Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jestem przy okazji usg pozałatwiałam trochę spraw, wylądowałam późno w domu, trochę odleżałam i jestem, jak zakłady na moje kruszynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik i tak ma byc :D bedziemy wszystkie w ciazy:D trzeba sie brac i oby szybko byly efekty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze przeczucia chyba się sprawdziły, pareczka, ale chłopiec pokazał się cały i to co ma między nóżkami i fikał nóżkami i rączkami. Drugie to ponoć dziewczynka, ale nie chciała za bardzo się pokazać, ale nic niby tam między nóżkami nie miała. chłopiec jest większy, dziewczynka mniejsza i to właśnie chłopak rozrabia , a mała jest spokojniutka. Jeśli bedzie potwierdzona pareczka to będzie Weronika i Gabriel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko-jak to sie mowi wszystkie dzieci masz:) wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papap misiaczki teraz sie jakos trzyma gorzej bedzie jutro jak do niego pojde i zamias zabawki kwiaty mu postawie :(:(:( dobranoc dziewczyny trzymajcie sie 😘 dla kazdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku dziekuje za modlitew za mojego aniolka oby tobie sie udalo jak najszybcie i zebys miala zdrowego dzidziusia 😘 😘 spij slodko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochane, mam nadzieję, ze tak zostanie do końca i bedzie pareczka. Madzik ja też jutro pomodlę się za Twoje maleństwo. dla wszystich buziaki, padam , pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, pozno ale jestem;) Smerfetko serdecznie Wam gratuluje - maz pewnie sie cieszy nie mniej jednak jak Ty - a byliscie razem na USG czy bylas sama???duzy 👄 Kochane zmykam do mezulka pod kolderke, jutro jestem w domu wiec caly dzien bede na kaffe;) Wszystkim przesylam gorace👄 Dobrej nocki💤😴 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie odwiozłam małą do przedszkola, ma jeszcze katar, ale lekarka mówiła, że może. No i zamiast odpoczywać teraz to myślę kiedy ta baba mnie nawiedzi!!!!! Nigdy świętego spokoju! Będzie mnie zadręczać pytaniami przz co najmniej godzinę. Ratunku!!! Smerfeciu! Ale czad z tą parką, imiona super. Rety! Znowu mni zbiera na wymioty :-( :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zapisałyście stronek! I nowe koleżanki doszły ! Fajnie! Ha! Smerfetko od początku obstawiałam parkę! 🌻 Patinka superowe te rzeczy kupiłaś dla dzidzi !!!! Szczególnie ten koszyczek mi się podoba... Kurcze może też sobie kupić taka kołyskę albo koszyczek? Asiunia może też sobie takie kupimy? Zawsze można wtedy z dzidzią po mieszkaniu chodzić, jak np. jesteś w kuchni to może spać koło ciebie wtedy....??? Madzik kochana smutną rocznicę masz ...uściski dla ciebie ❤️ Misiaczki fryzjer oczywiście mi robił i to w jakimś dobrym salonie zawsze, bo taka trwała to na rok mi starczała i miałam piękne loki. A teraz zeszła mi już calutka, mam krótkie włosy i zupełnie prościutkie, nie dadzą się ładnie ułożyć a jak deszcz pada to od razu się prostują jak druty, a po trwałej to nawet deszcz im nie był straszny.... :( Olawd mój maluszek też aktywny po 23 i w nocy .... oj będzie się działo! :) Monia już coś ta twoja szefowa miotła sobie wykombinowała że chce cię odwiedzić, nie daj się ! No i staraj się wypoczywać.... jeszcze pewno trochę się pomęczysz z tymi mdłościami.... Kakusia ja już rzeczywiście na ostatniej prostej ! Teraz tylko się modlić żeby wszystko było dobrze. Uściski dla niuniusia 👄 👄 👄 Pani Misiowa strasznie mi się spodobała ta twoja fontanna z piłek, za jakiś czas też sobie taką kupię....!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zwymiotuj na szefową !!!....nienaumyślnie oczywiście tylko niechcący :p :p :p Ja dziś mam usg i zobaczę jak mój mały się rozwija ile waży i jak jest ułożony. Trochę się denerwuję czy wszystko będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moj niunio spi ale to nie potrwa dlugo weszlam was poczytac i cos skrobnac przede wszystkim OGROMNE GRATULACJE dla Smerfetki i powiem ci ze u moich znajomych tez tak bylo ze chlopiec w brzuchu bardziej rozrabial ateraz odwrotnie malutka jest łobuziara a on spokojniutki :) zobaczysz bedzie wesolo a imiona piekne :) EfQa napewno bedzie ok ja tez sie martwilam o rozwiazanie ale nie ma o co troche poboli ale to nic w porownaniu ze szczesciem jakim jest przytulenie kruszynki zobaczysz nie martw sie jak nadejdzie czas idz na porod dobrze nastawiona a bedzie o wiele latwiej :) a jakie imie wybralas?? Misiaczki bedzie dzidzia zobaczysz bo jestes wspaniala osoba i Bóg napewno to doceni a zdjecia niunia mam na naszej klasie :) Olawd sliczne imie dla synka :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł z tymi wymiotami he he. Jeszce jej nie widać... A może nie przyjedzie????? Ale by było fajnie. Cały dzień zepsuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, przepraszam za dluga nieobecnosc. Co u was. jak sie czujecie? Odstawilam tabletki, juz jakies trzy tygodnie ich nie biore, kochalismy sie chyba 2 albo 3 razy bez zabezpieczenia... jak myslicie bedzie cos z tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi nie pasuje bo patinki cos nie widac ja biegne do pracy na 14 nie obiecuje ze sie odezwe bo jestem nie do zycia po tyrce cos mi sie wydaje ze jak bym ta robote zucila to ciaza by szybciej byla jak i u smerfeci to dla mnie stresujace i wyczerpujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca bccn
Zapraszamy na forum www.przyjaciolki.phorum.pl ,mamy staracjace sie,mamy z problemami,mila atomsfera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!!! Wpadlam zobaczyc co u was, ale widze ze jakos cicho jest:D Byc moze wiecej bedziecie rozgadane pozniej, w takim razie ja tez ide wstawie zupke ogorkowa i zagladne pozniej👄 Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ja w zasadzie jeszcze nie mam imienia, może Pawełek ale niespecjalnie mi sie podoba...zobaczymy. Nie mogę się już doczekać. Czas chyba zacząć pakować torbę do szpitala. Your Mind kto wie może ci się od razu uda :) Iwa masz rację coś Patinki za długo nie widać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jutro wracam do Irlandi do męża dobrze bo dni płodne się zaczynają zobaczymy jak to będzie trzymie kciuki za wszystkie dziewczyny które się starają o dzicie pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jutro wracam do męża z urlopu dobrze bo zaczeły się dni płodne może się uda trzymie kciuki za wszystkie dziewczyny które się starają pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jutro wracam do męża z urlopu dobrze bo zaczeły się dni płodne może się uda trzymie kciuki za wszystkie dziewczyny które się starają pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×