Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

A Wy gdzie sie podziewacie,poszlyscie juz wszystkie nynki i mnie sama zastawilyscie,ojjj nie ladnie tak hiiiii.Anulka fotki wyslalam,Sonia17 tez juz fotki do Ciebie poszly.🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra juz glowy nie zawracam,bo widze ze zadnej laski juz nie ma,jutro pewnie do pracy co nie ktore sie wybieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za offa poświęć 5 min swojego życia dla ZWIERZĄT! głosowanie tylko dziś do godz. 0.00! cytuję Pro Equo: Do końca głosowania na Krakvecie została już tylko godzina! Proszę o Wasze wsparcie na żarełko dla psów. JEDEN GŁOS MOŻE ZMIENIĆ WYNIK. Jak to się robi? A tak 1. wchodzisz na stronęwww.krakvet.pl 2. wciskasz link Forum 3. wciskasz link Rejestracja 4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat” 5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”; 6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link; 7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości” 8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło; 9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości 10. wciskasz „Forumwww.krakvet.pl Strona Główna” 11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep" 12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-luty 2008” 13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Sandra Koćmiel Pro Equo i klikasz pod ankietą „wyślij”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ==> no zaszalalas ....wpis po 24....pieknie...wszystkim zycze dobrej nocki ....odezwe sie jutro.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak ja jestem, to już nikogo nie ma. Obejrzałam ładny film i stwierdziłam,że zajrze jeszcze do Was, a nóż kogoś zastanę, ale chyba nie, a ja spać nie mogę. Trochę dzisiaj popisałyście, było co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stronka moja, xxmadziara zastanawiała się której się uda, a to Ci niespodzianka ostatnio jakoś mi się udaje, hi hi. Misiaczki,Aneczka dlaczego w ogóle dzis się nie odzywałyście, własciwie wczoraj. Myszko, Olawd i inne dziewczyny dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora zmienić tabelkę. Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................5........ ...........25.02.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29....................45...... .... .... ..23.03.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............23.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane,wybaczcie za moj bak al nie ptafie siedziec nie dosc ze @ ozkecona na full to od wzoaj ana zlapaly mnie kozonki ozwalilam kolano przy schylaniu a teaz wje na azie gzeje i smauje mascami ale nie wiem cy to pomoze. Wybaczcie ale nie potrafie usiedziec pzy laptopie.jak sie tylko lepiej poczuje zaz napisze do was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka 🌻 melduje sie ze jestem tylko ze nie wiem na jak dlugo bo jest taka sliczna pogoda za sie chyba nad morze wybierzemy . ***************************************przesylam wam to sloneczko! myszko--wpis po polnocy? u mnie bylo po 23ej wiec ni tak pozno a skonczylismy ogladac film wiec zagladnelam . dla was kochane duuuuuzaaaaaaaaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! u mnie dziś dalszy spadek temp. na 36.7 ,pewnie niedługo @ nadejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Ale się rozpisałyście... Dobre 15 minut czytałam hi hi.. U mnie @ się juz rozszalała na dobre... Ale no co poradzić co ma być to będzie... Dziś mam dużo pracy więc będe zaglądała sporadycznie:) Misiaczku,Smerfeciu,Myszko,Olawd,Patinko,Magdo,Soniu,Obca,Panimisiowa i dla reszty dziewczyn ogromne!!👄👄👄 P.s Witamy Cię Anno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej i ja jestem kochaniutkie moje, a u nas wieje tak strasznie, ze na dwór się nie chce wyjść. Olawd daj jeszcze tego słoneczka. Mam pyt. czy ktoś miał moze za grube endometrium?Czytałam wczoraj o tym i koleżanka mi mówiła,że niby miała przydatki a to było to, więc czytałam o tym i nie jest to zbyt ciekawe, kurcze, utrudnia zajście w ciąże, powoduje niepłodność.Musze powiedzieć lekarzowi,zeby zwrócił uwagę jakie ono u mnie jest, jak mi bedzie robił usg dopochwowe. Tak poza tym u mnie bez zmian,piszcie,zebym miała co czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko dla ciebie sloneczko ***********************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soni17
Smerfeto, o za grubym endometrium to nic nie wiem,ale ja mialam za cienkie w okresie owulacji i po, takze kom. jajowa nie mogla sie zagniezdzic- jak to lekarz malowniczo opisal- za cienka byla poduszczka,aby jajeczko chcialo isc spac :) Pewnie za grube to tez niedobrze tylko ze w kazdej fazie cyklu ma inny wymiar. To niby taka pierdola sie wydaje, a rzadko kiedy ktos to bada i zwraca na to uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu- dziekuje za fotki :) Ale z Ciebie piekna czekaldka na Majorce. Pieknie sie opalasz- ja niestety oplam sie na taki oliwkowy kolor i wygladam jak brudne rumunskie dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje🌻 Kurcze dziewczyny u nas wczoraj w nocy padal snieg.....i jak szlam spac to bylo bialo...a teraz pada deszcz i po sniegu praktycznie nie ma sladu;P;););););) ...no czyz ta pogoda nie zwariowala?????Kurcze ja ide po kawe teraz i zachwilke zajrze.....:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×