Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość motylek taki sobie
madzik - dlatego, że tak jak piszesz - dziewczyny w 4-5 tygodniu (pomimo różnych norm) mają tą betę dużo większą. Dlatego tak ważna jest powtórka bety bez względu czy idziesz na tą wizytę we wtorek czy też nie - lekarz przy tak wczesnej ciąży zobaczyć ją może zobaczy, ale nie stwierdzi czy rozwija się ona jak na ten okres prawidłowo czy też nie. A beta ci to potwierdzi - po 48 godzinach powinna wzrosnąć przynajmniej 2 krotnie w stosunku do stanu poprzedniego, a w poniedziałek, jeżeli jesteś w ciąży, powinna być już u Ciebie w takim razie mega wielka. Dlatego, żebyś była spokojna i bez względu na wizytę u lekarza powinnaś ją powtórzyć. Ja betę w 4 tygodniu ciąży miałam ponad 200 i szła w górę. 19 o bardzo mało, nie będę Cię denerwować swoimi podejrzeniami i ich opisywaniem tutaj, ale po prostu powtórz ją i tyle - wrzuć tutaj wynik i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca się o dzidzię
cześć dziewczynki -zapraszam na stronkę -http://kobieta.forum y.pl/ciaza-porod-macierzynstwo-i-wychowanie-dzieci-f3.html to forum działa od niedawna ale jest juz parę kobitek starajacych się o dzidzię :) zapraszamy serdecznie wszystkie staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny u mnie slonko ladnie swieci motylek yaki sobie niektore dziewczyny mialy po 3000 ale to zalezy od norm laboratorium czytalam ze dziewczyna miala 18,5 i bylo dobrze a powyzej 16 wynik jest pozytywny czyli ze jestem w ciazytylko ze to moze byc wczesna ciaza i dlatego tak wyszlo bo chyba ta beta wskazyje od dnia zaplodnienia a nie od ostatniej miesiaczki nie wiem juz co myslec zrobie najwyzej ta bete bo juz kolejny mi problem doszedl:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik zrób tą betę tak jak ci motylek radzi i będziemy wszystko wiedzieć...biedactwo to sie nadenerwujesz... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek taki sobie
madzik - nie chciałam Cię zamartwiać, ale widzę, że Ty zamiast rzeczywiście podejść do tego spokojnie, zrobić tą betę i ustalić z lekarzem na wizycie właściwy sposób prowadzenia ciąży, to wyszukujesz na siłę potwierdzenia ze strony osób, które zwłaszcza przez neta Ci tego potwierdzenia nie dadzą. Nie twierdzę, że nie jesteś w ciąży. Życzę Ci żebyś w niej była, bo sama długo się o dziecko starałam i wiem co przeżywasz. Ale Tygodnie ciąży zaczynasz liczyć nie od zapłodnienia, ale od ostatniej miesiączki więc jesteś już dalej niż na początku 4 tygodnia. Beta powinna być wyższa. Być może dopiero zaczyna rosnąć - dlatego trzeba tą betę powtórzyć, aby się upewnić, że w danym okresie czasu odpowiednio przyrasta - zwłaszcza po Twoich plamieniach powinnaś się w tym upewnić, a Ty zamiast tego pytasz w kółko, jak wróżki, kolejne pojawiające się koleżanki. Każda z nich trzyma za ciebie kciuki, ale niestety nic w zaistniałej sytuacji nie poradzą, jeżeli Ty sama poważnie do tego nie podejdziesz. Przepraszam za ton wypowiedzi, ale denerwujesz się niepotrzebnie i szkodzisz tym dziecku, jeżeli tam w Tobie jest, zamiast zrobić proste badanie krwi i wszystko sobie wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek taki sobie
madzik - ostatnią miesiączkę miałaś 3 września - więc właściwie kończysz 6 tydzień a nie czwarty... Beta powinna być dużo wyższa...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku nie chcialam zebys tak to odebrala ja wiem ze chcesz mi [pomoc jutro jade na bete zrobie ja tylko boje sie ze cos jest nie tak jedno dziecko stracilam o te bardzo sie boje i dlatego wmawiam sobie ze to nic zlego szukam po roznych dziewczynach odpowiedzi juz w depresje wpadam dlatego tak po chamsku ci odpisalam ale nie chcialam cie urazicpoprostu ciagle zadaje sobie pytanie dlaczego ja ! przeciez teraz mialo byc dobrze bylam pewna ze juz bedzie ok a tu takie rozczarowanie mamtylko nadzioeje ze mam w sobie fasolke i urodzi sie cala i zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie teraz motylku liczylam na kompie ze to 6 tydz :(:(:( ale myslisz ze jeszcze moze byc dobrze? jeszcze nie jest nic stracone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik...zamiast sie zamartwiac wyjdz z domu umow z przyjaciolmi i nie mysl co bedzie to bedzie:) ale nie siedzi zadreczaj sie!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek taki sobie
madzik - może być dobrze, jeżeli miałaś przesuniętą owulację i do zapłodnienia doszło bardzo późno, ale żeby się o tym przekonać zrób betę i zobaczymy jak ona przyrasta. Jeżeli zapłodnienie faktycznie miało miejsce stosunkowo późno, to we wtorek pęcherzyk może być jeszcze zbyt mały, aby go zobaczyć. Zamiast się dołować -postaraj się dzisiaj wyluzować. Jak napisała misiaczki - wyjdź na spacer, nawet sama, pooddychaj świeżym powietrzem zamiast siedzieć przy kompie - nie stresuj dziecka. A jutro marsz;) do laboratorium i będzie wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki motylku dziekuje 😘 ja juz sie ubieram dawid was pochwalil mowil ze madrze piszecie i zebym was posluchala a nie siedze i mysle ze bedzie zle motylki obys miala racje bardzo bym chciala zeby bylo oki dobra ubieram sie i ide napewno to mi dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odeszly mi chyba wody leje sie ze mnie wiec chyba to jest to zolta woda ciepla duzo tego jade do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie drogie Panie. Przez kilka dni mnie nie było, ale miałam różne scesje najpierw jelitowe, gdzie przeczyściło mnie tak,ze bałam się ,ze wyladuję w szpitalu, później mdłości się zaczęły i jakos się ich pozbyć nie moge, wszystko mi się odbija, unosi, nic nie mogę jeść, choć powoli już jem lepiej, ale normalnie wszystko mi odrzuca i zapachy mnie znów okropnie drażnią. Nareszcie nadrobiłam zaległości, ale juz mi tak ciężko wysiedzieć przy kompie, dzieciaczki kopią i rozrabiaja niesamowicie. Madzik mam nadzieje,ze ta Twoja beta bedzie ok. Sylwia za ciebie trzymam mocno kciuki, moze się uda, byłoby super. Kasiada i Ewcik dlaczego się nie odzywacie i ty nasza Dorotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak zawsze zapracowana, buziaki dla ciebie i wypocznij trochę. Misiaczki no to czekamy na efekt clo, dziękuje za pamięć, telefony i w ogóle. EfQa Ty już niedługo małe przytulisz, ale masz fajnie. Xxmadziaraxx wracaj do nas, a zresztą i tak wiem,ze nas podczytujesz i napisz koniecznie jak Ci się uda. Kalpek rzeczywiście śliczna z ciebie laseczka, tylko taki smutek w oczkach widać, ale jak bedzie dzidzi to już tylko uśmiech zostanie na twarzy. Kamea co u Ciebie? Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz wrocilam i jest mi o wiele lepiej teraz bede film ogldac patinko trzymaj sie juz nie dlugo bedziesz milala dzidzie obok smerfciu wielkie buziaki dla ciebie i smerfiatek 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciagle do lazienki biegam na siku i kregoslup mnie zaczal bolec tak sie boje :((:( ale teraz nabralam wiecej optynizmu dzieki wam kochane:):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystaj smerfciu ja tez juz skorzystalam i jest mi o wiele lepiej teraz idziesz z pieskiem a juz nie dlugo bedziesz chodzic z malymi szkrabami::):):) obym i ja doczekala takiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko26:D trzymaj sie i wracaj szybko z dzieckiem !! ciotki kafejkowe czekaja!!:) Smerfeciu mam nadzieje ze mdlosci dlugo nie potrwaja i przejda jak reka odjął:P EwQusia mowila ze jej pomagaly gotowane ziemniaki i imbir:) 👄 i glaskanko brzuska:P madzik no taka postawa jest super!! tak trzymaj a te dolegliwosci na dzidzie sa:) 👄 usmiechnij sie :) jolanta2 dzis cos milczy:( 👄 ja zostalam sama moj pojechal do pracy..ech tesknie do tych dni co razem spedzamy dnie i nocE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h a ll oooo dziewczyny gdzie sie podziewacie???????????????????????????????????????????????????????? hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest smutno :-( nie dosc ze mezus dzis pojechal to jeszcze moje kochane autko sprzedalam na czesci - a takie kochane bylo 😭 ze ma coraz chyba gorzej - zeby tak przezywac sprzedaz autka :-P oj te hormony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×