Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

smerfeciu---tylko jutro od razu jak przyjdziesz od lekarza daj znac co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu dam znać, mam nadzieję,że wieści będą tylko i wyłącznie dobre. Czasami pobolewa mnie podbrzusze i to tak jakbym miała mieć @, więc sie boję, czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu mnie tez pobolewa - ale moja polozna znajoma mowila ze tak moze byc bo sie macica rozkurcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,ze to przez to,że macica się rozkurcza, tak bardzo chce,żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Namieszałam wszystkie ziółka, cała miska. Parzą się. z nadzieją czekam aż je wypiję i jak za dotknięciem czarodzioejskiej różdżki będę w ciąźy - tak trochę mnie poniosło. Ale znajdzieją będę je piła żeby pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Coś pusto tu. PUK PUK jest tam ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Alutek, jak bedziesz piła te zioła systematycznie to może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po 🌻👄 Pozdrawiam. Nie wiem kiedy bede.3czerwca mam zabieg a pozniej chce od wszystkiego odpoczac,chociaz na jakis czas. Pozdrawiam,buziaczki,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Ziólka są obrzydliwe, ale piję je z nadzieją. Fuj aż mnie wzdrgnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKO wiem ze jeszcze troszke do Twoich urodzinek,ale juz Ci chce zlozyc zyczenia,bo nie wiem czy bede. Zycze Ci... ...Spokojnego snu i radosnego przebudzenia ...Abys czasami mogla sobie pozwolic na to, czego od dawna pragnelas, a nie tylko na to,co musi Ci wystarczyc. ...Tylu dobrych wspomnien,abys dzieki nim mogla przetrwac zle chwile ...Tej radosci,gdy czyjas twarz rozjasnia sie na Twoj widok ...Abys zawsze byla komus potrzebna ...Radosci myslenia,ostrosci spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia ...Abys znalazla szczescie,ktorego szukasz. I spelnienia najwiekszego marzenia-dzidzi. Zyczy-Julita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKO wiem ze jeszcze troszke do Twoich urodzinek,ale juz Ci chce zlozyc zyczenia,bo nie wiem czy bede. Zycze Ci... ...Spokojnego snu i radosnego przebudzenia ...Abys czasami mogla sobie pozwolic na to, czego od dawna pragnelas, a nie tylko na to,co musi Ci wystarczyc. ...Tylu dobrych wspomnien,abys dzieki nim mogla przetrwac zle chwile ...Tej radosci,gdy czyjas twarz rozjasnia sie na Twoj widok ...Abys zawsze byla komus potrzebna ...Radosci myslenia,ostrosci spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia ...Abys znalazla szczescie,ktorego szukasz. I spelnienia najwiekszego marzenia-dzidzi.❤️👄🌻 Zyczy-Julita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKO wiem ze jeszcze troszke do Twoich urodzinek,ale juz Ci chce zlozyc zyczenia,bo nie wiem czy bede. Zycze Ci... ...Spokojnego snu i radosnego przebudzenia ...Abys czasami mogla sobie pozwolic na to, czego od dawna pragnelas, a nie tylko na to,co musi Ci wystarczyc. ...Tylu dobrych wspomnien,abys dzieki nim mogla przetrwac zle chwile ...Tej radosci,gdy czyjas twarz rozjasnia sie na Twoj widok ...Abys zawsze byla komus potrzebna ...Radosci myslenia,ostrosci spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia ...Abys znalazla szczescie,ktorego szukasz. I spelnienia najwiekszego marzenia-dzidzi. Zyczy-Julita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak się dziś strasznie zdenerwowałam i zestresowalam w pracy, że zastanawiam sie czy nie iśc na zwolnienie. Tylko mi strasznie szkoda bo juz mam dobre stanowisko a po wychowawczym to nie wiadomo jak będzie. Boję sie że nie będę miała do czego wracać, a do tego mąż bez pracy - załamana jestem strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarko---wszystko bedzie dobrze - trzymaj si cieplutko poklikalabym ale burza idzie i musze wyl. kompa :-( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam siły sie szarpać z wrednymi sukami jak w ciąży jestem. Musze mysleć o dziecku. A mam taka jedną złośliwą, której dziecko zmarło jakis czas temu i już więcej nie moze mieć bo juz przekwita i ta kobieta naprawde jest bezwzględna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa - pamietaj, jesli mówisz wychowawczy - myslisz macierzyński - to nie masz się czym martwić, musisz wrócić na swoje stanowisko pracy:D jesli mówisz i myslisz wychowawczy - to i tak nie ma znaczenia, czy teraz będziesz na zwolnieniu czy nie:), bo jak wrócisz do pracy za 3 lata to pracodawca musi/może zapewnic ci pracę jakąkolwiek. Tak więc idź na L-4 i rozkoszuj się spokojem, póki go jeszcze masz, bo jak się dzidzia urodzi... to...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, to chyba w końcu Twój M pracę znajdzie, pisałaś że jestes ze stolicy, ja też, a ponoc pracy ci u nas dostatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Droga EwQa ja bym proponowała ci iść na L4 i nie denerwować się więcej pracą, bo to źle na dziecko wpływa i pewnie o tym wiesz. Nic nie jest na świecie ważniejsze teraz od niego. A na zwolnieniu a potem na macieżyńskim i tak masz 100% płatne, więc się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka i Alutek dzieki, powaznie sie zastanawiam nad tym L4, myslę że lekarz mi da. Majka pracy ci podobno u nas dostatek więc chyba masz rację , mąż wczesniej czy później jakąś na pewno znajdzie. Może ja jakaś przewrażliwiona teraz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym ta kobieta z premedytacją mi wszystko utrudnia i wytyka każdy błąd. Pomimo że główny dyrektor pozwala mi wczesniej wychodzic z pracy, ona cały czas robi do tego komentarze za moimi plecami. To juz naprawde jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka rzeczywiście to ostatnie chwile spokoju i czasu tylko dla siebie :p Alutek rzeczywiście się martwię że moje nerwy moga dziecku zaszkodzić. Jeszcze w przyszłym tygodniu pójdę do pracy i zobaczę co się będzie działo. W czwartek mam lekarza i moze poprosze o zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa - ty się wcale nad L-4 niezastanawiaj! Masz 100% płatne i ŚWIĘTY SPOKÓJ!!!!! To teraz dla ciebie najwazniejsze! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus nie warto sie szarpac zazdrosna zryp ja I TYLE przegina ja bym jej powiedziala nie ludzie klamcow i falszywych ludzi..Dbaj o WAS I ODpoczywaj :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ja po pracy cale szczescie ze jutro piatek bo chybA bym nie dala rady caly tydzien pada deszcz amnie glowa mi zaczynaja sie dni pldne ale fajnie moze cos bedzie z tego:))ale bym chciala teraz jest dobry moment bo zima to sie nic nie chce nawet baraszkowac:(( pedze do luzia jak w tym cyklu nie wypali to lece do polski to sobie kupie ziola 👄DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane mam nadzieje ze powstawalyscie z usmiechnietymi buzkami albo wstaniecie hehhe :-) u mnie dzien sie zaczol ponuro za oknami a ja wlasnie pije kawusie i zaraz zmykam pod prysznic a potem w miasto nieszczesne biura wczoraj troszke zalatwilam ale dzis czesc 2 ga niestety. EfQa nie zastanawiaj sie tylko idz odpoczywaj nikt ci nie zwroci zdrowia a to najwazniejsze dla ciebie i twego dzidziusia ja raz tez tak brenlam i dzis nie mam dziecka teraz postanowilam inaczej. Dostalam zaswiadczenie o niezdolnosci do pracy i ide zalatwic sobie pomoc z urzedu dla chorych zamiats w pracy chorobowe to panstwo wyplaca chorym na jakis okres.Ale dobre i to. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×