Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość betitus
Cześć dziewczyny. W sumie to znazłam sie na tym forum przypadkiem (całkiem zżyte jesteście ze sobą) ale tyle poczytałam o problemach z prolaktyną, że aż sie boję. Mam 28 lat i cały czas myślałam, że mam czas jeszcze na dziecko.Dzisiaj odebrałam wyniki testów na hormony i stwierdziłam, że chyba niekoniecznie:(. Czy możecie mi pomóc, mój wynik na PRL to 381,89mlU/l ( norma niby od 83 do 622), ale gdzieś wyczytałam, ze z takim stężeniem PRL nie ma szans na dziecko. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betitus no my to jak rodzina juz :):):):) nie martw sie z tego co piszesz to jeszcze sie nie staralas o dzidzie najpierw sprobuj rozne sa przypadki i czasami los nas zadziwia 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betitus pisz do nas czesto wszysto sie ulozy dziewczyny naprawde zawsze doradza i podpowiedza 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam pomyłkę! Ale mi to nie przeszkadza. Kto wie, może to rzeczywiście plamienie? Moja siostra( ta z Irlandii) nie podejrzewała ciąży, tylko mi mówiła, że zamiast okresu jakieś brązowe plamy ma, nie wiedziała, że już miała dzidzię. No, ale nie chcę znowu żebyś się rozczarowała Madzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betitus witaj u nas 🌻 ja niestety nie znam sie na wynikach bo te badania dopiero wszystkie przedemna:(:(:(:( Moze wrzuc w google i wyniki i tam cos znajdziesz , chyba ze dziewczyny beda pozniej to dadza Ci odpowiedz:)👄 Madzik 👄 dziekuje , jestes kochana ale nie chce sie nakrecac zeby sie pozniej nie rozczarowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze Monia zauwazyla i nic nie mowila:) Mnie tez by nie przeszkadzalo jakby mi ktos nick przekrecil....ale jakby byla juz osoba o takim nicku tobym powiedziala o przekreceniu hehehehe:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinus- to nieprawda, że nie masz szans, a czy Ty w ogóle próbowałaś już walczyć o dzidzi? Nie takie cuda się zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu no juz nic nie podejrzewam bo teraz dawalam sobie 80% ze jestem i sie baaaaardzo rozczarowalam :(:P:P:P:P moniu ale kto wie moze hehehe juz nic nie mowie:):):): myszko masz racje nie nakrecaj sie :):):):):0 zaskovzy cie zobaczysz oczywiscie fasolka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko twoj jest jedyny w swoim rodzaju moj nick to juz ohoho razy widzialam ale taki madzik ktora chce miec dzidzie jest tylko jedna :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinus jakbys nam zblizyla twoja sytuacje powiedziala cos o sobie to dziewczyny napewno by ci cos doradzily i napewno pomogly mnie tak podtrzymuja na duchu ze dzieki nim mam jeszcze nadzieje ja to cie moge podtrzymac na duchu jedynie bo jeszcze za mloda jestem w doswiadczeniach :):):):):):) ale jak bede czegos pewna to napewno ci podpowiem 😘 odezwij sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nasza kolezanka nam uciekla chyba bo sie nie odzywa:( Madzik moj nick sie wzial stad ze moj maz mowi na "Myszka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! Madzik 😭 Zobaczymy za miesiąc... betitus nie potrafię zinterpretować twoich wyników bo nie pamiętam norm. czy ty robiłaś badanie dwa razy: na czczo i tabletka a potem jeszcze raz badanie? Mi ta druga górna granica wyszła 14 razy większa niż dolna i to było o wiele za dużo. Nie masz się czym martwić idź z badaniem jak najszybciej do lekarza przepisze ci bromergon pobierzesz parę miesięcy i na pewno zajdziesz w ciążę. Prolaktynę można zmniejszyć. Ja brałam 3 miesiące i zaszłam w ciążę. teraz Misiaczki których dzisiaj nie ma na forum też to bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na chwilę zanim mnie mąż wygoni znowu. chciałam się pochwalić następnym zakupem. Kupiłam kombinezon Marksa&Spencera błękitny z misiaczkiem stan bardzo dobry za 37zł!!! Nie mogę się doczekać aż przyjdzie!!! Postanowiłam kupić używane ponieważ w sklepach polskich ceny są chore, po prostu chore szczególnie w warszawie. A takie małe dzidzie to ile razy taki kombinezon założyło...ludzie piszą że synek miał np. raz na sobie albo trzy razy. Więc kupiłam na rozmiar 62 używany, bo taniej tym bardziej że moje dzidzi pewno w styczniu - lutym będzie już potrzebowało drugiego większego kombinezoniku na rozmiar 68 i trzeba będzie drugi kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa gratuluje kolejnego zakupu dla dzidziusia:) Mam nadzieje ze jak tylko przyjdzie to zrobisz zdjecie i sie nam pochwalisz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak przyjdzie zrobię wam zdjęcie i pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zasoby finansowe ulegają gwałtownemu skurczeniu...... :( : :( no ale co mi dzieciak będzie goły chodził???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super EfQa👄 A gdzie reszta dziewczyn sie podziewa??? Czyzbyscie juz przytulaly sie do swoich mezusiow?;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mój mąż mnie rozbawił. On już planuje drugie dziecko. Mówi że tylko te odchowam odrobinę i robimy następne. Mądrala chyba zapomniał ile sie o to pierwsze starał!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mu powiem że jak pierwsze strzelił na pięciolecie małżeństwa to drugie mu na dziesięciolecie wypadnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wiec jak tylko przepiszesz sie do 3 tabelki tych urodzonych , to musisz sie wpisac do 1 starajacych sie heheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dobre z tym mężem, ciekawe co powie za rok, jak trochę pobawi... he he Ja też oglądam ten film, setny raz, ale idę chyba lulać,rano znowu pobudka o 4:30 :-( Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zaniepokojona_
Witam wszystkie obecne i przyszle mamusie :) Moze na poczatku przedstawie swoja sytuacje. Mam nadzieje, ze nikogo nie uraze swoja wypowiedzia. Jestem w troszke innej sytuacji niz Wy, a przynajmniej mam inna postawe. Chodzi o to, ze niekoniecznie jestem gotowa psychicznie i materialnie na ofiarowanie nowego zycia :( Faktem jest, ze mam juz 25 lat i to niby najwyzszy czas ale ja chyba jeszcze do tego nie doroslam :/ No i problem (jesli moge to tak nazwac) w tym, ze obawiam sie, ze moge byc w ciazy :/ Spoznia mi sie @ (chyba tak to oznaczacie) ... zrobilam juz 3 testy ciazowe ( w krotkim okresie czasu, praktycznie dzien po dniu) i wszystkie przed pierwszym dniem spodziewanej miesiaczki. Wszystkie wyszly niby pozytywnie, niby bo paseczek w okienku (T) byl ledwo co zauwazalny ale byl ... no i nie wiem co o tym myslec :/ Mialyscie kiedys taka sytuacje? Bardzo prosze o odpowiedz :( Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona mysle ze testy sie nie myla:)nawet bardzo bladziutka kreseczka oznacza ciaze:) Gratulacje:) Niewiem co Ci napisac bo ja bym sie bardzo cieszyla na widok II kreseczek:(:(:( Ale pamietaj bedzie dobrze i mysle ze dojrzysz psychicznie i fizycznie do bycia mama- masz na az ok. 9 miesiecy:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona raczej jesteś w ciąży. Daj sobie trochę czasu, żeby się przygotować psychicznie masz 9 miesięcy a materialnie cóż... większość z nas ma trudną sytuację materialną . Pomyśl że niektórzy bardzo długo sie starają a tobie od razu sie udało. Pamiętaj tylko że właściwie do 7 tygodnia z ta ciążą może być różnie i może wcale nie utworzyć się zarodek. Zaglądaj będziemy cie wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zaniepokojona_
Myszka 24 ... w mojej sytuacji stwierdzenie, ze testy sie nie myla nie jest pocieszajace :( Wiem, ze nie powinnam tak mowic bo Wy wszystkie modlicie sie o dzidzie ... ale nie chce oszukiwac ani Was ani samej siebie :( Mam nadzieje, ze jesli ten wynik sie potwierdzi to rzeczywiscie uda mi sie dojrzec do bycia mama :) Zycze Tobie i wszystkim starajacym sie o dzidzie przyszlym mamusia ujrzenia tych dwoch kreseczek :) Wam przynioslyby duzo wiecej szczescia niz mi :( Zycie jest niesprawiedliwe :( Bede sie modlic o to, zeby kazda z Was mogla juz niedlugo cieszyc sie tym, ze dala nowe zycie :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie dorośniesz do bycia mamą to instynkt, nad tym sie nie panuje. mam nadzieje że jest przy tobie ktoś kto cię będzie wspierał i ci pomagał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz dzis nikt tu nie zagladnie:):)Wiec ja ide sobie cos poczytac i bede czekac na mezusia:) Zycze Wam milych i kolorowych snow i do uslyszenia jutro- bede pozno bo pracuje , ale w piatek bede z Wami😴💤 Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniepokojona zapraszamy Cie bardzo do nas - pisz kiedy tylko masz ochote i dziekujemy za wsparcie kochana- bedzie dobrze, kiedys powiesz ze jestes szczesliwa bo masz dla kogo zyc:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×