Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

saro----moja wina , moja wina...bije sie w piersi :-P 👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Iwa biedaczko Ty też żyjesz na "wygnaniu"? Pewnie można się przyzwyczaić do życia w innym kraju, ale w pewnych sytuacjach dobrze jest mieć obok siebie rodzinę i przyjaciół 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd Twój synuś to już kawał chłopa, rzuciłam sobie okiem na niego i się zastanawiam kiedy to zleciało? Też Cię całuję 👄 i oczywiście pogłaszcz brzuszek ode mnie. A jakie imię wybrałaś, bo mnie skleroza czasem dopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;D EwQus to fajnie!! ale to robilas sama czy fryzjer?? 👄 teraz mozesz sobie zawsze podciac dla dzidzi to nie zaszkodzi:D Patinka26 ale super zakupki!!! a ten koszyczek rozkoszny!!!!!!!!!!!!! 👄 olawd odpoczywaj :) 👄 iwa 👄 Sara 76 TY nie proznuj nastepna iebie tez partie musimy zaczac fasolek!!! Myszka???!! Ciebie tez to sie tyczy!!! 👄 Kakusia22 to masz wesolo!! takie malenstwo to najwieksze szcescie !!!..wiesz dobrze ze nie wazne jak ale by udalo sie i zdrowe urodzilo!!:* 👄 buzka dla WAS koniecznie na gg podeslij wasze fotki!! 👄 asiunia27 👄 i glaskanko 👄 madzik 👄 xxxxmadziaraxxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Ty gdzie??!!!!! odezwij sie!! tesknimy!! paniMisiowa 👄 🌻 Ktoz bedzie wiecej i lepiej wiedzial niz sama Matka??:) powiem tyle Smerfecia juz wie mialam Racje i zdaje sie EwQus tez tak obstawiala heheeh i juz nic nie mowie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki gadaj zaraz, bo Smerfetka chyba robi tajemnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie wróciłam z Martynką z bilansu wszystko dobrze rozwija się dobrze więc teraz jestem spokojna zaczyna mówić i wszystko chce robić sama pozdrowienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki witam wszystkich Od paru cykli zaczelam sie starc ze swoim mezem o dzidzusia,ale na razie bez skutku.Ostanio juz nawet juz myslam ,ze jestem w ciazy bo strasznie mnie bolal mnie biust i podbrzusze.@ pojawila sie i trwala b.krotko okolo 2 dni.Zastanawiam sie czy mam niedobor estrogenow.Mieszkam za granica i prosilabym o porade.pozdrawiam wszystkich aha musze zaznaczyc ,ze uzywam aparatu do wykrywania owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja dzis caly dzien bylam u Rodzicow,zaraz robie myju myju,potem jade po mezusia i dzis mysle ze jakos przytulanko musi byc:) dzis w koncu biore ostatnia anty i czekam na okresik,jakmnigdy nie moge sie go doczekac...smerfetko-odezwij sie jak dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paniMisiowe obie jestescie przepiekne!!! Smerfecia pewnie odpoczywa..a maz na kompie hehe wiec c zeka az zejdzie..pewnie swietuja:Poboje sie bardzo cieszyli dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nastala cisza....................................................................................................................... hallloooooooo???....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale jestem ciekawa, jaką płeć mają maleństwa Smerfetki!!! Jutro ma do mnie przyjechać szefowa! Po prostu się wprosiła! Chyba zwariuję! Już sobie wyobrażam jak będzie wszędzie zaglądać buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no co tu sie dzieje nadrobiliscie :):):0 patinka sliczne fotki i dla olowki wszystko cacy normalnie:):) 😘 tyle zdazylam przeczytac ale juz nadrabiam ciekawe jak tam smerfetka na usg 😘 monia znow biedaku cie meczy niech juz da ci spokoj:) 😘 i witam nowa staraczke 😘 i dla wszystkich 😘 🌻 JUTRO MOJ SYNEK KONCZY ROCZEK SZKODA ZE NIE MOGE RAZEM Z NIM SWIETOWAC:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciagle pisze w tabelce ze mam 2 cykl staran a tu mi wyskakauje caly czas ze 1 cykl zaczynam :):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to jest misiaczki przygnebiajace wiesz :):) bo jutro bede swietowac jego roczek a po jutrze rocznice smierci:(:(:( pamietam jak dzis :rok temu w tym samym dniu tak mnie zalalo w nocy bylam przerazona i jeszcze nie wiedzialam ze na nastepny dzien bede lezec na stole operacyjnym a juz j rok zlecial i jestem bez dzidzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik wiem ze to malo pocieszajace ale poronienia czesto sie zdarzaja..a malenstwo patrzy i czuwa ad Toba !! uda sie zobaczysz i bedziedz w cizy i urodzisz zdrowe cudne dziecko!!! wiec uszy do gory !!!.bo jak nie to oj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki misiaczki po twoim poscie jakos mi tak lepiej 😘 😘 😘 😘 😘 dla ciebie i oby szybko cie fasolka nawiedzila:):):) a reszte dziewczyn wzywam na kaffe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik-pomodle sie za Twojego anioleczka malego!!! ja siedze przed kompem i na film bo leci m jak milosc,przed 22 bede jechac po mezulka,dzis bedzie przytulanko bo bardzo mi go gdzies brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×