Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witaj Madziu, fajnie,ze zajrzałaś. Uciekam już, bo dziewczyny w ogóle sie nie odzywają, pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze Smerfetko Organizm musi sie przyzwyczaić.Teraz bedziesz jadla za dwoje,za siebie i dzidzie.🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Cześć dziewczyny Dziękuję wam ślicznie za słowa pocieszenia, czuję wkońcu że nie jestem sama. Dziś trzymałam na rękach takie maleństwo mojej szwagierki ma 2 miesiące i aż mi miło się zrobiło. Takie słodziutkie i tylko do całowania i tulenia, tylko szkoda że nie moje. Powiedzieli mi zarażaj się jakby to było możliwe - jakby ciąża była chorobą zakaźną. Ale to nic, już jestem po dniach płodnych teraz tyko czekać do miesiączki, buuuu jak ja tego nie znoszę. Mała nadzeja niby na nią nie czekam, ale w mojej głowie ciągła niepewność, a w końcu rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Hej słonka! Jak minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem happy!!! wlasnie kupilismy wozek - nie ten co chcialam ale tez super ! uzywany ale w idealnym stanie , spacerowka , gondola i fotelik plus kilka rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzionek minął zwyczajnie, ale mało dziewczyn sie odzywa, szkoda. Pozdrawiam Was i mam nadzieję,że jutro bedzie nas więcej na forum. *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie dzionek minol typu mama i corcia gdzie my nie bylysmy dzis ufff w centrum rozrywki w mc donald u kolezanki takiej slowaczki tez ma coreczke ale smiesznie rozmawiaja teraz wykapana spi chyba padla ze zmeczenia a ja czytamo pomiarach tempki MYSZKO ty mierzysz chyba sobie to jak raptownie skoczy w gore to jest owulka:)) czy juz po owulce:(( DUZA DLA PRZYSZLYCH MAMUSIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestem samakombinuje znowu z suwaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nic nie wykombinuje nie wychodzi mi i juz MADZIU RATUJ TYLU RZECZY MNIE JUZ NAUCZYLAS dziewczyny sobota a wy gdzie sie podziewacie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wiem że nie ma nikogo, bo nikt normalny o tej godz.nie siedzi. Ale co tam, ja po dzisiejszym dniu spać nie mogę. Byłam na komunii cały dzień. I ledwo weszłam a siostra mojrgo męża zaczeła coś bełkotać piąte przez dziesiąte czy zachowalismy tajemnicę.Zrobiłam wielkie oczy o co chodzi??? A ona jak to? To nic ci nie powiedział?! I walnęła że jest w ciązy. pomijam fakt że jest młodsza o 9 lat i dopiero wyszł a za mąż. A ja jestem 9 lat po ślubie i rodzina położyła na mnie już krzyżyk. Choć samego starania to zaledwie 2 lata albo aż dwa lata. Mój mąż nic nie powiedział, chociaż wiedział, bał się że ta wiadomość mnie rozwali psychicznie, No i miał rację! Tylko teraz czuję się jeszcze gorzej bo już nawet on we mnie nie wierzy. Wszyscy traktują mnie jak trędowatą. I jak tu zajść w ciąże? Już wiem że ten cykl będzie bezowulacyjny. proszę wszystkie zaciążone o pozytywne fluidki dla nas staraczek Pozdrowionka dla Smerfetki ( która jest przykładem że jednak można) dla Madziary Sylwi Alutki i wszystkich innych starających się Dziewczyny jeszcze będzie przepieknie jeszcze będzie cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):) olawd 👄 ciesze sie razem z Toba ze wkoncu\"dopadlaś\" wozek :P sliczny!!:* KameaC 👄 nie przejmuj sie i olej to!!!! ludzie gadali i gadac bedą ..bajwazniejsze zebys TY wierzyla ze sie uda!!! nie mysl o tym !!! bedzie dobrze uszki do gory!!! podleczysz sie najlepiej szybko sie zabierz za to!!i czekaj na efekty:):) niedlugo sama bedziesz zaarazac fluidkami:):):): uwierz ze wiele kobiet ma problemy z zajciem w ciaze maja zle wyniki ale lecza sie...a zostaja mamami:):):) wiec otrzyj lezki !!jestesmy z Toba!! 👄 iwa18 a TY jak?? 👄 👄 Smefeciu29 mam nadzieje ze w lipcu obke bedziemy w ciazy:)** Kakusia22 a TY jak??/ 👄 Obca_👄 juz na finiszu 👄 👄 aneczka pisz do nas 👄 co u Ciebie teskimy za Toba!!! 👄 Milego Dnia zajrzyjcie na forum koniecznie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane JA tylko na moment bo w tym tyg przez pare dni nie mialam neta a teraz na chcwilke usiadlam nadrobilam zaleglosci w czytaniu ale oczy same sie zamykaja bo o 4 wrocilam z wesela tak sie ciesze ze moj maluszek dal mi tyle posiedziec ale chyba mu sie podobalo bo go mamusia wykolysala na parkiecie :) potanczylam sobie ale oczywiscie bez szalenstw zeby nie zrobic niuniowi krzywdy :) teraz musi mi to wystarczyc na jakis czas bo jak synek sie urodzi to koniec z takim troche beztroskim zyciem :) ale to mnie wogole nie zraza :) Wybaczcie ze tak krotko ale spalam dzis tylko ok 4,5 godziny wiec lece sie do meza pod kolderke jeszcze wsunac i przytulic pozdrawiam was wszystkie i po buziaku dla kazdej z osobna 👄 no i obowiazkowo fluidki ode mnie ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze i jeszcze na dzien dobry zgarnelam stronke jak fajnie za to macie jeszcze fluidkow ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
witam dzieczyny KameaC wiem co czujesz mam to samo, każda wiadomość o kolejnej ciąży czy to szwgierki, koleżanki lub kogoś znajomego z otoczenia rozwala mnie psychicznie. Wiem jak to jest kiedy już mąż ci mówi a może my nigdy nie będziemy mogli mieć dzieci i żebym się z tym pogodziła. Mam wtedy chęć krzyczeć ile sił że ja zrobę wszystko żeby mieć dziecko, tylko z jego strony widzę już mało współpracy i chęci i nie wiem co mam zrobić. Trzymaj się ciepło i głowa do góry. Zawsze trzeba mieć nadzieję. Pozdrawiam wszystkie goroąco. Fajnie że jesteście. Już nie czuję się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac i uciekam,jestem spiaca,bo taki dzien brzydki,pochmurny i nic sie nie chce. Pozdrawiam,buziaczki,dla kazdej po 🌻👄 I lapie od Was fluidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - co tu znowu za cisza co??? ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze teraz sie uda,ze suwaczkiem. IWA18-Wklej tylko linka z tym obrazkiem co sie wyswietla,kiedy mieliscie slub a reszte wymarz.Zobacz jak ja mam.Mozesz zrobic od nowa.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamea przykre to co piszesz, ale sama doznałam na własnej skórze, jacy ludzie są naprawdę , dlatego nikomu nie mówimy o ciąży, bo zaraz wszyscy będą wiedzieć i znów zaczną się "dobre rady". Bardzo przykro mi było, kiedy słyszałam,ze pewnie jesteśmy bezpłodni od rodzinki, albo mąż nie ma jaj, wydaje mi się,że rodzina powinna być z nami w takich chwilach, ale oni nawet nie zastanowią sie nad tym,ze my moze się staramy, ale się nie udaje.Wiele tez nieprzyjemnych rzeczy słyszałam od obcych ludzi, a każda wiadomośc o ciąży , czy porodzie bardzo żle na mnie wpływała. nie raz byłam załamana przez te dogadywania, nie raz czułam się do niczego i rzeczywiście jakbym była trędowata, ale w końcu zostało mi to wynagrodzone. Kamea i Tobie krzywda zostanie wynagrodzona, zobaczysz, a co do męża to nie chciał Ci sprawiać przykrości, wiedział jak zareagujesz. Poza tym nasi mężowie niby zrezygnowani i jakby się nie interesowali tym, ale tak naprawde oni tłumią to w sobie aż w końcu wybuchają. Mój całkiem niedawno powiedział mi,ze my juz dzieci nie bedziemy mieć a tu proszę, widziałam jak jemu było ciężko, ale faceci nie okazują tego tak jak my, ale tez cierpią. Na pocieszenie przesyłam Wam fluidki i powiem Wam,że nigdy Was nie opuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka co u Ciebie? Dziewczyny co tu tak pusto? Olu wózek śliczny, takie mi sie też podobaja. Mam prośbę Olu zrobisz mi taki suwaczek z dzidzusiem jak Ty masz? Wiesz mi termin wychodzi wg. moich obliczeń na 22 lub 26 styczeń, ale jaja razem będziemy się darły na porodówce. Dziewczyny jak to jest z tym porodem, bo niektórzy tak starasza, ja chyba nie bedę w ogóle o tym myśleć, że poród i ból, tylko bedę myśleć,że to najpiękniejsza chwila w naszym zyciu, bo urodzi się nam dzidziuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Ja byłam u rodziców, posiedzialam sobie w domku. Fajnie było ale dziś znów siedzę w tym posępnym bloczysku i marzę żę wygram w totka i kupię mały domek z ogródkiem. Smerfetko masz rację że nikomu nie mówisz. Zdążysz powiedzieć. Poczekaj do 3-go miesiaca. 🌼 KameaC wiem że ci ciężko prawie wszystkie przez to przeszłyśmy i wiemy jak to boli. Szczególnie jak słyszysz o kolejnych ciążąch przyjaciółek i rodziny. Pomyśł że ta nowa mama która ci sie chwaliła czuje i radość i i było by jej przykro gdyby wiedziała że ciebie to boli. Zobaczysz niedługo będziesz miała swoje maleństwo i sama będziesz się chwaliła. A mój mąż tak samo reagował jak teraz twój, nawet mi mówił że on już dziecka nie chce a teraz... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota cos przestała zaglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×