Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kochane dziękuje Wam za gratulacje, chyba sobie wygadalismy ta parkę, no ale nic nie wiadomo dziewczynka moze jeszcze w chłopca się zamienic, bo tak się chowała.Jak bedzie parka będzie super, ale jak 2 chłopcy to też fajnie.Najważniejsze,ze lekarz powiedzial,że są duże jak na bliźniaki,prawidłowo się rozwijają i mówi,ze jak chcieliśmy parkę to chyba trafiliśmy, ale potwierdzi to nastepnym razem jak się uda. Myszko mąż był ze mną przez przypadek, nie miał w planach jechać, ale że musiał coś załatwić to pojechaliśmy razem, no i był taki szczęśliwy jak zobaczył swojego męskiego potomka i dziewczynkę, bo tak zawsze mówiliśmy o tej parce, no ale podkresla cały czas,ze przecież moze okazać się,ze to 2 chłopcy.Dla mężczyzny to jest chyba większe przeżycie niz dla kobiety. Wybaczcie mi,ze wieczorami czy nocami już nie wpadam do Was, ale ja juz ostatnio bardzo wcześnie padam z nóg, jestem zmęczona, ociążała, mało rzeczy w domu robię, bo mi to wszystko bardzo powoli idzie , no i duzo wypoczywam.Dzieciaczki rozrabiają niesamowicie, a ten chłopak to ciągle mnie kopie, mała tylko czasami. Co do zakupów to mam już też trochę rzeczy pokupione, a teraz jestem na etapie wybierania łóżeczek i wózka. Oglądałam wózek ten uzywany i jest bardzo ładny, mężowi tez się podoba, więc moze pokusimy się na niego, zobaczymy.No i dziewczynki jak Smerfecia pojedzie to cały chodnik nasz, hahha. Apropo przytyłam juz 7 kg. Misiaczek, Myszka i Sara cały czas wierzę,ze teraz Wam się uda, zobaczycie, ja myslę,że jeszcze w tym roku ogłosicie nam dobre wieści. No nic uciekam , mam prasowanie od soboty, nie mogę się zebrać, więc moze dziś zwalczę.No i obiad trzeba zrobić, a czy jeszcze na coś siły znajdę to sie zobaczy. Mąż mówi co się przejmujesz bałaganem, przecież to nie jest bałagan, ale ja lubię mieć w domu porządek i już, no ale teraz sobie odpuszczam jak nie daję rady. Dzieci najważniejsze. Buziaki dla Was wszystkich, może zajrzę wieczorkiem, ale wiecie to śmieszne, ale czasami mi się nawet kompa nie chce włączyć.Wolę obejrzec film, przytulić się do męża i iść spać, wybaczcie ale mam już lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko widzisz jesteś stworzona do bliźniaków nawet rosną u ciebie jak na drożdżach! Mąż też teraz będzie bardziej przeżywał jak już zobaczył na usg brzdące. Fajnie że wózek się trafił mielibyście już z głowy. 🌻 🌻 A teściowej kij w ucho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwoina
Cześć dziewczyny, jestem tu ponieważ jak można się domyślić chcę mieć dziecko!!! Moja pierwsza dzidzia ma już 4 lata teraz od 5 miesięcy staram się o drugiego dzidziusia ale nic z tego, wspomnę że ja mam konflikt rh i nie dostałam immunoglobiny po porodzie mimo iż dzidzia ma grupę +, czy to może być problem??? Wiem że w razie ciąży muszę wziąć szczepionki, ale trzeba w nią jeszcze zajść pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka ja jestem zdechła... na nic nie mam siły tylko leżeć, nawet się zdrzemnęłam ale nic to nie dało ....dalej niemoc.... Piorę ciuszki dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,to ja...wczoraj bylam ugina bo bardzo mnie jajnik bolal,a okazalo sie ze tam silnie pracuje ze az jest bardzo tkliwy i wraz;liwy,przy badaniu az bym spadla z fotela tak bolalo,a gin delikatnie badal,mam owulacje a przeciez we wtorek wzilam ostatnia tab anty,juz mniej boli,ale jeszcze czuje,wystraszylam sie,bo myslalam ze cos z torbiela ale na szczescie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,to ja...wczoraj bylam ugina bo bardzo mnie jajnik bolal,a okazalo sie ze tam silnie pracuje ze az jest bardzo tkliwy i wraz;liwy,przy badaniu az bym spadla z fotela tak bolalo,a gin delikatnie badal,mam owulacje a przeciez we wtorek wzilam ostatnia tab anty,juz mniej boli,ale jeszcze czuje,wystraszylam sie,bo myslalam ze cos z torbiela ale na szczescie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek będzie dobrze organizm się zregeneruje i zaczniesz starania pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powiedział Pan Bóg chwilę po tym jak stworzył mężczyznę? : - " Pierwsze śliwki robaczywki!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powiedział Pan Bóg chwilę po tym jak stworzył mężczyznę? : - " Pierwsze śliwki robaczywki!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powiedział Pan Bóg chwilę po tym jak stworzył mężczyznę? : - " Pierwsze śliwki robaczywki!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja nie dawno do domu wrocilam no dzis tez sie postaraliscie :):):):) teraz bede tekst tlimaczyc z angielskiego i widze ze 2 nowe staraczki may 😘 dla was:):) moze pozniej wpadne 😘 dla wszystkich 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie było mnie, bo byliśmy u szwagierki na urodzinach więc weszłam tylko żeby powiedzieć Wam dobranoc i kolorowych snów 👄 i do jutra bo na pewno się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Hej dziewczyny! jestem tu nowa ale juz od dluzszego czasu czytam wasze posty,my tez z partnerem staramy sie o fasolke,juz 4 miesiac,wlasnie jestesmy w trakcie staranek,moze tym razem sie uda bo bardzo bym tego chciala a czas niestety biegnie nieublaganie,wiem ze to krotko ale wydaje sie jakby lata juz minely,moze za bardzo chce?ale nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Hej! jestem tu nowa ale czytam was juz od dluzszego czasu, tez staramy sie z partnerem o dzidzie,juz leci 4 miesiac prob ale narazie nic z tego nie wyszlo,moze tym razem sie uda a moze problem w tym ze za bardzo chce?juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
kurcze co jest?najpierw mi wyskakuje ze jakis blad na stronie i nie wyswietla a potem puszcza 2 razy ten sam tekst wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry śpioszki!!! STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry śpioszki!!! STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa....................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam wam zyczyc milego dnia , zaraz jade do banku wplacic reszte pieniazkow za piesia :-D dzis o 6ej rano maly mnie obudzil taka seria kopniakow ze moj maz to malo z lozka nie spadl :-P jak tylko zaczal kopac dalam tatusia reke na brzuszek a co niech tez czuje i niech tez sie obudzi :-P jejku kazdej z was zycze zeby jak najszybciej mogla czuc maluszka w sobie bo to prawdziwy cud!!! a dla zachety fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki cale szczescie ze juz piatek dluzej bym nie zniosla tej pogoni jutro jade do nastepnej swiezo upieczonej mamy kupilam komplecik malemu ale slodki pokazalam mojemu to powiedzial ze super ze swojego by juz ubral w to a ja co to ty tak z gory odrazu syn:-) ja tam bym chciala droga corcie a moj syna wczoraj zabralismy sie do pracy bo mi test wyszedl+ ale jakos dziwnie bo dopiero 12dc no ale kupilam zaufalam ale wsumie podbrzusze mnie tez bolalo dzis moze mnie nie byc wieczorkiem bo bedzie poprawka z rozrywki i bedzie dzidzia zobaczycie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga bol okoloowulacyjny zwiastuje sama owulacje na kilka godzin przed czy dzien przed jak myslicie jak to jest u was ktore mialyscie monitoring cyklu moze wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stefcia31 w naszym gronie jeszcze krotko sie starasz wiec nie ma co panikowac glowa do gory a tan topik wczesniej czy pozniej przyniesie ci szczescie tylko pod jednym warunkiem musisz sie udzielac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×