Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witam! Jak tylko wrócił mężuś, to padłam do łóżeczka i niedawno wstałam, nawet mnie nie budził :-) Wymioty nadal trzymają, ale jest już lepiej niż wczoraj. Dziś obijałam się w pracy, przyniosłam L4 i powiedziałam, że mnie nerki bolą...( mam nadzieję, że sobie nie wygadam, bo wiem, co znaczy ten ból!) Oczywiście szefowa mi zakomunikowała, że sobota obowiązkowa! Niech mnie pocałuje w du.. I tak nie przyjdę, muszę coś jutro wymyślić. Z babcią bez zmian, zobojętniałam na to wszystko, ale serducho mnie częściej łapie z nerwów... Oby los się odmienił. Smerfetko- ja nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie, no chyba, że już naprawdę będzie źle, bo wiesz, ja siedąc na zwolnieniu marne grosze dostanę( jakieś 700zł) a samo przedszkole 500 mnie kosztuje, póki daję radę, to ciągnę(akord indywidualny), mam nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja. Asiunia- ja rodziłam w szpitalu na Kopernika, ale NIE POLECAM!!! Z resztą, wszystkie moje znajome, są tego samego zdania. Teraz chcę rodzić na Żeromskiego, ma dobre opinie, koleżanki twierdzą, że tylko tam i nigdzie indziej- oczywiście mowa o państwowych, bo prywatnych jest na pęczki, mnie na nie nie stać... Chciałam siostrę też na Żeromskiego pchnąć, ale ją odesłali na Kopernika, bo tam nie zajmują się cukrzycowymi. A tak naprawdę, każdy kobieta ma swoje zdanie na ten temat, ale moje koleżanki powiedziały, że na Kopernika nikt by je nie zmusił. W rankingu krakowskich szpitali Żeromskiego jest na 1 miejscu. Słyszałam, że na ul. Ujastek też ok, ale nie znam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale widzę, że dziś wszystkie śpiące... A ja teraz będę mieć problem z zaśnięciem. Obiecałam Wam zdjęcia z urodzin, ale ten kabel nadal siostra nie znalazła :-( oni teraz robią remont, więc może po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne pustki dzis na forum. Ja tak ze spokojem sobie robię w domku to co trzeba, ale czuję się zmęczona, długo śpię i dużo.Czasami też miewam nastroje typu płaczę i płaczę , ale to raczej przez te wszystkie problemy, co mi się co chwila pojawiają, a nie przez hormony. Poza tym jest ok, tyle,ze wyniki tez mam nie do końca takie jakbym chciała, jedne za niskie, drugie za wysokie, zobaczymy co powie lekarz za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ja juz po wizycie . chcial mi zrobic usg ale wtracie stwierdzil ze jednak przelozymy na nastepna wizyte . ale tak czy siak usg trwalo 3 minutki i plec bylo widac --- bedzie synuś!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze ja tylko wpadłam zmienić tabelkę STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33...................39..................14.09.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............21........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............21 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka przypomniala mi o zmianie tabelki :-P STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33...................39..................14.09.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............22........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............21 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany same synki! :D Patinka tylko tobie sie dziewczynka trafiła!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nadzieja w Smerfetce że przechyli szle na stronę dziewczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hejka! Olawd gratulacje!Teraz zapewne zostal jeszcze jeden powazny wybor,mianowicie jakie zapewne wybrac imie dla chlopczyka. Ja dowiem sie za 2 tyg co bedzie o ile nie wypnie sie na nas pupcia. Moj maz najpierw mowil ze corcia teraz ze to bedzie syn ale w sumie to wszystko nam jedno oby bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Jak wszystkie zmieniaja to i ja zmienie u mnie dzis 18 tydz. STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33...................39..................14.09.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................14.. ...............14.09.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............31.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............23......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............22........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............21 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............18......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sobota wolna, stanowczo to powiedziałam! Olawd- gratuluję synka! Miło słyszeć o jakichś chłopcach, bo wokół mnie same kobietki, w tym roku 7 porodów (w gronie znajomych) i żadnych chłopców. Już się martwić zaczęłam ha ha. No, a u mnie w rodzinie od 2 pokoleń same dziewczynki. Mój czeka na chłopca, ale powiem szczerze, że chciąłabym 2 córcię, no ale najważniejsze, że by było zdrowe! I tego Nam wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu od kilku dni takie pustki! Moja babcia miała dziś przetykanie żył, na szczęście jakoś to przeżyła, choć jest bardzo słaba. Teraz oglądam z Różą bajki , tak się cieszę, że jutro odpocznę, mam nadzieję. Dziś po raz pierwszy od dawna nie wymiotowałam, choć bardzo mnie zbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu nadal taka cisza, a jeszcze jutro weekend! Dziewczyny! czy to ja mam Was do porządku przywoływać? U mnie strasznie zimno się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny no zeczywiscie cicho tu:):):):):) olawd gratulacie ja tez bym chciala synia :):):):):) jutro jade na urodziny do dawida siostry jej syn konczy rok rower mu kupila dawida siostra i dawid na spolke bo to chrzesni moj synek rok by mial 24 i pewnie kazdy zapomni o nim jednemu kupuje sie rowerek a drugiemu nawet swieczki sie nie zapali nie wspominajac juz o jakims wianuszku w dupie ich mam jak bede miala dzidzie to wiem ze on nich napewno nic nie bedzie mialo tylko moja rodzina mi pomoze i ona o moja dzidzie bedzie miala najgorzej to ta franca mnie wkur***teraz ti chyba nie tylko jej nie lubie ale nienawidze caly czas jej nie pasuje cos pewnie ktos jej powiedzial ze chce dzidzie a ta juz pewnie mysli ze dawida zmuszam a niech sobie mysli ja kocham jak ona sie wkur** :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu juz osczytuke dzieki:):):)za foto juz odczytalam ten tort sama upieklas jaki swietny boski normalnie a niunia jaka sliczna i malutka fajna 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję! No ja mam chola na punkcie pieczenia tortów, ten akurat skromniutki jest,w zeszłym roku był domek... Róża mi zasnęła już! Muszę sama bajkę oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zobaczyc fotke jak zapoznalam dawida na imprezie tylko odrazu mowie ze kiedys sie nie przyzwoicie ubieralam ale nie pomyslcie ze jestem dziewczyna lekkich obyczajow bo dawid byl moim pierwszym chlopakiem ktoremu sie powierzylam:):):):) to jest na imprezie fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- wyślij mi na pocztę o2, bo nie mogę się na interię dostać, a chcę zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×