Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość _zaniepokojona_
EfQa ... dziekuje za pocieszenie :) Jestescie kochaniutkie :* A co do osoby, ktora mialaby mnie wspierac to ... tak, jest taka osoba ... ale to trudny temat, bo niekoniecznie chce, zeby to wlasnie ona musiala mnie wspierac w takiej chwili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zaniepokojona_
Dziekuje Wam slicznie za to, ze tak sympatycznie mnie do siebie przyjelyscie :) Obawialam sie innej reakcji ... w koncu mamy rozne nastawienie :) Jestem naprawde bardzo wdzieczna :) Duze buziaczki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co dziekowac zaniepokojona ale bardzo nam milo:) My poprostu juz takie jestesmy;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smerfetko👄 Oj troche sie tego nazbieralo:) co tam u ciebie kochana??? I jak sie maja dzieciaczki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona my kobiety powinniśmy się wspierać w trudnych chwilach :) Nie martw się, pomyśl że to co ci sie przytrafiło może mieć tylko dobre zakończenie :) Potrzebujesz trochę czasu dla siebie żeby to wszystko sobie przemyśleć i poukładać. Wierzę że jest ci ciężko. Zaglądaj czasem i daj znać jak ci sie układa. Cześć Smerfetko a ty jak zwykle buszujesz po nocy!!! Smerfetko ja szaleję na allegro i skupuję ubranka dla maluszka. Wycwaniłam sie i kupuje całkiem niedrogie rzeczy dobrej jakości. Dobrze mi idzie jak na razie! Czasu już mam nie tak znowu dużo więc kompletuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nastawieni moja droga Zaniepokojona to wbrew pozorom mamy podobne : 1. tez się boimy czy podołamy i mamy chwile zwątpienia (szczególnie że w ciąży hormony szaleją) 2. też się martwimy jak nasze rodziny materialnie sobie dadzą radę, chociaż nie mówimy o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wcale nie przynudzasz tylko dajesz dobre rady i nadzieje ze jutrzejszy dzien bedzie lepszy:) Ja zmykam pod prysznic, bo za pol godzinki bedzie maz z pracy i jak zje to jedziemy na zakupy na farme po owoce i warzywa, wiec chce byc juz wykapana:) 👄 i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie zajzalam i zaszokowalam sie, ale sie rozpisalyscie i mnie nie bylo no zeby takie rzeczy sie dzialy :p madzik kurcze szkoda ze wstretna @ przylazla do ciebie nieproszona niemile widziana a przylazla ...Choc to plamienie daje do myslenia ale nie bede cie tutaj forsowala ,ja raz mialam takie plamienie ktore objawilo sie ciazo ale pozamaciczna niestety,tylko nie pomysl prosze zle ze chce cie tutaj nastraszyc. Myszka zycze udanego dnia w pracy..😘 zaniepokojona uwazam ze przyjdzie ten moment gdzie bedziesz biegala po sklepach z ciuszkami dla niemowlat i cieszyla sie jak dziecko odliczajac dni do rozwiazania :-) znam takie kobietki ktore plakalay nad wiescia ze zostana mamami a teraz sciskaja swoje szkraby mowiac ze to najwiekszy skarb w ich zyciu i tobie tez tego zycze. Smerfetka jak zwykle przyszla o nietypowej porze :p myszka ja uwazam ze to swietny pomysl z ta tabelka nie wiem czy zwrociliscie uwage ale ja juz powoli do tego dazylam przestawiajac ja ale nie cchialam tak od razu Brutalnie :p ale ciesze sie bo bedzie bardziej przejzyscie i bedziemy mogly zauwazac ktora kiedy testuje albo nadchodzi czas rozwiazania a tak mamy pomieszane wszsytko a jak ktoras wroci to zapraszamy ponownie :-) ja troszke leniuchowalam tzn musialam uszykowac corce teczke do szkoly i stroj do gimnastyki.ale wszsytko powoli :-) buziaczki na dobranoc dla was EfQa czekam na fotke z kombinezonem dobrze myslisz jak malo uzywane a po dzidziusiu jeszcze wypierzesz i jak ze sklepu a roznica pewnie ogromna w ceni :-) 😘 i dobranoc wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was czytam i chyba dzisiaj nie skończę. U mnie ok, tylko czuje się jakaś ociążała.Jutro mam trochę rzeczy do załatwienia, moze znajde jakieś spodnie ciążowe na siebie, bo nie mam już w czym chodzić, ratunku, a jeszcze niedawno narzekałam,ze nie tyję, choc przytyłam dopiero 3 kg, no moze ciut więcej okaze się w piatek na wadze u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja z pracy wrocilam padam z nog wiec ide spac moja corcia zdowolona perwszy dzien w szkole zmoklysmy jak wracalysmymy normalnie ta pogoda w angli beznadziejna mi sie do polski teskni a moj niechce slyszec tutaj w tym stresie szybko w ciaze nie zajde no i lekkiej pracy tez nie mam w polsce bez stresu pelny luz to odrazu w ciazy bylam a tu buuu milych snow kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa nie martw sie zajdziesz w ciążę. Weź tylko znajdź porządnego lekarza i porób sobie wszystkie badanka bo ten co ci ostatnio te zastrzyki przepisał to chyba na czuja działał... Smerfetka tylko uważaj z tymi spodniami bo ja te co sobie na poczatku ciąży kupiłam i chodziłam w nich to już dawno leżą w szafie bo potem pomimo wszytej gumy zrobiły się za ciasne i w brzuszek uwierały. A jaki ty rozmiar nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przeczytałam wszystko, ale nie mam już sił odpisywać, bo jutro mam trochę latania, a tak mnie muli, ze może usnę bez problemu i prześpię całą noc, a rano wyjazd.Pozdrawiam, papa. EfQa co do spodni to i tak kupiłabym wielkie, zeby mi starczyły najlepiej do końca ciąży, czyli ok. 4 miesięy, ale wiem,że to nierealne, bo będe tyc i tyć. Zawsze nosiłam rozm. 34, 36, teraz nie mieszczę się już w 38, choc naprawde narazie mało przytyłam, tylko brzuszek tak się uwidocznił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja oczywiscie do szkolly zaspalam:P:P:P:P smerfciu nocny marku :):):) ja tez nosze rozmiar 34 , 36 cikawe ile ja przytyje jak pokaza mi sie 2 kreseczki z brajankiem do 5 msc przytylam 10 kg i szybko zrzucilam ze nie ktorzy to nie wierza ze ja wciazy bylam :):):)😘 i jak zadzwonisz do misiaczka to daj znac co tam u niej efqa czekam na zdjecie mi tez sie pochwal w warszawie masz racje ze jest drozej u nas jest wszystko taniej takie ciuszki dla dzieci uzywane jak nowe kupisz od 1zl:):):):):)😘 iwa zajdziesz w ciaze nie martw sie tylko oszczedzaj sie dzidzius przychodzi zawsze w niespodziewanym momencie:):):)😘 patinko ja nie wiem co to moze byc moze ja sobie uronilam ze musze byc w ciazy i tak czepiam sie wszystkiego 😘 odpoczywaj duzo kochana bo to tu chce byc internetowa ciocia chrzesna :):):0:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona ja tez myse ze to fasolka🌻 nie wiem co ci poradzic bo dla mnie to szczescie zobaczyc 2 kreseczki na tescie kiedys jakbys chciala miec dziecko i nie mola zajsc to dopiero moglabys sie martwic a tak bedziesz miala malego szkraba ktory przyniesie ci duzo pociechy w domu nie skreslaj go tak odrazu dziewczyny wpadaja co maja po 16 lat i daja sobie rade a dopiero pozniej zdaja sobie sprawe jakie szczescie ich spotkalo i mysle ze ty tez gdy uslyszysz dzidzi bicie serduszka 1 usg to napewno nie bedziesz myslec w ten sposob co teraz:):):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem nie do zycia,wczoraj wieczorem bardzo bolal mnie brzuch tak jak na okres,ale 20razy mocniej,myslałam,ze sie wykoncze juz,cala noc nie spalam dzwonilam do gina,powiedzial,ze nie dobrze ze jesli ketonal nie pomoze bede musiala jechac do szpitala i leki dozylne dadza,ale ja sie nie zgadzam,jest troche lepiej,ale nadal boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betitus
Dzięki dziewczyny za informację i pocieszenie. Wczoraj chyba się wystraszyłam. Faktycznie muszę lekarzoi pokazać wyniki. Poza tym robiłam badanie PRL bez obciążenia ( i to mnie chyba najbardziej zmartwiło, ze z obciążeniem może być dużo wyższe), w dodatku badałam równiez testosteron, ktory mam nieznacznie powyżej normy (80,1 mlU/l). Norma jest według mojego wyniku do 76,0. Dziewczyny trzymajcie się i wierzcie głębko, że można miec to czego się bardzo chce.pozdrawiam. Dziękuję, ze miłe przyjęcie do grona:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wstałam i zajrzałam i patrzę kto tu juz buszuje na forum. Czas na śniadanko jakieś dobre i kawkę.Chyba znowu zrobię babkę ziemniaczaną czyli kartoflak bo w sobotę jadę do rodziców a mój ojciec to po prostu uwielbia i miałby radochę jakbym trochę przywiozła... Patinka jak sie czujesz? Masz leżeć pamiętaj! Bo jak cię zdążyłam poznać to poleżysz trochę a jak przez parę dni będzie dobrze to znów zaczniesz rozrabiać! 🌻 Madzik wagary od poczatku roku? :) :) :) Klapek ale to tylko boli czy coś złego się dzieje? Słuchaj weź sobie kup lek na receptę Cataflam 50 pomoże ci juz po 10 minutach. Jak będziesz w szpitalu poproś żeby ci to wypisali jakby cie potem nie daj Boże miało jeszcze w domu boleć. To jest rewelacyjny środek przeciw zapalny i przeciw bólowy i on działa przy takich bólach. Ketonal ci na te bóle nie pomoże, może trochę złagodzi ale Ketonal inaczej działa.Od początku mam tak potwornie bolesne miesiączki że musiałabym za każdym razem jeździć na pogotowie albo tracić przytomność z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała za wysoki testosteron, śmiałyśmy się z niej że zmienia się w faceta. Brała rok czasu hormony, ma już syneczka Kubusia. Więc jak widzisz wszystko można obniżyć, dostaniesz leki i trochę to potrwa i na pewno zajdziesz w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-juz mniej boli po ketanolu,ale nadal czuje i plecy na dole mnie bola,na wkladce mialam skrzep:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Cataflamie nie czułabyś nic. Po za tym on działa tez przeciw zapalnie. Ale dobrze że już lepiej. Klapek a jedź może się pokaż lekarzowi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-jade do mojego gina niech zobaczy co i jak,przez tel powiedzial,ze nie dobrze,ze boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ sloneczka ale u mnie leje okropnie brrr laura w szkole zadowolona skakala cala w piurkach i doczekac sie nie mogla i jak zawsze trzeba ja budzic tak dzis wstala o 8 rano i mowi mama szybko bo do szkoly sie spoznimy :p ja czuje sie dobrze po zatym ze czuje ucisk w dole jak chodze i jak siedze i jak leze ale bardziej boli jak wstane wiec na razie na wpol leze i zastanawiam sie jak minie mi dzis dzien pogoda bardzo mnie nastraja pesymistycznie i EfQa masz racje jak juz widze ze ok to chetnie bym cos porobila ale wytrzymuje dla dzidzi ma jeszcze w srodku siedziec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak najpierw wpisze jaki tydzien ciazy rozpoczelam zeby ladniej wygladalo 😘 🌻 STARAJĄCE SIE 🌻 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..................przer wa..................... 🌻 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30................31.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 🌻 DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????...................??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wykasowalam te dziewczyny ktore wogole nie zagladaja. Jezeli wroca zapraszamy ponownie. nie ruszylam tylko tableki z dzieciaczkami urodzonymi bo tez niektore dziewczyny sie nie odzywaja ale zostawiam wam juz ta robotke :p zeby nie bylo wszsytkiego na mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dzieciaczki urodzone zostawmy. Ale fajnie teraz tabelka wygląda. Jak dziewczyny zajrzą to zawsze mogą się dopisać. Patinka pomyśl sobie że te dwa tygodnie jak byś poleżała to już byś miała 30 ! A dla dzidzi to Ogroooomna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×