Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Alutek co słychać u ciebie? XXmadziarekxx a u Ciebie co nowego? Madzik ja tam trzymam kciuki, zobaczymy 2 kreseczki w czwartek mam taka ogromną nadzieję. Pani Misiowa wpisałam się tylko na NK narazie, zdjęcia wrzucę niedługo, ale kiedyś na pocztę wysyłałam do Ciebie. Olawd jak samopoczucie? EfQa a u ciebie? Kalpek trzymaj się, zobaczysz jeszcze bedziesz się cieszyć dzidzią, a ta bedzie czuwać nad Wami w niebie.Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🌻 Jestescie niemozliwe....tyle napisalyscie ze musialam nadrabiac sporo:):):):):) Ale to dobrze bo widac ze cos sie przynajmniej dzieje:D Patinko uffff kamien z serca ze jestescie cali i zdrowi z powrotem, masz sie oszczedzac dziewczyno i koniec kropka - najwazniejsza teraz jestes Ty i dzidzius i masz dbac o niego, zeby jak najdluzej zostal u Ciebie w brzuszku:) poglaskaj brzuszek odemnie i 👄 Madzik ja wciaz trzymam kciuki za Ciebie i wierze ze masz pod serduszkiem drugie serduszko - tylko tak jak dziewczyny mowia , za wczesnie i test nie wykryl jeszcze ciazy, bedzie dobrze👄 Olawd jak Twoj brzuszek??? pewnie juz spory....zagladaj do nas czesciej i poglaszcz brzuszek:) PaniMisiowa nie moge sie napatrzec na te Twoja krolewne - po prostu sliczna i fajna smieszka, buziaki dla Ciebie i dla coreczki👄 Kalpek kochana, trzymaj sie jakos , jestem z Toba , tule Cie i modle za Ciebie👄 xxmadziaraxx kochana pisz do nas czesciej , bo tesknimy za Toba slonko👄 i usciski dla Ciebie:) Monia mam nadzieje ze jutro poczujesz sie lepiej , katarek minie i glowka przestanie bolec👄 dla Ciebie i slicznej Rozyczki:) EfQa a Ty jak sie czujesz nasza dobra duszyczko????Glaskanko brzuszka i duzy 👄 for you :) Sara a Ty gdzie bylas ze nie bylo Cie caly dzionek na forum???? Mam nadzieje ze jutro bedziesz bo mam wolne wiec bedziemy mogly wszystkie pogadac sobie:)👄 Smerfetko wyslalam Ci zaproszonko na NK, narazie nie masz zdjecia ale kiedys sobie wrzucisz jakies, najlepiej z brzuszkiem , zebym Cie mogla czesto widywac siostrzyczko👄 Misiaczek i reszta niewymienionej bandy topikowej gdzie sie podziewacie???? Prosze o meldunek....a szczegolnie przywoluje te ktore juz dawnooooooooo sie nie odzywaly:) Tesknimy za Wami i czekamy na wiadomosci:):):) Uffffff teraz to zapisalam chyba cala strone:):) hehehehe , ja dzis bylam w pracy, jutro wolne wiec bede czesciej na necie i na kaffe oczywiscie:D:D:D:D:D Cos mnie pobolewa pod pacha - niewiem czy to piers z boku czy moze wezly chlonne...nie boli mocno tylko tak cos od czasu do czasu szczegolnie jak mam opuszczona reke....a tak wogule to cos mnie od czasu do czasu zakluje w jajnikach i piersi zaczynaja pobolewac, ale dla mnie to tylko objaw na @....piersi zawsze przed @ mnie troszke pobolewaja a w dniu @ przestaja:):):) Dobra dziewczyny zmykam pod prysznic i przytulic sie do mezulka bo mnie juz wola:):):)Do uslyszonka jutro:)💤😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze sie zalapie na nowa stronke , ale niestety nie udalo sie....hehehehe musze poczekac wiec do jutra:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek moje kochane kobietki ;-) 🖐️ ja wlasnie otworzylam oczka :-) i zaraz zejde na dol na kawusie bo wcczoraj musialam picc z maszyny w szpitalu ochyda wam powiem no i wypijam tylko jedna juz nie 2 zeby zelazo nie mial problemu sie wcchlaniac bo czytalam juz wieleu poradnikach ze kawa i herbata czarna utrudniaja ja. Ciesze sie bo noc przespalam jako tako ale malo razy budzilam sie i dzidzia wogole nie kopala w nocy wczoraj tez nie moze sie nauczyla ze w nocy to trzeba dac mamie spac co nie :-) ale jak wypije kawusie i zjem jakies ciasteczko zaraz dostane kuksanca :-) Kalpek co u ciebie jak samopoczucie pewnie jestes oslabiona po znieczuleniu samym zabiegu w sumie i samopoczucie nie najlepsze ale pamietaj my cie wszsytkie tutaj sciskamy bardzo mocno i przytulamy najmocniej 😘 caly czas myslimy o tobie i pamietaj ze szybciutko uda sie i nastepnym razem bedzie dobrze zobaczysz 🌻 dziekuje myszka wiem wiem zdaje sobie sprawe ze mam odpoczywac i tak bede robila odkurzacz bedzie musial poczekac na mnie i inne sprzety domowego uzytku choc bedzie mnie korcilo od razu pomysle o dzidzi. madzik a co u ciebie jak samopoczucie czy dzis jestes w szkole?? jesli tak to milego dnia ci zycze i wracaj do nas szybko a jesli nie to melduj sie szybciutko ;-) no i jak @ przylazla?? czy nie ma slychu ani widu?? mam nadzieje ze jej nie ma. Becia gask dziekuje za wiadomosc jak na razie dzidzia ma sie dobrze :-) no i wogole dla was wszsytkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia zycze udanego dnia w pracy choc z tego co pisalas ,to nie masz za wesolo w pracy i nie zazdroszcze takiej szefowej ale pamietaj ze jeszcze troszke i pojdziesz na wychowawcze a potem poszukasz czegos w przyjaznej atmosferze :-) tylko musisz sie oszczedzac bo praca na akord w twoim stanie to nie wskazane no i masz i tak teraz o wiele wiecej obowiazkow. mam tez nadzieje ze roza dzis tez ladnie zje obiadek i sniadanko w przedzszkolu i ze kazdego dnia bedzie tesknila bardziej za kolezankami. a jak twoje samopoczucie lepiej troszke?? nie zazdroszcze kurcze i jeszcze biegiem do pracy uff ciezkie te zycie :-( a moja laura ma jutro rozpoczecie roku szkolnego musze worek tylko na gimnastyke jje przygotowac i wyprasowac ciuszki no bo jakos ja musze wyslac do tej szkoly choc pojdzie spozniona bo mamy spotkanie o 10.00 w szpitalu z laura U psychologa bo moja laura ma ADHD choc oni uwazaja ze go nie ma bo w szkole zachowuje sie wzorowo a mowia ze dzieci z Adhd zachowuja sie obiojetnie gdzie sa bardzo energicznie... no nie wiem ja mam ksiazke z Polski na temat wychowywania ciezkich dzieci z Adhd i tam sa rozne teorie i rozne rodzaje z AdHD i ze moja corka sie na 100% zalicza no ale jestem w kraju idiotow i maja oni swoje zasady ale musze isc moze uslysze jakas modra rade ktora przyda mi sie na codzien. dobra ja juz nie mecze ide po kawusie aby troszke sie ozywic. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ciesze sie ze nic złego sie nie stalo, mam nadzieje ze dzidzia wytrzyma jak najdłuzej w brzuszku ;) przesyłam buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ja też pijam kawę a tak naprawdę nie powinniśmy a ty szczególnie, uważaj z kawusią bo ona jednak nasila trochę skurcze. bierz magnez z witaminą B6 bo kawa przede wszystkim magnez wypłukuje. Ja sobie teraz kupiłam Ricore ona ma 60% cykorii a 40 kawy i smakuje pysznie jak kawusia, nawet mi bardziej. Pewno no-spy ci nie dali... Ja biorę bo mi sie jakiś czas temu zaczęły bóle i skurcze, jednej nocy już myślałam jechać na pogotowie... Ale na razie jest ok. I błagam cie leż!!! Myśl o dziecku, każdy dzień to dla niego dodatkowe wzmocnienie. Patinko przerażasz mnie tym co piszesz o brytyjskiej służbie zdrowia - a myślałam że to u nas jest kanał !!!!! Monia fajnie że Róża zjadła obiadek, powoli sie przyzwyczai. Będą się zdarzały dni marudzenia to oczywiste ale w końcu zapozna koleżanki i będzie chętniej chodziła. A z tą Twoją pracą to naprawdę nie za ciekawie... Słuchaj a może postrasz ta mendę inspekcją pracy ! Jak juz nie będziesz miała siły pracować możesz sie upomnieć o swoje! to co ci płaciła za akord też powinno być wliczone do podstawy zasiłku bo z tego co mówisz ona ci od tych dodatków nie odprowadzała składek? Naprawdę można babę do pionu postawić !!! Kontrolę ZUs też można nasłać i nakażą jej wyrównać to co nie płaciła i tobie wzrośnie wysokość zasiłku... Myszko dobrze że zajrzałaś 🌻 informuj nas na bieżąco że @ jednak nie nadchodzi :) innych wiadomości nie przyjmujemy :D :D Klapku jak się czujesz ❤️ ? Madzik a ty następny test robisz jutro z porannego moczu? Smerfetko ja się dziś w nocy obudziłam i nie mogłam zasną bo sie martwiłam że mamy za mało pieniędzy i ciężko nam będzie z dzidzią jak ja nie będę pracowała. Ale przypomniałam sobie o tobie że dzielnie walczysz i aż tak się tym nie zamartwiasz, a poza tym tyle ludzi sobie radzi w gorszej od nas sytuacji i jakoś to będzie... Becia widzisz wcale tej cukrzycy nie masz. Przy obciążeniu ci wyszły predyspozycje ale tak naprawdę wcale ci tak ten cukier nie rośnie. Powinnaś mierzyć dwa razy dziennie rano i wieczorem chyba.... Pani Misiowa puść do mnie maila bo nie mam twojego adresu :) i nie mogę wysłać ci profilu na NK. A też chcę Patrycję obejrzeć :) No i upomnienie stosuję do : Dorotki 🌻 Misiaczków 🌻 i reszty dziewczynek !!!! Zaglądać nam tu częściej!!! Kakusia i Obca 👄 👄 👄 dla maluszków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zapomniałam ci napisać żebyś gorączkę sobie mierzyła bo samo przeziębienie nie jest tak groźne jak gorączka. jeżeli zauważysz to biegnij do lekarza albo bierz od razu paracetamol na obniżenie. Jak nie masz gorączki to mleko z miodem i witaminki. Weź sobie kup cały zestaw witamin i bierz już bo jesteś osłabiona, szybciej ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam wczoraj poznym wieczorem,sam zabieg nie byl przyjemny,dostalam znieczulenie miejscowe,zastrzyki,czulam jak mi moj gin tam wiercil,trwalo to 20min,ale jest mi lzej teraz,nie bylo tam zarodka,to moze lzej mi jest troszke,ale tez boli,ogolnie teraz mam powodz:(biore antybiotyk i anty zeby bylo mniejsze krwawienie,poza tym nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmieniam tabelkę: STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??...08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 Monita32.................... .33..................16...................??.??.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 hej dziewczyny zaczne od zmienienia tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmieniam tabelkę: STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??...08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 Monita32.................... .33..................16...................??.??.08 kalpek.........................22..................przerwa ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 hej dziewczyny zaczne od zmienienia tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was zlotka teraz bede na biezaco bo mam neta wkoncu bo tak po ludziach chodzic i prosis teraz wzielismy z innej sieci i mam nadzieje ze bedzie ok witam nowe dziewczyny👄 no i stare kolezanki👄 Smerfeciu dzieki za pamiec u mnie po staremu jestem dalej starajaca sie pamietacie jak mi gin przepisal clo pregnyl i duphaston nie odwazylam sie i jeszcze nie wzielam kakusia mnie nastraszyla z tymi torbielami i wsumie miala racje bo gin przecierz nie robil mi monitoringu czu mam owulke wiec tak z siebie to strach no i sama wstrzyknac to strach wiec dalam sobie czas moze sie uda wsumie my sie niestaramy w kazdy cykl bo sie mijamy w ten cykl tez nici bo mialam nocki wiec sie nie widzielismy moja mala dzis pierwszy dzien w szkole troche plakala szkoda mi jej bylo az sama mialam lzy w oczach ale bedzie dobrze bylam teraz w polsce 2 tyg fajna pogoda a tu zimno wiatr coraz bardziej mi sie teskni do polski ale muj cos z tymi stanami kombinuje i zeby starania odlozyc faceci to egoisci kaze mi sie starac o wize mam nadzieje ze nie dostane w lipcu stosowalam takie testy owu ze jak jest owu to buska usmiechnieta a jak nie to same kolko fajna sprawa i zaskoczylam sie bo pokazalo mi na 17dc a bez tych testow nigdy 17nie myslalam o tarankach tylko do 15 gora ktoras z was takie miala moze naprawde super dokladne wsumie nie udalo sie alei tak uwazam ze sa wiarygodne teraz troche poczytam was to mnie niebedzie ale mam zaleglosci👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!!!!!!!!!! Ja niedawno co wstalam i ide po kawe i sniadanko:):):) EfQa czy ja Cie mam na NK w znajomych??? Jezeli tak to napisz mi na gg 4342539 lub na emaila Twoje imie i nazwisko bo zaczynam sie gubic z Wami dziewczyny :D- czasami jeszcze niewiem ktora jest ktora....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmieniam juz tabelke na jutro bo jutro moge nie miec czasu efqa--sliczny pajacyk . buzka dla ciebie i maluszka i dla was wszystkich 👄 STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??...08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 Monita32.................... .33..................16...................??.??.08 kalpek.........................22..................przerwa..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek--duza buzka dla ciebie 👄 nie zazdroszcze zabiegu :-( ja szczescie w nieszczesciu oczyscilam sie sama - mimo ze lekarz byl bardzo zdziwiony bo po 8tc trzeba robic zabieg a ja bylam w 10 ym i go nie mialam :-( :-( wierze ze do ciebie sie wkrotce szczescie usmiechnie i donosisz maluszka . odczekaj kilka miesiecy i glowka do gory!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE ❤️ Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??...08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 Monita32.................... .33..................16...................??.??.08 kalpek.........................22..................przer wa..................... ZACIĄŻONE 👄 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................31.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam do piekarni po chlebek, bo nic juz w domu nie mam, a cos jutro w pracy trzeba jesc co nie???? Wiecie co cos mnie tak jakby jakies przeziebienie bralo, trovhe mam katarek i gardelko cos zaczyna mnie drapac...oy mnie nie rozlozyloooooooo :) Do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę robić obiadek. Iwa fajnie że zajrzałaś. Myszka wysłałam ci maila. Patinka mam nadzieje że leżysz!!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa odpisalam Ci na emaila:) Ja wrocilam z piekarni ....ufff jest tak goraco a dopieo jest godzina 11 przed poludniem, juz nie chce myslec co bedzie kolo 2:(:(:( a ja sie z domku nie ruszam - klimatyzacja wlaczona i sie chlodze, wspolczuje tylko mojemu mezusiowi ktory pracuje na zewnatrz:( A gdzie Wy sie podziewacie???? Madzik pewnie w szkole to juz tu nikt nie zaglada:(:(:( buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka sloneczka :-) niedawno wrocilam musialam jechac z mezem zalatwic pare spraw ale maz prowadzil ja swojego samochodu nie ruszam bo trzesie za kierownica bardziej niz jako pasazer a musialam jechac miesli zalatwic to w poniedzialek a wiem ze moj maz sam tego nie zalatwi a bylo to bardzo pilne :-( teraz ptrzyjechalam i leze sobie tylko glodna jestem maz do pracy pojechal laura tez cche cos jesc wstane powolutku cos zrobie i klade sie z powrotem . a u mnie zimno znaczy chlodno wieje mocno wiaterek i co jakis czas pada mocny deszcz wiec pogoda nie bardzo ale ciesze sie ze nie ma u mnie takich upalow jak u Myszki bo bym umierala chyba tym bardziej ze ja bardzo szybko puchne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa sliczny ten pajacyk milusi :-) jak dasz rady podeslij mi ten wierszyk bo dzis zagladalam na poczte ale nic jeszcze nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko zaraz Ci podesle rosolek...wyszedl pycha, bylam jeszcze dogotowac zeby jeszcze na wieczor mezulkowi starczylo...a jutro ugotuje na nim pomidorowke chyba:):) Zaraz Ci przesle ten wierszyk od EfQi.... A mnie boli lewe ucho:( chyba znow zapalenie....i czuje sie jakos tak dziwnie jakby mnie choroba jakas brala....bola mnie miesnie , krzyze i od czasu do czasu zaboli brzuszek:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko wierszyk polecial do Ciebie:) A wiecie moze co sie dzieje z naszym Misiaczkiem ze nie zaglada wogule????? Miala chyba cos problemy z netem o ile sie nie myle, ale chyba ma juz naprawiony:o, odezwij sie kochana do nas , bo tesknimy za Toba:):)👄 Madzik jak po pierwszym dniu w szkole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Cześc dziewczyny! Dopiero się doczołgałam do domu. W pracy jak zwykle masakra, niedługo będę tam nocować! Nawet po dziecko do przedszkola musiałam już biec żeby zdążyć. Na szczęście Róża wytrzymała, dziś po raz pierwszy w życiu była na basenie i naprawdę wyglądała na szczęśliwą, a ja razem z nią. Nie wytrzymam zbyt długo pracy w takim tempie, w końcu powiem co o tym sądzę, bo ile można, dziś nie miałam nawet 5 minut przerwy. Czuję się fatalnie, łykam witaminki, ale strasznie wymiotuję, wczoraj poszło całe mleko z miodem... nawet w nocy mnie złapało. Słaba jestem, a do tego jakieś plamienia brązowe mam. Chyba skończy sie wizytą u lekarza. Mam nadzieję, że jakoś się trzymacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia muszisz zwolnic tempo bo dlugo tak nie pociagniesz, a plamienie nie bagatelizuj tylko do lekarza:( Super ze Rozyczka przyzwyczaja sie do nowego miejsc towarzystwa:) 👄 dla niej:) Sara mam nadzieje ze @ nie przylazla do Ciebie bo dzis mialas jej termin...pisz nam tu szybciutko jak sie sprawy maja:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×