Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

albo ja jestem przewrazliwiona i panikara jestem chyba ale ja nigdy tak nie mialam zeby mi wody ciekly gdzie wejde na jakies forum informacje pisze ze to jest bardzo niebezpieczne a oni jakos do tego inaczej podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na poczatku sie smial ze mnie ze ciagle przy kompie i na jednej i tej samej stronce ale na szczescie on nie rozumiem polskiego wiec luzik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Patinko śmieszna ta Twoja niunia. Będziecie mieli z niej pociechę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie pojecia jak bardzo doceniam ten dar i ze dotrwalam juz tak daleko,ze ponownie nie stracilam swojego dzidziusia ze bedzie z nami ze mnie kopie i ze boli ale niech boli to jest cos pieknego,wy tez doczekacie zobaczycie ja juz tez bylam stracona nadzieji. 1 dzidzie stracilam w 8 tygodniu druga w 22 tc a trzecia byla tez juz ok 12 tc pozamaciczna o malo nie zeszlam z tego swiata i uusneli mi prawie caly jajnik prawy a mimo to zaszlam po 2 miesaicach od laparaskopi usuniecia ciazy pozamacicznej....I wiem ze duzo zawdziewczam testom owulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolko ja też nie mam komu się zwierzyć(nie mam nawet siostry- jestem jedynaczką, a przyjaciółka jeśli nie doświadczyła tego samego- nie pomoże), dlatego cieszę się że znalazłam to forum, bo w końcu mogę tu wyrzucić z siebie co leżało we mnie od dłuższego czasu, czasem zdarza mi się nawet że łezka się zakręci w oku jak coś piszę ale to pomaga i od tych kilku dni odkąd dołączyłam do Was częściej się uśmiecham i mam jakby więcej takiej "dobrej energii" żeby walczyć o to co dla mnie jest ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miesiącu to już trochę u mnie za późno na te testy bo owulację mam za 2 dni i to czuję, ale od przyszłego miesiąca wypróbuje te testy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko nie martw sie jak cos bedzie nie tak to napewno to zauwazysz nie martw sie bi dzidzia tam w srodku nie zle sie bawi a ty sie nie potrzebnie zamartwiasz:):):):) 😘 😘 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jestem nowa ale jakby nie nowa, jestem jeszcze na tym drugim forum, ja także jestem się starająca, chciałabym i czekam na okres, test zrobiłam dziś ale do okresu jeszcze 2-4 dni i wyszedl negatywny , czekam ale niewiem czy z nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Patinko wg mnie wcale nie jesteś panikarą. Ja bym od razu spanikowała po tym jak pierwszy raz odeszły Ci wody i zostałabym w szpitalu. Tiamat jeśli jesteś 2 dni przed owulacją to warto sobie zrobić test chociażby z ciekawości żeby mieć pewność, że masz owulację. Mnie ostatnio tak strasznie bolał prawy jajnik, że byłam na milion % pewna że to bóle o wulacja, a tu dupa jasio, żaden z 7 testów nie pokazał satysfakcjonującego mnie wyniku. Oczywiście piszę to z własnej perspektywy i absolutnie nie oznacza to, że Ty tak będziesz miała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
o tak cierpliwość przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę wiecie na naszym forum zauważyłam nowy topik jest on naszym przeciwieństwem i właśnie wyraziłam w nim swoje zdanie na tamten temat, to przykre że niektóre dziewczyny są aż tak niepoważne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Tiamat chyba nie bardzo wiem o co chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Dla mnie to bez róźnicy. Tylko muszę dojść gdzie się to zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Dla mnie to bez róźnicy. Tylko muszę dojść gdzie się to zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka w preferencjach jest wszystkio na gorze:):) tak bedziesz wiedziala ze nikt sie pod ciebie nie podszyje a w tabelce bedziemy wiedzialy kiedy spodziewasz sie fasolki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie plecy bola :-( rozmawialam z mama na skype i obolala jestem.Jejku tak se pomyslalam 15 minut w cieplej wannie ale nie wolno mi. spokojnie 2 dni jak do owulki najlepiej testy wychodza bo ta 2 ga kreska jest coraz ciemniejsza.i pozostaje ok 3 dni ciemna mocno i wtedy szalec , dupki w gore :D.A moj sposob aby nie myslec o dziecku w czasie Zblizenia to wczesniej winko albo piwko i luzik totalny :p nie od dzis wiadomo ze przy % najwiecej dzieci sie plodzi bo czlowiek wyluzowany jest.TYlko nie pomyslecie ze do alkoholizmu was naciagam :D ide sobie herabtke zrobic jakos ochota mnie naszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Patinko ja byłam święcie przekonana że po % to raczej nic nie będzie, że będzie to miało negatywny wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola tak z innej beczki a ile rodzin patologicznych gdzie butelki po wodce i wisniowkach sie walaja po dywanie Maja dzieci co rok to nowe a geby tak zniszczone ze szok, a oni maja najwiecej dzieci. ile mlodych dziewczyn wpada bo na imprezie za duzo wypila i pozowlila sobie na wiecej ??? sporo !!! wiadomo ze po owulce wtedy lepiej nie pic bo moze fasolce zaszkodzic ale male ilosci nawet nie maja wplywu na to!!! Nikola o wiele ladniej ci w czerni :) madzik serduszko gdzie ucieklas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86 skopiuj tabelke, potem wklej gdzie piszesz odpowiedz na forum i dodaj sie tam (wpisz swoje dane :) )i wtedy wyslij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka jak zajdziesz w ciążę to swojego do roboty pogonisz i do sprzątania. Nawet nie piśnie! I na zakupy dla dzidzi pojedziesz __ doczekasz sie niedługo zobaczysz! Madzik ten lodowiec jest bardzo łatwy i szybko sie robi a smaczny jak nie wiem co!!!! O kurcze Tiamat!! Kupiłaś komplecik dla dzidzi ?!!! No to ładnie to tylko patrzeć jak będziesz w ciąży!! :D A wiesz dlaczego? Bo my na forum mamy taki zabobon że jak się z wewnętrznej potrzeby coś kupi dla swojej przyszłej dzidzi to ona się niedługo pojawi! Madziku mądrze ci ten lekarz powiedział. posłuchaj go. W końcu dobrze ci życzy. I jak ci już obiecał że cię będzie prowadził ____ super. Wszystko sie dobrze ułoży zobaczysz. Nikolka ja przez półtora roku tuz przed @ zawsze miałam objawy ciąży, potem przestałam sie tego dopatrywać bo to był obłęd. Tak to niestety jest jak się bardzo chce... A jak naprawdę zajdziesz to nie będziesz miała żadnych objawów hi hi. Mój facet się śmieje ze mnie że piszę na forum, ale nic nie mówi. Kurcze Patinko wkurzyłam sie że ci tego usg nie zrobili, ale może jak te KTG wyszło ok i dzidzia w formie to posiedzi jeszcze w brzuszku i nabierze tłuszczyku.... Patinko a co do wypływu wód juz w końcowej ciąży to to ponoć nie jest takie niebezpieczne, a czytałam że w 38 tyg to często ten poziom wód spada. Ale wiesz co ja bym była upierdliwa___ i jeżeli jutro i pojutrze będzie dalej leciało to jedź znowu. Patinko jak ja byłam na KTG to chyba mojemu synusiowi się nie spodobało to urządzenie bo próbował kopać w ten aparacik co mi zamocowali, na brzuchu kopał w niego jak szalony musiałam ręką trzymać bo się zsuwał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam o tym topiku:"Domowe usuwanie ciąży" wyraziłam tam swoją opinię, to przykre co dziewczyny tam wypisują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe usuwanie ciazy ---wrrr powinni od razu skasowac temat i nie pozwalac na wypowiadanie sie wogole ...Dziewczyny pewnie glupie pomysly se podsuwaja. Efqa myslalam o tobie, wiesz wkladka nie jest tak mokra jeszcze a mam ja od 3 godzin ale poszlam siusiu i poleciala taka gestsza woda na deske.A moze ja moczu nie trzymam?? ale bym zauwazyla no i zapach wtedy jest ja osiwieje normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 alutek29......................29...................15.. ..............13.10.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik........................20..................3..... ..............?????????? Tiamat86......................22..................1.....................04.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............37.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............27........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 Kwatolina.............??????................???????.... ..................??.??.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ...............??????.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×