Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dokladnie EfQa :) Wiec dajemy dziewczynom czas do niedzieli, jezeli zadna sie nie odezwie to wypisujemy z tabelki, a jezeli kiedys zacznie sie udzielac z powrotem udzielac to bedzie mogla sie dopisac bez problemu:):) Monia:D:D:D:D:D:D dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Róża padła, biedactwo tyle przeżyć... I pierwsz raz pani jej suszyła włosy suszarką! Tak dziecko przeżywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam bo mąż mnie wygania od komputera... :( teraz jego kolej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide sobie cos poczytac bo tez prawie od rana siedze przy kompie z malenkimi przerwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ile stronek kiedy ja to nadrobie:):):):):0 ja bylam w szkole dopiero do domu zjechalam i wiecie co przyszla @ do mnie :(:(:(:( zaraz nadrobie stronki jest tego troche ale fajnie ze tak aktywne jestescie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita uwazaj na siebie bo masz fasolke musisz o niej myslec ale wiem ze dasz rade a roza to madra dziewczynka wszystko zrozumie i tez da sobie rade i mamusi bedzie pomagadc jak bedzie miala mala dzidzie w domu:):):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pouciekaly mi dziewczyny:P:P efciu moze cos w tym jest z tymi ubrankami ale ja slyszalam ze nigdy sie nic nie kupuje przed czasem jak ja bylam w 5 miesiacu to nic nie mialam bo moja mama powiedziala ze jeszcze zdaze bo nigdy sie ciuszkow tak wczesnie nie kupuje i tak sie boje cokolwiek kupic ze znow moge plakac:(P:(:(:(ale chyba za bardzo wszystkim sie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madzik. Szkoda, że ta @ przyszła, ale nic straconego, po prostu to nie miało być teraz. Nudy jakieś, a jak w szkole? nie kojarzę, czy to ostatni rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już w łóżeczku sobie leżę, szkoda, że dziś nie piątek, mam nadzieję, że sobota wolna będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik kurcze szkoda ze ta @ przylazla do Ciebie😡😡 ale u Was to dopiero poczatki staran wiec nic sie nie zamartwiaj:):):) Pewnie do mnie przyjdzie za tydzien we wtorek , najpozniej w srode:):)no ale coz, o wszystkich decyduje tez z gory i wybiera dla nas najlepszy czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a z ta tabelka to masz racje niech beda same aktualne a taki post co napisalas to tylko ty umiesz bez kitu:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja tylko mam nadzieje ze dziewczyny sie nie poobrazaja na mnie ze wpadlam na taki pomysl z Ta tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom monita w tym roku maturka a tak mi sie ni chce chodzic :):):) myszko do ciebie nie przyjdzie ja to wiem :):):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ty przekrecasz Moni nick - Ona ma MONIA a Monita to tez kiedys z nami pisala ale od dluzszego czasu sie nie odzywa:) Mama nadzieje ze sie nie obrazisz za pouczanie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis myszko mnie mierzylam dziewczyny juz zapomnialy o nas skoro nic nie pisza zalozylam podpaske ze 2 godz temu i mam takie brazowe cos tak malo jakby miala sie konczyc juz nie wiem co sie dzieje wszystkiego teraz sie spodziewiam i chyba nic mnie nie zadziwi nawet na @ ktora leci jakby chciala a nie mogla:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze myzsko co mi sie stalo czepilam sie tej monity :P:P moni przepraszam juz teraz bede pamietac nie wiem to wszystko przez ta @ zaskoczyla mnie w szkole to nawet tematu nie potrafilam nappidsac na tablicy jak ja zobaczylam myszko ja ci dziekuje ze to zauwazylas bo bym tak [pidala z pomylka:P:P:p 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to nie bylo tak zauwazalne bo zobacz nawet sama Monia nie zauwazyla hehehehe a mi sie skojarzylo wlasnie z Monita co kiedys byla tu z nami, ale wtedy chyba Ciebie jeszcze nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszko tez bym chciala ale brzuch mnie od rana boli non stop zobaczymy jutro co ta @ zrobi bo jak tak bedee miala ze jej nie bedzie to da mi duzo do myslenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale ja was podziwiam niektore z was tyle sie staraja i macie jeszcze sile zeby dalej brnac w to a ja juz nie moge wytrzymac jak to @ jest a mialo jej nie byc juz nie mam sily a co mowic jak tak dalej pojdzie :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik masz sie nie zalamywac ;);););) popatrz na mnie i na inne dziewczyny co staraja sie jeszcze dluzej - nie poddaja sie i wygrywaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze pomozemy👄i uda sie zobaczysz, predzej lub pozniej ale sie uda - ja w to wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×