Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej! co tu tak pusto jeszcze? ja aktualizuję tabelkę bo niestety wredna @ pojawiła się w nocy!!!!!! Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................5........ ...........25.02.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29....................45...... .... .... ..23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30.....................2...................06.04.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............23.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja poszłam wczoraj wcześnie do łózeczka a tu pustki jak były tak są.Sama nie wierze w to,ze o 23 po filmie poszłam spac, ale coż chociaz raz........ No a dzisiaj to nie wiem gdzie jesteście, zeby tylko jeden wpis był, poprawcie się dziewczyny, bo miło jak jest co czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ :)) Będe starała się już częściej pisać... Bo wiecie ostatnio jakoś tak nie miałam ochoty... Ale jak już wiem na czym stoje to co innego... Kochany Misiaczku🌻nie martw się idz do lekarza i z nim porozmawiaj będziesz wiedziała na czym stoisz i podejmiesz decyzje... Zobaczysz wszystko bedzie dobrze!! Smerfeciu🌻 też nie zamartwiaj sie na zapas pójdziesz do lekarza będziesz wiedziala!! Zobaczysz monitornig sie uda!! Olawd🌻 kochana nie martw się to normalne,że myślisz o tym czego bardzo pragniesz!! Myszko🌻👄👄👄 ty to zawsze cos pysznego robisz do jedzonka!!:)))))) Buziaczki dla was kochane! Teraz u nas mocno wieje!!:( Z domu sie nie ruszam do tego mi leci jak z kranu:(:(:(:( Wredna @ !!! Buziaczki dla reszty dziewczynek!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! co tu tak pusto jeszcze? ja aktualizuję tabelkę bo niestety wredna @ pojawiła się w nocy!!!!!! Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.03.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................5........ ...........25.02.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29....................45...... .... .... ..23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30.....................2... ................06.04.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............23.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skopiowałam posta od Anny i nie wykasowałam jej tekstu:(:( Sorrki Anno:))👄 hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Wpadlam sie tylko przywitac i zmykam pod prysznic i ide sie ubierac do pracy:P:P:PZycze Wam wszystkim milej niedzielki i do jutra;)papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tez weszlam tylko sie z Wami przywitac i mykam,pogoda brzydka a wczoraj to juz byla okropna,pradu nie bylo i nudy heheee. Pozdrawiam Was serdecznie,buziaczki,pa 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sobie przestawic termin w klinice,a juz myslalam ze pojade 28 a tu wszystko mi sie po przestawialo,no ale to nic,pojade pozniej,wyniki bede miec dopiero wszystkie w piatek do odebrania i zobaczymy jak wyszly. Zycze Wam udanej niedzieli 🌻 🌻 papapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam troszke czasu do filmu i moze w tym czasie ktoras sie odezwie,laseczki co Wy porabiacie ze Was nie slychac,halllloooooo jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Wczoraj bylam u chrzestnej mamy mojej Patrysi. Maluszek darł sie w nieboglosy przez cały ten czas jak bylismy u nich a potem w samochodzie usnał i spal do samego domku. Mało towarzyska jest moja córeczka ale moze to sie zmieni. Teraz ona śpi a ja popijam herbatkę wspomagającą laktację Miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az w koncu sie zalapalam na swoja stronke,udalo sie fajowo heheeee,jestescie kochane sloneczka,gdzie sie podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Miłej pracy Myszko👄 Madziu co za film oglądasz? Smerfeciu i Misiaczku👄 Panimisiowa==>ucałuj tą twoją towarzyską patrysię:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jej duzo wiec napewno wystarczy a jeszcze piecze sie druga. Ta pierwsza to jest skromna bo ja prawie niczego nie moge ale ta druga to taka na wypasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×