Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

To fajnie, że masz kochanego męża. Wspierajcie się dalej, razem przejdziecie przez te trudne dni. I nie oceniaj swoich szans w procentach. Jajniki? jajowody? torbiele? To nie ma znaczenia. Jak ma być dzidziuś, to na pewno będzie! Bez wzgledu na wszystkie przeciwności! Mówię ci, łap stronki, łap fluidki, łap męża, a nim się obejrzysz - będziesz przepisywała się do magicznej tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to gdzie reszta dziewczyn? Gdzie jesteście zaciążone duszyczki? No chyba nie poszłyście spać bez wysłania potrzebującym fluidków? Poczekam sobie jeszcze... :-) Czyż życie nie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* FLUIDKI dla WAs :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---gratuluje synka!!! nam tez sie podoba wojtus ale dla drugiego synka sylwia---moja mama przebilaby ci piache bo ona tez obstawia na core no i fluidki wam przesylam bo uciekam juz spac 👄 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie się popłakałam ze śmiechu z tego dialogu Klapka i Sylwii ..... Klapek Sylwia ma rację, dzidzia będzie zobaczysz. na pocieszenie powiem ci że ja miałam torbiel na jajniku, endometriozę, za wysoka prolaktynę, pęcherzyki nie zawsze mi pękały a mój mąż miał takie nasienie że o invitro tylko można było myśleć no i któregoś dnia się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabskie ciasteczka średnio mi sie udały ale już mało zostało bo mąż je pożarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia łap fluidki chociaż z twoim nastawieniem to ci nie potrzebne bo i tak ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki EfQa! A te ciasteczka się średnio udały, bo do przepisu pewnie modlitwa arabska źle była przetłumaczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, czuję że jutro będę miała problem, żeby wstać do pracy. Dzisiaj buszuję do nocy przy kompie, a jutro nad nim zasnę! Ale co tam! Warto zaczaić się z partyzanta na fluidki. Muszę ich trochę nazbierać na te dwa tygodnie! No dalej! Gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wcale modlitwy nie było bo koleżanka w między czasie zadzwoniła i plotkowałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide spać ale przed tem wysyłam fluidki! ****************************************************************** ****************************************************************** ******************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli slyszycie głośne wycie do księżyca - to mój mąż nie może się mnie doczekać! Uciekam więc do niego, życzę wszystkich slodkich snów i pieknego jutra. Odezwę się, papasie! :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfciu ja jeszcze zajrzałam ale ide spać juz. Będe miala synka byłam na usg dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nadrobiłam zaległości to znów nikogo nie ma, ale cóz tak bywa. Ja trochę się martwie, bo wczoraj i dziś znów miałam takie żółte plamki, ale w piatek jadę do lekarza, więc zobaczymy co powie. Fajnie,ze obstawiacie co będę miała, parka byłaby super. EfQa gratulacje synka. Sylwia miło widzieć,ze jkesteś w tak dobrym humorze, trzymam kciki za ciebie. Kalpek i tobie się uda, doczekasz się, zobacz ile ja czekałam a dano mi aż 2 za jednym razem. Dorotka i ty czekaj cierpliwie. Myszko i Misiaczek cały czas trzymam za Was, by Wam się udało. Kkinia super wiadomość, mam nadzieję,że udało się wam, napisz jak zrobisz test. Pati buziaki, ładny ten Twój brzuszek i Oli też, ale mój jeszcze taki nie jest, choć też już widac.Odezwe się jutro o bardziej przyzwoitej godzinie, papa. No i Saro powodzenia na egzamianach, a i tobie niebawem się uda. A gdzie Aneczka? Kakusia pozdrowienia i Obca, która może juz rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc EfQa , spijcie dobrze z synkiem. Co do mnie to też myślę,ze bedzie parka. wiesz EfQa ja też nie mam tak jak Ty żadnych apetytów, zachcianek, a niby tyle się o tym mówi, poza tym czuję się dobrze, ale dużo wypoczywam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posyłam wam jeszcze fluidki**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** i jestem ciekawa która szczęsciara zgarnie 500 stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. ja dziś zostałam w domu. Smerfetko masz szczęście że nie masz żadnych dolegliwości bo w ciąży mnogiej to one uderzają ze zdwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×