Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

czesc smerfetko! co u Ciebie. Ja mysle nad kolacja... ogolnie duzo tu o jedzeniu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie rozmawialam z bratem z Polski i pytalam jak tam u nich...ale mowi ze na poludniu juz przechodzi i idzie na polnoc teraz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu witaj, wiesz sobota to normalne, ze o jedzeniu. Ja mam taką roladę z zółtego sera, zrobiła i kroi się ją na chleb. Poza tym zrobiłam leczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Myszko na sobote trzeba zawsze cos wykombinować, więc zrobiłam i teraz troche spokoju, mogę więc z Wami poklikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dziewczyny chyba spia czy co??? Jak ja mam czas to malo kto jest na topiku...ale jak tylko wylacze komputer to pozniej z 15 minut musze nadrabiac zaleglosci w czytaniu:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie czytam o ogladam tv poki moge heh Smerfeciu hehhe trzymaj sie meza hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko jeszcze i Ty mi nie uciekaj bo bede na te stronke to chyba sama polowac...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się męża, bo taki wiatr to jeszcze by mnie porwał i mogłabym dolecieć moze nawet nad morze, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko u mnie soboty ciag dalszy.....mezulek zaraz bedzie w donku to podgrzeje obiadek mu ...a pozniej troche poleniuchujemy a pod wieczor pojdziemy do brata troche posiedziec...a jutro do pracki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest, oj juzmyslałam,ze wyłączą. Jak wyłączą to juz pewnie na dobre, a co mi tam bedzie mniejszy rachunek ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi się zdaje,ze dzisiaj wyjatkowo wczesnie pójde spać, jak wyłączą prad to ani kompa ani tv, nic , nawet staranek, bo @ jest, ach szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Smerfeciu 👄 👄 u mnie tez sie wieje ojejjj:((((( dziewczyn a Wam chyba wylaczyli ze nie piszecie hihihi dacjie znak zcia hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×