Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Z tego, co się zorientowałam, to chyba kilka z Was jest zza granicy? Nie wiem, czy pisałam, że z Krakowa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dobra jest aspiryna Bayera musująca z witaminą C. Jak na noc weźmiesz dwie i się wypocisz rano jesteś jak nowa. To mój sposób na przeziębienie :) No ale jak masz tempkę 37,1 to raczej aspiryny nie bierz... mleczko z miodem jedynie! Myszka moja babcia zawsze mówiła że objawy ciąży przypominają objawy grypy więc kto wie.... :D Sara u ciebie chyba w tym miesiącu wredne pęcherzyki nie pękły, ja przed @ też zawsze miałam 36,8. No chyba że jak mówi Myszka tempka może jeszcze wzrosnąć. Sara ja z tymi zakupami muszę się trochę hamować bo łatwo stracić kontrolę. Ale pajacyk był w atrakcyjnej cenie. Monia mąż ma rację posiedź przed domem na świeżym powietrzu trochę. Przeczytaj co ci dzisiaj wcześniej napisałam o tej twojej małpie szefowej. Mi się trochę nudzi też bym wyszła na dwór a nie w tym bloczysku siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Zaczerniłam się! Najchętniej już bym poszła na zwolnienie, ale o kasę chodzi... niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że wam sie wierszyk podobał. Napisałam go jak miałam 12 lat. dziś już bym chyba nie potrafiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia o jak ladnie Ci w czerni:)👄 EfQa narazie nic nie bede brala , byc moze dlatego mnie miesnie bola bo za duzo bylo wolnego bo mielismy dlugi weekend, ja wole jak pracuje to wtedy nic nie boli:) Oby slowa Twojej babci sie potwierdzile hehehe:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia idź do lekarza z tym plamieniem jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proponuje stworzenie nowego zabobonu!!! 🌻 Pamiętacie jak Ola upatrzyła sobie wózek, nie mogła zajść w ciążę ale tak jej się ten wózek spodobał że wyjeżdżając z Anglii postanowiła go kupić nie wiedząc czy kiedykolwiek będzie potrzeby. Za miesiąc była już w ciąży. A ja w styczniu kupiłam okazyjnie śliczną bluzeczkę żółtą z biedroneczką dla maluszka. Nie wiem co mnie napadło ale musiałam ją mieć, nigdy wcześniej nic dla dzieci nie kupowałam. Tłumaczyłam sobie, że dam bratanicy na prezent urodzinowy ale oczywiście nie dałam i schowałam ja do szafy a w następnym miesiącu zaszłam w ciążę. Hmmm może coś w tym jest..... :D :D :D Niech ktoś to wypróbuje jeszcze może co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, Sara może kupcie jakieś śpiochy ? A nuż to działa ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz chwile temu kupilam pare komplecikow dla dziewczynki ktora sie urodzila u dalszych znajomych , bo mielismy isc w odwiedziny, ale jakos tak wyszlo ze nie poszlismy i sukieneczki wisza sobie u mnie w szafie, a ja jak do tej pory nie zaszlam w ciaze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo to może zajdziesz niedługo :D o ile już nie zaszłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa Twoja koncepcja jest dość wywrotowa, ale kto wie, może coś w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No czas iść się kąpać, bo włosy muszę umyć i paznokcie sobie zrobić, bo powoli się zapuszczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro chcę kupić jakiś okazjonalny kombinezon na zimę, dla maluszka bo będzie zimno jak sie urodzi. Kupie używany bo połowę tańsze niz nowe a w często prawie nie używane. No bo na dwa - trzy miesiące wystarczy na rozmiar 58-62 a potem w styczniu muszę jeszcze większy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Tzn. zapuściłam się w sprawie paznokci, bo kąpać to się kąpie, tak mi się napisało, że pewnie pomyślałyście sobie, że brudem zarosłam ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że trochę wywrotowa ale może coś w tym jest.... na wszelki wypadek jak zobaczysz coś absolutnie cudownego i poczujesz Wolę Bożą to nie powstrzymuj sie tylko kupuj! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak może jutro pójdę do tego lekarza, nawet nie dopuszczam do siebie złych myśli! A co do mojej szefowej, to nie taka prosta sprawa- bo ja normalnie mam umowę na stałe, więc wszystko mi przysługuje, ale mam najniższą krajową pensję. Normalnie zarabiam więcej, ale tylko dlatego, że ona ustawiła akord, ile zrobimy, tyle zarobimy. A jak nie, to wypłaca tyle, co przysługuje, czyli jakieś 700zł to wychodzi. Tyle bym pewnie dostawała z ZUS-u będąc na L4, ale za to nie wyżyję, zwłaszcza, że teraz samo przedszkole mnie kosztuje ponad 500. Bida! Dlatego haruję, póki mogę coś więcej wyciągnąć. Wszystko przez to, że to jest prywatny zakład, pracujemy we 2 z koleżanką, ale ona jest teraz na L4, bo się rozchorowała, no więc zasuwam sama. Oczywiście mogę pracować 8 godzin, ale w ten sposób pensja bardzo marna. Teraz i tak krótko zostaję, bo od 6-16, normalnie, to do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia koszmar masz w tej pracy. Myśl o dziecku i staraj się nie stresować. A jak w ciąży będziesz siedział aw domu na L4 to może Róża może z tobą zostawać chociaż pewnie będzie jej brak towarzystwa z przedszkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa znajomym urodzila sie coreczka w kwietniu , a ja te ubranka kupilam gdzies na przelomie maja-czerwca...wiec nie tak dawno temu hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara za to ja sie naprawdę zapuszczam bo od dwóch dni woda w kranie u mnie leci ledwo ciepła... wie o prysznicu nie ma mowy... brrrr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy Myszka na twoim przykładzie czy zabobon działa :D jak nie w tym miesiącu to na pewno juz niedługo, bo idziesz do lekarza na kompleksowy przegląd podwozia i już on będzie wiedział co tam nie łączy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---ja mysle ze cos w tym jest!!! a tak dla zachęty ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Misiaczki i bromergon, czy dalej ją tak poniewiera czy juz lepiej i czy prolaktyna jej spada... może sie odezwie niedługo to się dowiemy. Ale będzie miała do czytania! Madzik a ty gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam na gadu Monitke i Dzodzanne, nawet zagadalam do nich i zapraszalam na forum a one sie nawet nie odezwaly ..buuuuu:(:(:(:( Wiecie co mam taki pomysl zeby dziewczyny ktore sie dawno nie odzywaly , napisaly i zmienily date w tabele a jezeli sie nie odezwa tzn. ze nia chca juz wypowiadac sie na naszym forum i wypiszemy ich z tabelki co Wy na to??? bo wiecej dziewczyn w tabelce jest tych nie odzywajacych niz nas co piszemy codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dobrze że mi o fluidkach przypomniałaś też trochę wyślę 🌻 ****************************************************** ❤️ ***************************************************** 🌻 **************************************************** ❤️ ****************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ze ja niby jestem krolikiem doswiadczalnym????:D:D:D:D:D oki nie ma sprawy:) Olawd dzieki za fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka zgadzam się zTobą. też o tym myślałam ale ni chciałam sie wychylać. Możemy ustalić że TABELKA MUSI BYĆ AKTUALNA tzn. jeżeli komuś się data zdezaktualizuje dłużej niż miesiąc to automatycznie wypada z tabelki. A jak zajrzy na forum to od razu może się z powrotem wpisać . Przecież to żaden problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszłam dziś kawał: Mówi penis do penisa: -podobno wycofują Wiagrę z aptek? - no to leżymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×