Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Hej Kochane! u mnie zimno brrrrrr az nic sie nie chce,wiatrzysko duze. Sonia17-Dziekuje bardzo za foteczki,masz slicznego synka i jestes bardzo sympatyczna,zreszta jak wszystkie.Ladny ubior mialas na slub cywilny.🌻 Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa.🌻 👄 uciekam na obiadek,kurde pradu u mnie nie bylo od 10 do 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie- myslamam ze kafe sie zawiesila. U nas taka pogoda,ze szkoda gadac. Ciemno, zimno i wieje. We wtorek wraca moj maz- juz sie nie moge doczkac- bo juz nie mam sily zajmowac sie malym ;) i ciagle chodze niewyspana, bo jak przychodzi opiekuna to ide na zakupy, zalatwic sprawy, na fitness. No ale nie dzisiaj-siostre wyslalam po zakupy- tak starsznie na dworzu. Myszko jestes na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam do Was, zeby zobaczyć co się dzieje, a tu ciągle ta sama stonka, dlaczego dzisiaj jakos tak się nic nie dzieje. U nas pogoda okropna wieje, pada, br...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zagladam ale widze ze cisza.....a u nas zaczelo slonce swiecic...w nocy snieg z rana deszcz a teraz slonce hehehe:P:P:P:P Smerfetko co tam porabiasz ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj i z gory Was przepraszam ze nic nie pisalam ale wczoraj mialam ciezki dzien im wiecej cztam tym gorzej sie czuje zastanawiam sie czy napewno starac sie o dziecko...nie chce zeby cos zlego sie wydarzylo..zobacze co lekarz powie i podejme decyzje..caly czas placze jest mi cholzy cholernie ciezko ,strasznie sie czuje wiedzac ze tak trudno bedzie..czy ktorasz z Was slyszla o ciazy z niedoczynnoscia tarczycy ?? pozdrawiam Kochane i trzymam kciukki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze cos dzisiaj bardzo spokojnie . wybaczcie ze nie pisze dzis ale zalapalam porzadnego dola i nie mam ochoty . maz moj twierdzi ze sie zabardzo angazuje bo caly czas o tym gadam i przez to jest mi tak cholernie ciezko . dzis taka piekna pogode mielismy ze az mi serce pekalo - gdyby wtedy wszystko bylo ok to dzis bylibysmy na spacerku z naszym 2 miesiecznym malenstwem :-( sorki dziewczyny , moze jutro bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, wiem jakie to przykre, smutne. Chcialabym Cie moc pocieszyc,ale to raczej niemozliwe. Nasze Aniolki teraz bawia sie razam na gorze. Jeszcze kiedys je spotkamy. Czasem jak patrze na mojego synka zastanawiam sie jak by wygladalo moje piersze i tez wtedy lapie dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxmadziaraxxx dziekuej za zdjecia!!!! sliczna z Was para!!! :)) mnie glowa peka buu chyba sie poloze piszcie Kochane :)) Myszka24 👄 Aneczka 👄 xxxmadziaraxxx 👄 Smerfecia29 👄 KOchana wyluzuj wszystko sie ulozy ale musisz dabac o siebie!!!!!!!!!!:)) olawd 👄 pisz Kochana zagladaj!:)) Kukusua 22 jak tam?? 👄 🌻 AnulaS [usta ] nowa KolEZANka A.N.N.A 👄🌻 ale smutno piszcie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie piszcie dziewczyny bo cos smutno sie robi na naszym topiku:(:(:( Ide sobie obiad podgrzac bo jestem glodna i zajrze spowrotem do Was...buziaki*****👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochania Myszko, czyzby znowu o jedzeniu. Ja zjadalm tiramisu z kawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Soniu...jestem glodna jak wilk...zjem obiad a pozniej rowniez kawka i jakis deserek:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale nie wiem jak długo , bo wieje okropnie i co chwila prąd wyłaczaja. Myszko sobota jak sobota ciągle coś do zrobienia, ale już sie uporałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny jak nie będe sie dziś odywac tzn.że nie mam prądu, bo tak wieje i miga ,że szok. Witajcie , witajcie drogie kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pokazywali w tv jaki huragan szaleje w Polsce....koszmar normalnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×