Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

EfQa teraz zerklam na poczte jest po prostu przesliczny brak mi slow i te uszka na kapucy ja mam taka kurteczke potem zrobie zdjecie tez ci posle. jakie to slodkie wszsytko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny napisalam dlugiego posta i komputer mi sie zresetowal buuu moja mala w szkole znow zmoklysmy pagoda w angli nie napaja mnie optymizmem zeby zyc ja bynajmniej potrzebuje slonca dzieki dziewczyny pewnie bede w ciazy jak kazda z nas zreszta fajnie ze mamy taki topik bo mozemy sie wspirac u mnie teraz i ja i moj mamy chandre nawet nie mam ochoty na przytulanki chyba mamy kryzys:-( gotuje obiad sos z serc kartofelki i mizeria i na 14 do pracy niestety jak wroce to cos skrobne do was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi juz calkowicie przeszlo:) nie bede jechac o gina,bo ja jezdze tylko prywatnie za wizyte bierze 80zl plus paliwo,bo mam tam 30km,a w tym tyg juz bylam u niego dwa razy,wiec ja zbankrutuje,mam za 9dni do niego jechac,bo bedzie wynik histopatologiczny,wiec wtedy pojade,chyba(odpukac)ze bedzie sie cos dzialo,ale narazie jest ok i tego sie trzymajmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole nie podziekowalam ci Efqa za to ze rozmawialam o moim zdarzeniu z twoim ginekologiem jestem ci wdzieczna ze zapytalas jak to wyglada z jej punktu widzenia. Duza 😘 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek ciesze sie ze nic sie powaznego nie dzieje i oby sie nie dzialo :-) Iwa witaj widze ze u ciebie tez leje jak scebra tragedia dzis jest :-( nie zazdroszcze ci do pracy bo widze ze nie przepadasz za byciem tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko tabelka wyglada znacznie lepiej:-) dobze ze trzy dni temu zalozyli nam neta to uaktywnilam tabelke bo zostalam i super i tak ma byc KALPEK uwazaj zebys jakiegos krwotoku nie dostala a ten bol to wydaje mi sie ze macica sie obkorcza bedzie dobze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja wstalam , jem sniadanko i zarza do pracy, dobrze ze tylko gdzies do godz. 2 po poludniu:) Ucho dalej pobolewa i coraz mniej slysze, jest tak jak mialam ostatnio - czyli zapalenie , ale zapuszczam kropelki i mam nadzieje ze bedzie lepiej - jezeli nie to w sobote lub w poniedzialek pojde do lekarza:( Miesnie tez bola choc mniej, ale zaraz jak sie rozruszam w pracy to wszystko minie:) Zycze Wam wszystkim milego i pieknego dnia i do uslyszenia pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Iwa no byl balagan w tabelce i dziewczyny sie gubily a teraz mamy jak na talerzu :-) kalpek sciskam cie ide troszke polezec na plasko bo plecki mnie bola odezwe sie pozniej 😘dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie listonosz przyniósł mi niebieski pajacyk polarowy z misiaczkiem który kupiłam wcześniej Ale mam radochę!!! Sama bym się w to ubrała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa ja siedzę w Polsce i nie cieszy mnie to wcale a wcale, nie lubię tego kraju. Tu w wa-wie wszyscy tacy zapracowani wszędzie korki, nawet się z nikim nie można umówić bo jak nie masz samochodu to jedziesz wszędzie tak długo że szkoda gadać. Najbardziej zazdroszczę Myszce, chciałabym mieszkać w stanach bardzo :( ale cóż na razie to chyba niemożliwe ale za kilka lat kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko-dziekuje za mile slowa i dla reszty,dobrze,ze chociaz z toba kochana jest dobrze,bo sama w strachu bylam,a ja sie wczoraj dowiedzialam,ze u mojej Mamy w miescie byla w ciazy,widzialam ja ostatnio,ma jedno dzieciatko i teraz byla z drugim,w szostym miesiacu byla i od dwoch dni nie czula ruchow pojechali do lekarza z zmezem,a dzieciatko umarlo w brzuchu i musiala urodzic:(przykre to jest:9dziewczyny ale dla mnie ciaza 2-3miesieczna czy 6miesieczna to jest taki sam bol,nie wazne czy dziecko bylo duze czy lauskie,kazda strata zawsze boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wypluj te slowa ze chcialabys mieszkac w Stanach!!!!!!!! Tutaj to dopiero nikt nie ma czasu - wszyscy sie spiesza, do pracy, przychodza z pracy , jakies zakupy i do spania - i taki jest kazdy dzien, ja nawet w niedziele tak mam jak pracuje....wiec sama widzisz ze tutaj z kims sie umowic na kawe to nie lada wyzwanie:) Ja do mojego brata i dzieciaczkow jezdze pare razy do roku, zawsze na Wielkanoc, Boze Narodzenie i przewaznie na urodziny - teraz co bylismy w te niedziele - to najmlodszy Adas tak patrzyl na nas, poprostu nas nie poznal.....ja to bym juz chciala do Polski wrocic, ale mam nadzieje ze szybko nam tu zleci i wrocimy za jakis czas....choc w Polsce tez niewiem jak sie bede czula - jezeli bym pojechala do mojej miejscowosci to nie ma problemu, a w meza stronch nie znam nikogo i az sie boje co to bedzie...ale zakladam ze bedzoe good:) Dobra juz musze wylaczac kompa bo za 10 minut wychodze z domku:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być kalpeczku no i na stronke sie zalapalam malo pisze ale czytam was z doskoku bo mala placze po calych dniach, jest mi ciężko no ale wszystko dla córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczyny! Efqa ja tez zanim wyjechalam do anglii mieszkalam w Wawie od urodzenia,na poczatku nie moglam sie odnalesc w Anglii ale to byl chyba brak dzieci ktore zostaly w Polsce na kilka miesiecy.Od czasu kiedy jestesmy wszyscy razem jest juz ok.Do Polski jezdzimy od czasu do czasu i wiem ze nie chcialabym juz tam wrocic na stale. Wydaje mi sie ze zycie w anglii jest latwiejsze a i mieszkamy w uroczym miasteczku nie ma tutaj takiego gwaru jak w wawie.Ja zawsze marzylam o domku poza warszawa.Zrealizowalismy marzenia ale nie w polsce.Ja uwarzam ze dom moj jest tam gdzie jest moj maz i moje dzieci,a reszta rodziny zawsze moze wpasc do mnie w odwiedziny mamy ze soba staly kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Pani misiowa wlasnie obejrzalam filmiki patrysi az nie moge uwierzyc ze moze byc taka placzliwa,ogladajac jak ona slodko sie smieje sama siedzialam i smialam sie do siebie,ona jest normalnie rozbrajajaca.Sama slodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Zaraz uciekam do kuchni. Kinia ja mam wrażenie że się tu duszę po prostu, byłam kiedyś przez jakiś czas w stanach i tam mi się świetnie żyło, mniej stresu, spokój wszystko tańsze niz tu - inne zycie! a w Polsce mam cały czas wrażenie że siekiera mi wisi nad głową i kto wie kiedy spadnie mi na kark. Koleżanka która przyjechała do mnie ze stanów po 6 latach nieobecności powiedziała że tu jest strasznie i że nie potrafiła by tu już żyć. My kiedyś razem wyjechałyśmy tylko ja wróciłam a ona została...... No ale nie będę wam marudziła. Kusi mnie żeby kupić super śpioszki polarkowe Mothecare ze smokiem ale na rozmiar 68 no tak mi sie podobają a ty oczywiście okazja .... 🌻 Kurcze Patinka ty jeszcze takich większych nie kupujesz prawda. ja tez nie powinnam.... Doradźcie mi bo głupieję z tymi zakupami! Pani Misiowa pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammmm:):):)D ale sie za WAMI stesknilam!!!!!!!!! kalpek 👄 trzymam mocno kciuki bedzie dobrze zobaczysz!!!! EwQus 👄 :D fajnie ze masz Taka radoche:P Patinko 👄 paniMisiowa 👄 pozdowki dla WAS 👄 madzik 👄 Smerfetka i Smerfiki 👄 mam nadzieje ze zajrzysz odpoczywaj SARA 👄 kkinia 30 👄 olawd 👄 u mnie po staremu za tydz termin@..:P pewno przylezie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz jestem :):):):):):) no mozna powiedziec ze takie male wgarki:P:P:P misiaczki dobrze cie widziec na kaffe my tez sie za toba stesknilismy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mieszkam na obrzerzach lublina i ja bym nie chciala wyjezdzac z tad np na stale tutaj nie ma takiego tloku jak w warszawie ewciu moze zapraszam do mnie zwiedzisz to przekonasz sie ze polska nie jest nudna:):):):) CUDZE CHWALICIE SWOJEGO NIE WIDZICIE jak to sie mowi:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! U nas straszna ulewa. Róża zakatarzona okropnie, mam nadzieję, że nic jej się z tego nie rozwinie. Jeszcze jutro i wygląda na to, że sobota wolna! Tak bym chciała, bo w sobotę robimy urodzinki Różyczki( ma we wtorek). Jutro muszę upieć torcika(będzie w kształcie motylka) i jakiś deserek zrobić... Patinko- cieszę się , że odpoczywasz. Kalpek- uważaj na siebie. Myszko- Ty również kuruj się. Ja nadal mam katar, ale choroba chyba przeszła obok. Dziś już nie plamię, ale pójdę do lekarza w poniedziałek, strasznie boli mnie brzuch, choć przy Róży też tak miałam. EfQA- kupuj ile się da, ciuszki są super, ja przed porodem lubiałam tak sobie oglądać, przytulać się. Dużo ubranek było mojego projektu, nawet swego czasu sprzedawałam swoje wyroby na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Ja godzine temu właśnie wróciłam z pracy zmęczona ja nie wiem co jeszcze po godzinach mi się zachciało zostawać oczywiście za które mi nikt nie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro moje imieniki ale oczywiście znów spędze je bez męża sama samiuteńka wyć mi się normalnie chce 😭 Urodzinki sama rocznica sama imieniny sama chyba mam zły dzień bo zaczynam marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dorota wróciła!!! ❤️ nareszcie! Monia jak tak mówisz to jeszcze poszaleje z ciuszkami! moja dzidzia coś dzisiaj bryka i bryka nie wiem czemu. Kopie rozpycha się strasznie aż go chyba za łapkę złapałam bo tak wypychał. Zawsze taki spokojny... Wysyłam fluidki **************************************************** ***************************************************** ***************************************************** **************************************************** 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal biore te zasrane globulki jeszcze te pierwsze cały czas aż dreszcze mnie przechodzą na to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy śnią mi się jacieś dzieci albo martwe ale jakich owłosione nie wiem normalnie koszmary. aż boje się myśleć co będzie dalej. za dużo o tym myśle i popadam w jakąś depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×