Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dzien doberek wszystkim 🖐️ :-) za oknem szaro lecz nie pada wiec to jest duzo :D Laura dzis wstala 5 minut po mnie jak mnie wyczaila to pojecia nie mam bo spala u siebie :p lunch box mamy gotowy ale pozatym to nic nie chce mi sie robic ojej a trzeba sie ubrac ,ciezka sprawa :p Mam nadzieje ze lezaczek sie wam podoba bo jak rozmawialam z mama to mi mowi a po co ci lezaczek i znow kase wydalas a ja mowie no wiesz dziecko nie ulezy 24 godziny na dobe w lozeczku a na rekach non stop nie dam rady nosic. i jak znalazlam stronke z tym lezaczkiem i wyslalam jej na skype to ojej jaki fajny kolorowy. :D Teraz licutuje na szafke z wkladka wmontowana na przebieranie dzidziusia a jak dzidzi podrosnie to z tej polki robie sie 2 mniejsze i dziecko ma na swoje rzeczy i wyglada jak normalne poleczki wiec nie bede musiala sie tego pozbywac :-) jak wygram licytacje to mezus jedzie do londynu do ambasady w czwartek wiec bedzie mial po drodze bo wlasciele nie chca tego wyslac z jednej strony dobrze bo przesylki sa drogie bardzoa tak bedzie po drodze no ale na razie sie nie napalam bo zostalo do konca licytacji 18 godzin az. nie zanudzam was tutaj uciekam sie szykowac bo czas biegnie szybciutko a co trzeba zrobic to trzeba nie ma wyjscia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam a tu dalej cisza bylam w polskim sklepie i wlasnie wcinam drozdzowke z serem jak jak dawno nie jadlam mowie wam pycha mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ty idź z tym do lekarza żeby ci w jakiś stan chroniczny nie przeszło. A nasiadówki rób cały czas wieczorami. misiaczki a słyszałaś że jest świetna trwała firmy LOREAL tzw. owocowa. Ja sobie ją robiłam przez kilka lat. brałam tą nr 2 (czyli średni skręt) i na największe wałki. Wygląda jakbyś miała naturalnie kręcone włosy. Włosy są błyszczące i pięknie wyglądają i łatwo je ułożyć ......nie tak jak po zwykłych trwałych. A najfajniej zaczynają sie układać jak odrastają . Super! Jak znajdę swoje zdjęcie z ta trwałą to ci prześlę. Jak tylko skończy sie ciążą to pobiegnę zrobić nową, bo ja mam okropne włosy - proste jak druty i nie daja się ułożyć brrrrrr .... :( juz nie mogę się doczekać.... Patinka zastrzeliłaś mnie tym leżaczkiem :) :) Madzik daj spokój nie przejmuj się tak . Ja obserwowałam dni płodne jak pod mikroskopem - co do minuty. I nic! A jak w ciemno działałam bez obserwowania śluzu, testów, mierzenia tempki to sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko Sara dobrze gada. olej teściów! Rany ale sie zdenerwowałam od samego czytania to jak musiała się wkurzyć Smerfetka..... Sara kiedy idziesz do lekarza? misiaczki moja teściowa jest w miarę w porządku ale też ma starszą wnuczkę więc obawiam sie że i u mnie bez porównywania w przyszłości sie nie obejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo być : Pani Misiowa moja teściowa jest w miarę w porządku ale też ma starszą wnuczkę więc obawiam sie że i u mnie bez porównywania w przyszłości sie nie obejdzie.... Kurcze dziewczyny ta pomyłka to przez to że tyle was na literę M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka sorki ze sie tak malo udzielam ale ostatnio znowu troszke jakis tam problemow malych wychodzi ktore sie kumulują . u mnie ok , maly tak strasznie bryka zawsze po 23ej ze tatko moj sie sie smieje ze nocny marek z niego bedzie :-P smerfetko---az sie z mezem z glowe zlapalismy ... brak slow zeby okresli co sie mysli o takich ludziach . nic a nic niesluchaj sie nikogo tylko jak radza dziewczyny rob sobie pomalutku zakupy (w tym lozeczka , wozek , foteliki) bo to jest toja przyjemnosc i nikt ci nie moze tego odebrac . i tak jak mowilas nie bedziesz nagich dzieci na reku ze szpitala wiezc . trzymaj sie cieplutko i staraj sie nie denerwowac . ja w niedziele tak sie zdenerwowalam ze tez az sie wystraszylam bo maly byl taki niespokojny i w dodatku brzuch mnie zaczal bolec... duza buzka 👄 dal ciebie i maluszkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to okolo polowy listopada wkoncu odbieramy nasza kochana suczke!!! i jestesmy strasznie szczesliwi!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa - -- z mila checia!! :-D co prawda na pewno bedziemy przejazdem tylko ale dla ciebie znajde chwilke :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta jak moglabym nie zobaczyc twojej malej??? podgladam ja na bobasach i rosnie w oczach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---to dzis masz usg nie??? mow szybciutko kto tam ci sie chowa w brzuszku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd_____ to super, jeszcze sie dogagadmy jakis czas temu licytowalam zabawki i nic z tego nie wyszlo ale jakie bylo moje zdziwienie jak pojechalam do reala okazalo sie ze te zabawki ktore mnie intersowaly sa przecenione i kupilam narazie to http://www.allegro.pl/item438561201_fontanna_z_pilek_firmy_playskool_bcm.html kurde ale mam zabawe teraz bo moja mala boi sie jescze ale ja mam ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale się zbulwersowałam postem Smerfetki, aż mi ciśnienie skoczyło...Smerfetko oczywiście popieram te wszystkie wypowiedzi dziewczyn, Ty będziesz mamą i Ty wiesz co jest najlepsze dla Twoich dzieciątek, więc rób tak jak uważasz i czujesz. Wiem, że to ciężko się tak nie przejmować przynajmniej ja tak mam, że jak ktoś coś nie po mojej myśli mówi to strasznie się tym denerwuję i czuję się bezradna. Zawsze znajdą się jacyś \"życzliwi\", którzy nawet nie pomyślą co mówią ja staram się nie reagować na takie rzeczy, po prostu znieczulica. Efqa ma rację co do zakupów, kupuj wszystko po kolei w miarę możliwości, ja już w zasadzie skończyłam zakupy :) zostały jeszcze drobne rzeczy typu smoczek czy butelka. U mnie sytuacja jest inna bo zarówno rodzice jak i teściowie bardzo pomagają . Ale wydatki cały czas są i będą jeszcze większe zwłaszcza kiedy dzidziuś się urodzi. Już się nie mogę doczekać kiedy przytulę mojego synka :) a jest taki wiercioszek cały czas kopie z dnia na dzień bardziej się rusza :) Efqa ja nie kupowałam śpiworka do wózka, ale jeszcze nad tym myślę :) Mam kombinezon, ciepły kocyk i pościel do wózka, może to wystarczy... Mnie ostatnio też jakoś mało się chce, chyba też przez tą fatalną pogodę... a czas tak szybko leci do stycznia już tak niedaleko... Smerfeciu czekamy na wiadomości o płci Twoich dzieciaczków :) Buziaki dla wszystkich dziewczyn ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane👄 u mnie dzis ok relaksuje sie troche ciasto na racuchy mi rosnie ostatnio mialam troche problemow i jak zwykle sama z nimi i czasu brak ale bedzie lepiej corcie przenioslam do szkoly katolickiej bo blizej wiec mam wiecej czasu no i serduszko sie cieszy bo ta szkola ma tu dobra opinie przez te problemy bolal mnie rzołądek przez ostatnie 2 tyg ale dzis lepiej moj mezus wpadl w trans i ma ochote na przytulanki codziennie:-) szkoda ze teraz nie mam owulki:-) jescze jakies 7 dni mam testy owu od jutra robie a za trzy tyg ambasada nałoze mini moze sie uda na mojego podziałała jak nałozyłam w sobote to cały dzien sie o mnie ocierał i wiecie co słucham fasolek swietny relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przer wa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............23........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana smerfeciu nie przejmuj sie nie musisz sie tlumaczyc co kupujesz i kiedy to twoja sprawa bedzie dobrze dzidziusie dadza wam siłe zobaczysz ja mialam w ciazy rozne doły a jak miałam w ramionach mała to mogłam gory przenosic mature z brzuchem zdałam odizoluj sie od nich i poczekaj na ich krok i odpoczywaj bo cos ostatnio masz same doły a przed ciaza to ty nas mobilizowałas i pocieszalas pamietasz? bedzie ok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny maly usn wiec mam chwilke podczytuje was ale nie zawsze mam czas napisac bo rosnie mi maly urwis i zlosliwiec jak siedze kolo niego i gadam to smieje sie prawie w glos jak tylko na moment wyjde to jest placz taki maly pieszczoch szantarzysta :) ale za to kooooochaaaaaannnyyyyy!!!Ma juz ponad 2 miesiace i rosnie jak na drozdzach jak dluzej go ponosze to rece bola! 2 tygodnie temu wazyl juz prawie 5 kg a jak sie urodzil to nieco ponad 3 niezle co ale to normalka bo glodomor z niego duzy...:) dobra wystarczy juz o nas bo jak sie nie powstrzymam to wam kilka stron zapisze o niuniusiu :) Smerfetko jak przeczytalam o tych glupich docinkach to mialam ochote wyrazic swoja opinie co do nich im prosto w oczy niedaj sie kochana twardo stan przy swoim nie denerwuj sie i jak zaczna znowy dawac\'\'dobre rady \" to powiedz zeby sie wypchali bo ty i tak bedziesz robic co zechcesz i kupowac chocby im na zlosc ;p zamkna sie wtedy a ja bym zaczela kupowac i jeszcze im na zlosc chwalila sie kazda zakupiona rzecza a niech gadaja a ty sie smiej z nich Myszko ty jak zwykle zapracowana buziak dla Ciebie EfQa ty juz powoli na finiszu wysypiaj sie teraz bo pozniej moze byc trudno ale widok kruszyki w lozeczku wynagradza wszystko a chocby jeden usmiech powoduje ze zapominasz o wszystkim Patinko ty tez uwazaj na siebie duzo wypoczywaj bo musisz wytzrymac jak najdluzej zobaczysz szybko zleci i pozniej bedziesz miala druga pocieche :) Misiaczki widze ze prawidlowa postawa u Ciebie oby tak dalej ja to sadze ze ty chcesz tak jak ja miec dzidzie z lipca i za niedlugo obwiezcisz wspaniala nowine PaniMisiowa ale juz masz pannice sliczna ucaluj ja od cioci Olawd poglaskaj brzusio ode mnie i oszczedzaj sie duzo odpoczywaj Kochane Pozdrowienia dla Was wszystkich musze uciekac i tak sie rozpisalam obiecuje ze bede do was zagladac i czekam na nowe fasoleczki bo cos dlugo nie bylo zadnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie dalam wam na emaila wyslac fotek ale pokolei udaje mi sie je na stronke moja wzucac wiec wysylam wam 4 swieze fotki a reszte posle jak nastepne wkleje. Trzymajcie sie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c368c86 150854f3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56f4fefd 0540067d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/164074d2 79d76b02.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eebbd1bd c0446f83.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATINKO jak tu w angli chcesz isc do gina to musisz sie udac najpierw do rodzinnego? bo mam tu swojego lekarza ale rodzinnego a nie wiem jak jest z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! ostatnio się nie odzywam, ale znowu wróciły przeklęte plamienia i wymioty... Dlaczego tak musi być, jakaś ofiara losu ze mnie czy co? Obiadu nie jestem w stanie ugotować, bo mi niedobrze, Róża trochę przeziębiona, byłam u lekarza, ale już jutro ją do przedszkola puszczam, trochę poleżę, bo teraz nie mam możliwośći, marudzi potwornie, a bajki non stop nie może oglądać. Mówię Wam, jestem nie do życia :-( Nie chcę do szpitla wracać... :-( :-( Smerfetko!!! No to przechodzi wszelkie granice! Dobrze, że powiedziałaś, co o ty myślisz. Powinnaś OLAĆ ICH Z GÓRY NA DÓŁ!!!! To po prostu fałszywi ludzie, którzy nie są grosza warci! I wiesz, ja myślę, że to wszystko z zazdrości, nie mogą uwierzyć, że Bóg dał Ci takie szczęście 2 naraz, ale skoro tak zrobił, to wiedział czemu, w ten sposób zrekompensował Ci te wszystkie łzy, gdy myślałaś o własnym dziecku! Właśnbe dlatego Twoje dzieciaczki urodzą się zdrowe, silne i będziesz najlepszą mamą pod słóńcem! Dasz sobie radę!!!! Patinko-śliczne rzeczy, choć śmiem powiedzieć, że 3 kołowe wózki nie bardzo mi podchodzą... he he bez urazy. Dziewczyny kupujcie ubranka i miejcie w d.... gadanie innych. A ja dziś kupiłam też coś dla mojej fasolki! :-) Pieluszkę w kaczuszki he he. Niby nic, a cieszy! Smerfetka pisz, bo ja obstawiam 2 smerfeteczki! A ktoś mi tabelkę nie tą skopiował, bo zmieniałam ostatnio tygodnie, a ta jakaś stara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No Smerfetko jak tylko wrócisz z USG to daj cynk w sprawie płci swoich maluszków, bo umieram z ciekawości. Ja obstawiam 2 dziewczynki. A jak zareagował na to durne zachowanie Twoich teściów Twój mąż? Przecież to jego rodzice, pewnie chciał ich udusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko widzę, że jesteś po prostu szalona jeśli chodzi o zakupy dla dzidzi, myślę, że nie jeden sklep z akcesoriami dla bobasów mógłby Ci pozazdrościć. Monia tak mi przykro, że źle się czujesz przesyłam 👄. Myszko u mnie bez zmian, w tym miesiącu @ też mnie zapewne odwiedzi, ale nawet o tym nie myślę. Olawd ładnie to tak się nie odzywać przez tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kakusia Ciebie też dawno nie było, ale Ty jesteś usprawiedliwiona, bo musisz się nacieszyć maleństwem 👄. A i Obca nas nie odwiedza wcale... odezwij się kochana i daj znać jak sobie dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×