Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

alutek- może powiesz, że Cię nie znam i żebym się nie wtrącała, ale naprawdę nie możesz zakładać, że to z Tobą jest coś nie tak! Przecież świadomie nie ukrywasz jakiejś choroby, nawet jeszcze dokładnie nie wiesz jakie będą wyniki. Nie takie rzeczy słyszałam i dzidziusie mimo wszystko się pojawiły! Zobaczysz- w końcu i Wam się uda, ja w to bardzo gorąco wierzę, tak samo jak w ciążę każdej z dziewczyn, które się starają. Czytałam jak długo starała się Smerfetka i ze łzami w oczach doszłam do strony na której napisała,że jest w ciąży. Będzie ok. Ściskam Was i już odpływam w sen. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWAŁ: Dzwoni telefon, facet odbiera i słyszy: - Dzień dobry, mam dla Pana ofertę dominet banku.... - Do czego ?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo kawalow - zalozylam kiedys stronke z kawalami ale nie za bardzo jest komu pisac - moze wy cos dopiszecie i razem sie posmiejemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam i dobranoc dziewczynki, bo jutro rano lekarz, jak mi się nie chce wstawać.Mam tylko nadzieje,że powie,ze jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd poczytałam sobie te dowcipy ale sie uśmiałam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos prosil o kod na minuty,bardzo prosze,oczywiscie z plusa:*121*11*03#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :-) u mnie pogoda dalej do niczego leje leje i leje i jeszcze wieje Laura w szkole a ja lenie sie na kanapie i ogladam telewizje ale cos mnie kusi do lozka aby dospac sobie jeszcze... dzis w nocy znow mialam wstawanie bo pecherz pelny co chwilke a wieczorem madra wypilam 3 szklanki cieplej herbaty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati i u mnie tez leje i wieje urocza anglia:-( moja tez w szkole ale ja dopiero sniadanie jem wlasnie wrocil moj wspołlokator z grecji zjarany i złapał doła bo pogoda i jeszcze do pracy dzis musi i smieje sie ze mnie ze juz do was dziobie z moim humorkiem troszke lepiej wczoraj przytulanki ale pełen spontan bo bez wyliczania dni:-) niedlugo @przylezie wiec kupuje te testy z tymi buskami i do roboty kosztuja26 funtow to 100 na polskie ale sa super i doroboty obiecuje wam bo narazie to jak maz byl zmeczony to sie foszylam i dawalam spokoj ale teraz to mu nie podaruje:-) kupilam w polsce wiesiolek i castagnus(niepokalanek) na lepszy sluz moze bralyscie ktory jest lepszy? bo dwa naraz to moge przedobzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zycze wam miłego dnia bo ide obiadek upichcic i do pracy na 14 tutaj jest 11 to zdaze korczaka upiec z ryzem moja mala uwielbia moze odezwe sie wieczorem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka--zycze wam milego dnia!!!! wlasnie wrocilam od cioci z wielka micha malinek i zabieram sie za soczek - mniam becia-gask---sliczny komplecik!!! STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................50.................29.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..................przerwa..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30................31.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................21........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia gask sliczny komplecik pozazdroscic tylko :-) ja czekam za coreczka lada moment wroci ze szkoly Olawd jak patrze na te twoje tygodnie jak szybka ci mkna do przodu a mnie sie znow wydaje ze u mnie sie ciagnie i ciagnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:):):) A co taka cisza dzis na topiku co????? Gdzie sie wszystkie podziewacie???? Ja ide zaraz smazyc placki ziemniaczane. wiec jezeli ktos ma ochote to zapraszam:) Na popoludnie mam do pracy . wiec pozniej mnie nie bedzie:) Pisac pisac dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja tez mam placki ziemniaczane z cukinia i marchewka bo u mnie lubia na slodko wiec uznalalam ze bedzie sie ladnie komponowalo tylko ja nie zjadlam bo ja lubie z duza iloscia cebuli i sos ogoreczki itp ale u mnie placki to max 15 minut pracy maszynka odwalila za mnie cala prace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🖐️ to masz dobrze, ja bede musiala sobie tez kupic taka maszynke coby za mnie ziemniaki tarla hehehehe ale poki co to musze sama zapylac reka :D:D:D:D:D chce sie plackow to do roboty co nie??? Dobra wiedze ze cisza jest wiec biore sie za robote:) do pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej mnie by nikt nie zagonil do tarcia ziemniakow mialam nie raz poobcierane palce nikt by mnie nie namowil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz lubi na sucho, albo z ketchupem , a ja czasami lubie zjesc z cukrem a czasem bez niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja wczoraj tarłam 3 ręcznie kilo ziemniaków na babkę ziemniaczaną :) Ale dzisiaj duszno! Becia fajny komplecik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,serce mi sciska jak wy kupujecie swoim niuniom ciuszki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku cierpliwości i ty będziesz kupować. ja przez te wszystkie lata w ogóle nie patrzyłam na ubranka i akcesoria, w ogóle nie chciałam o tym słuchać bo tak było mi lżej. Bolało mnie myslelnie o takich rzeczach więc omijałam je szerokim łukiem. Aż wreszcie Bóg się nade mną ulitował. Teraz trochę pokutuje bo o niczym nie mam pojęcia i muszę się uczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×