniesz sie do nowej pracy i zaczna sie sypac same dobre nowinki u ciebie. Grill mniam zjadlabym taka slaska kielbache z cebulka ale slinka mi naszla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POprawiam tabelke bo znow chcecie mnie odmlodzic o rok ciesze sie bardzo ale realia sa niestety inne ;-) Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka26................26................9............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 jak zwykle przepraszam ze tak długo sie nie odzywałam :(:(:( ale czytam na bieżąco widze ze zaczyna sie coś dziać na forum fluidziki działają paitnka i asiunia GRATULACJE WITAM TEZ NOWE KOLEZANKI:):)🌻😘🌻😘 smerfetko powodzenia głowa do góry🌻😘 pozdrawiam wszystkie dziewczyny🌻😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabelce na razie nie poprawiam bo @ jeszcze nie ma ,może jutro dopiero:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko no nareszcie jestes kochana👄 A moze @ juz nie przyjdzie a beda za to II kreseczki;);););) trzymam mocno kciuki :P:P:P:P:P Smerfetko super.....tez bym zjadla takiej kielbaski z grila....mniam mniam,ale jestem najedzona....wlasnie zjadlam gulasz z ziemniakami i buraczkami a zaraz wetne murzynka i kawke......:D:D:D:D:D Patinko dobrze ze glowka przestala bolec , choc bez tabletek sie nie obylo...;);););) miejmy nadzieje ze juz nie bedziesz miala takich boli glowy do konca ciazy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestes strasznym smakoszem ciast:):):)często cos pieczesz:):) a mi sie nie chce,pózniej tylko kalorie przybywają a przydałoby sie cos zrzucic na lato:):):),tobie to nie grozi :):):) ja całe życie sie odchudzam i nic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×