Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jolanta no to powodzenia :) A ja zaraz ide na USG i dowiem sie jak moja dzidzia sie miewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko gratuluję! W sumie to fajnie, że parka Ci się urodzi. Imiona fajne wybrałaś.Przesyłam 👄 i mam nadzieję, że dobrze się czujesz? Olawd też ładne imię wybrałaś 🌼. EfQa a Ty dlaczego nie możesz się zdecydować co do imienia? może wrzuć na google hasło księga imion i coś Ci się odpowiedniego nasunie 👄. Myszko jakie masz przewidywania na ten miesiąc? Pijesz jeszcze te ziółka? Madzik faktycznie trudne dni Cię czekają.... mam wrażenie, że żadna moja wypowiedź Cię nie pocieszy, ale trzymaj się 👄, wkrótce na pewno zajdziesz ponownie w ciążę. PaniMisiowa Twoja córeczka rośnie jak na drożdżach, niedługo będziesz musiała kawalerów przeganiać ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jolanta2 to życzę powodzenia i dobrej "współpracy" z mężem, może zaowocuje jakąś fasolką? Monia, że też nie spławiłaś tej swojej szefowej! Przyjdzie, będzie Ci dupę zawracać i kąty przeglądać, a Ty ją będziesz obsługiwać, a powinnaś leżeć... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Sara 👄 a Ty co bierz sie dzidzia sama sie nie pocznie;p EwQus jak po usg?? 👄 olwad 👄 ja imiona kąbinowalam ale dla dziewczynki to nma pare dla chlopaka trudniej:P MADZIK 👄 Monia 👄 Kakusia22 szcesciaro:P 👄 no ja poiem ze dzinie sie czuje dzis bolal mnie brzuch jak na okres..a to ok zaraz hmm 15dzc .sama nie iem jajaniki juz ok cieplo sie ubieram nie chce mnie zno zapalenia.nic czekam do 9 ehehhe @ ma termin :P dobrze by bylo na Swieta prezent zrobic.:) Smerfeciu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale tu cichutko! Przeżyłam te odwiedziny jakoś, ale gdybyście to widziały- wpadła jak ufo i pierwsze co, to słowa: Nie będę długo, bo nie mam czasu i w tym momencie sama sobie krzesło przysunęła i usiadła.... No a potem się zaczęło... jaka ja jestem biedna, tyle problemów i teraz ciąża, ale będzie dobrze, nie mam sie czym martwić, wychowa się, ona myśli, że to wpadka, ale mam to gdzieś, nie tłumaczyłam się. No i mąż musi lepszą pracę znaleźć, bo wszystko kosztuje, i pokój jeden mamy... No, ale przywiozła mi prezent- kurę! bo jej teściowa hoduje takie duże 5,5kg ma! Rano zabita, no bo muszę rosołki jeść... Siedziała i gderała 2 godziny, a ja się głupio uśmiechałam, a tak się spieszyła... Bogu dzięki, że mam to za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kobieta ma gest!!:D :P ale masz to juz za soba!!! widz e dzis na forum, cisza??!! oj wchodzic dziewczyny choc na slowko!! 👄 od Smerfetki ciezko jej ale mysli omm WAS CALY CZAS!!! nic ja powoli sie klaade jakas zdechla jestem...dobrej noci i kolorowych smow! madzik mam nadziej ze sie trzymasz paamietaj bedzie dobrze i uda sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Monia kura 5,5kg? O matko kochana! Mam nadzieję, że wybebeszona... Myszko jak tam u Ciebie? Jakie rokowania na ten miesiąc? PaniMisiowa, ale Twoja córeczka urosła, aż miło popatrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro juz nic nie przewiduje na ten miesiac - co ma byc to bedzie, nie chce sie nie potrzebnie nakrecac i pozniej sie niemilo rozczarowac;) Ziolka pilam do owulki i juz nie pije od paru dni , bo jestem juz po owulce....i chyba najblizszy cykl nie bede ich pic bo pewnie bede miala wizyte u ginka....Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno...ide sie na chwilke polozyc , moze cos poczytam albo troche sie zdrzemne....do uslyszonka myszki moje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki widzę, że pisałyśmy o tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
I Myszka też, to znaczy, że teraz nasza kolej hura,hura,hura. Do jutra dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Coś się chrzani na forum-posta mi wcięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja niedawno wrocilam io musze was pochwalic cos sie ruszyly te stronki :):):) ja dzis bylam u mojego anilka i dziekuje wszystkim ktorzy mnie romumieja i modla sie za mojego anilka 😘 dobrej nocki dziewczyny jestem bardzo zmeczona po caly dniu juz chce zeby byl weekend i odpoczac od tej szkoly 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bo ide spac o i patinki nie bylo cos nie tak napewno by zajzala dobrej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bo ide spac o i patinki nie bylo cos nie tak napewno by zajzala dobrej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke zmykam spac no i patinki nie bylo cos nie tak napewno by zajzala dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara już przejrzałam wszystkie imiona ale jakoś nie mogę się zdecydować jak nazwać mojego synka. Monia ale cię zaszczyt kopnął ! Kurę od szefowej dostałaś! tego się nie spodziewałam :D Ale co tam i tak pewno ją zwymiotujesz.... :p Trzymaj sie i odpoczywaj. Mój dzidziuś jest ok. Wszystko w normie ....już ułożony właściwie i waży troszkę ponad 2 kg. Ale lepszy numer bo Pani doktor tym razem nie chciała potwierdzić że to chłopak i powiedziała żebyśmy sie tak na wszelki wypadek i do dziewczynki przygotowali :D :D :D :D :D :D Ale byłby numer...... dla dziewczynki mam imię : EMILKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja wchodzę na to forum z dowcipami i się udzielam! A ty juz nie zaglądasz..... Przesyłam dziewczynom linka jak będą chciały sie pośmiać i poprawić sobie humor to poczytają. Dziewczyny coś się na pewno dzieje z Patinką. Musi być w szpitalu inaczej by sie odezwała.... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sloneczka Iwa dziekuje za troske to mile naprawde 😘 jesli chodzi o ginekologa w anglii to przez cala ciaze go nie widzisz dostaniesz od 12 tc zaledwie pare spotkan z Midwife-czyli polozna 2 razy generalnie w calej ciazy pobiora ci krew troszke czesciej mocz. nawet przy porodzie zadko sie widzi ginekologa chyba ze sa jakies komplikacje problemy twedy dopiero jest wzywany ale przez ciaze go nie zobaczysz,nie ma badan na koziolku jak u nas.Polozna tylko pyta o samopoczucie slynne how are you :-) zmierzy cisnienie w pozniejszych etapach ciazy pomaca brzuszek i poslucha dooplerem twojje dzidzi to cala wizyta. w 12 tc i 20 tc sa 2 obowiazkowe usg.Czasami robia jeszcze w 35-37tc ale nie koniecznie zalezy od szpitala. wczoraj niestety mialam dzien zabiegany.A wieczorkiem jak siadlam do kompa na moment to mama mnie dorwala na skype i przekazala straszna wiadomocc tzn moj brat 16 letni mial juz 3 operacje na kolana co chwilke cos mu pekalo w srodku,krew sie dostawala itd bardzo skomplikowane no i za 2 gim razme w anhglii pol sloika kosci mu wyciagli podczas operacji. w polsce mama pol kraju po specjalistach objechala i poiwiedziano jej ze brata ratuje tylko przeszczep jakies metalowe i tytanowe czesci musi miec inaczej skonczy na wozku.Nie powinien tym kolanem wogole ruszac a on dzwiga ciezki plecak i chodzi do szkoly bo przeciez musi :-( wiec do max 3 miesiecy przeszcep musi juz byc i sa tylko 2 miejsca w polsce gdzie to robia nie wiadomo czy sie zdecyduja bo to skoplikowana ciezka opercja i co najgorsze NFZ tego nie refunduje.czyli minimum 20 tys zlotych.A jak w polsce nie beda chcieli zrobic to za granica suma bedzie 5 razy wyzsza con ajmniej ;-( w poniedzialek mama sie wiecej dowie tylko ze ordynator ciagle jje mowi bedziemy cos robic dzialac dzwonic 3 raz z rzedu jej to mowi czyli wiadomo co on chce (DUZEJ KOPERTY) skurczybyk nie dosc ze mama placi mu za prwatne wizyty to jeszcze ze ma wykonac pare telefonow to chce za to kasy,to jest chore POlskie realia bez kasy nie zalatwisz nic Nawet Zdrowia a raczej szczegolnie. nie mialam sily juz wczoraj wejsc no a rano poszlam na zakupy bo zimno troszke a ja w ani jeden sweter sie nie mieszcze kupilam sobie jeden i 2 pary spodni bo sie przetarly mi :-( dzis moj maz w londynie i odebral mi kolyske dla dzidzi i szafke do przewijania ktore wygralam na licytacji. oki ja uciekam bo Laura do szkoly a meza nie ma wiec musze sie szybko zorganizowac. A i staresznie biodra od wczoraj mnie bola Efqa tez tak masz??Kakusia czy cierpialas juz na to?? ja 1 raz odczulam ten bol cos strasznego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sloneczka Iwa dziekuje za troske to mile naprawde 😘 jesli chodzi o ginekologa w anglii to przez cala ciaze go nie widzisz dostaniesz od 12 tc zaledwie pare spotkan z Midwife-czyli polozna 2 razy generalnie w calej ciazy pobiora ci krew troszke czesciej mocz. nawet przy porodzie zadko sie widzi ginekologa chyba ze sa jakies komplikacje problemy twedy dopiero jest wzywany ale przez ciaze go nie zobaczysz,nie ma badan na koziolku jak u nas.Polozna tylko pyta o samopoczucie slynne how are you :-) zmierzy cisnienie w pozniejszych etapach ciazy pomaca brzuszek i poslucha dooplerem twojje dzidzi to cala wizyta. w 12 tc i 20 tc sa 2 obowiazkowe usg.Czasami robia jeszcze w 35-37tc ale nie koniecznie zalezy od szpitala. wczoraj niestety mialam dzien zabiegany.A wieczorkiem jak siadlam do kompa na moment to mama mnie dorwala na skype i przekazala straszna wiadomocc tzn moj brat 16 letni mial juz 3 operacje na kolana co chwilke cos mu pekalo w srodku,krew sie dostawala itd bardzo skomplikowane no i za 2 gim razme w anhglii pol sloika kosci mu wyciagli podczas operacji. w polsce mama pol kraju po specjalistach objechala i poiwiedziano jej ze brata ratuje tylko przeszczep jakies metalowe i tytanowe czesci musi miec inaczej skonczy na wozku.Nie powinien tym kolanem wogole ruszac a on dzwiga ciezki plecak i chodzi do szkoly bo przeciez musi :-( wiec do max 3 miesiecy przeszcep musi juz byc i sa tylko 2 miejsca w polsce gdzie to robia nie wiadomo czy sie zdecyduja bo to skoplikowana ciezka opercja i co najgorsze NFZ tego nie refunduje.czyli minimum 20 tys zlotych.A jak w polsce nie beda chcieli zrobic to za granica suma bedzie 5 razy wyzsza con ajmniej ;-( w poniedzialek mama sie wiecej dowie tylko ze ordynator ciagle jje mowi bedziemy cos robic dzialac dzwonic 3 raz z rzedu jej to mowi czyli wiadomo co on chce (DUZEJ KOPERTY) skurczybyk nie dosc ze mama placi mu za prwatne wizyty to jeszcze ze ma wykonac pare telefonow to chce za to kasy,to jest chore POlskie realia bez kasy nie zalatwisz nic Nawet Zdrowia a raczej szczegolnie. nie mialam sily juz wczoraj wejsc no a rano poszlam na zakupy bo zimno troszke a ja w ani jeden sweter sie nie mieszcze kupilam sobie jeden i 2 pary spodni bo sie przetarly mi :-( dzis moj maz w londynie i odebral mi kolyske dla dzidzi i szafke do przewijania ktore wygralam na licytacji. oki ja uciekam bo Laura do szkoly a meza nie ma wiec musze sie szybko zorganizowac. A i staresznie biodra od wczoraj mnie bola Efqa tez tak masz??Kakusia czy cierpialas juz na to?? ja 1 raz odczulam ten bol cos strasznego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa gratuluje ze z dzidzi wszsytko dobrze tylko tak dalej ale ci powiedzial hehehehehe teraz masz o czym myslec :D ja zmykam na razie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko juz myślałam że coś ci sie stało że cie nie ma !!! biodra bolą mnie juz od dawna i to było straszne, bo leżeć nie mogłam wcale. teraz na noc mam taka pufę od kanapy, ona jest pochyła i twarda i mogę leżąc na boku jedna nogę lekko ugiętą w kolanie na niej oprzeć. I jest bardzo dobrze juz tak nie boli. Musisz sobie coś znaleźć do leżenia bo nie wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, mam powazny problem mam nadzieje ze pomozecie... Mój 5 letni syn mial 3-4 dni temu grype jelitowa, no i oczywiscie musialam podlapac... dzis sie zaczyna, raz juz bylam \"na kibelku \" a teraz zwymiotowalam. czytalam ze nie ma lekow na ta grype jelitowa... trzeba tylko pic duzo.. Macie jakies rady? nie chce isc do lekarza bo zostawi mnie w szpitalu zebym sie nie odwodnila... a ja nie moge bo nie mam co zrobic z synkiem, a maz pojutrze wyjezdza za granice. dajcie znac prosze bo sie martwie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, mam powazny problem mam nadzieje ze pomozecie... Mój 5 letni syn mial 3-4 dni temu grype jelitowa, no i oczywiscie musialam podlapac... dzis sie zaczyna, raz juz bylam \"na kibelku \" a teraz zwymiotowalam. czytalam ze nie ma lekow na ta grype jelitowa... trzeba tylko pic duzo.. Macie jakies rady? nie chce isc do lekarza bo zostawi mnie w szpitalu zebym sie nie odwodnila... a ja nie moge bo nie mam co zrobic z synkiem, a maz pojutrze wyjezdza za granice. dajcie znac prosze bo sie martwie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia_gask --- kalpek ma racje nifurocsazyd jest super to taka zolta zawiesina , nawet smaczna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×